Iggy Pop - Sarajevo!

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#276 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by Comrad »

Eh eto ispade sada svi slusajuj odjednom Iggy-ja. Ja ga znam gotovo samo iz filmova, i iz poneke pjesme i nisam kupio kartu za koncert, jer jednostavno ne slusam tu njegovu muziku. Iako spada u tu staru skolu, mislim da ga ovdje raja slabo slusa, sto pokazuje i ovo otkazivanje koncerta. Kako je Deep Purple uspio odrzati koncert?! Siguran sam da bi to uspio i jedan Iron Maiden, Metallica, pa i Depeche Mode - jbg jednostavno raja ih slusa, poznatiji su, u nasem gradu i ne cujem da pustaju njegove pjesme po kaficima, po radiju, na tv-u.
Ne mogu da shvatim sada da napadate nekoga zato jer mu je zao dati 15 KM ili koliko vec za koncert nekoga koga uopste ne slusa. :shock: Muzika je individualna stvar i stvar ukusa. Neka slusa ko sta hoce, zasto uvijek moramo nametati nekome nesto. Isto ti sutra turbofolker moze reci, ej kako ti neces da das za Cecu 5 KM, ti si lud, nisi normalan... Jer je njemu Ceca, isto ono sto je nekome Iggy Pop, zalosno, ali je tako... I da, nemojte vise porediti jedan Bg od 1,7 mil stanovnika i Sa sa oko pola miliona, prebacite u procente posjete u Bg i ovdje, pa cete vidjeti da je to isto sranje.

P.S. Predlozio bih Art Zone da dovedu Coldplay, mislim da nisu skupi, a mogli bi napuniti Zetru. Zasto ne i Prodigy, isto tako sumnjam da su skupi i da imaju neke posebne zahtjeve, a siguran sam da bi se trazila karta vise. :thumbup:
User avatar
banchilo
Posts: 29
Joined: 10/04/2008 23:44
Location: Salajka

#277 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by banchilo »

I da, nemojte vise porediti jedan Bg od 1,7 mil stanovnika i Sa sa oko pola miliona, prebacite u procente posjete u Bg i ovdje, pa cete vidjeti da je to isto sranje.

Cemu toliko striktno poredjenje Beograd Novi Sad Zagreb Sarajevo...gde je Zenica, Tuzla, Mostar, Banja Luka......zar niko iz tih gradova blize ili dalje ne dolazi u Sarajevo da pogleda i poslusa koncert koji ga zanima...hmmm cini mi se da bas to prebrojavanje i nema puno veze sa nedolaskom ljudi na navedene dogadjaje jer prosto nemogu da zamislim da u BIH i okolini nema 3-4ooo ljudi koje to interesuje. I zasto ljudi u gradu gde (kako sami kazete) nema puno desavanja radije odu na pivu i potrose pare nego da budu na koncertu nekoga ko ipak nesto znaci (ili je znacio) u svetu muzike , pa makar ga nikada nisu slusali.Probajte nije tako lose...verujte mi !
oriental
Posts: 71
Joined: 18/06/2008 16:02

#278 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by oriental »

Nije kriv Iggy što Art Zone svoj posao ne radi kako treba. Meni je žao što su oni jedini koji to rade, jer svoj posao rade katastrofalno.
Mislim, činjenica je da bi na koncertu bilo, garantujem životom, minimalno 6-7000, a možda i 8000 ljudi... Samo što se gospoda iz Art Zone uvijek ukake kad im raja prije koncerta ne kupi ulaznice. Niđe veze, eto Iggy nije došao zbog ''sigurnosne situacije'', klimav i jadan argument do bola...
Činjenica je da bi došlo ljudi iz svih gradova BiH i da bi bilo sasvim dovoljno za jednu pristojnu svirku. Ali, eto, organizator se ''boji za sigurnost''. Pu, koje p****...
User avatar
lab3352
Posts: 1363
Joined: 23/08/2007 14:25

#279 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by lab3352 »

Oriental:

Vidim da si veoma dobro upućen u i oko organizovanja koncerata!

Takav stav nam treba i imacemo jednom nekada neki veliki koncert! :thumbup:
oriental
Posts: 71
Joined: 18/06/2008 16:02

#280 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by oriental »

Samo kažem da nije ok lagati ljudima da je u pitanju sigurnosna situacija u gradu, već nesposobnost organizatora da odrade stvar do kraja.
Naravno, može se neko zaluđivati i idejom da je zaista Iggy-u stalo do nekakve sigurnosne situacije i da nije u pitanju keš, meni je svejedno, ali to nije, niti može biti istina...

U svakom slučaju mi je žao što je koncert otkazan, ubjeđen sam da bi bila dobra svirka i da bi bilo sasvim dovoljno ljudi...
User avatar
lab3352
Posts: 1363
Joined: 23/08/2007 14:25

#281 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by lab3352 »

Nisam bas ono napisao kao neku pohvalu gore, ali ako si tako shvatio, onda je to OK ... Svi pricaju svasta ovdje i pisu, a realnost nam je CRNA ... to nema veze ni s Iggy Pop-om, niti s Art Zone, niti s bilo cime oko toga ... Ovo je nasa realnost, ovo je nasa okolina i sva ova prica ovdje nema smisla ...

Moj drug, pobjedili su NAS! Pa ti sada kontaj! Nema ovdje ni penala ni produzetaka ... Uzivajmo ...
User avatar
illuminated
Posts: 999
Joined: 01/10/2007 19:52
Location: BI-DE

#282 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by illuminated »

oriental wrote:Nije kriv Iggy što Art Zone svoj posao ne radi kako treba. Meni je žao što su oni jedini koji to rade, jer svoj posao rade katastrofalno.
Mislim, činjenica je da bi na koncertu bilo, garantujem životom, minimalno 6-7000, a možda i 8000 ljudi... Samo što se gospoda iz Art Zone uvijek ukake kad im raja prije koncerta ne kupi ulaznice. Niđe veze, eto Iggy nije došao zbog ''sigurnosne situacije'', klimav i jadan argument do bola...
Činjenica je da bi došlo ljudi iz svih gradova BiH i da bi bilo sasvim dovoljno za jednu pristojnu svirku. Ali, eto, organizator se ''boji za sigurnost''. Pu, koje p****...
5ti post pa dobar.. :thumbup: mada je malo s brojevim pretjerano, al o tom po tom.. :D
oriental
Posts: 71
Joined: 18/06/2008 16:02

#283 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by oriental »

lab3352 wrote:Nisam bas ono napisao kao neku pohvalu gore, ali ako si tako shvatio, onda je to OK ... Svi pricaju svasta ovdje i pisu, a realnost nam je CRNA ... to nema veze ni s Iggy Pop-om, niti s Art Zone, niti s bilo cime oko toga ... Ovo je nasa realnost, ovo je nasa okolina i sva ova prica ovdje nema smisla ...

Moj drug, pobjedili su NAS! Pa ti sada kontaj! Nema ovdje ni penala ni produzetaka ... Uzivajmo ...
Nisam tako ni shvatio, ali ne mogu ni da shvatim svu tu situaciju tako tragično i melodramatično kao neki ovdje na forumu.
Činjenice su sljedeće i ne može me niko ubjediti da nije tako: imaš pare - eto Iggy Popa, Prodigy-a, Rammstein-a, Godsmack-a, a ako imaš fakat bruku para, mogao bi se i Hendrix rezurekšn izvest' :):):) itd. itd. itd...
Nemaš pare - Iggy ode svirat negdje gdje ima...

A sigurnosna situacija nije ništa bolja u Istanbulu ili Beogradu, pa će Iggy opet njima ići! Zašto?! Zato što organizator drži sve pod kontrolom i Iggy mu neće prigovoriti zbog činjenice da je masa Delija i Grobara isprebijala na mrtvo ime masu pedera na beogradskim ulicama. A zašto mu neće prigovoriti?! Zato što je dobio ono što je tražio.
Nije ni Art Zone-u prigovorio, samo što oni svoju nesposobnost time pravdaju... ;)
Romanija
Posts: 2005
Joined: 02/10/2008 15:56
Location: All over the UK

#284 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by Romanija »

Moj prvi post jer sam tek onomad cuo za ovaj forum, izvinjavam se unaprijed da neko ne pomisli da previse pametujem, tema meni interesantna kako za prijeratno, tako i za poratno Sarajevo.
Otkaz gostovanja jednog od najbitnijih zivucih muzicara zbog premalog interesovanja u Sarajevu ima tri razloga, i kako prije napomenuh, a da mladje generacije krivo ne shvate, problem koji je bio nista manje prisutan prije 1992.
Prvi razlog je nepostojanje organizatora/promotera koji imaju znanja i interesovanja oko muzikanata koje dovode, pa jos pojacano sa katastrofalnim tehnickim uslovima (oprema, prostor, obezbjedjenje).
Drugi je skoro pa nepostojanje medija koji bi promovirali muziku i cinili je pristupacnom mladih narastajima koji bi se onda okretali odredjenim pravcima i koji bi 'ginuli' u prvim redovima kad haos pocne.
I treci je sama sarajevska publika koja uprkos vec nacinjenom stetom zbog ova dva razloga iznad, inace jako konzervativna u svom muzickom ukusu.
Za prvi razlog je dovoljno navesti Cicka i sta je taj covjek predstavljao u muzickoj sceni Sarajeva, i uprkos sto je slusao muziku kakvu je slusao, opet je jedino uspio dovesti recimo band poput Nigh Wing ako me sjecanje sluzi. A danas je i Chichak misaona imenica. A da se s mukom ne sjecam i onog tipusa iz Formule 4 koji je upadao na stage u po koncerta jer mu je gitarista nekog mladog benda upropastavao iznajmljenog Masrhall-a.
Razlog drugi je sam po sebi objasnjiv, pisanih medija u vidu muzickih casopisa nikad nije ni bilo, muzickih novinara je bilo manje nego prstiju na jednoj ruci, a situacija na radiju je bila skoro pa gora, doduse svjetli trenuci, kratki, ce kasnije doci ali o tome za kraj. Muziku je bilo jako tesko nabaviti, ono sto je dolazilo u lokalni Jugoton je bilo sjena sta je bilo u Bgd-u i Zgb-u...
I treci razlog je konzervativna sarajevska publika sto se tice ukusa, ne znam da li o tome ista dalje da pricam, meni razlog potpuno neobjasnjiv i ja sam ga uvjek prihvatao kao takvim bez razloga da lupam glavu. Na stranu na to sto ce i nove generacije nekim cudom odmah najlakse prihvatati muziku bandova kao sto su Styx, Eagles, Yethro Tull, ....., da i ne idem do prve i druge generacije britanskog heavy metala, postoji tu i neki mentalitet koji prosjecnom sarajevskom 'rokeru' bitnijim cini imati za kafu i pivu nego skupljati lovu za jednu-dvije svirku mjesecno, i kome je muzika vise jos jedna od razbibriga nego nesto bitnije u zivotu.
I za kraj, bilo je i pozitivnih trenutaka, krajem 80-ih se stvorilo to neko jezgro od 50-100 ljudi koji su slusali alternativu svih pravaca, od h-c-a do industrije, razmjenjivale su se informacije, bio je covjek i prostor gdje je sviralo nekoliko jako bitnih bandova, postojao je Omladinski na kojem je radio odredjeni broj ljudi koji su znali sta pustaju profilirajuci publiku, i onda je nazalost zapocela chirilizacija grada, i danas je tako kako je.
Ali i onda je bilo ubleha, tih je godina C. Voltaire prodao samo 7 karata (tako je mahala barem pricala) a koliko bi tek danas? Ili No FX, koji znamo sta ce postati par godina kasnije, koje smo cekali do iza ponoci zajedno sa ekipom iz Beograda, pa se nikad nisu pojavili, toliko o kvaliteti organizacije.
Onima kojima se da ovo iscitati, mozemo diskutovati, ostalim se izvinjavam po drugi put sto trunim nadugo i nasiroko, a onima sto zale sto nisu vidjeli Iggy-a, kako bi ste se tek osjecali da je bila zajednicka turneja The Stooges sa MC5. :mrgreen:
Uzdravlje.
User avatar
The_Quiet_Storm
Posts: 1
Joined: 22/09/2008 21:56

#285 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by The_Quiet_Storm »

Pozdrav i od mene!

Vidim tema privlaci mnogo komentara,sto je dokaz da je za Iggy-jem ipak postojao interes.
Slozio bih se sa vecinom sto je napisano oko nezainteresiranosti i nespremnosti izdvajanja novca za koncerte i sa onim sto rece Romanija ...
Samo bih da dodam da sada UOPSTE i nije toliko potrebna ta promocija...
Ko god je zainteresiran moze za 2-3 klika na torrentima ili po forumima/blogovima pronaci kompletnu diskografiju bilo kojeg izvodjaca ...
Cak je i npr. ucenje sviranja nekog instrumenta astronomski olaksano - imate guitar pro i tabove takodje na 2/3 klika,za mjesec/dva mozete "skinuti" istu tu cjelokupnu diskografiju koju ste skinuli takodjer sa neta ;-)

Po toj logici bi trebalo biti stotine underground bendova koji sviraju sve vrste rock/metala.

Ali opet nije tako... znaci nije stvar u zastupljenosti/dostupnosti nego u necem drugom/trecem ...
User avatar
lab3352
Posts: 1363
Joined: 23/08/2007 14:25

#286 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by lab3352 »

"Romanija" je napisao odlican komentar. Mislim da se sva prica oko ovoga bezveze diže. Ne bih se slozio da BiH nema uslove za koncerte tipa Iggy Popa, jer on nije na Top A listi izvođača, gdje su Rolling Stones, David Gilmore, Madonna, Metallica, RHCP da ne nabraj dalje. BiH nema uslove za te vrste koncerata. Sto se tice Iggy Popa i slicnih koncerata, BiH ima vise nego dobre uslove. Zetra kao dvorana zadovoljava sve moguce standarde sto se tice odrzavanja koncerta i jedan je od jacih na ovim prostorima sto se tice infrastrukture. Sto se tice opreme, ona za bilo koji koncert nemora biti iz BiH (mada ih ovdje ima dovoljno dobrih da naprave zvuk odlican u Zetri, kao sto su Momo, Puce i druga ekipa da ih sada nenabrajam). Znaci za ovo imamo uslove.
Sto se tice promotera, svjesno stojim da je danas u BiH jedino "Art Zone" respektabilna firma oko organizovanja koncerata. Imamo jos "Gramofon", koji radi odlican Jazz Fest, ali oni su se bazirali samo na jazz i to rade veoma dobro. Mislim da je konstatacija da "Art Zone" neradi kako treba ili da "nemaju pojma" nije na mjestu. Mislim da je puno veci problem sto grad (u ovom slucaju Sarajevo) nije bilo u stanju da pomogne jedan ovakav koncert, da pomogne "Art Zone" (kao sto uradili za koncert Pavarrotija, koji je tada otkazan zbog bolesti pjevača). S druge strane vecina u BiH nije navikla da kupuje karte unaprijed i to moze predstavljati problem za organizatora. Mislim samo uzmite sta je "Art Zone" do sada uradio, pa cete vidjeti da su veoma veliki koncerti i spektakli za BiH. Tako da su preuzeli vodecu poziciju organizatora koncerata u BiH. Zasto je Iggy Pop "pao"? Mislim da je problem mnogo veci. Ovdje nema mjesta razmisljanjima je li prodato dovoljno karata ili nije? Problem je u tome sto danas mladi veoma malo slusaju muziku, a muzika nikada nije bila dostupnija kao danas. Iskreno mislim da za nekoliko dana downloada mozete imati sve kolekcije muzike koje Vas interersuju. Ali muzika se danas ne slusa, ona se iskljucivo plasira preko radio stanica koje su veoma ogranicene izborom muzike. Danas nemate u BiH nijedan pravi CD shop gdje mozere kupiti neki album (ja svoje narucujem s amazona pretezno). Mlađe generacije su danas apsolutno nezainteresovane za muziku. Bitno je da imaju tri marke u džepu za kafu, lažnu markiranu garadrobu i da budu viđeni. I ovo je samo dio problema ... Socioloska situacija, politička kriza, nefunkcionalnost Vlade, korupcija (od onoga grobara na Barama pa do vrha) ... to su problemi. I kada pocnemo to da rijesavamo, onda cemo imati koncerte.
User avatar
black
Posts: 17150
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#287 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by black »

lab3352 wrote: Imamo jos "Gramofon", koji radi odlican Jazz Fest, ali oni su se bazirali samo na jazz i to rade veoma dobro. .
mislim da jedino ovakvi tipovi koncerata jedino mogu proci (i klubske svirke), kao sto su na jazz festu, posjecenost je prilicno velika iako su karte po 30KM
neshto
Posts: 425
Joined: 14/03/2005 23:21
Location: sarajevo

#288 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by neshto »

lab3352 wrote:"Romanija" je napisao odlican komentar. Mislim da se sva prica oko ovoga bezveze diže. Ne bih se slozio da BiH nema uslove za koncerte tipa Iggy Popa, jer on nije na Top A listi izvođača, gdje su Rolling Stones, David Gilmore, Madonna, Metallica, RHCP da ne nabraj dalje. BiH nema uslove za te vrste koncerata. Sto se tice Iggy Popa i slicnih koncerata, BiH ima vise nego dobre uslove. Zetra kao dvorana zadovoljava sve moguce standarde sto se tice odrzavanja koncerta i jedan je od jacih na ovim prostorima sto se tice infrastrukture. Sto se tice opreme, ona za bilo koji koncert nemora biti iz BiH (mada ih ovdje ima dovoljno dobrih da naprave zvuk odlican u Zetri, kao sto su Momo, Puce i druga ekipa da ih sada nenabrajam). Znaci za ovo imamo uslove.
Sto se tice promotera, svjesno stojim da je danas u BiH jedino "Art Zone" respektabilna firma oko organizovanja koncerata. Imamo jos "Gramofon", koji radi odlican Jazz Fest, ali oni su se bazirali samo na jazz i to rade veoma dobro. Mislim da je konstatacija da "Art Zone" neradi kako treba ili da "nemaju pojma" nije na mjestu. Mislim da je puno veci problem sto grad (u ovom slucaju Sarajevo) nije bilo u stanju da pomogne jedan ovakav koncert, da pomogne "Art Zone" (kao sto uradili za koncert Pavarrotija, koji je tada otkazan zbog bolesti pjevača). S druge strane vecina u BiH nije navikla da kupuje karte unaprijed i to moze predstavljati problem za organizatora. Mislim samo uzmite sta je "Art Zone" do sada uradio, pa cete vidjeti da su veoma veliki koncerti i spektakli za BiH. Tako da su preuzeli vodecu poziciju organizatora koncerata u BiH. Zasto je Iggy Pop "pao"? Mislim da je problem mnogo veci. Ovdje nema mjesta razmisljanjima je li prodato dovoljno karata ili nije? Problem je u tome sto danas mladi veoma malo slusaju muziku, a muzika nikada nije bila dostupnija kao danas. Iskreno mislim da za nekoliko dana downloada mozete imati sve kolekcije muzike koje Vas interersuju. Ali muzika se danas ne slusa, ona se iskljucivo plasira preko radio stanica koje su veoma ogranicene izborom muzike. Danas nemate u BiH nijedan pravi CD shop gdje mozere kupiti neki album (ja svoje narucujem s amazona pretezno). Mlađe generacije su danas apsolutno nezainteresovane za muziku. Bitno je da imaju tri marke u džepu za kafu, lažnu markiranu garadrobu i da budu viđeni. I ovo je samo dio problema ... Socioloska situacija, politička kriza, nefunkcionalnost Vlade, korupcija (od onoga grobara na Barama pa do vrha) ... to su problemi. I kada pocnemo to da rijesavamo, onda cemo imati koncerte.
ovo boldirano je glavni ako ne i jedini razlog zbog čega je koncert otkazan. nisu računali ili šta već, ali uglavnom nisu mogli ili se nisu usudili ispoštovati tehničke zahtjeve. tu informaciju sam dobio čak iz zagreba i 100% je tačna.
uglavnom svaka čast ART ZONE-u na podizanju morala vehabijama i ostalim primitivnim podgrupama!!!
User avatar
mayab
Posts: 27139
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#289 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by mayab »

Uz to mi se cini da je reklamiranje koncerta bilo prilicno slabo na radiju, pogotovo na radijima te neke ciljne grupe, eFM, 202, pa i BHradio1...
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#290 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by d2 »

lab3352 wrote:"Romanija" je napisao odlican komentar. Mislim da se sva prica oko ovoga bezveze diže. Ne bih se slozio da BiH nema uslove za koncerte tipa Iggy Popa, jer on nije na Top A listi izvođača, gdje su Rolling Stones, David Gilmore, Madonna, Metallica, RHCP da ne nabraj dalje. BiH nema uslove za te vrste koncerata. Sto se tice Iggy Popa i slicnih koncerata, BiH ima vise nego dobre uslove. Zetra kao dvorana zadovoljava sve moguce standarde sto se tice odrzavanja koncerta i jedan je od jacih na ovim prostorima sto se tice infrastrukture. Sto se tice opreme, ona za bilo koji koncert nemora biti iz BiH (mada ih ovdje ima dovoljno dobrih da naprave zvuk odlican u Zetri, kao sto su Momo, Puce i druga ekipa da ih sada nenabrajam). Znaci za ovo imamo uslove.
Sto se tice promotera, svjesno stojim da je danas u BiH jedino "Art Zone" respektabilna firma oko organizovanja koncerata. Imamo jos "Gramofon", koji radi odlican Jazz Fest, ali oni su se bazirali samo na jazz i to rade veoma dobro. Mislim da je konstatacija da "Art Zone" neradi kako treba ili da "nemaju pojma" nije na mjestu. Mislim da je puno veci problem sto grad (u ovom slucaju Sarajevo) nije bilo u stanju da pomogne jedan ovakav koncert, da pomogne "Art Zone" (kao sto uradili za koncert Pavarrotija, koji je tada otkazan zbog bolesti pjevača). S druge strane vecina u BiH nije navikla da kupuje karte unaprijed i to moze predstavljati problem za organizatora. Mislim samo uzmite sta je "Art Zone" do sada uradio, pa cete vidjeti da su veoma veliki koncerti i spektakli za BiH. Tako da su preuzeli vodecu poziciju organizatora koncerata u BiH. Zasto je Iggy Pop "pao"? Mislim da je problem mnogo veci. Ovdje nema mjesta razmisljanjima je li prodato dovoljno karata ili nije? Problem je u tome sto danas mladi veoma malo slusaju muziku, a muzika nikada nije bila dostupnija kao danas. Iskreno mislim da za nekoliko dana downloada mozete imati sve kolekcije muzike koje Vas interersuju. Ali muzika se danas ne slusa, ona se iskljucivo plasira preko radio stanica koje su veoma ogranicene izborom muzike. Danas nemate u BiH nijedan pravi CD shop gdje mozere kupiti neki album (ja svoje narucujem s amazona pretezno). Mlađe generacije su danas apsolutno nezainteresovane za muziku. Bitno je da imaju tri marke u džepu za kafu, lažnu markiranu garadrobu i da budu viđeni. I ovo je samo dio problema ... Socioloska situacija, politička kriza, nefunkcionalnost Vlade, korupcija (od onoga grobara na Barama pa do vrha) ... to su problemi. I kada pocnemo to da rijesavamo, onda cemo imati koncerte.
vrlo dobro :thumbup:
User avatar
vedderedi
Posts: 1002
Joined: 20/09/2004 12:50

#291 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by vedderedi »

Sta bi sa onom Natashom Atlas? Odrza li ona koncert dan prije Iggy-ja, ili ni njoj nije odgovarala sigurnosna situacija?
User avatar
Better Man
Posts: 16763
Joined: 01/10/2006 20:10

#292 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by Better Man »

vedderedi wrote:Sta bi sa onom Natashom Atlas? Odrza li ona koncert dan prije Iggy-ja, ili ni njoj nije odgovarala sigurnosna situacija?
Bio koncert i kažu daq je bio pravo dobar.
User avatar
mayab
Posts: 27139
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#293 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by mayab »

Prođe od tad još 9 godina, a Iggy ne dođe u Sarajevo :?
User avatar
karanana
Posts: 47214
Joined: 26/02/2004 00:00

#294 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by karanana »

Ono sto sam ja cuo i sto se prica po dobro obavijestenim kanalima, valjda ce odmah poslije stonesa.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#295 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by triconja »

karanana wrote:Ono sto sam ja cuo i sto se prica po dobro obavijestenim kanalima, valjda ce odmah poslije stonesa.


Cuj ti samo stihova, kakvi rokeri, kakvi bakraci :lol: .
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#296 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by insomnia78 »

Kakva glupa tema. Kakvo kmecanje FGR :lol:
I slag na kra...pocetku
S obzirom da su u pitanju veterani muzičke scene, njihovi tehnički zahtjevi su minimalistički, žele raditi sa opremom koja se tokom dugog niza rada na sceni pokazala kao najpouzdanija, poput pojačala marke Marshall. Nabaviti ovakvu opremu u suvremeno vrijeme na izvjestan način predstavlja određeni izazov za organizatora.
:lol:
Post Reply