Horde Zla

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
SmokingMan
Posts: 18708
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#4376 Re: Horde Zla

Post by SmokingMan »

nema me tamo wrote:Ma golobradi momci su svi bili tad, samo što sam ja bio najgolobradiji od svih da tako kazem..

https://www.youtube.com/watch?v=RYcHL5ZGAkE
Pa jebote kad ovo vidiš i kad znas ko su momci sjebeš se..

I znam ja bukvalno sve i jednu pricu o natezanju i svemu i zašto se danas i dalje Horde Zla trans stavlja na ogradu i sve..
Dobra, dobra vremena drama...

A u Tuzli su upravo ti pojedinci dobijali i batine još nakon povratka i sve..
Hhaha,koga sve mogu prepoznati na ovoj snimci. :D :thumbup:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#4377 Re: Horde Zla

Post by nema me tamo »

Gledam desno na jutubu bezveze i vidim ovo

https://www.youtube.com/watch?v=sH1-B1b9bmo

Joj suze me obliše ne vjerujem kako ranije nisam vidio ovo. :D
Qoom
Posts: 1690
Joined: 17/10/2012 12:36

#4378 Re: Horde Zla

Post by Qoom »

Imal' šta novo za povrijeđenog momka, kakva je situacija?
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#4379 Re: Horde Zla

Post by nema me tamo »

Ma odma je receno da su svi prsti tu sto se ostalog tice bice veliki oporavak, al' bice na kraju sve ok.
User avatar
Logovan
Posts: 94406
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4380 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Qoom wrote:Imal' šta novo za povrijeđenog momka, kakva je situacija?
Operacija dobro prošla, sve ok.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18708
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#4381 Re: Horde Zla

Post by SmokingMan »

U nedjelju se već znalo da je momak ok,spasili su mu nogu,ali neće zadugo vidjeti zajebancije. :D :D
Last edited by SmokingMan on 08/05/2017 14:37, edited 1 time in total.
User avatar
pinokio04
Posts: 1629
Joined: 01/03/2012 09:51

#4382 Re: Horde Zla

Post by pinokio04 »

Raja, kakvu posjetu očekujete prekosutra. Vrijeme sunčano, termin dobar, i finale.
Koreografija i baklje, nadam se ekstraaaa atmosferi i sjeveru bar 3.000
:)
User avatar
Obuca9
Posts: 9630
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#4383 Re: Horde Zla

Post by Obuca9 »

Tromblon wrote:
bleee_sa wrote:
Tromblon wrote:Iako sam sa komsijske strane da dam skromni doprinos temi Horde zla.

Godina 1983. na Kosevo dosao Dinamo. Njihovih navijaca na platou gomila. Sigurno preko 300. Plavi salovi, zastave. U oci mi upao jedan u teksas prsluku. Sal oko glave, neke krpe oko zglobova, zastava oko pasa. Momcina od oko 25-30. Njega su slusali. Nemam pojma kako i sta, ali pola njih ode na istok, a pola na zapad. Bilo je 1:1 na kraju. Na pocetku tekme pocnu ovi na istoku da navijaju. Zovu ove na zapadu. Ja bio na zapadu. Vidim 7-8 likova ide ka Dinamovcima i marisana. Uleti murija. Dinamo dade gol opet marisana ali zesca nego prije. Tuklo se sigurno po 50 ljudi sa obje strane. Opet murija uleti, ali Dinamovci su vec bili na konopcima sto bi se reklo. Kraj tekme idem ja sa zapada na plato. I taj lik sa pocetka price krvav sav brise se krpom nekom. Dvojica ga drze. Ulece rahmetli Cinda i jos jedan i povaljase ih samo tako. Dinamovci se okupili u grupu na platou pitari napadaju. Auta parkirano tona. Gadjanje svim i svacim. Ja se izmakao kod restorana i lijepo gledao. Murija okruzi Dinamovce i ja se uputim ka zapadu. Kad ova grupa sa zapada izlazi. Idu na Kosevsko onim stepenicama. Niti da krenu po ostatak ekipe, niti pitara da ih napadnu. Vidjelo se da su se sasrali. Nikad vise Dinamovaca nije doslo u Sarajevo sto ja pamtim.
Eto kakav si ti komšija, a ja par šaka od Torcide dobih kod Palme radi vašeg obrazaaaa, eeee kone kone :D
Tad mi bilo 12 godina buraz. Trebao sam se i ja zaletiti :skoljka:
Pa nije ni bleee_sa bio puno stariji kad je Torcida prije 4-5 godina gostovala u Sarajevu.
User avatar
bleee_sa
Posts: 42310
Joined: 05/10/2014 22:35
Location: Ispod sunca zlatnoga

#4384 Re: Horde Zla

Post by bleee_sa »

Obuca9 wrote:
Tromblon wrote:
bleee_sa wrote:
Eto kakav si ti komšija, a ja par šaka od Torcide dobih kod Palme radi vašeg obrazaaaa, eeee kone kone :D
Tad mi bilo 12 godina buraz. Trebao sam se i ja zaletiti :skoljka:
Pa nije ni bleee_sa bio puno stariji kad je Torcida prije 4-5 godina gostovala u Sarajevu.
Idi ljuljaj bebu ba, pusti se ti mojih godina :D
User avatar
ZonFon
Posts: 2123
Joined: 17/11/2013 01:58

#4385 Re: Horde Zla

Post by ZonFon »

https://www.youtube.com/watch?v=x2nq3oUHcGM

Ne znam zasto, ali jedno od najdrazih gostovanja. Prije puta podjeljene svima majice "Ljubav za tebe mjere nema" koju i dan danas imam.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18708
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#4386 Re: Horde Zla

Post by SmokingMan »

ZonFon wrote:https://www.youtube.com/watch?v=x2nq3oUHcGM

Ne znam zasto, ali jedno od najdrazih gostovanja. Prije puta podjeljene svima majice "Ljubav za tebe mjere nema" koju i dan danas imam.
Ja sam uvijek vilio biti do pasa go,ne što sam bio zgodan,već što mi je bila uvijek banja kada je špica.Tako je bio slučaj i na ovoj utakmici :D
HZ_Pofalici
Posts: 36
Joined: 23/03/2016 20:12

#4387 Re: Horde Zla

Post by HZ_Pofalici »

Ima li raje iz Austrije koja prati naš voljeni Klub ?
Ako ima hajmo se organizovat pa da idemo zajedno na utakmice (npm kad je gradski derbi)

Pozdrav
F&N
Posts: 4002
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: od Ciglana do Podhrastova, od Breke do Mejtasa including Jezero...

#4388 Re: Horde Zla

Post by F&N »

ZonFon wrote:https://www.youtube.com/watch?v=x2nq3oUHcGM

Ne znam zasto, ali jedno od najdrazih gostovanja. Prije puta podjeljene svima majice "Ljubav za tebe mjere nema" koju i dan danas imam.
Joj kad se sjetim, vozi Alija 40 na sat... Krenuli u 9 zakasnili u 5 na utakmicu :lol:
U drugom busu je spica bila sa vozacem ne mogu mu se imena sjetiti... Ja znam samo da me uvijek trefio bus sa Alijom... "Nemojte ljudi ko Boga vas molim" :lol:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#4389 Re: Horde Zla

Post by nema me tamo »

A nema jaceg covjeka šta god se desi on samo nemojte ljudi ko boga vas molim i za 2 sedmice opet vozi..

Al' samo reci kako smo opustošili benzinsku na povratku..
Neki momak radio toliko se sjebo u život da je ja mislim zaboravio i policiju nazvat.. :D
User avatar
ZonFon
Posts: 2123
Joined: 17/11/2013 01:58

#4390 Re: Horde Zla

Post by ZonFon »

F&N wrote:
ZonFon wrote:https://www.youtube.com/watch?v=x2nq3oUHcGM

Ne znam zasto, ali jedno od najdrazih gostovanja. Prije puta podjeljene svima majice "Ljubav za tebe mjere nema" koju i dan danas imam.
Joj kad se sjetim, vozi Alija 40 na sat... Krenuli u 9 zakasnili u 5 na utakmicu :lol:
U drugom busu je spica bila sa vozacem ne mogu mu se imena sjetiti... Ja znam samo da me uvijek trefio bus sa Alijom... "Nemojte ljudi ko Boga vas molim" :lol:
Mislim da se drugi zvao Braha. Lud lik totalno. :lol:
Sa_u_srcu
Posts: 1864
Joined: 19/10/2010 23:09

#4391 Re: Horde Zla

Post by Sa_u_srcu »

Ja ga lozio neka Alija izginut cemo polako a on 30 na sat ide...mislim da je opsovao nesto golemo tada... :lol: Dobar Aljo... :thumbup:
User avatar
Obuca9
Posts: 9630
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#4392 Re: Horde Zla

Post by Obuca9 »

bleee_sa wrote:
Obuca9 wrote: Pa nije ni bleee_sa bio puno stariji kad je Torcida prije 4-5 godina gostovala u Sarajevu.
Idi ljuljaj bebu ba, pusti se ti mojih godina :D
Volim i ja tebe :D
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#4393 Re: Horde Zla

Post by Anestezija »

A zaboravljate Campu u kombiju i joint od metar :D Gostovanje ŠB mescini
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#4394 Re: Horde Zla

Post by Anestezija »

Sa_u_srcu wrote:Ja ga lozio neka Alija izginut cemo polako a on 30 na sat ide...mislim da je opsovao nesto golemo tada... :lol: Dobar Aljo... :thumbup:
Kaze Aljo vi ste uvjek bolji nego oni manijaci :D
User avatar
SmokingMan
Posts: 18708
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#4395 Re: Horde Zla

Post by SmokingMan »

Jebo majku gadnog putovanja,zajedno sam ga mrzio sa onim putovanjem u Bihać,znam da smo išli preko Stoca,Ljubinja,sjećam se i onih krava pored puta (na nekih 30 minuta prije Trebinja),to nikad neću zaboraviti. :D

Tokom provratka put je kao nešto bio kraći,ali opet naporan,skrenuli smo negdje prije Foče,pa smo se gombali kroz noć sa onom maglom prije Kijeva.Doduše mi smo išli unajmljenim kombijem,sjećam se da nam je vozač bio onako pozamašan,ali nikako mu se ne mogu sjetit imena.I uvijek bi nam govorio da možemo stati kada god poželimo.Ah da,Imao je onaj bijeli VW T4 transporter,a ponekada bi nas u njemu bilo 1-2 viška,srećom nikada nas policija nije zaustavljala.

A jebem ga kako su samo ona okupljanja pred muzejom bila perverzna.
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#4396 Re: Horde Zla

Post by Anestezija »

Eno pisu dobili buseve za mostar sad, nakon dugo vremena :D
29Black
Posts: 53
Joined: 15/12/2009 18:47
Location: Achi Baba Gallipoli

#4397 Re: Horde Zla

Post by 29Black »

Smoking Man ako se ne varam ti si sa stupa?
29Black
Posts: 53
Joined: 15/12/2009 18:47
Location: Achi Baba Gallipoli

#4398 Re: Horde Zla

Post by 29Black »

Citam sa posla zadnjih dana ovu temu i vidim ima dosta likova koji su nekad bili ukljuceni u grupu kako prije zapada tako i nakon njega.Mnogo ste nostalgicni nikada nijedna grupa nije konstantno isla uzlaznom putanjom logicno je bilo ocekivati da i mi stagniramo,logicno je bilo da ce mnogo ljudi odustati od navijacke price zbog milion stvari koje zivot donosi.Greske se prave i pravice se nazalost al da ovoliko izmedju redova omalozavate danasnju generaciju i rad je malo ispod pojasa pogotovo od vas nekolicine koji ste nekad bili dio price.Trebate shvatiti da su danas druga vremena i da se grupa bori sa ozbiljnim problemima i da smo danas na mnogo vecim ispitima nego prije 10 godina.Za pitice nam je trebalo tri godine da ih se rijesimo a recimo danas da imamo slican problem rijesilo bi se za 10 minuta,nazalost kako je grupa rasla tako je dolazio kunto i panto na sjever uslijed velike euforije.Nisam dosao da pravdam jer znam da smo pojeli govno bezbroj puta ali mislim da je glupo pricati da cemo sami sebe ugasiti ili nesto slicno,Horde i dalje djeluju prava ideja se i dalje odrzava dosta toga sto je problem u drzavi odmah se i reflektuje preko tribine nebitno cije.Tu smo i dalje u klincu sa svim problemima gonimo i gorimo jbg.

@SmokingMan skonto sam ko si,sto se mene tice i ekipe ciji si bio clan znam da i dan danas govore da su tebi vrata uvijek otvorena i imas vjecan respekt od sviju koji te pamte iz tog perioda.
Sa_u_srcu
Posts: 1864
Joined: 19/10/2010 23:09

#4399 Re: Horde Zla

Post by Sa_u_srcu »

Hordanje u Zepce, sjecam se maija ramljaka, bili su i oni ali su se samo sklonili, cini mi se da je tada frle vodio navijanje i bila je spica u narednim godinama... malo jesmo pali, to je i normalno ali malo treba da se euforija stvori...mada ja iskreno idem i danas, vidjet cemo do kad.
29Black
Posts: 53
Joined: 15/12/2009 18:47
Location: Achi Baba Gallipoli

#4400 Re: Horde Zla

Post by 29Black »

Ma treba ici sve dok ti zivotne prilike to dozvoljavaju,normalna je stvar da se nekad sklonis ili umanjis odlaske na tekme ali ja sebe ne mogu vidjeti da se tek tako sklonim sa strane ili da nisam dio toga.Opet kazem ne pravdam ja nikoga niti ista bilo je milion gresaka ali bilo ih je i na zapadu pa se ljudi nisu sklanjali nego nastavljali dalje i trudili se da se to nikada ne ponovi.
Post Reply