Hrvatski i srpski forumi - greatest shits

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#1 Hrvatski i srpski forumi - greatest shits

Post by seln »

I kix.ba ima svoje bisere, ali komsijsko-susjedski forumi (pogotovo predstavnici srpske i hrvatske dijaspore u BiH) su prave riznice gluposti.
Steta je ostaviti te gramaticko-logicke vratolomije u tami anonimiteta... ako nista drugo, da vidimo sta se desava kada ljudi sa IQ 65 pocnu pisati o visokoj politici.

Posto sam ja otvorio temu, prvi prilog je od mene:
Znaju li muslimani išta raditi osim prositi i moliti sadaku
pita hercegbosanski forumas @BBC. Pitanje je naravno cisto retoricko, jer je jasno da ne znaju. :-)
User avatar
mk ultra
Posts: 19517
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#2 Re: Hrvatski i srpski forumi - greatest shits

Post by mk ultra »

otvoriš 4chan i na int i pol traži balkan teme, i sve će ti biti jasno

nije samo dijaspora, već i domaći
nikako mi ne ide u glavu o čemu ti ljudi razmišljaju 25 godina od rata... :skoljka:
Nenad-BIH
Posts: 22
Joined: 20/04/2018 15:01
Location: http://najboljicitati.com
Contact:

#3 Re: Hrvatski i srpski forumi - greatest shits

Post by Nenad-BIH »

ima jako dobrih hrvatskih i srpskih foruma, ali nisu iz BIH
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#4 Re: Hrvatski i srpski forumi - greatest shits

Post by Sanjarko »

Ja slabo znam sta raditi. Volio bi, ali bolest me sprijecava. A za temu, pa zna se bljuju po nama skoro stalno iako mora se priznati ima i onih koji suprotno rade. Staju u odbranu itd.

EDIT: Valjda po njima sam ja taj. Prosi i moli sadaku. A nemam prihoda. Kako onda prosim i molim sadaku.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#5 Re: Hrvatski i srpski forumi - greatest shits

Post by seln »

Vizionar 1985 wrote:Ja slabo znam sta raditi. Volio bi, ali bolest me sprijecava. A za temu, pa zna se bljuju po nama skoro stalno iako mora se priznati ima i onih koji suprotno rade. Staju u odbranu itd.

EDIT: Valjda po njima sam ja taj. Prosi i moli sadaku. A nemam prihoda. Kako onda prosim i molim sadaku.
Ma, sviranje kurcu. Srbija je u jos vecoj dubiozi, samo imaju vise onih MC jobs, znas ono... premalo za zivjeti, previse za umrijeti.
A Hrvatska je opet najvise napredovala u zaposljavanju mladih... od Kanade do novog Zelanda.
Tako da ti je to "rugala se sova sjenici".
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#6 Re: Hrvatski i srpski forumi - greatest shits

Post by seln »

krstarica com

Re: Muškarci, pazite se: od 1. juna udarite li ženu – idete u zatvor

Ima da je oderem od batina !
Kakva je, pa, ovo kurčeva sloboda !?
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#7 Re: Hrvatski i srpski forumi - greatest shits

Post by mO k3 »

ne idem na druge forume....
sandzokan
Posts: 1137
Joined: 23/10/2014 19:21
Location: ul. Jovana Divjaka

#8 Re: Hrvatski i srpski forumi - greatest shits

Post by sandzokan »

Joj da je bilo foruma 91. ili 41. :) :lol:
User avatar
Edin H.
Posts: 47029
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#9 Re: Hrvatski i srpski forumi - greatest shits

Post by Edin H. »

sandzokan wrote:Joj da je bilo foruma 91. ili 41. :) :lol:
Bio je zato radio. :oops:
sandzokan
Posts: 1137
Joined: 23/10/2014 19:21
Location: ul. Jovana Divjaka

#10 Re: Hrvatski i srpski forumi - greatest shits

Post by sandzokan »

Edin H. wrote:
sandzokan wrote:Joj da je bilo foruma 91. ili 41. :) :lol:
Bio je zato radio. :oops:
Ipak na forumima veći broj budala može da ispolji simptome uznapredovalog fašizma ;-)
User avatar
Edin H.
Posts: 47029
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#11 Re: Hrvatski i srpski forumi - greatest shits

Post by Edin H. »

sandzokan wrote:
Edin H. wrote:
sandzokan wrote:Joj da je bilo foruma 91. ili 41. :) :lol:
Bio je zato radio. :oops:
Ipak na forumima veći broj budala može da ispolji simptome uznapredovalog fašizma ;-)
Slazem se, ali bilo je i svakavih hablecina koji su se u ratu na radio javljali, sjecam se.

99 je bio vrhunac.

A sa sjetom :D se sjecam kad je Krusko dosao da zauzme televiziju, nije se slagao sa uredjivackom politikom. :oops:

Uletise sa kalasima u restoran, kaze jedan mladi Jukin borac: "Teta, je'l mogu dobiti kolac?" :D
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#12 Re: Hrvatski i srpski forumi - greatest shits

Post by seln »

Forum "Srpaki nacionalisti":
Између партизана и усташког покрета треба да стоји знак једнакости.
Банда, шљам , зликовци - који су пљачкали и убијали све што је честито, српско и хришћанско.
User avatar
dr.gog
Posts: 4945
Joined: 09/09/2007 12:52
Location: S@nitet-X
Grijem se na: briketi kanabisa
Horoskop: Vodolija

#13 Re: Hrvatski i srpski forumi - greatest shits

Post by dr.gog »

seln wrote:I kix.ba ima svoje bisere, ali komsijsko-susjedski forumi (pogotovo predstavnici srpske i hrvatske dijaspore u BiH) su prave riznice gluposti.
Steta je ostaviti te gramaticko-logicke vratolomije u tami anonimiteta... ako nista drugo, da vidimo sta se desava kada ljudi sa IQ 65 pocnu pisati o visokoj politici.

Posto sam ja otvorio temu, prvi prilog je od mene:
Znaju li muslimani išta raditi osim prositi i moliti sadaku
pita hercegbosanski forumas @BBC. Pitanje je naravno cisto retoricko, jer je jasno da ne znaju. :-)
Imam solidno iskustvo na par njih. Reći ću istinu iz svog ličnog ugla . Forum Herceg bosne https://--- NO LINKS ---/forum/politika/ ima nekolicinu veoma kvalitetnih autora. Neki od njih su iznimno obrazovani, elokventni i pristojni ljudi. Imaju par forumaša iz Sarajeva, Tuzle itd., te jedan dio onih koji su banirani na tadašnjem sa-x forumu zbog rigidne Zoom66 politike "rezanja" "nacionalista". Manji dio je u duhu nekakvog tradicijskog "hrvatstva" i njihovi postovi su ponekada otrovni i obojeni subjektivnošću, što je i razumljivo s obziro na lična ili obiteljska preživljavanja. Postoji veliki broj pojedinačnih izuzetno dobrih postova -analiza, te podosta ratnih priča napisanih na sasvim fer način. Nešto malo senzacionalizma u stilu Poskoka, ne previše..onako Avazovski :D . Default im je pristojan doček novih forumaša, te ekspresno parodiranje onih koji su tu zalutali da vode virtualni rat sa nepostojećim "ustašama". Iz neke morbidne zajebancije, drži se tu par srpskih desničara koji bljuju uvrede s vremena na vrijeme, ali ništa pretjerano ni prečesto. Moderatori su, na pristojne molbe, fer i korektni ukoliko je onaj koji piše isto tako fer i dovoljno elokventan da ima pravo da kritikuje neku diskusiju.

Ja sam tu pisao malo, i nakon jednog ispada bijesa dobio zasluženi ban, ali su bez posebnog tersanja prihvatili moju "drugu" registraciju i neku vrstu isprike. Ima ih malo, ali su redovito čitani. Drugarski su povezani sa par privatnih portala iz Hercegovine. Na forumu nije moguće dugotrajno trolovanje ukoliko se ne radi o parodiranju i zezanju. Skupno gledano, i da se našalim, pripadaju "desnom centru" :skoljka: .


Najveće zlo i smeće uopšte na našem web-prostoru je bio ugašeni forum Nezavisnih Novina koji je štetio ugledu novine, i koji je ukinut ( thanks to admin @Luka ). Na tom zlu od platforme je bilo normalno najgroznije vrijeđanje i ponižavanje, posebno islama i muslimana, do nivoa klasičnog hate-spama, dok je jedan moderator čak i poticao verbalna matretiranja. Fazon je bio "uzvraćanje milo za drago" i koncept "torovskog megafona", sa avatarima "ratko mladić", svom silom grbova i mitologije vaskolikog srBstva. Bilo je apsolutno poželjno i dobrodošlo negiranje genocida, unižavanje Bošnjaka, Hrvata i Albanaca, te "srpskih izdajnika". Zapravo, ta šaka od 20-ak forumaša je bila neka vrsta nenamjernog kalupa za današnje perjanice RTRS-a. Uz iznimku jednog ili dvojice koji jesu bili vojnici VRS i u komunikaciji sasvim korektni, ostali su mahom bili fašisti iz dijaspore i salonski četnici, te par vidno poremećenih osoba. Nakon jednog izrazito uvredljivog seta postova, imao sam kraću prepisku sa administratorom i jednom urednicom Nezavisnih. Nekih par mjeseci iza toga, forum je ugašen. Na tom forumu sam pisao parodične replike i tzv. obraćanja narodu uz alter-ego kao Boris Tadić, pišući ekavicom i ćirilicom. Užasno su mrzili Tadića i Čedu..

Avaz forum je potpuno nezavisan od printanog izdanja,a ima nekoliko stalnih komentatora i mirnu atmosferu. Na forumu postoji i paradox tema o samom Radončiću, gdje se može reći sve, osim golog psovanja i stila "senada & avde avdića". U početku je imao veliki priliv banovanih sa sa-x foruma, koji su u kratkom vremenu i tamo banirani, tako je da je nestao virtualni rivalitet i stvorena manja web-zajednica na drugom konceptu.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#14 Re: Hrvatski i srpski forumi - greatest shits

Post by seln »

dr.gog wrote:

Najveće zlo i smeće uopšte na našem web-prostoru je bio ugašeni forum Nezavisnih Novina koji je štetio ugledu novine, i koji je ukinut ( thanks to admin @Luka ). Na tom zlu od platforme je bilo normalno najgroznije vrijeđanje i ponižavanje, posebno islama i muslimana, do nivoa klasičnog hate-spama, dok je jedan moderator čak i poticao verbalna matretiranja. Fazon je bio "uzvraćanje milo za drago" i koncept "torovskog megafona", sa avatarima "ratko mladić", svom silom grbova i mitologije vaskolikog srBstva. Bilo je apsolutno poželjno i dobrodošlo negiranje genocida, unižavanje Bošnjaka, Hrvata i Albanaca, te "srpskih izdajnika". Zapravo, ta šaka od 20-ak forumaša je bila neka vrsta nenamjernog kalupa za današnje perjanice RTRS-a. Uz iznimku jednog ili dvojice koji jesu bili vojnici VRS i u komunikaciji sasvim korektni, ostali su mahom bili fašisti iz dijaspore i salonski četnici, te par vidno poremećenih osoba. Nakon jednog izrazito uvredljivog seta postova, imao sam kraću prepisku sa administratorom i jednom urednicom Nezavisnih. Nekih par mjeseci iza toga, forum je ugašen. Na tom forumu sam pisao parodične replike i tzv. obraćanja narodu uz alter-ego kao Boris Tadić, pišući ekavicom i ćirilicom. Užasno su mrzili Tadića i Čedu..
Funkciju tog foruma su preuzeli komentari ispod vijesti.
Toliko mrznje i zlobe... boze sacuvaj!
U normalnoj drzavi bi to vec odavno bili slucajevi za drzavnog tuzioca.
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#15 Re: Hrvatski i srpski forumi - greatest shits

Post by julisiz es grant »

A slavic.net?
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#16 Re: Hrvatski i srpski forumi - greatest shits

Post by cyprus »

julisiz es grant wrote:A slavic.net?
Jedan od rijetkih foruma pored klixa koji ponekad prelistam, čisto kako bih dobio uvid u perspektivu na ratne događaje sa druge strane, a da je u nekom iole normalnom tonu...
Post Reply