Horde Zla

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#4526 Re: Horde Zla

Post by nema me tamo »

Na prste ih možeš prebrojat koliko ih ima danas.

I pusti se te šuplje da mozes doc i dat neku ideju to možeš prosipat nekom drugom zna se kako stvari idu.
Company85
Posts: 688
Joined: 27/12/2016 15:11

#4527 Re: Horde Zla

Post by Company85 »

Sta covjek vise moze reci kad mu je mjerilo nekog kvaliteta tribine kolicina zapaljene pirotehnike. Evidentan je taj neki pad tribine. Imam osjecaj da je tribina postala svrha sama sebi...ne znam sad ali ja ne vidim tu neku emociju prema Sarajevu sa tribine.
Nekad je navijanje pratilo neka desavanja na terenu pa se znalo kad pojacati tempo, kad se koja pjesma mogla pjevati. Same pjesme su danas takodjer problem, na silu se pokusavaju plasirati neke nove koje nemaju nikakvu ritmiku i da bi bile efektne trebao bi dobro uvjezban hor beckih djecaka da to izvede.
Ono sta me nervira jeste guranje zapada pod nos ovim momcima. Zapad je bilo nesto cak i nerealno, te u neku ruku se znalo da se nece moci odrzati. Cesto se tad znalo govoriti o bojazni da ce se od zapada napraviti mit koji ce na neki nacin i kociti neki potencijalni progres grupe. Takodjer dosta se ljudi nakalemilo na taj zapad da se izgubilo iz vida ko je tu prici iznio na svojim ledjima pa se kitio zapadom ko nije trebao. Povratak na sjever je odradjen kako treba i nazalost vrlo brzo se desava ta prokleta listica koja je ogroman udarac za grupu.

Ne znam sastav danasnje ekipe koja vodi tribinu ali se nadam da ce se iskristalisati neka omladina sa zdravom idejom i iskrenim srcem da pokrene to u pravom smjeru.

I da, ta prica mozes doci i dati ideju je smijesna. Ne vodi se tako tribina.
29Black
Posts: 53
Joined: 15/12/2009 18:47
Location: Achi Baba Gallipoli

#4528 Re: Horde Zla

Post by 29Black »

Naravno da se ne vodi tako grupa ali ruzno je davati kritike sa udobnosti zapada i istoka i misliti da neko nema emocije prema klubu,mozda i jeste tako dolazimo samo da ubijemo nasu razonodu. @ nema me tamo de nam ti objasni kako stvari idu posto vidim da svi vi sa suprotnih tribina bolje znate stvari unutar Hordi od nas samih?
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#4529 Re: Horde Zla

Post by nema me tamo »

Ma necu uopšte da ulazim u diskusiju uglavnom znaj da pricas s covjekom koji od 2008 do 2011 nije propustio gostovanja bio aktivan do 2012 - 100 posto poslije toga nisam..

I dalje cu npr ici na evropska i tako to, al' bio bi budala da ne znam kako stvari stoje i šta se promjenilo.
Company je u pravu momak sve se sjebalo poslije Sirokog ( bar moral grupe ) da se tako izrazim.

I upravo što sam bio tu znam da neces postici nista s tim dodji do udruženja ovo ono ne mozeš meni to prosipat o tome pricam..
I vidis dobro je rekao isto momak mozda ne treba paliti toliko koliko je bolje da se odradi kakav koreo pa bilo kakav!
Naravno da je bolje pisat na forumu jer uzivo realno ko bi slušao ba?

Jedino na silu da se krene pa kaze tako i tako, al' ja nemam takvo poštovanje da se ide tim putem!
Kad kazem na silu mislim da se cuje moj glas.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18698
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#4530 Re: Horde Zla

Post by SmokingMan »

Ma većina se likova poslije Lištice okrenulo za 360 sepeni,a malo je danas od te raje koja ide na tekme,i to što je ostalo čas se šalta sa tribine na tribinu,shodno kakva je tekma u pitanju.Ma neće niko više da drži svoju glavu u vreći,šta vam je.Neki dan se raspitujem za pojedince (pošto ih već duže vrijeme ne viđam na Istoku),kakav je situacija sa njima,ma njih danas nema z'glave,i nije to što su neki od njih već prije odrređenog perioda osnovali porodice i pronašli posao,nego je uzok je taj što je ta prokleta Lištica na većini njih ostavia dubok i neizbrisiv trag.Znam da je jedan moj nekadašnji prijatelja nakon tog dogđaja povremeno imao noćne.
29Black
Posts: 53
Joined: 15/12/2009 18:47
Location: Achi Baba Gallipoli

#4531 Re: Horde Zla

Post by 29Black »

29Black
Posts: 53
Joined: 15/12/2009 18:47
Location: Achi Baba Gallipoli

#4532 Re: Horde Zla

Post by 29Black »

Nemam ja nista protiv vas nit cu ikada imati ali jednostavno u trenutcima kada grupa treba da se izdigne iz nekog sivila i kada treba da prevazidje neke vanjske udare i probleme mislim da nam je svaki covjek prijeko potreban a vi kako hocete.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72882
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4533 Re: Horde Zla

Post by Velkoski »

Ima dovoljno kvalitetne omladine, ne sumnjam u njih. :)
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#4534 Re: Horde Zla

Post by nema me tamo »

29Black wrote:

Pošteno to možeš reci Smokingu samo možeš li meni?

Ja sam bio na prvom gostovanju poslije Širokog..
Mostar..

Kad se branio ugled grupe kad nas je otislo 30tak!

Nego jesi bio u Širokom?
User avatar
SmokingMan
Posts: 18698
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#4535 Re: Horde Zla

Post by SmokingMan »

Hvala nebesima pa horde mogu i bez mene i još mnogo drugih ljudi,svi smo mi tu prolazni.Čudno je kako se ovde pojedine stvari u jedn ruku shvataju i suviše lično,tako da ću ja nastavit svojim putem,sam svoj vođa sam svoja podgrupa,do boljih vremena..:thumbup:

Dobra ova Milica. :izet:
29Black
Posts: 53
Joined: 15/12/2009 18:47
Location: Achi Baba Gallipoli

#4536 Re: Horde Zla

Post by 29Black »

nema me tamo wrote:
29Black wrote:



Nego jesi bio u Širokom?
Glavom i bradom.
VPSA
Posts: 517
Joined: 19/05/2017 14:25

#4537 Re: Horde Zla

Post by VPSA »

Svaka cast momcima koji su bili u Krupi danas. U situaciji kada zadnje kolo nam skoro nista ne znaci, ne bas "atraktivno gostovanje", tu se pokazuje mentalitet i ljubav prema klubu i grupi :thumbup:
ibizza
Posts: 4578
Joined: 05/06/2008 00:46

#4538 Re: Horde Zla

Post by ibizza »

VPSA wrote:Svaka cast momcima koji su bili u Krupi danas. U situaciji kada zadnje kolo nam skoro nista ne znaci, ne bas "atraktivno gostovanje", tu se pokazuje mentalitet i ljubav prema klubu i grupi :thumbup:
:thumbup:
Dado10
Posts: 8
Joined: 30/05/2017 17:22

#4539 Re: Horde Zla

Post by Dado10 »

Pozdrav forumašima!

Redovno pratim postove forumaša o našem klubu ali se nikad nisam oglasio.Upravo sada sam se odlučio jer me sve više nervira sadašnja "politika" dovođenja gotovih igrača.Našu djecu zaboravljamo i na taj način ih tjeramo da sreću potraže na nekom drugom mjestu.
Dado10
Posts: 8
Joined: 30/05/2017 17:22

#4540 Re: Horde Zla

Post by Dado10 »

Pozdrav forumašima!

Redovno pratim postove forumaša o našem klubu ali se nikad nisam oglasio.Upravo sada sam se odlučio jer me sve više nervira sadašnja "politika" dovođenja gotovih igrača.Našu djecu zaboravljamo i na taj način ih tjeramo da sreću potraže na nekom drugom mjestu, u nekim drugim klubovima, nama ne baš dragim.Koliko sam primjetio, dosta forumaša dijeli moje mišljenje i zagovara da imamo više mladih a naših igrača u prvom timu.Međutim, te naše riječi ne pale kod ljudi koji bi ih trebale čuti a ruku na srce i ta naša podrška se završava na tome. Kada smo zadnji put otišli na neku utakmicu omladinskog pogona??? Kada smo pogledali tabelu i rezultate omladinskog pogona??? Ti dječaci u svim kategorijama,od pjetlića do juniora bilježe sjajne rezultate a mi ni "mukajet".
Hajde jednom bar da odemo da podržimo tu djecu!!!

SUTRA, 31.05.2017. U 17 SATI I 30 MINUTA NA POMOĆNOM TERENU STADIONA KOŠEVO KADETI OMLADINSKOG POGONA IGRAJU REVANŠ UTAKMICU FINALA KANTONA SARAJEVO PROTIV "OLIMPA" SA PALA.PRVU UTAKMICU SU, NAŽALOST IZGUBILI SA 3:1 I SADA MORAJU NADOKNADITI TA DVA GOLA RAZLIKE.
Mnogo bi im značilo da imaju malo veću podršku a ne samo od roditelja i prijatelja.Nemaju adekvatnu podršku maltene ni od kluba koji sve njihove uspjehe ignoriše.Objavljuju samo rezultate akademije, naravno samo kada dobiju.Hajmo bar jednom pokazati da HORDE ZLA vole svoj klub drugačije od drugih i jače od drugih.Hajmo ih "pogurati" svojim bodrenjem do pobjede.Možda jednog dana ime nekog od tih igrača bude na usnama svih nas " JER ON JE JEDAN OD NAS!!!"
29Black
Posts: 53
Joined: 15/12/2009 18:47
Location: Achi Baba Gallipoli

#4541 Re: Horde Zla

Post by 29Black »

Na placene clanke i upise na forumu se ne oglasavamo :izet:
Dado10
Posts: 8
Joined: 30/05/2017 17:22

#4542 Re: Horde Zla

Post by Dado10 »

29Black wrote:Na placene clanke i upise na forumu se ne oglasavamo :izet:
Ha ha ha ha....ma bravo majstore....Ko bi ovo trebo platiti???
29Black
Posts: 53
Joined: 15/12/2009 18:47
Location: Achi Baba Gallipoli

#4543 Re: Horde Zla

Post by 29Black »

Mani se seljacke price nasu djecu zaboravljamo,bezbeli imas nekoga u akademiji ili predstavljas neke igrace pa se hvatas tih seljackih fora.Koja nasa djeca,mene je stid reci da je samir radovac dijete sarajeva a do neki dan je bio socijalni slucaj,cim je dosao do para i do pistoljdzije menadzera poceo je prijetiti navijacima da ce poslati nekoga da ih izroka?Haris duljevic takodjer nikakva ljudska velicina i nikad nece ostati upamcen ni po cemu dobrom.Cinjenica je da su vise ginuli za dres momci koji nisu odavde nego oni koji su ponikli u nasem klubu.Na kraju krajeva ne vidim smisao tvog javljanja na taj nacin ovdje,kao potrebna je podrska ali pratim upise forumasa o nasem klubu....
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#4544 Re: Horde Zla

Post by Raigor Stonehoof »

29Black wrote:Mani se seljacke price nasu djecu zaboravljamo,bezbeli imas nekoga u akademiji ili predstavljas neke igrace pa se hvatas tih seljackih fora.Koja nasa djeca,mene je stid reci da je samir radovac dijete sarajeva a do neki dan je bio socijalni slucaj,cim je dosao do para i do pistoljdzije menadzera poceo je prijetiti navijacima da ce poslati nekoga da ih izroka?Haris duljevic takodjer nikakva ljudska velicina i nikad nece ostati upamcen ni po cemu dobrom.Cinjenica je da su vise ginuli za dres momci koji nisu odavde nego oni koji su ponikli u nasem klubu.Na kraju krajeva ne vidim smisao tvog javljanja na taj nacin ovdje,kao potrebna je podrska ali pratim upise forumasa o nasem klubu....
upucaj se.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#4545 Re: Horde Zla

Post by Nadzorna_ploca »

Bas nepotrebno.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#4546 Re: Horde Zla

Post by nema me tamo »

hahahaha
29Black
Posts: 53
Joined: 15/12/2009 18:47
Location: Achi Baba Gallipoli

#4547 Re: Horde Zla

Post by 29Black »

:thumbup:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#4548 Re: Horde Zla

Post by nema me tamo »

Ma ima fine djece Samir i ovaj su davno prosli sve.

Valjda ce i nama zaigrati neko popu De Rossija.
29Black
Posts: 53
Joined: 15/12/2009 18:47
Location: Achi Baba Gallipoli

#4549 Re: Horde Zla

Post by 29Black »

Ima fine djece ali cim dobiju profesionalni ugovor i platu redovniji su u walteru nego na treningu,jbg nas mentalitet da su bogdo svi kao Gojko Cimirot.
rajvosa-mitre
Posts: 69
Joined: 01/04/2013 19:19

#4550 Re: Horde Zla

Post by rajvosa-mitre »

29Black aferim brate na svakom postu,i u vezi hordi i u vezi ovih omladinaca.

Napisao bi rado i ja koju ovima sto se sa jedva 20 godina povuku sa sjevera,satro istok,zapad sve prosli ili im se nesto ne svidja,ali drugom prilikom.
Post Reply