humanitarne akcije u mostaru?

Zanimljivosti i zbivanja u Mostaru, Čapljini, Ljubuškom, Stocu, Trebinju, Bileći, Gacku i drugim mjestima u regionu.
Post Reply
User avatar
zaha_hadid
Posts: 2
Joined: 28/08/2008 11:39

#1 humanitarne akcije u mostaru?

Post by zaha_hadid »

ponukana radom i uspjesnim akcijama koje organizuje udruzenje altruista "dobro" u sarajevu, interesuje me da li postoji nesto slicno u mostaru. prije nekoliko godina sam cula da ovdje postoji udruzenje slicnog tipa, "altruist", ali nisam nikad cula za njihove aktivnosti, rad,... ili nisu dovoljno medijski pokriveni? zna li neko nesto vise o tome?
fenjer1982
Posts: 90
Joined: 12/12/2007 12:55
Location: sarajevo

#2 Re: humanitarne akcije u mostaru?

Post by fenjer1982 »

U Mostaru je u toku humanitarnoj akcija "Poklon za osmijeh",
ciji je cilj obradovati malisane slabijeg imovinskog stanja.

Nosioci akcije su ucenici srednjih skola koji su se okupili pod imenom "Volonteri grada Mostara."

Prvi vikend akcije:
22. 11- 23. 11 u periodu od 10.00 do 16.00 mozete doci u Elektrotehnicku skolu
(u Santicevoj) i donirati ocuvane igracke (mede, lutke, zeke, autice, avione..),
nove igracke, slatkise (cokolade,bombone, smokije, grisini,
kekse, sokove), skolski pribor (bojice, flomastere. plastelin,.teke, olovke) ...

Zelja nam je napraviti paketice i na taj nacin razveseliti djecu. Akcijom ce biti obuhvacena
djeca do 12 god.

Za dodatne info mozes mi se javiti.

Akcija se radi u saradnji sa "Centrom za porodicu"
pozdrav
cnermina
Posts: 380
Joined: 29/11/2006 09:32

#3 Re: humanitarne akcije u mostaru?

Post by cnermina »

zaha_hadid wrote:ponukana radom i uspjesnim akcijama koje organizuje udruzenje altruista "dobro" u sarajevu, interesuje me da li postoji nesto slicno u mostaru. prije nekoliko godina sam cula da ovdje postoji udruzenje slicnog tipa, "altruist", ali nisam nikad cula za njihove aktivnosti, rad,... ili nisu dovoljno medijski pokriveni? zna li neko nesto vise o tome?

udruzenje altruista DOBRO djeluje na prostoru cijele BiH.

Ukoliko ste zainteresovani da neku od akcija koje provodimo u sarajevu ili nekom drugom gradu, organizujemo i u mostaru, samo nam se javite na [email protected]. za pocetak vam je potrebno samo par volontera koji zive u mostaru, kako bi se akcija mogla lakse koordinirati...

svako dobro :)
Post Reply