Ideja za rodjendan?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#51 Re: Ideja za rodjendan?

Post by Tomahawk11 »

zforumas wrote:
beobasket wrote:

Petorica su ex-Legioneri, dvojica ex-Marinci iz USA, jedan je bio na olimpiskim irgama u hrvanju, dvojica imaju crni u karateu, jedan 5 dan drugi 8 dan. Jedan (19 covjek ako kaze da hoce) je ex-vojnik iz Rohodezije u jednoj od naj mobilnijih i spretnijih trupa na svijetu u svoj cas. Jedan je ex-vojnik iz Izraela i danasnji trener borbene vjestine Krav Maga. Ja, crni pojas u judu. Dvojica igraju ragbi. Jedan se bavi boksom. Ko je do marisanja dobrodosao je. Nije nam prvi put da se pobijemo :D
I dodju 3 brata i razbacaju vas k'o malu djecu...ajd ba beobasket dosta je o tebi, da malo pricamo o tvom autu :-) Priznaj da te tuku svaki dan
Jedan Kinez iz Rajlovca :lol: :lol: :lol:
Seyfo
Posts: 4338
Joined: 23/08/2011 14:12

#52 Re: Ideja za rodjendan?

Post by Seyfo »

Iz ove perspektive je prosto nevjerovatno čime se za rođendan zabavljaju uhljupi uzrasta 36-48 godina, ako su psihički i fizički normalni.
ne vje ro vat no !!!
beobasket
Posts: 934
Joined: 13/03/2015 10:26
Location: Kakanj je centar svijeta tako kazu nase nane.

#53 Re: Ideja za rodjendan?

Post by beobasket »

zforumas wrote:
beobasket wrote:

Petorica su ex-Legioneri, dvojica ex-Marinci iz USA, jedan je bio na olimpiskim irgama u hrvanju, dvojica imaju crni u karateu, jedan 5 dan drugi 8 dan. Jedan (19 covjek ako kaze da hoce) je ex-vojnik iz Rohodezije u jednoj od naj mobilnijih i spretnijih trupa na svijetu u svoj cas. Jedan je ex-vojnik iz Izraela i danasnji trener borbene vjestine Krav Maga. Ja, crni pojas u judu. Dvojica igraju ragbi. Jedan se bavi boksom. Ko je do marisanja dobrodosao je. Nije nam prvi put da se pobijemo :D
I dodju 3 brata i razbacaju vas k'o malu djecu...ajd ba beobasket dosta je o tebi, da malo pricamo o tvom autu :-) Priznaj da te tuku svaki dan

Nemoj kenjati po tudjem trudu. Treba proci obuku u legiji stranaca i zaraditi onu bijelu kapu koju dobiju na kraju poslje pet godina. Sta mislis koliko truda i vremena teba uloziti da bi zaradio crni pojas u nekoj od borilackih vjestina?

Evo ti slika jednog od njih.
Image
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#54 Re: Ideja za rodjendan?

Post by Tomahawk11 »

Ovo neki hodza.
beobasket
Posts: 934
Joined: 13/03/2015 10:26
Location: Kakanj je centar svijeta tako kazu nase nane.

#55 Re: Ideja za rodjendan?

Post by beobasket »

Tomahawk11 wrote:Ovo neki hodza.
Image
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#56 Re: Ideja za rodjendan?

Post by Point. »

beobasket wrote:
djevojka bez imena wrote:
beobasket wrote:
Petorica su ex-Legioneri, dvojica ex-Marinci iz USA, jedan je bio na olimpiskim irgama u hrvanju, dvojica imaju crni u karateu, jedan 5 dan drugi 8 dan. Jedan (19 covjek ako kaze da hoce) je ex-vojnik iz Rohodezije u jednoj od naj mobilnijih i spretnijih trupa na svijetu u svoj cas. Jedan je ex-vojnik iz Izraela i danasnji trener borbene vjestine Krav Maga. Ja, crni pojas u judu. Dvojica igraju ragbi. Jedan se bavi boksom. Ko je do marisanja dobrodosao je. Nije nam prvi put da se pobijemo :D
Ljudi takvog profila, i s takvim zivotnim iskustvom a nemaju obicnu ideju za rodjendan? U cemu je problem, klimakterij?

Mi znamo baciti rostilj, napiti se, pobiti se ako treba, odigrati rundu kosarke ili ragbija. Zene oko nas trce. Sve ostalo o avanturama kao grupa slabo, jer nije niko savrsen.
Kako se ti nadje u toj ekipi?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#57 Re: Ideja za rodjendan?

Post by Tomahawk11 »

beobasket wrote:
Tomahawk11 wrote:Ovo neki hodza.
Image
Gore je tako izgledalo.
Ovo je vec jasnije.
beobasket
Posts: 934
Joined: 13/03/2015 10:26
Location: Kakanj je centar svijeta tako kazu nase nane.

#58 Re: Ideja za rodjendan?

Post by beobasket »

Point. wrote: Kako se ti nadje u toj ekipi?
Pub je iskljucivo okupljaliste englesko govorecih ljudi u Kopenhagenu, pretezno bivsi vojnici ili obicni ljudi sa poslom u Danskoj. Imaju super pivu. Cesto budem tu odnosno tada izlazio tu. Drustevni su, rijec po rijec, nekako sam dobio njihov respekt, imam crni pojas u judu znaci u slucaju nezgode posteno pomarisati se nije problem. Mimo jednog Francuza, Izraelca i nekoliko Danaca i naravno mene ostali su svi ili Amerikanci, Englezi, Irci, Novozelandjani, Ausralija, Juzna Afrika bijelci.
User avatar
zforumas
Posts: 8619
Joined: 25/10/2016 20:35

#59 Re: Ideja za rodjendan?

Post by zforumas »

beobasket wrote:
zforumas wrote:
beobasket wrote:

Petorica su ex-Legioneri, dvojica ex-Marinci iz USA, jedan je bio na olimpiskim irgama u hrvanju, dvojica imaju crni u karateu, jedan 5 dan drugi 8 dan. Jedan (19 covjek ako kaze da hoce) je ex-vojnik iz Rohodezije u jednoj od naj mobilnijih i spretnijih trupa na svijetu u svoj cas. Jedan je ex-vojnik iz Izraela i danasnji trener borbene vjestine Krav Maga. Ja, crni pojas u judu. Dvojica igraju ragbi. Jedan se bavi boksom. Ko je do marisanja dobrodosao je. Nije nam prvi put da se pobijemo :D
I dodju 3 brata i razbacaju vas k'o malu djecu...ajd ba beobasket dosta je o tebi, da malo pricamo o tvom autu :-) Priznaj da te tuku svaki dan

Nemoj kenjati po tudjem trudu. Treba proci obuku u legiji stranaca i zaraditi onu bijelu kapu koju dobiju na kraju poslje pet godina. Sta mislis koliko truda i vremena teba uloziti da bi zaradio crni pojas u nekoj od borilackih vjestina?
Ne kenjam ja po trudu, kenjam po promociji :wink:
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#60 Re: Ideja za rodjendan?

Post by animals »

Znaci Zviz, Hrle i beobasket bi tramvaj maznuli.
bolje vam je maznite mig 29.i za Siriju..
to je lud provod..
User avatar
jazzer
Posts: 7216
Joined: 20/12/2004 14:44

#61 Re: Ideja za rodjendan?

Post by jazzer »

Pa jebote, 18 mudonja slavi rodjendan, bez ijedne djevojke, zene :? .

Ono, kao vrijeme samo za vas drugare :) . I nemate ideje sta bi? Legionari, majstori
kung fua, krav maga, ovo, ono, proputovali svijet, pobili cetiri brigade i dva bataljona ljudi
a pojma nemaju kako da proslave rodjendan? I jos jedan od njih pita raju na forumu sta da radi,
kako da ga proslave?

I jos hoce da ukradu tramvaj :? ..

A da idete od vrata do vrata i zvonite ljudima, a onda pobjegnete? :)
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#62 Re: Ideja za rodjendan?

Post by sheilak »

evo bas i ja htjedoh napisati ovo sto i jazzer-tolika sila i navodno zivotno iskustvo, a nema ideje za neki otkaceni rodjendan i pita jos za savjet na forumu... :lol: :D
animals wrote:Znaci Zviz, Hrle i beobasket bi tramvaj maznuli.
bolje vam je maznite mig 29.i za Siriju..
to je lud provod..
evo dobrog prijedloga, nista manje vam nece dati taj kick na koji ste eto inace navikli
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#63 Re: Ideja za rodjendan?

Post by Tomahawk11 »

jazzer wrote:
A da idete od vrata do vrata i zvonite ljudima, a onda pobjegnete? :)
I nek ponesu jaja i toalet papir :thumbup: :mrgreen:
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#64 Re: Ideja za rodjendan?

Post by MyTao »

beobasket sa svojim imaginarnim drugovima slavi rodjendan.
detroit-mercy
Posts: 16088
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#65 Re: Ideja za rodjendan?

Post by detroit-mercy »

beobasket wrote:
zforumas wrote:
beobasket wrote:

Petorica su ex-Legioneri, dvojica ex-Marinci iz USA, jedan je bio na olimpiskim irgama u hrvanju, dvojica imaju crni u karateu, jedan 5 dan drugi 8 dan. Jedan (19 covjek ako kaze da hoce) je ex-vojnik iz Rohodezije u jednoj od naj mobilnijih i spretnijih trupa na svijetu u svoj cas. Jedan je ex-vojnik iz Izraela i danasnji trener borbene vjestine Krav Maga. Ja, crni pojas u judu. Dvojica igraju ragbi. Jedan se bavi boksom. Ko je do marisanja dobrodosao je. Nije nam prvi put da se pobijemo :D
I dodju 3 brata i razbacaju vas k'o malu djecu...ajd ba beobasket dosta je o tebi, da malo pricamo o tvom autu :-) Priznaj da te tuku svaki dan

Nemoj kenjati po tudjem trudu. Treba proci obuku u legiji stranaca i zaraditi onu bijelu kapu koju dobiju na kraju poslje pet godina. Sta mislis koliko truda i vremena teba uloziti da bi zaradio crni pojas u nekoj od borilackih vjestina?

Evo ti slika jednog od njih.
Image
Kod mene komsija bio u Legiji Stranaca prije rata, bili mi na nekom oprostajnom, ponapijali se ko guzice. Kod mene jaran zakuha sa njim i patosira ga. Lola izvuce nozinu, e onda je tek dobio degenek :mrgreen: .
Na pocetku rata sam se zadesio na ratistu gdje je bilo dosta tih "legionara". Narvno da su za nas bili mange jer su imali vise iskustava, znali su sa oruzjem a mi djecurija 19-20 godina :mrgreen: jos mitovi o legiji. Za dva mjeseca smo ih ne samo sustigli nego i prestigli po vjestinama, polijepise legionari ko salata kad je mraz osine :sad:. Jedne prilike smo izvidjali teren i vodio nas jedna lokalac, isto bio u legiji :mrgreen: , sprdali se sa njim, toliko je bio sposoban :mrgreen: Mojne mi tih legionara, navy seals pa hajde, zajebani su igraci ali ono sto sam ja video legionara u ratu :( .
Najbolje vam je na Cevljanovice na koridu, pobodite se sa bikovima pa da vidimo ko je jaci :mrgreen: .
meteorit135531
Posts: 702
Joined: 29/05/2016 16:35

#66 Re: Ideja za rodjendan?

Post by meteorit135531 »

Zviz, sta čovjek sve treba da ispuni da ti postane prijatelj? :izet: Ako treba da ti pošaljem izvod po tekućem i deviznom računu , i izvod iz katastra , i iz ZK ureda.. :oops:

Kao bonus , moram ti reći da imam i poslovni prostor sa spajzom na Alipasinom. Znam da nije neka top lokacija , ali molim te ne zamjeri mi , ako postanemo prijatelji mjenjacemo to dole , za nešto u centru. :mrgreen:

Molim te dozvoli mi da ti budem prijatelj , imam ja i bedž Legije stranaca , uskoro ću imati i privjesak i njihov novi neopakovani osvježivac zraka..

Željno očekujem konkurs za poziciju tvog novog prijatelja. Pratim novine i portale za oglašavanje , samo da znaš.
Volim te i želim ti počešati nos. :kiss:
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#67 Re: Ideja za rodjendan?

Post by hrle1976 »

Prije nekoliko godina sam cito clanak nekog naseg legionera koji je opisao vojnu obuku u bih armiji kao vrtic. :oops:
detroit-mercy
Posts: 16088
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#68 Re: Ideja za rodjendan?

Post by detroit-mercy »

hrle1976 wrote:Prije nekoliko godina sam cito clanak nekog naseg legionera koji je opisao vojnu obuku u bih armiji kao vrtic. :oops:
Pilot, u Armiji BH nije bilo obuke nego u tenama pa na prvu crtu i tu za sedam dana naucis sve :mrgreen:. Cuj, obuka :mrgreen:, pito bi te 92e da si se zadesio za obuku :skoljka: .
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#69 Re: Ideja za rodjendan?

Post by hrle1976 »

detroit-mercy wrote:
hrle1976 wrote:Prije nekoliko godina sam cito clanak nekog naseg legionera koji je opisao vojnu obuku u bih armiji kao vrtic. :oops:
Pilot, u Armiji BH nije bilo obuke nego u tenama pa na prvu crtu i tu za sedam dana naucis sve :mrgreen:. Cuj, obuka :mrgreen:, pito bi te 92e da si se zadesio za obuku :skoljka: .

Clanak je bio iz 2hiljade i neke godine i govor je bio o danasnjoj kvazi armiji.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#70 Re: Ideja za rodjendan?

Post by MyTao »

Nema niko jaci od tvojih imaginarnih prijatelja ba.
detroit-mercy
Posts: 16088
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#71 Re: Ideja za rodjendan?

Post by detroit-mercy »

hrle1976 wrote:
detroit-mercy wrote:
hrle1976 wrote:Prije nekoliko godina sam cito clanak nekog naseg legionera koji je opisao vojnu obuku u bih armiji kao vrtic. :oops:
Pilot, u Armiji BH nije bilo obuke nego u tenama pa na prvu crtu i tu za sedam dana naucis sve :mrgreen:. Cuj, obuka :mrgreen:, pito bi te 92e da si se zadesio za obuku :skoljka: .

Clanak je bio iz 2hiljade i neke godine i govor je bio o danasnjoj kvazi armiji.
Je li pisao o obuci specijalaca ili prasinara. Velika je razlika, za prasinare te niko ne obucava previse, natovare ti samar i nosit. Obuka specijalaca je vec nesto drugo, mada i u to danas sumnjam jer cim ti treba stela da uletis u vojsku, znas kako je :mrgreen: .
bhnapoleon1
Posts: 6502
Joined: 11/05/2014 23:47

#72 Re: Ideja za rodjendan?

Post by bhnapoleon1 »

realna do boli wrote:
beobasket wrote:
Petorica su ex-Legioneri, dvojica ex-Marinci iz USA, jedan je bio na olimpiskim irgama u hrvanju, dvojica imaju crni u karateu, jedan 5 dan drugi 8 dan. Jedan (19 covjek ako kaze da hoce) je ex-vojnik iz Rohodezije u jednoj od naj mobilnijih i spretnijih trupa na svijetu u svoj cas. Jedan je ex-vojnik iz Izraela i danasnji trener borbene vjestine Krav Maga. Ja, crni pojas u judu. Dvojica igraju ragbi. Jedan se bavi boksom. Ko je do marisanja dobrodosao je. Nije nam prvi put da se pobijemo :D
Ako je ovo sve istina..za vas bi bio najveci izazov..svi po gajbu pive..na livadu i ne radite nista.
Da postoji na okupu ovako obucena skupina ljudi, pa okupirao bi pola drzave i zajebavo se 15 dana. Druga opcija idite u Irak , Siriju
bhnapoleon1
Posts: 6502
Joined: 11/05/2014 23:47

#73 Re: Ideja za rodjendan?

Post by bhnapoleon1 »

a jbt sad sam skonto snima čovjek plačenike peti dio pa mu trebaju ideje za scenarij. Stalone znamo da si ti, otkrij se slobodno
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#74 Re: Ideja za rodjendan?

Post by spreca »

Pozovite Rudonju iz Laktasa da vam pjeva..."nemozenam niko nistaaaaaaaaaa.... :lol:
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#75 Re: Ideja za rodjendan?

Post by animals »

Jesu ti tvoji prijatelji jaci od zutog Andrica :mrgreen:
Post Reply