IMRAN HUSEIN DOLAZI U SARAJEVO ?

Rasprave o vjerskim temama.

Moderator: Bloo

User avatar
ravno
Posts: 436
Joined: 06/01/2008 20:10

#26 Re: IMRAN HUSEIN DOLAZI U SARAJEVO ?

Post by ravno »

sema911s wrote:drug ako vidis po broju postova i registraciji da sam vjernik il nisam de nam onda brojeve lota reci jer ima nekih koji imaju vise staza od mene na forumu

sretno tebi u raznosenju sa imranom,.,

ma stipu to, haj ti fino raji kaži šta su tebi odvratne balije radile......jesi i ti sa trafike pjevao:"tamburalo momče....?"
User avatar
TheWatcher
Posts: 2603
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#27 Re: IMRAN HUSEIN DOLAZI U SARAJEVO ?

Post by TheWatcher »

opet prosipanje iz supljeg u prazno jbt :oops:
User avatar
nasa
Posts: 8023
Joined: 25/08/2012 16:46

#28 Re: IMRAN HUSEIN DOLAZI U SARAJEVO ?

Post by nasa »

TheWatcher wrote:opet prosipanje iz supljeg u prazno jbt :oops:
pa jel i ti da doprineses :D

Ostali lakse i bez predrasuda svih vrsta :wink:


Glede Imrana, meni je on u moru raznih koji klipovima nesto porucuju sasvim ok i za razliku od ostalih koliko znam i djeluje onako kao sto prica tj. nije samo suplja

Nekako uvijek za njega se prvenstveno vezu ove teme oko predznaka Sudnjeg dana nije da mi bi se to pretjerano svidja ali bavio se on i drugim temama na zanimljiv nacin samo nije bas da ga ostala ulema voli :mrgreen:
thepatriot
Posts: 506
Joined: 31/01/2009 22:19

#29 Re: IMRAN HUSEIN DOLAZI U SARAJEVO ?

Post by thepatriot »

sema911s wrote:to ovaj dolazi po nove dobrovoljce da idu da ubijau po siriji afganistanu,., da se raznose bombamaa,.,il dolazi u miru po noci sa nozem u zubima

Po ovom tvom razmišljanju može se zaključiti da nisi pogledao nijedno njegovo predavanje i da ne znaš uopšte šta čovjek promoviše.
thepatriot
Posts: 506
Joined: 31/01/2009 22:19

#30 Re: IMRAN HUSEIN DOLAZI U SARAJEVO ?

Post by thepatriot »

nasa wrote:
TheWatcher wrote:opet prosipanje iz supljeg u prazno jbt :oops:
pa jel i ti da doprineses :D

Ostali lakse i bez predrasuda svih vrsta :wink:


Glede Imrana, meni je on u moru raznih koji klipovima nesto porucuju sasvim ok i za razliku od ostalih koliko znam i djeluje onako kao sto prica tj. nije samo suplja

Nekako uvijek za njega se prvenstveno vezu ove teme oko predznaka Sudnjeg dana nije da mi bi se to pretjerano svidja ali bavio se on i drugim temama na zanimljiv nacin samo nije bas da ga ostala ulema voli :mrgreen:

Islamska ulema ga ne voli, između ostalog, i zato što on otvoreno govori o tzv. islamskom bankarstvu u kojem takođe dominira haram kamata koja je u Kuranu zabranjena.
User avatar
Kroksica
Posts: 3062
Joined: 04/08/2012 03:42
Location: Iščapljine

#31 Re: IMRAN HUSEIN DOLAZI U SARAJEVO ?

Post by Kroksica »

Je li to onaj sto mu je sve zivo neka teorija zavjere?
thepatriot
Posts: 506
Joined: 31/01/2009 22:19

#32 Re: IMRAN HUSEIN DOLAZI U SARAJEVO ?

Post by thepatriot »

Kroksica wrote:Je li to onaj sto mu je sve zivo neka teorija zavjere?
Čovjek samo govori svoje mišljenje, upoređujući ajete iz Kurana i aktuelnu situaciju u svijetu, vrlo zanimljivo, ako neko nije gledao predavanja, preporuka od mene.

I kaže da je spreman saslušati i drugu islamsku ulemu ako tvrde da on nije u pravu i da govori neistinu.
User avatar
apsidejzi
Posts: 8364
Joined: 25/05/2013 23:49

#33 Re: IMRAN HUSEIN DOLAZI U SARAJEVO ?

Post by apsidejzi »

Kroksica wrote:Je li to onaj sto mu je sve zivo neka teorija zavjere?
Sve ovisi kako gledas na teoriju zavjere. Do jucer je bila teorija zavjere kad neko kaze da FBI prisluskuje ljude po svijetu a danas se ispostavilo da je to tacno.
User avatar
Kroksica
Posts: 3062
Joined: 04/08/2012 03:42
Location: Iščapljine

#34 Re: IMRAN HUSEIN DOLAZI U SARAJEVO ?

Post by Kroksica »

apsidejzi wrote:
Kroksica wrote:Je li to onaj sto mu je sve zivo neka teorija zavjere?
Sve ovisi kako gledas na teoriju zavjere. Do jucer je bila teorija zavjere kad neko kaze da FBI prisluskuje ljude po svijetu a danas se ispostavilo da je to tacno.
I corava koka potrefi zrno. :D
semirizsvemira
Posts: 1094
Joined: 24/05/2012 00:42

#35 Re: IMRAN HUSEIN DOLAZI U SARAJEVO ?

Post by semirizsvemira »

Tomos wrote:Moj Vam je ljudski savjet da se manete ovoga i ne potencirate to u BIH kad sam čitao pismo Johna majora 1993 oni ne žele muslimane n tlu Evrope nisu nam htjeli ukinuti embargo nego su htjeli da nestanemo i da se raselimo iz BIH i da se naša država raspadne, bolje ne talasti previše, jer mi i svakako veze nemamo sa arapima ama baš nikakve bliži su nam 100 % i Hrvati i srbi od arapa, pa ja s toga razmišljam da se okrenemo normalnom životu bez nekih drastičnijih isticanja i priklanjanja arapima.
Fulio si temu skroz
User avatar
apsidejzi
Posts: 8364
Joined: 25/05/2013 23:49

#36 Re: IMRAN HUSEIN DOLAZI U SARAJEVO ?

Post by apsidejzi »

Kroksica wrote:
apsidejzi wrote:Sve ovisi kako gledas na teoriju zavjere. Do jucer je bila teorija zavjere kad neko kaze da FBI prisluskuje ljude po svijetu a danas se ispostavilo da je to tacno.
I corava koka potrefi zrno. :D
Onda je Imran nevjerovatno sretna koka :) Stalno nesto utrefi :)
thepatriot
Posts: 506
Joined: 31/01/2009 22:19

#37 Re: IMRAN HUSEIN DOLAZI U SARAJEVO ?

Post by thepatriot »

http://www.youtube.com/watch?v=7KxnpM3gBXE

zadnje objavljeno, al je snimak prilično loš :|
thepatriot
Posts: 506
Joined: 31/01/2009 22:19

#38 Re: IMRAN HUSEIN DOLAZI U SARAJEVO ?

Post by thepatriot »

http://www.slideshare.net/BintAmeer/pptfiron

Kuran i događaj koji je najavljen, istinu je rekao uzvišeni Bog.
thepatriot
Posts: 506
Joined: 31/01/2009 22:19

#39 Re: IMRAN HUSEIN DOLAZI U SARAJEVO ?

Post by thepatriot »

http://www.youtube.com/watch?v=gMzQoOckavM


"arapsko proljeće" nakon prvog cionističkog kongresa 1897, do sadašnjeg proljeća koje je još u toku...
emric
Posts: 1211
Joined: 21/03/2018 18:03

#40 Re: IMRAN HUSEIN DOLAZI U SARAJEVO ?

Post by emric »

Slučajno sam naišao na neke klipove gdje ovaj izdrkani nazovi šejk govori u korist velikosrpske terorističke demagogije glede historije Bosne i statusa muslimana i pravoslavaca. Zahvaljuje im se što rade na tome da Bosna ne bude dio NATO-a i tako to. Klipovi su kao poruke muslimanima Bosne i obraćanje nekakavom skupu u Banjoj Luci pa je očigledno o čemu se radi.

https://www.youtube.com/watch?v=8OyLnL3gwQU
https://www.youtube.com/watch?v=0yeyCeucH4g

Ovo je jedan fin primjer kako Bošnjaci ne smiju sebi dozvoliti da slušaju kojekakave bradate spodobe i njihove životne savjete. Vjerujte svojim djedovima i očevima, svom evropskom i bosanskom identitetu, čuvajte svoju čistu islamsku vjeru kako se tumači u Bosni i koja je u skladu sa opštim ovozemaljskim uzusima, a budite dobro oprezni sa ovakvim nazovi učenjacima. :thumbup:
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#41 Re: IMRAN HUSEIN DOLAZI U SARAJEVO ?

Post by bingov buraz »

Treba ga mirno i dostojanstveno napucati nogom u guzicu.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#42 Re: IMRAN HUSEIN DOLAZI U SARAJEVO ?

Post by Milenkov buraz »

emric wrote:Slučajno sam naišao na neke klipove gdje ovaj izdrkani nazovi šejk govori u korist velikosrpske terorističke demagogije glede historije Bosne i statusa muslimana i pravoslavaca. Zahvaljuje im se što rade na tome da Bosna ne bude dio NATO-a i tako to. Klipovi su kao poruke muslimanima Bosne i obraćanje nekakavom skupu u Banjoj Luci pa je očigledno o čemu se radi.

https://www.youtube.com/watch?v=8OyLnL3gwQU
https://www.youtube.com/watch?v=0yeyCeucH4g

Ovo je jedan fin primjer kako Bošnjaci ne smiju sebi dozvoliti da slušaju kojekakave bradate spodobe i njihove životne savjete. Vjerujte svojim djedovima i očevima, svom evropskom i bosanskom identitetu, čuvajte svoju čistu islamsku vjeru kako se tumači u Bosni i koja je u skladu sa opštim ovozemaljskim uzusima, a budite dobro oprezni sa ovakvim nazovi učenjacima. :thumbup:
Hvala na infu, treba odgovoriti ovom majmunu na YT.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#43 Re: IMRAN HUSEIN DOLAZI U SARAJEVO ?

Post by insomnia78 »

Kojem djedu vjerovati?
Mislim ok kad su tu Ahmed, Jusuf i Kemal al sta kad izrone Obren i Mitar
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 9942
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#44 Re: IMRAN HUSEIN DOLAZI U SARAJEVO ?

Post by Bosanac sa dna kace »

...brada sranja
User avatar
Irsar
Posts: 1604
Joined: 10/03/2017 16:49

#45 Re: IMRAN HUSEIN DOLAZI U SARAJEVO ?

Post by Irsar »

Pročitah naslov i pomislih ovo se sad dešava, ubrzo, kad ono tema od prije 8 god. Vidim da je lik o kome se priča "kontroverzna" ličnost, što u današnjem vaktu može biti samo dobro. :D
Post Reply