Herke, help!

Zanimljivosti i zbivanja u Mostaru, Čapljini, Ljubuškom, Stocu, Trebinju, Bileći, Gacku i drugim mjestima u regionu.
stranac2
Posts: 677
Joined: 21/07/2006 14:45
Contact:

#26 Re: Herke, help!

Post by stranac2 »

madner wrote:
stranac2 wrote:Tips jos jedan mali ..ako ides slucajno put NEuma .. obavezno izaberi mali putic od Visica preko Svitave ... zanci cjeli put kroz BH do Neuma ... putic mal al zato nezaboravan pogled na Hutovo blato ...mora se to vidjeti ;)
Jedino nezaboravno mi je bio vrisak suvozaca kad udjes malo brze u krivine. :D
hehe ... znas ono prilagodi vožnju stanju (na) putu ...al fakat Hutovo Blato pred zalazak sunca nesto prelijepo ... i samoo pola sata od mora

jos nesto ... nbajbolja kombinacija je naci mjesto za prespavati u Počitelju jer je i to 20ak minuta od Hutova..
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#27 Re: Herke, help!

Post by seln »

stranac2 wrote:
madner wrote:
stranac2 wrote:Tips jos jedan mali ..ako ides slucajno put NEuma .. obavezno izaberi mali putic od Visica preko Svitave ... zanci cjeli put kroz BH do Neuma ... putic mal al zato nezaboravan pogled na Hutovo blato ...mora se to vidjeti ;)
Jedino nezaboravno mi je bio vrisak suvozaca kad udjes malo brze u krivine. :D
hehe ... znas ono prilagodi vožnju stanju (na) putu ...al fakat Hutovo Blato pred zalazak sunca nesto prelijepo ... i samoo pola sata od mora

jos nesto ... nbajbolja kombinacija je naci mjesto za prespavati u Počitelju jer je i to 20ak minuta od Hutova..
gdje naci mjesto za prenociti u pocitelju?
stranac2
Posts: 677
Joined: 21/07/2006 14:45
Contact:

#28 Re: Herke, help!

Post by stranac2 »

http://www.bih-x.com/vodic/hoteli_kanto ... vanski.htm eo ima jedna motel na ovoj stranici ...
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#29 Re: Herke, help!

Post by seln »

stranac2 wrote:Tips jos jedan mali ..ako ides slucajno put NEuma .. obavezno izaberi mali putic od Visica preko Svitave ... zanci cjeli put kroz BH do Neuma ... putic mal al zato nezaboravan pogled na Hutovo blato ...mora se to vidjeti ;)

Da ne otvaram novu temu: ako idem preko Visica i Svitave za Dubrovnik, koji je granicni prelaz najbolji?
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#30 Re: Herke, help!

Post by seln »

seln wrote:
stranac2 wrote:Tips jos jedan mali ..ako ides slucajno put NEuma .. obavezno izaberi mali putic od Visica preko Svitave ... zanci cjeli put kroz BH do Neuma ... putic mal al zato nezaboravan pogled na Hutovo blato ...mora se to vidjeti ;)

Da ne otvaram novu temu: ako idem preko Visica i Svitave za Dubrovnik, koji je granicni prelaz najbolji?
Narode, hitno je...pls.
d1984
Posts: 1
Joined: 07/08/2009 12:59

#31 Re: Herke, help!

Post by d1984 »

Pozdrav svima!
Imam jedno pitanje, zapravo molbu! Da li itko zna gdje u Čapljini (što bliže vojarni) mogu prenoćiti na jednu noć, da li imaju neka prenoćišta ili apartmani (ne moteli i hoteli)? Ako neko zna moze mi se javiti na mail, koji glasi: [email protected]
Unaprijed zahvaljujem!
IHAVEDREAM
Posts: 4591
Joined: 08/12/2008 05:03

#32 Re: Herke, help!

Post by IHAVEDREAM »

Unaprijed se zahvaljujem.... :)
Da li bi mi neko moga da postavi recept za Hercegovacku "Masonicu" sa bijelim lukom.(saransakom)......
Suzie Q
Posts: 1342
Joined: 08/04/2010 10:54

#33 Re: Herke, help!

Post by Suzie Q »

svakako vrijedi pogledati i Mogorjelo kad ćeš već biti u Čapljini a još ako nađeš vremena za Hutovo blato onda savršeno!

bezveze su mi ovi podcjenjivački komentari vezani za Hutovo jer ako ništa drugo, arheološka otkrića iz tog dijela naše lijepe Hercegovine govore dovoljno sami za sebe. e sad, drugi je problem što u našoj državi takva epohalna otkrića prođu nezapaženo.
djana h
Posts: 39284
Joined: 06/08/2009 18:23

#34 Re: Herke, help!

Post by djana h »

Suzie Q wrote:svakako vrijedi pogledati i Mogorjelo kad ćeš već biti u Čapljini a još ako nađeš vremena za Hutovo blato onda savršeno!

bezveze su mi ovi podcjenjivački komentari vezani za Hutovo jer ako ništa drugo, arheološka otkrića iz tog dijela naše lijepe Hercegovine govore dovoljno sami za sebe. e sad, drugi je problem što u našoj državi takva epohalna otkrića prođu nezapaženo.
Svako ko moze bilo sta podcjenjivacki reci o Hutovu blatu,njegovoj ljepoti,vrstama zivotinjskog i biljnog svijeta,a o arheoloskim otkricima da ne govorimo,dovoljno govori o svom znanju i postovanju prema onome sto nam je priroda dala.
Mogorjelo svakako vrijedi vidjeti,zatim i vodopadi Kravice nisu daleko od Capljine.
seldzuk
Posts: 2824
Joined: 04/06/2007 18:51

#35 Re: Herke, help!

Post by seldzuk »

seln wrote: gdje naci mjesto za prenociti u pocitelju?
Mislim da prenoćišta imaš u Likovnoj koloniji - Počitelj.
Post Reply