Homeland

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
harač
Posts: 5274
Joined: 13/02/2006 13:30

#101 Re: Homeland

Post by harač »

koja nova?

joj dana... mrze je haman kao skyler white (koju ja nikad nisam mrzio; sasvim ok lik). malo mi je čudan njen odlazak. valjda bi bio red da mati barem upita: đe ćeš? ili daj mi broj? nazovi ponekad?

ili je i ona jedva dočekala :lol:
User avatar
Krizzia
Posts: 574
Joined: 13/03/2013 00:35
Location: Kalifornija
Contact:

#102 Re: Homeland

Post by Krizzia »

Quinn :D
Image

Meni prva sezona daleko najbolja, mogla odgledati 6/7 epizoda jednu za drugom ko tamo se :D
Last edited by Krizzia on 06/11/2013 00:17, edited 1 time in total.
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#103 Re: Homeland

Post by ćiribiribela »

a ona zavijena :roll:


a to za Daninu mater sam se i ja cudila, pusti maloljetno dijete da ode kod neke prijateljice koju ne zna, nit' je pita gdje zivi ta prijateljica, nit' koji joj je... :D

Onaj sin nije progovorio 2 recenice ove sezone, stalno ima nekakav debilan izraz lica. :D :D
Krizzia wrote:Quinn :D
Image
:lol: :thumbup:
User avatar
beco
Posts: 3366
Joined: 25/08/2004 14:22

#104 Re: Homeland

Post by beco »

Je li ovo homeland opet postao zanimljiv :-)

sent from my 20.7 MPX überphone
omar little
Posts: 16351
Joined: 14/03/2008 21:14

#105 Re: Homeland

Post by omar little »

nije
ted10
Posts: 254
Joined: 15/09/2013 17:36

#106 Re: Homeland

Post by ted10 »

Dobra sezona :thumbup:
Last edited by ted10 on 18/11/2013 16:29, edited 1 time in total.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72583
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#107 Re: Homeland

Post by Velkoski »

Kud ne ubi Carrie skroz. :D

Quinn je fkt odličan lik :thumbup:
ted10
Posts: 254
Joined: 15/09/2013 17:36

#108 Re: Homeland

Post by ted10 »

leet wrote:Kud ne ubi Carrie skroz. :D

Quinn je fkt odličan lik :thumbup:
:thumbup:
User avatar
Maharadza
Posts: 16700
Joined: 30/01/2013 15:13

#109 Re: Homeland

Post by Maharadza »

leet wrote:Kud ne ubi Carrie skroz. :D

Quinn je fkt odličan lik :thumbup:
Taman kad sam pomislio: "Ma da hoće neko ovu histeričnu kučku roknuti..." pojavi se Quinn sa:

Image

King! :thumbup:
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11060
Joined: 15/01/2010 18:31

#110 Re: Homeland

Post by Jack Be Nimble »

Ova sezona sve bolja i bolja.
omar little
Posts: 16351
Joined: 14/03/2008 21:14

#111 Re: Homeland

Post by omar little »

moze mi neko, ozbiljno, objasniti sta je to super i dobro u ovoj seriji?

samo u zadnjoj epizodi imamo:

tip koji je MJESECIMA zavodio i imao aferu sa zenom direktora cie je zapravo (trzaj kamere - aaaa- muzika) nekakav spijun koji ko s poslom udje u kucu DIREKTORA CIA (Central Intelligence Agency of the United States of America!!) koja, naravno, nema ni najobicniji alarm iz home depota i koji aktiviran ima svako u mom komsiluku za 17.99 mjesecno i postavi nesta za prisluskivanje.

najobicniji advokat i potrcko, je zapravo (trzaj kamere - aaaa- muzika) trejnd asasin sto ubija ljude na vratima sobe i onda ih kiselinom (ili kojim kurcem vec) razgradjuje do nepostojanja u kadi motelskog kupatila.

mafijas i razbojnik favele koji do neki dan nije trebao 10 milijuna dolara, masakrirao ljude u sred bijela dana u sred dzamije da bi sakrio brodijev identitet i koji je dugovao nesto neopisivo veliko keri zapravo (bla - bla -muzika) treba pare a i u vecem je dugu direktoru. koji, berem ispostavice se u iducoj epizodi, je svo vrijeme znao gdje je #1 terorista sa liste cia, ali nije htio nikom reci vec je kompletna agencija sa svim resursima tracila vrijeme i pare mjesecima i trazila gdje brodi.

keri je trudna (trzaj kamere - aaaa - muzika).

da ne spominjem gluparije od prije, tipa ODJEDNOM i bez ikakvih indicija keri i saul su sve skupa smislili i ona je iz ljubavi prema poslu i svojoj drzavi povrgnula sebe LUDNICI i javnom lincu. povrac.

prajm tajm safunjaretina na n-tu i, osobno, pun mi kufer jeftinog stereotipiziranja i arapa/iranaca terorista.

onaj mladi nijemac sto glumi quinna je jedina svijetla tacka tamo. i onih nekoliko minuta sto je clark johnson :sesir: bio u kadru je bilo kvalitetnije i bolje od komplet ove sezone. (obzirom da ima bezze materijal, rezija je mu je okej u onih nekoliko epizoda)
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11060
Joined: 15/01/2010 18:31

#112 Re: Homeland

Post by Jack Be Nimble »

Pa iz tih razloga dobra. Kao svaka u svakoj seriji/filmu nemozes ocekivati realnost tako kada to odvojis uzivas u slikama i radnji.
User avatar
harač
Posts: 5274
Joined: 13/02/2006 13:30

#113 Re: Homeland

Post by harač »

usrali su s ovom trudnoćom; također, kao što reće, kako je moguće da direktor CIA-e nema kakvo osiguranje. pa pet gorila bi trebalo barem hodati za ženom mu, a kamoli da nema kakav alarm na kući... opet kvalitetnija aktuelna serija (što dovoljno govori o ostalim...)
User avatar
dale cooper
Posts: 28398
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#114 Re: Homeland

Post by dale cooper »

omar little wrote:moze mi neko, ozbiljno, objasniti sta je to super i dobro u ovoj seriji?

samo u zadnjoj epizodi imamo:

tip koji je MJESECIMA zavodio i imao aferu sa zenom direktora cie je zapravo (trzaj kamere - aaaa- muzika) nekakav spijun koji ko s poslom udje u kucu DIREKTORA CIA (Central Intelligence Agency of the United States of America!!) koja, naravno, nema ni najobicniji alarm iz home depota i koji aktiviran ima svako u mom komsiluku za 17.99 mjesecno i postavi nesta za prisluskivanje.

najobicniji advokat i potrcko, je zapravo (trzaj kamere - aaaa- muzika) trejnd asasin sto ubija ljude na vratima sobe i onda ih kiselinom (ili kojim kurcem vec) razgradjuje do nepostojanja u kadi motelskog kupatila.

mafijas i razbojnik favele koji do neki dan nije trebao 10 milijuna dolara, masakrirao ljude u sred bijela dana u sred dzamije da bi sakrio brodijev identitet i koji je dugovao nesto neopisivo veliko keri zapravo (bla - bla -muzika) treba pare a i u vecem je dugu direktoru. koji, berem ispostavice se u iducoj epizodi, je svo vrijeme znao gdje je #1 terorista sa liste cia, ali nije htio nikom reci vec je kompletna agencija sa svim resursima tracila vrijeme i pare mjesecima i trazila gdje brodi.

keri je trudna (trzaj kamere - aaaa - muzika).

da ne spominjem gluparije od prije, tipa ODJEDNOM i bez ikakvih indicija keri i saul su sve skupa smislili i ona je iz ljubavi prema poslu i svojoj drzavi povrgnula sebe LUDNICI i javnom lincu. povrac.

prajm tajm safunjaretina na n-tu i, osobno, pun mi kufer jeftinog stereotipiziranja i arapa/iranaca terorista.

onaj mladi nijemac sto glumi quinna je jedina svijetla tacka tamo. i onih nekoliko minuta sto je clark johnson :sesir: bio u kadru je bilo kvalitetnije i bolje od komplet ove sezone. (obzirom da ima bezze materijal, rezija je mu je okej u onih nekoliko epizoda)
Mislim, volim seriju, ali i ovo sto ti gore spominjes ima mnogo smisla. Doista ima dosta nekonzistentnosti i
nelogicnosti. Samo pitanje je da li to ugrozava uzivanje u seriji trenutno. Meni za sada ne, iako bi neke od ovih
stvari mogle da postanu problem.
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#115 Re: Homeland

Post by ćiribiribela »

harač wrote:usrali su s ovom trudnoćom; također, kao što reće, kako je moguće da direktor CIA-e nema kakvo osiguranje. pa pet gorila bi trebalo barem hodati za ženom mu, a kamoli da nema kakav alarm na kući... opet kvalitetnija aktuelna serija (što dovoljno govori o ostalim...)

:thumbup:
User avatar
Krizzia
Posts: 574
Joined: 13/03/2013 00:35
Location: Kalifornija
Contact:

#116 Re: Homeland

Post by Krizzia »

User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11060
Joined: 15/01/2010 18:31

#117 Re: Homeland

Post by Jack Be Nimble »

Babo bio na sluzbenom putu.
User avatar
Krizzia
Posts: 574
Joined: 13/03/2013 00:35
Location: Kalifornija
Contact:

#118 Re: Homeland

Post by Krizzia »

Presrase ga vala sa Brodijem u ovoj zadnjoj:mrgreen:

Sent from my HTC Desire HD A9191
User avatar
Maharadza
Posts: 16700
Joined: 30/01/2013 15:13

#119 Re: Homeland

Post by Maharadza »

Krizzia wrote:Presrase ga vala sa Brodijem u ovoj zadnjoj:mrgreen:

Sent from my HTC Desire HD A9191
Rambo style! 'Murica... :roll:
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11060
Joined: 15/01/2010 18:31

#120 Re: Homeland

Post by Jack Be Nimble »

Maharadza wrote:
Krizzia wrote:Presrase ga vala sa Brodijem u ovoj zadnjoj:mrgreen:

Sent from my HTC Desire HD A9191
Rambo style! 'Murica... :roll:
Fuck YEAH! Freedom is the only way!
User avatar
harač
Posts: 5274
Joined: 13/02/2006 13:30

#121 Re: Homeland

Post by harač »

uh dobra :D
User avatar
Krizzia
Posts: 574
Joined: 13/03/2013 00:35
Location: Kalifornija
Contact:

#122 Re: Homeland

Post by Krizzia »

Odlicna :grin:
Good... Night :shock: :o

Sent from my HTC Desire HD A9191
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72583
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#123 Re: Homeland

Post by Velkoski »

spojler


nisu morali ubit' onog brata na kraju epizode :(
User avatar
relativno84
Posts: 15304
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#124 Re: Homeland

Post by relativno84 »

Woole Triwunovich wrote:spojler


nisu morali ubit' onog brata na kraju epizode :(
To je bilo ocekivano jer bi prije il kasnije rekao sto zna, i sve bi otislo u 3pm :D mada sam ocekivao da to Brodi odradi kad ga je pitao koliko je on izdrzao ispitivanje.
User avatar
harač
Posts: 5274
Joined: 13/02/2006 13:30

#125 Re: Homeland

Post by harač »

malo srceparajuće kad je rekao: "nadam se da ću ti osigurati barem 7 dana" :( :D
Post Reply