House Of Cards

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#76 Re: House Of Cards

Post by nema me tamo »

karanana wrote:breaking bad nije netflixova produkcija nego ja mislim amc, pa vjerovatno zbog toga ima neki fazon u tome kako ce pustati.
ne znam za californication kako ide, nisam gledao.

znam da house of cards to rade od prve sezone, onda onu orange is new black i cekam marca pola sad za koji dan. i njega ce odjednom citavu sezonu pustiti.
Jeste AMC to sam i znao, al' reko kad vec ima na listi..
Reko mozda zajednicki..
Uglavnom brate nisam znao za orange i house da su isti dan sve epizode izbacili..
Ne znam meni je gotivna mnogo house pa zato mi nije to to odjednom..
A npr orange je baš takva serija da ih odma odjednom pustiš..


Nestrpljivo cekam..
Hvala na odgovoru. :thumbup:
User avatar
karanana
Posts: 47232
Joined: 26/02/2004 00:00

#77 Re: House Of Cards

Post by karanana »

jos 7 dana
User avatar
vicious2
Posts: 384
Joined: 17/08/2010 13:03

#78 Re: House Of Cards

Post by vicious2 »

Zatamnjena stakla wrote:
shmizlica wrote:završila drugu sezonu i istina je da je prva bolja i realističnija...nekako su mi pretjerali u drugoj....i ugnjavili :D
U drugoj se ostvarilo ono što se trebalo ostvarit'. Lik je preCjednik a ne Vice kao što sam tvrdio :lol:

Treća može biti samo vrh.
uvijek se moze pogledati engleski original (House of Cards, To Play the King i The Final Cut)

nekad je bio prikazivan i na HRT3
User avatar
vee-jay
Posts: 8726
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: virtual reality

#79 Re: House Of Cards

Post by vee-jay »

karanana wrote:jos 7 dana
:thumbup:
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11069
Joined: 15/01/2010 18:31

#80 Re: House Of Cards

Post by Jack Be Nimble »

Jos malo pa gledamo pad Francisa :izet:
User avatar
karanana
Posts: 47232
Joined: 26/02/2004 00:00

#81 Re: House Of Cards

Post by karanana »

danas je dan.
vjerovatno sutra na torrentima.
promaha
Posts: 601
Joined: 04/01/2011 21:11

#82 Re: House Of Cards

Post by promaha »

prve dvije epizode vec na torrentima i skinute :D
User avatar
karanana
Posts: 47232
Joined: 26/02/2004 00:00

#83 Re: House Of Cards

Post by karanana »

super vijest.

pa ja. vjerovatno netflix pustio odmah cim je 27.2. kreno i vec se uploadaju.

znaci pad F.U.-a krece veceras.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#84 Re: House Of Cards

Post by todd_smith »

karanana wrote:super vijest.

pa ja. vjerovatno netflix pustio odmah cim je 27.2. kreno i vec se uploadaju.

znaci pad F.U.-a krece veceras.
sto pad, dabogda im svima klempe palio
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#85 Re: House Of Cards

Post by irac300 »

8 epizoda već izašlo na torrentima, a 4 su već prevedene. Ovo bi se već od večeras moglo početi pratiti.
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11069
Joined: 15/01/2010 18:31

#86 Re: House Of Cards

Post by Jack Be Nimble »

Ja vec pregledao 4 epizode i dobre su.
User avatar
karanana
Posts: 47232
Joined: 26/02/2004 00:00

#87 Re: House Of Cards

Post by karanana »

pogledao samo prvu.

spoiler......




sta ja znam, mozda bi bilo bolje da je doug mrtav. nesto me malo iznerviralo razvijanje njegovog karaktera u potencijalnog frankovog neprijatelja jer ga je marginalizirao.
User avatar
shmizlica
Posts: 57850
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#88 Re: House Of Cards

Post by shmizlica »

izgleda da neko nije očekivao da od lovca postane lovina :D
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11069
Joined: 15/01/2010 18:31

#89 Re: House Of Cards

Post by Jack Be Nimble »

Pa pisalu da ce biti lovina.

Dogurao do sedme epizode i nije mi nesto ova sezona. Nema one drame na koju smo navikli iz prve sezone. Dok je bio o kongresu bilo je zabavnije jer je udaro na sva moguca vrata. Bolja prica. Sada sve nekako na silu pokusavaju da UN i Bliski Istok naprave nekom dramom.
User avatar
shmizlica
Posts: 57850
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#90 Re: House Of Cards

Post by shmizlica »

vala ja sam tek treću al već.....bah, ako će biti o ovom predsjednikovanju nisu ni do koljena zapadnom krilu :D
User avatar
karanana
Posts: 47232
Joined: 26/02/2004 00:00

#91 Re: House Of Cards

Post by karanana »

ja sam ocekivao da ce putin da bude ono sto je meechum bio u drugoj sezoni. e to bi bio shovu. ali do 6. epizode to se jos nije desilo.
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11069
Joined: 15/01/2010 18:31

#92 Re: House Of Cards

Post by Jack Be Nimble »

Ja sam ocekivao da ce Claire zavrsiti sa nekim Rusom.
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#93 Re: House Of Cards

Post by sumirprimus »

ovo je tolko losa serija,ko da gledam na cnn-u sat vremena wolfa blizera... al o ukusima se ne da raspravljat.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#94 Re: House Of Cards

Post by nema me tamo »

'ta ti 'nas.
User avatar
shmizlica
Posts: 57850
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#95 Re: House Of Cards

Post by shmizlica »

jeko wolf blizer :zoka: :mrgreen:
User avatar
karanana
Posts: 47232
Joined: 26/02/2004 00:00

#96 Re: House Of Cards

Post by karanana »

Dzontra Volta wrote:ja sam došao do 4.epizode a još nema onog novinara što je bio u zatvoru, a od ovog hakercica sam ocekivao vise... :twisted: ajd bice bar interesantno pratiti na koji ce nacin Frank okrenuti desetine miliona glasaca da glasaju za njega :izet:
6 sam pogledo....fakat sta je bilo sa onim novinarom sto lici na zenita? sta se ono njemu desilo? nesto su mu namjestili i otiso je u zatvor? ne sjecam se. onda mozda on nece biti faktor ni u cemu. a ocekivo sam i od hackera vise ali imam jos 7 epizoda bice nesto. vjerovatno ce i rachel igrati neku ulogu. gdje je ona "sekretarica" rahmetli russoa?
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11069
Joined: 15/01/2010 18:31

#97 Re: House Of Cards

Post by Jack Be Nimble »

karanana wrote:
Dzontra Volta wrote:ja sam došao do 4.epizode a još nema onog novinara što je bio u zatvoru, a od ovog hakercica sam ocekivao vise... :twisted: ajd bice bar interesantno pratiti na koji ce nacin Frank okrenuti desetine miliona glasaca da glasaju za njega :izet:
6 sam pogledo....fakat sta je bilo sa onim novinarom sto lici na zenita? sta se ono njemu desilo? nesto su mu namjestili i otiso je u zatvor? ne sjecam se. onda mozda on nece biti faktor ni u cemu. a ocekivo sam i od hackera vise ali imam jos 7 epizoda bice nesto. vjerovatno ce i rachel igrati neku ulogu. gdje je ona "sekretarica" rahmetli russoa?

On lezi u zatvoru. Niko od novinara ne zeli da dotakne njegovu pricu da je Francis ono sto jeste. Pokusao je njegov bivsi direktor i otisao pred Francisa prosle sezone sa clankom ali ga je on ubjedio da je to sve suplja prica. Jedini koji zna istinu za novinara je hacker medjutim ove sezone njemu je vaznije da dobije pasos i spasi svoju guzicu.

Sekretarica dobila nogu od prve dame u drugoj sezoni i tu se njena prica zavrsila.

Dogurao do 11 epizode i jos cekam dramu. Bila je dobra scena/drama izmejdu "Putina" i Francisa. Sve ostalo za sada je plitak potok. Jednostano nema one drame kao u prvoj sezoni.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#98 Re: House Of Cards

Post by nema me tamo »

Jack Be Nimble wrote:
karanana wrote:
Dzontra Volta wrote:ja sam došao do 4.epizode a još nema onog novinara što je bio u zatvoru, a od ovog hakercica sam ocekivao vise... :twisted: ajd bice bar interesantno pratiti na koji ce nacin Frank okrenuti desetine miliona glasaca da glasaju za njega :izet:
6 sam pogledo....fakat sta je bilo sa onim novinarom sto lici na zenita? sta se ono njemu desilo? nesto su mu namjestili i otiso je u zatvor? ne sjecam se. onda mozda on nece biti faktor ni u cemu. a ocekivo sam i od hackera vise ali imam jos 7 epizoda bice nesto. vjerovatno ce i rachel igrati neku ulogu. gdje je ona "sekretarica" rahmetli russoa?

On lezi u zatvoru. Niko od novinara ne zeli da dotakne njegovu pricu da je Francis ono sto jeste. Pokusao je njegov bivsi direktor i otisao pred Francisa prosle sezone sa clankom ali ga je on ubjedio da je to sve suplja prica. Jedini koji zna istinu za novinara je hacker medjutim ove sezone njemu je vaznije da dobije pasos i spasi svoju guzicu.

Sekretarica dobila nogu od prve dame u drugoj sezoni i tu se njena prica zavrsila.

Dogurao do 11 epizode i jos cekam dramu. Bila je dobra scena/drama izmejdu "Putina" i Francisa. Sve ostalo za sada je plitak potok. Jednostano nema one drame kao u prvoj sezoni.

Jer ste svi ocekivali ono baš dešavanja.. :shock:

A ja sam imao osjecaj da ce biti " sporija " radnja..
Vrh mi je ova 3 sezona..
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#99 Re: House Of Cards

Post by nema me tamo »

Ne sjecam se da je oslobođen, tacnije poprilicno sam siguran da nije..
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11069
Joined: 15/01/2010 18:31

#100 Re: House Of Cards

Post by Jack Be Nimble »

Ne vjerujem da je oslobodjen. Haker je ucjenio FBI da bi oslobodio sebe. Zato sada radi za FBI.

Ja sam mislio da je ovo zadnja sezona medjutim mozda ce biti cetvrta sezona. Ako ce jos biti sezona onda ova sezona i nije tako losa. Spora jeste sto nije tako lose, ali ja sam ocekivao da ce sve price dovesti kraju a oni otegli :-)
Post Reply