Iggy Pop - Sarajevo!

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#176 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by Neelix »

morel metallica :D ja bih opet zavalio pare :D
User avatar
Layne
Posts: 5716
Joined: 24/04/2008 14:12

#177 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by Layne »

Neelix wrote:morel metallica :D ja bih opet zavalio pare :D
MoRe :D
bloncaric10040
Posts: 28
Joined: 15/06/2008 15:41
Contact:

#178 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by bloncaric10040 »

Cape wrote:
bloncaric10040 wrote: Jel imas kartu za koncert? Jesi je kupio u pretprodaji? Ili ti je zao sto tek sada neces moci potrositi novac?
Sad si bar ustedio.....
Na vecini koncerata, da, pa cak i u HR, karte su kupuju unaprijed.... zna se i zasto.....
Bas me interesira, od svih vas ovdje koji napadate art-zone, koliko vas zaista ima karte i koliko vas zaista bude doslo na prodajna mjesta po povrat novaca?
Najlakse je napasti... da oni su krivi jer vi necete moc potrosit novac. Odlicno!
Ajmo ga zajedno trosit na ispravljanje svega onoga sto niej dobro, a ovo otkazivanje koncerta je cini mi se najmanji problem koji stoji pred vama.
Ma nebitno je ovdje uopšte ko od nas ima kartu, ko je planirao ići na koncert. Nebitno je uopšte što je koncert otkazan. BITNO je što ste vi iskoristili ovu situaciji i kao najveće fukare pokušali sebe opravdati na ovaj način. Znači nije stvar u otkazivanju nego u vašem jadnom saopštenju.

I reci mi MOLIM TE, zašto se neko iz Hr, Srbije ili odakle su već sve htjeli doći na koncert nebi osjećao sigurno u Sarajevu??

Jadni ste ispali svidjelo se to vama ili ne!
Hoces iskreno? Kad netko ispremlati, iscipelari, unakazi tvoje prijatelje iz apsolutno nepostojecih razloga, kako bi se ti osjecao? Moja kcer je trebala sa mnom na koncert. Ja sam joj unaprijed opravdala izostanak. Medjutim koncert je otkazan, nema razloga da ona izostaje iz skole, prema tome ona ostaje u zg, ja dolazim svejedno. medjutim, i da koncert nije otkazan, ne bi mi bilo svejedno dovoditi dijete u situaciju da se boji hodati mracnom ulicom, jer ne zna tko je moze napasti s ledja, izudarati nogama, samo zato sto je dosla? Ili samo zato sto je iz Hrvatske? ili samo zato sto je .... . ti dopuni...
bloncaric10040
Posts: 28
Joined: 15/06/2008 15:41
Contact:

#179 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by bloncaric10040 »

kirby wrote:sarajevo je selendra!!!!a to neki nece da priznaju.
Selendra ili ne, ja volim Sarajevo, i dolazim i dolazit cu u Sarajevo.....
mene to ne smeta.....
User avatar
kirby
Posts: 591
Joined: 04/04/2008 23:31

#180 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by kirby »

bloncaric10040 wrote:
Cape wrote:
bloncaric10040 wrote: Jel imas kartu za koncert? Jesi je kupio u pretprodaji? Ili ti je zao sto tek sada neces moci potrositi novac?
Sad si bar ustedio.....
Na vecini koncerata, da, pa cak i u HR, karte su kupuju unaprijed.... zna se i zasto.....
Bas me interesira, od svih vas ovdje koji napadate art-zone, koliko vas zaista ima karte i koliko vas zaista bude doslo na prodajna mjesta po povrat novaca?
Najlakse je napasti... da oni su krivi jer vi necete moc potrosit novac. Odlicno!
Ajmo ga zajedno trosit na ispravljanje svega onoga sto niej dobro, a ovo otkazivanje koncerta je cini mi se najmanji problem koji stoji pred vama.
Ma nebitno je ovdje uopšte ko od nas ima kartu, ko je planirao ići na koncert. Nebitno je uopšte što je koncert otkazan. BITNO je što ste vi iskoristili ovu situaciji i kao najveće fukare pokušali sebe opravdati na ovaj način. Znači nije stvar u otkazivanju nego u vašem jadnom saopštenju.

I reci mi MOLIM TE, zašto se neko iz Hr, Srbije ili odakle su već sve htjeli doći na koncert nebi osjećao sigurno u Sarajevu??

Jadni ste ispali svidjelo se to vama ili ne!
Hoces iskreno? Kad netko ispremlati, iscipelari, unakazi tvoje prijatelje iz apsolutno nepostojecih razloga, kako bi se ti osjecao? Moja kcer je trebala sa mnom na koncert. Ja sam joj unaprijed opravdala izostanak. Medjutim koncert je otkazan, nema razloga da ona izostaje iz skole, prema tome ona ostaje u zg, ja dolazim svejedno. medjutim, i da koncert nije otkazan, ne bi mi bilo svejedno dovoditi dijete u situaciju da se boji hodati mracnom ulicom, jer ne zna tko je moze napasti s ledja, izudarati nogama, samo zato sto je dosla? Ili samo zato sto je iz Hrvatske? ili samo zato sto je .... . ti dopuni...

a onaj danac s queer festivala
User avatar
Vainglorious
Posts: 204
Joined: 07/06/2008 22:14

#181 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by Vainglorious »

Ne mogu da vjerujem da kao zvanicni razlog odgadjanja koncerta "ružna slika o našem gradu koja je obišla svijet"... Mislim, fakat jadna nacin da se zamaskira vlastiti neuspjeh. Art Zone je totalno neprofesionalno odradio cjelokupnu organizaciju, i kompletnu kampanju, ukljucujuci i prodaju karata, tako da im se sve samo vraca. Mislim, fakat jadno...
User avatar
kirby
Posts: 591
Joined: 04/04/2008 23:31

#182 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by kirby »

bloncaric10040 wrote:
kirby wrote:sarajevo je selendra!!!!a to neki nece da priznaju.
Selendra ili ne, ja volim Sarajevo, i dolazim i dolazit cu u Sarajevo.....
mene to ne smeta.....

ma dolazim i ja silom prilika.starci mi jos zive dole.
bloncaric10040
Posts: 28
Joined: 15/06/2008 15:41
Contact:

#183 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by bloncaric10040 »

Znam da rizikujem ban ali ti moram reći ovo: Ne seri Boga ti!
Kakva se krivica baca na agenciju?? Ko je onda kriv za otkazivanje koncerta??
Uhvatili ste se prošlosedmičnih dešavanja, na najjadniji mogući način, da bi opravdali otkazivanje koncerta a svi znaju koji je jedini razlog, a to je mala prodaja ulaznica!

Zgadili ste mi se vjeruj mi![/quote]

Jel imas kartu za koncert? Jesi je kupio u pretprodaji? Ili ti je zao sto tek sada neces moci potrositi novac?
Sad si bar ustedio.....
Na vecini koncerata, da, pa cak i u HR, karte su kupuju unaprijed.... zna se i zasto.....
Bas me interesira, od svih vas ovdje koji napadate art-zone, koliko vas zaista ima karte i koliko vas zaista bude doslo na prodajna mjesta po povrat novaca?
Najlakse je napasti... da oni su krivi jer vi necete moc potrosit novac. Odlicno!
Ajmo ga zajedno trosit na ispravljanje svega onoga sto niej dobro, a ovo otkazivanje koncerta je cini mi se najmanji problem koji stoji pred vama.[/quote]




nema to veze, organizator bi trebao mjeces dva prije koncerta staviti u prodaju karte po jeftinijoj cijeni jer ce tako biti bolja prodaja karata. pogledaj kako se to radi u Hrvatskoj. U Becu je za Madonnin koncert karata u pocetku bila 109 EURA a kasnije su je spustili na 99, sigurno su vidjeli da da je slaba prodaja ulazinica.
I jos nesto ja predlazem da organizatori buducih koncerata urade neku vrstu ankete. npr koga zelite da cujete i vidite u Sarajevu i ponude 4 banda ili izvodaca. koji band bude imao najmanje 2000 glasova taj band dovedu pa makar i u dom mladih. i tacka.[/quote]

Sunce, karte jesu bile u pretprodaji!!!!!
Gdje si ti bio?
Sto se ankete tice, ne ide to bas tako....
U trenutku kad je neki band na turneji, onda tek mozes organizirati njegov dolazak, ... dok ti organiziras svoju anketu, prodje maca s kolacima
User avatar
kirby
Posts: 591
Joined: 04/04/2008 23:31

#184 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by kirby »

Vainglorious wrote:Ne mogu da vjerujem da kao zvanicni razlog odgadjanja koncerta "ružna slika o našem gradu koja je obišla svijet"... Mislim, fakat jadna nacin da se zamaskira vlastiti neuspjeh. Art Zone je totalno neprofesionalno odradio cjelokupnu organizaciju, i kompletnu kampanju, ukljucujuci i prodaju karata, tako da im se sve samo vraca. Mislim, fakat jadno...
jarane,sve da su prodali samo 500 karata to nije bruka organizatora vec stanovnika tog grada i okoline.ne kontam samo zasto mislite da su razlozi izmisljeni.sramota je i jedno i drugo.
justika_sa
Posts: 214
Joined: 10/07/2005 15:40

#185 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by justika_sa »

kirby wrote:

a onaj danac s queer festivala
šta s njim?!
bloncaric10040
Posts: 28
Joined: 15/06/2008 15:41
Contact:

#186 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by bloncaric10040 »

Znam da rizikujem ban ali ti moram reći ovo: Ne seri Boga ti!
Kakva se krivica baca na agenciju?? Ko je onda kriv za otkazivanje koncerta??
Uhvatili ste se prošlosedmičnih dešavanja, na najjadniji mogući način, da bi opravdali otkazivanje koncerta a svi znaju koji je jedini razlog, a to je mala prodaja ulaznica!

Zgadili ste mi se vjeruj mi![/quote]

Jel imas kartu za koncert? Jesi je kupio u pretprodaji? Ili ti je zao sto tek sada neces moci potrositi novac?
Sad si bar ustedio.....
Na vecini koncerata, da, pa cak i u HR, karte su kupuju unaprijed.... zna se i zasto.....
Bas me interesira, od svih vas ovdje koji napadate art-zone, koliko vas zaista ima karte i koliko vas zaista bude doslo na prodajna mjesta po povrat novaca?
Najlakse je napasti... da oni su krivi jer vi necete moc potrosit novac. Odlicno!
Ajmo ga zajedno trosit na ispravljanje svega onoga sto niej dobro, a ovo otkazivanje koncerta je cini mi se najmanji problem koji stoji pred vama.[/quote]




nema to veze, organizator bi trebao mjeces dva prije koncerta staviti u prodaju karte po jeftinijoj cijeni jer ce tako biti bolja prodaja karata. pogledaj kako se to radi u Hrvatskoj. U Becu je za Madonnin koncert karata u pocetku bila 109 EURA a kasnije su je spustili na 99, sigurno su vidjeli da da je slaba prodaja ulazinica.
I jos nesto ja predlazem da organizatori buducih koncerata urade neku vrstu ankete. npr koga zelite da cujete i vidite u Sarajevu i ponude 4 banda ili izvodaca. koji band bude imao najmanje 2000 glasova taj band dovedu pa makar i u dom mladih. i tacka.[/quote]

Sunce, karte jesu bile u pretprodaji!!!!!
Gdje si ti bio?
Sto se ankete tice, ne ide to bas tako....
U trenutku kad je neki band na turneji, onda tek mozes organizirati njegov dolazak, ... dok ti organiziras svoju anketu, prodje maca s kolacima
User avatar
illuminated
Posts: 999
Joined: 01/10/2007 19:52
Location: BI-DE

#187 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by illuminated »

neshto wrote:
bloncaric10040 wrote: Zalosno je da ama bas nitko od vas ne uvidja glupost ovih optuzbi!
Zar je Art-zone kriv za proslotjedne dogadjaje?
Zar je ART-ZONE ukaljao Sarajevo?
O cemu vi pricate??
Jel se itko upitao prosli tjedan kako i na koji nacin je ukaljano Sarajevo? ONo isto Sarajevo koje je vec nekoliko puta ustalo protiv fasizma u raznim periodima proslog stoljeca?
Tragikomicno je da svu krivicu bacate na agenciju....
TOliko o samopostovanju!
prvobitni razlog je valjda slaba zainteresiranost i pogreška u odabiru lokacije, odnosno nepostojanje adekvatne u gradu.

mislim da je to sasvim dovoljno za izjavu za medije!
sve drugo je suvišno i kaljanje i ovo malo obraza što nam je ostalo.
da ste imali neke prijetnje razuimo bih, ali ovako...
art zone vozdra!
:thumbup:

"Činjenica da je u proteklim danima, ružna slika o našem gradu obišla svijet, koja je pred nas stavila i novi izazov u pogledu većeg osiguranja naših gostiju koje mi nismo mogli garantovati, razlog je otkazivanja koncerta."

Drugim rijecima, SLIKA!, koja je obisla svijet, je pred nas stavila izazov u pogledu bla-bla..., razlog je otkazivanja koncerta. Dakle, dame i gospodo, koncerta nema zbog te slike.
Prvo, recenica je besmislena, kako je struktuirana, bilo je jasno od pocetka da je neko isao sa namjerom da u prvi plan stavi vehabije (koje su zamotane metaforom, slike! koja obilazi), i na kraju, "razlog je otkazivanja koncerta".
Ovo je jednostavno laz. Sljedece recenice su pokusaj da se laz ublazi.
justika_sa
Posts: 214
Joined: 10/07/2005 15:40

#188 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by justika_sa »

kirby wrote:
Vainglorious wrote:Ne mogu da vjerujem da kao zvanicni razlog odgadjanja koncerta "ružna slika o našem gradu koja je obišla svijet"... Mislim, fakat jadna nacin da se zamaskira vlastiti neuspjeh. Art Zone je totalno neprofesionalno odradio cjelokupnu organizaciju, i kompletnu kampanju, ukljucujuci i prodaju karata, tako da im se sve samo vraca. Mislim, fakat jadno...
jarane,sve da su prodali samo 500 karata to nije bruka organizatora vec stanovnika tog grada i okoline.ne kontam samo zasto mislite da su razlozi izmisljeni.sramota je i jedno i drugo.
konacno... hvala ti što si kratko i jasno rekao ono što ja pokušavam cijeli dan :)
bloncaric10040
Posts: 28
Joined: 15/06/2008 15:41
Contact:

#189 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by bloncaric10040 »

kirby wrote:
bloncaric10040 wrote:
Cape wrote:Ma nebitno je ovdje uopšte ko od nas ima kartu, ko je planirao ići na koncert. Nebitno je uopšte što je koncert otkazan. BITNO je što ste vi iskoristili ovu situaciji i kao najveće fukare pokušali sebe opravdati na ovaj način. Znači nije stvar u otkazivanju nego u vašem jadnom saopštenju.

I reci mi MOLIM TE, zašto se neko iz Hr, Srbije ili odakle su već sve htjeli doći na koncert nebi osjećao sigurno u Sarajevu??

Jadni ste ispali svidjelo se to vama ili ne!
Hoces iskreno? Kad netko ispremlati, iscipelari, unakazi tvoje prijatelje iz apsolutno nepostojecih razloga, kako bi se ti osjecao? Moja kcer je trebala sa mnom na koncert. Ja sam joj unaprijed opravdala izostanak. Medjutim koncert je otkazan, nema razloga da ona izostaje iz skole, prema tome ona ostaje u zg, ja dolazim svejedno. medjutim, i da koncert nije otkazan, ne bi mi bilo svejedno dovoditi dijete u situaciju da se boji hodati mracnom ulicom, jer ne zna tko je moze napasti s ledja, izudarati nogama, samo zato sto je dosla? Ili samo zato sto je iz Hrvatske? ili samo zato sto je .... . ti dopuni...

a onaj danac s queer festivala

evo i ja cu pitat, sta s njim?
User avatar
kirby
Posts: 591
Joined: 04/04/2008 23:31

#190 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by kirby »

pa osjecao se covjek sigurno u sa i popio batine koje ce pamtiti.sa sigurnoscu tvrdim
Cape
Posts: 81
Joined: 03/08/2008 22:05

#191 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by Cape »

bloncaric10040 wrote: Hoces iskreno? Kad netko ispremlati, iscipelari, unakazi tvoje prijatelje iz apsolutno nepostojecih razloga, kako bi se ti osjecao? Moja kcer je trebala sa mnom na koncert. Ja sam joj unaprijed opravdala izostanak. Medjutim koncert je otkazan, nema razloga da ona izostaje iz skole, prema tome ona ostaje u zg, ja dolazim svejedno. medjutim, i da koncert nije otkazan, ne bi mi bilo svejedno dovoditi dijete u situaciju da se boji hodati mracnom ulicom, jer ne zna tko je moze napasti s ledja, izudarati nogama, samo zato sto je dosla? Ili samo zato sto je iz Hrvatske? ili samo zato sto je .... . ti dopuni...
Ma daaa, a kod vas u Zagrebu je bajna situacija, ne?

Daj molim te ne pričaj gluposti. Reci mi jedan jedini razlog zbog čega bi se trebali plašiti doći u Sarajevo? Kakve mračne ulice, kakve gluposti.
Sve što se desilo prošle sedmice je bilo usmjereno protiv homoseksualaca, da, isto ono što se dešavalo i vašem bajnom Zagrebu kada su prvi put željeli da organizuju nešto slično.
Sve što se jučer dešavalo jeste tuča između navijača, to je ono kad se navijačke skupine pobiju između sebe, ne znam jeste li vi u bajnom Zagrebu čuli za to pošto toga kod vas nema... :-)

Ne mogu da vjerujem da o ovome diskutujem! Jeste Sarajevo je Džamahirija, ovdje niko na ulicu ne smije izaći a da ne govorim da smije neko ući u mračnu ulicu, babaroga na sve strane, nego držite se više vašeg divnog Zagreba, tamo je sve savršeno...

Odjebaus!
User avatar
DiplomataSaSela
Posts: 1044
Joined: 20/10/2004 23:51

#192 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by DiplomataSaSela »

bloncaric10040 wrote:
Hoces iskreno? Kad netko ispremlati, iscipelari, unakazi tvoje prijatelje iz apsolutno nepostojecih razloga, kako bi se ti osjecao? Moja kcer je trebala sa mnom na koncert. Ja sam joj unaprijed opravdala izostanak. Medjutim koncert je otkazan, nema razloga da ona izostaje iz skole, prema tome ona ostaje u zg, ja dolazim svejedno. medjutim, i da koncert nije otkazan, ne bi mi bilo svejedno dovoditi dijete u situaciju da se boji hodati mracnom ulicom, jer ne zna tko je moze napasti s ledja, izudarati nogama, samo zato sto je dosla? Ili samo zato sto je iz Hrvatske? ili samo zato sto je .... . ti dopuni...
O kome pricas o ZG ili SA


http://www.vecernji.hr/newsroom/regions ... 4/index.do
User avatar
kirby
Posts: 591
Joined: 04/04/2008 23:31

#193 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by kirby »

Cape wrote:
bloncaric10040 wrote: Hoces iskreno? Kad netko ispremlati, iscipelari, unakazi tvoje prijatelje iz apsolutno nepostojecih razloga, kako bi se ti osjecao? Moja kcer je trebala sa mnom na koncert. Ja sam joj unaprijed opravdala izostanak. Medjutim koncert je otkazan, nema razloga da ona izostaje iz skole, prema tome ona ostaje u zg, ja dolazim svejedno. medjutim, i da koncert nije otkazan, ne bi mi bilo svejedno dovoditi dijete u situaciju da se boji hodati mracnom ulicom, jer ne zna tko je moze napasti s ledja, izudarati nogama, samo zato sto je dosla? Ili samo zato sto je iz Hrvatske? ili samo zato sto je .... . ti dopuni...
Ma daaa, a kod vas u Zagrebu je bajna situacija, ne?

Daj molim te ne pričaj gluposti. Reci mi jedan jedini razlog zbog čega bi se trebali plašiti doći u Sarajevo? Kakve mračne ulice, kakve gluposti.
Sve što se desilo prošle sedmice je bilo usmjereno protiv homoseksualaca, da, isto ono što se dešavalo i vašem bajnom Zagrebu kada su prvi put željeli da organizuju nešto slično.
Sve što se jučer dešavalo jeste tuča između navijača, to je ono kad se navijačke skupine pobiju između sebe, ne znam jeste li vi u bajnom Zagrebu čuli za to pošto toga kod vas nema... :-)

Ne mogu da vjerujem da o ovome diskutujem! Jeste Sarajevo je Džamahirija, ovdje niko na ulicu ne smije izaći a da ne govorim da smije neko ući u mračnu ulicu, babaroga na sve strane, nego držite se više vašeg divnog Zagreba, tamo je sve savršeno...

Odjebaus!

zato me prijatelj ljetos u sa pita,jesu li kod nas u svakoj zgradi zatvori na prvim spratovima.pitam ga zasto,pa kaze vicina prvih spratova ima resetke.eto koliko ste sigurni da se ljudi sami zatvaraju .
justika_sa
Posts: 214
Joined: 10/07/2005 15:40

#194 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by justika_sa »

Cape wrote:
bloncaric10040 wrote: Hoces iskreno? Kad netko ispremlati, iscipelari, unakazi tvoje prijatelje iz apsolutno nepostojecih razloga, kako bi se ti osjecao? Moja kcer je trebala sa mnom na koncert. Ja sam joj unaprijed opravdala izostanak. Medjutim koncert je otkazan, nema razloga da ona izostaje iz skole, prema tome ona ostaje u zg, ja dolazim svejedno. medjutim, i da koncert nije otkazan, ne bi mi bilo svejedno dovoditi dijete u situaciju da se boji hodati mracnom ulicom, jer ne zna tko je moze napasti s ledja, izudarati nogama, samo zato sto je dosla? Ili samo zato sto je iz Hrvatske? ili samo zato sto je .... . ti dopuni...
Ma daaa, a kod vas u Zagrebu je bajna situacija, ne?

Daj molim te ne pričaj gluposti. Reci mi jedan jedini razlog zbog čega bi se trebali plašiti doći u Sarajevo? Kakve mračne ulice, kakve gluposti.
Sve što se desilo prošle sedmice je bilo usmjereno protiv homoseksualaca, da, isto ono što se dešavalo i vašem bajnom Zagrebu kada su prvi put željeli da organizuju nešto slično.
Sve što se jučer dešavalo jeste tuča između navijača, to je ono kad se navijačke skupine pobiju između sebe, ne znam jeste li vi u bajnom Zagrebu čuli za to pošto toga kod vas nema... :-)

Ne mogu da vjerujem da o ovome diskutujem! Jeste Sarajevo je Džamahirija, ovdje niko na ulicu ne smije izaći a da ne govorim da smije neko ući u mračnu ulicu, babaroga na sve strane, nego držite se više vašeg divnog Zagreba, tamo je sve savršeno...

Odjebaus!
ja ne znam protiv koga je bilo usmjereno... znam da sam i ja stradala... kao sasvim nevini posjetilac... i da poslije toga nisam više sigurna... osvrćem se po mračnim uličicama... i ne smijem ući u mračne haustore...
i da... nažalost mislim da se sarajeva danas treba plašiti... živim cijeli život u ovom gradu... volim ga i sanjam da će jednoga dana i moja djeca zivjeti i voljeti ovaj grad kao ja... ali ta ljubav mi se obila o glavu kao bumerang u srijedu... doslovce...
tako da sigurnosna situacija nije suplja prica... itekako nije...

i dodatak... kažeš bilo je usmjereno protiv homoseksualaca... ovaj put... sutra će biti usmjereno protiv Jevreja ili neke druge etnicke skupine... dok ne dodjemo do krajnosti poput tih da ce biti usmjereno protiv ljudi sa plavim očima... grozno... bilo je usmjereno protiv homoseksualaca i zato je valjda uredu... užasno...
Last edited by justika_sa on 29/09/2008 17:46, edited 1 time in total.
bloncaric10040
Posts: 28
Joined: 15/06/2008 15:41
Contact:

#195 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by bloncaric10040 »

illuminated wrote:
neshto wrote:
bloncaric10040 wrote: Zalosno je da ama bas nitko od vas ne uvidja glupost ovih optuzbi!
Zar je Art-zone kriv za proslotjedne dogadjaje?
Zar je ART-ZONE ukaljao Sarajevo?
O cemu vi pricate??
Jel se itko upitao prosli tjedan kako i na koji nacin je ukaljano Sarajevo? ONo isto Sarajevo koje je vec nekoliko puta ustalo protiv fasizma u raznim periodima proslog stoljeca?
Tragikomicno je da svu krivicu bacate na agenciju....
TOliko o samopostovanju!
prvobitni razlog je valjda slaba zainteresiranost i pogreška u odabiru lokacije, odnosno nepostojanje adekvatne u gradu.

mislim da je to sasvim dovoljno za izjavu za medije!
sve drugo je suvišno i kaljanje i ovo malo obraza što nam je ostalo.
da ste imali neke prijetnje razuimo bih, ali ovako...
art zone vozdra!
:thumbup:

"Činjenica da je u proteklim danima, ružna slika o našem gradu obišla svijet, koja je pred nas stavila i novi izazov u pogledu većeg osiguranja naših gostiju koje mi nismo mogli garantovati, razlog je otkazivanja koncerta."

Drugim rijecima, SLIKA!, koja je obisla svijet, je pred nas stavila izazov u pogledu bla-bla..., razlog je otkazivanja koncerta. Dakle, dame i gospodo, koncerta nema zbog te slike.
Prvo, recenica je besmislena, kako je struktuirana, bilo je jasno od pocetka da je neko isao sa namjerom da u prvi plan stavi vehabije (koje su zamotane metaforom, slike! koja obilazi), i na kraju, "razlog je otkazivanja koncerta".
Ovo je jednostavno laz. Sljedece recenice su pokusaj da se laz ublazi.
Jel je to jedina stvar koja te boli? To sto su mozda ljudi pretuceni bez ikakvog razloga? To nije bitno? Ili, da okrenem pitanje, sta je istina?
TO da svatko u tvom gradu, ako nije "podoban" moze dobiti batine? I pri tome mora reci Hvala, ja bi ponovo, ako moze?
User avatar
DiplomataSaSela
Posts: 1044
Joined: 20/10/2004 23:51

#196 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by DiplomataSaSela »

kirby wrote:

zato me prijatelj ljetos u sa pita,jesu li kod nas u svakoj zgradi zatvori na prvim spratovima.pitam ga zasto,pa kaze vicina prvih spratova ima resetke.eto koliko ste sigurni da se ljudi sami zatvaraju .
A u kojoj to ti ljepoti zivis zivis pa STE tako sigurni...
bloncaric10040
Posts: 28
Joined: 15/06/2008 15:41
Contact:

#197 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by bloncaric10040 »

DiplomataSaSela wrote:
bloncaric10040 wrote:
Hoces iskreno? Kad netko ispremlati, iscipelari, unakazi tvoje prijatelje iz apsolutno nepostojecih razloga, kako bi se ti osjecao? Moja kcer je trebala sa mnom na koncert. Ja sam joj unaprijed opravdala izostanak. Medjutim koncert je otkazan, nema razloga da ona izostaje iz skole, prema tome ona ostaje u zg, ja dolazim svejedno. medjutim, i da koncert nije otkazan, ne bi mi bilo svejedno dovoditi dijete u situaciju da se boji hodati mracnom ulicom, jer ne zna tko je moze napasti s ledja, izudarati nogama, samo zato sto je dosla? Ili samo zato sto je iz Hrvatske? ili samo zato sto je .... . ti dopuni...
O kome pricas o ZG ili SA


http://www.vecernji.hr/newsroom/regions ... 4/index.do
Dolazim iz Zg, pricam o Sarajevu..... Moji su prijatelji pretuceni. Zasto?
User avatar
kirby
Posts: 591
Joined: 04/04/2008 23:31

#198 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by kirby »

DiplomataSaSela wrote:
kirby wrote:

zato me prijatelj ljetos u sa pita,jesu li kod nas u svakoj zgradi zatvori na prvim spratovima.pitam ga zasto,pa kaze vicina prvih spratova ima resetke.eto koliko ste sigurni da se ljudi sami zatvaraju .
A u kojoj to ti ljepoti zivis zivis pa STE tako sigurni...

u najmracnijem gradu na svijetu-amsterdam.a ovdje ni prizemlje nema resetki.
User avatar
DiplomataSaSela
Posts: 1044
Joined: 20/10/2004 23:51

#199 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by DiplomataSaSela »

kirby wrote:
DiplomataSaSela wrote:
kirby wrote:

zato me prijatelj ljetos u sa pita,jesu li kod nas u svakoj zgradi zatvori na prvim spratovima.pitam ga zasto,pa kaze vicina prvih spratova ima resetke.eto koliko ste sigurni da se ljudi sami zatvaraju .
A u kojoj to ti ljepoti zivis zivis pa STE tako sigurni...

u najmracnijem gradu na svijetu-amsterdam.a ovdje ni prizemlje nema resetki.
Blago tebi sto si sretan...
User avatar
kirby
Posts: 591
Joined: 04/04/2008 23:31

#200 Re: Iggy Pop - Sarajevo!

Post by kirby »

i jesam. :P
Post Reply