Hasan Čengić

asker
Posts: 2815
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#76 Re: Hasan Čengić

Post by asker »

sandromen wrote:
salik79 wrote:
sandromen wrote:A da profesorka jednostavno ne posjeduje saobraćajnu? Jao pametnih teorija o "sirmomaštvu" porodice Čengić. :lol: :lol:
Pa da, ne posjeduje. O tome i govorim. Zena nema auta.
Jašta da ga nema kad nema saobraćajnu, a zašta nema saobraćajnu može biti milijun i kusur razloga. Uopšte ne mora biti financijski nego neki treći razlog. Možda profesorka ne voli da vozi kola ili joj familija ne stavlja pritisak kako mora imati ista. Muž ili djeca je vozaju ako ustreba i profesorki ako kao mlada nije položila ona sada ne trebaju.


Al ajde o tome kako Čengići nemaju para za kola za profesorku. :lol: :lol: :lol: :lol:
Jel' mislis na vozacku dozvolu? Ovo "saobracajnu" buni ili ti neznas razliku izmedju vozacke i saobracajne?
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#77 Re: Hasan Čengić

Post by Gojeni H »

cenecimoveocino wrote:Dvije milijarde EUR nestalo :shock:
Sultan od Bruneja dao 2 milijarde?
Mozda mu je buraz toliko dao na kola i kurave, ali za Bosnu ...?

Svega je bilo, ali sto bosanska mahala moze nabit' cifru ...
Svi su u miljardama, kada bismo slusali narodne price.
User avatar
howdy
Posts: 3546
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#78 Re: Hasan Čengić

Post by howdy »

da se to postenjacina nece kandidovat na izborima morebit? ko ce glasat za levata a zeni ne mere auto kupit?
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11529
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#79 Re: Hasan Čengić

Post by japin_mutapi »

podrška za hasan agu čengića
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11529
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#80 Re: Hasan Čengić

Post by japin_mutapi »

_BataZiv_0809 wrote:Sto je na crnoj listi Hamerike
hamerika je pihčka, i vazda su dobre ljude thlačili
dok se ne nahđe na ruhskoj crnoj hlisti, hasan aga je dobar čojk ... pihšljiva boba ne vrijedi ta hamerička hlista
User avatar
jao_situacije
Posts: 17948
Joined: 29/03/2014 19:20

#81 Re: Hasan Čengić

Post by jao_situacije »

Smail Aga Cengic wrote: Nije s Bekte nista nego alijini KOSovci malo prave paniku i sire neistine jer ih cojk ne hebe ni pod razno...
s bekTOM kako bolan S BEKTE
cccc
sandromen
Posts: 196
Joined: 12/07/2015 14:49

#82 Re: Hasan Čengić

Post by sandromen »

asker wrote:
sandromen wrote:
salik79 wrote:
Pa da, ne posjeduje. O tome i govorim. Zena nema auta.
Jašta da ga nema kad nema saobraćajnu, a zašta nema saobraćajnu može biti milijun i kusur razloga. Uopšte ne mora biti financijski nego neki treći razlog. Možda profesorka ne voli da vozi kola ili joj familija ne stavlja pritisak kako mora imati ista. Muž ili djeca je vozaju ako ustreba i profesorki ako kao mlada nije položila ona sada ne trebaju.


Al ajde o tome kako Čengići nemaju para za kola za profesorku. :lol: :lol: :lol: :lol:
Jel' mislis na vozacku dozvolu? Ovo "saobracajnu" buni ili ti neznas razliku izmedju vozacke i saobracajne?
Mislim na saobraćajnu jer ako nema nju nema svoja kola, a razlog zbog kojih ih nema sigurno nije jer su sirotinja. Može ona da ima vozačku dozvolu i da nikada ne vozi. Zato nisam govorio o vozačkoj. Šta vole ljudi pametovati braćo draga. ti neznas razliku izmedju vozacke i saobracajne :lol:
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#83 Re: Hasan Čengić

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

salik79 wrote:
JThomas wrote:i to, evo da uzmemo da je tačno, po tebi znači da nema za auto, ne može biti nikakav drugi razlog?
Pa, mogla bi imati i auto i sofera, ali nema. Ne "luksuzira" se ni u kom pogledu...Mene su takodjer kojekakve spekulacije "drzale" na vasim talasnim (dok sam bio mladji), po pitanju svega vezano za Cengica, dok nisam, kao sto rekoh, iz izuzetno provjerenih i pouzdanih, medjusobno nepovezanih (cak i nebosnjackih) izvora, dobio istu informaciju - da je Cengic najposteniji (bivsi) politicar, da je njegov doprinos u odbrani BiH ogroman, a da su sva zvona na njemu...Napominjem da svi ti ljudi od kojih sam to saznao nemaju "dodira" sa SDA.
Interesantno da si sličnim aršinom branio i Memića na onoj temi. Samo konstatujem. ;-) Vjerujem da je i Šaja prema tvojim informacijama dobar Mumin i da je dao doprinos odbrani BiH. :oops:
asker
Posts: 2815
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#84 Re: Hasan Čengić

Post by asker »

sandromen wrote: Mislim na saobraćajnu jer ako nema nju nema svoja kola, a razlog zbog kojih ih nema sigurno nije jer su sirotinja. Može ona da ima vozačku dozvolu i da nikada ne vozi. Zato nisam govorio o vozačkoj. Šta vole ljudi pametovati braćo draga. ti neznas razliku izmedju vozacke i saobracajne :lol:
Sav si se ti pogubio druze. Kad je neko napisao zasto ne vozi auto ti si rekao "A da profesorka jednostavno ne posjeduje saobraćajnu? Jao pametnih teorija o "sirmomaštvu" porodice Čengić. :lol: :lol:"

I dalje mislim da neznas razliku izmedju vozacke i saobracajne...
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#85 Re: Hasan Čengić

Post by JThomas »

milion razloga može biti što nema auto. naravno ako je to uopšte tačno, ali eto hajmo rasprave radi reći da jeste. nije jedini to da nema para za njega.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66225
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#86 Re: Hasan Čengić

Post by _BataZiv_0809 »

Carlos Slim nosi obicni plasticni sat :D

Mada usporedba nije dobra, on i da nosi Rolex, zaradio ga je. Ovaj o kojem diskutujemo sve sto ima, ima zahvaljuci tome sto je krao kao lasica. Uz amin politike.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40844
Joined: 29/06/2011 23:39

#87 Re: Hasan Čengić

Post by dječak sa šibicama »

Nikada mi nece biti jasna ta povezanost mladomuslimanske klike i sa Teheranom i sa Saudi Arabijom, a ove dvije drzave su prakticno neprijatelji... a slijedili su ideologiju Muslimanske brace iz Egipta.

Pa su tamo braca Behmen i Cenga bili usko povezani sa Teheranom, a u isto vrijeme su krali pare preko fantomske TWRA koja je ako se ne varam bila saudijska "humanitarna" organizacija koja je odavno ukinuta i prepoznata kao teroristicka organizacija... pa je Melika nosila onu crnu konfekciju tipicnu za siije :? dok joj je drzava godinama placala smjestaj u Bosnia hotelu, ne znam gdje je danas i jel ziva nekadasnja Alijina ljubavnica.

Da ne idem sad na Zivalje, Sacirbegovice, Gavrankapetanovice i njihove zaista cudne pomalo morbidne zivotne puteve.

Recimo, Salih Behmen je regularno imao vanbracni zivot, cerku i sina sa jednom stvarno simpaticnom zenicom, koju nije ozenio samo zato jer ona nije bila "begovskog porijekla" a Behmeni su bezbeli begovi :-)
User avatar
basicm
Posts: 10485
Joined: 16/01/2012 21:38

#88 Re: Hasan Čengić

Post by basicm »

dječak sa šibicama wrote:Nikada mi nece biti jasna ta povezanost mladomuslimanske klike i sa Teheranom i sa Saudi Arabijom, a ove dvije drzave su prakticno neprijatelji... a slijedili su ideologiju Muslimanske brace iz Egipta.

Pa su tamo braca Behmen i Cenga bili usko povezani sa Teheranom, a u isto vrijeme su krali pare preko fantomske TWRA koja je ako se ne varam bila saudijska "humanitarna" organizacija koja je odavno ukinuta i prepoznata kao teroristicka organizacija... pa je Melika nosila onu crnu konfekciju tipicnu za siije :? dok joj je drzava godinama placala smjestaj u Bosnia hotelu, ne znam gdje je danas i jel ziva nekadasnja Alijina ljubavnica.

Da ne idem sad na Zivalje, Sacirbegovice, Gavrankapetanovice i njihove zaista cudne pomalo morbidne zivotne puteve.

Recimo, Salih Behmen je regularno imao vanbracni zivot, cerku i sina sa jednom stvarno simpaticnom zenicom, koju nije ozenio samo zato jer ona nije bila "begovskog porijekla" a Behmeni su bezbeli begovi :-)
Valjda salik zato i brani ovu zmiju, jer je dobar sa njegovim, kao i onaj rusmir. Ja mislim da ga nema opasnijeg u bih, i da su ovi drugi male mace.
TheMule
Posts: 3764
Joined: 04/05/2009 03:34

#89 Re: Hasan Čengić

Post by TheMule »

Smail Aga Cengic wrote:
TheMule wrote:
Smail Aga Cengic wrote:E pa ljudi, de da malo i o ovom divnom gospodinu koju progovorimo.

Za mene je ovo najveca posast koja nas je pogodila ali isto tako on je prototip onog pravog basnskog ratnog profitera, koji se krije iza velike stranke koja poromovira odredjenu religiju, Boga i pravicnost, a u stvarnom zivotu su to beskrupulozni pljackasi, otimaci i sverceri.

Takodje, za mene je nepojmljiva cinjenica, znaci, samo po sebi je sizofreno da je ovaj covjek izabran za predsjednika Sabora Islamske Zajednice Bosne i Hercegovine...
Mislim da je heroj za ratne zasluge.
ja mislim da ti nas malo lozis...

Sto bi lozio? jesil ti imo kontakte po Rusiji, Turskoj, i Iranu, da nam dostavis municiju i oruzije pod opsadom neprijatelja i embagom citave Evrope?
User avatar
Smail Aga Cengic
Posts: 479
Joined: 30/07/2014 18:53
Contact:

#90 Re: Hasan Čengić

Post by Smail Aga Cengic »

TheMule wrote:

Sto bi lozio? jesil ti imo kontakte po Rusiji, Turskoj, i Iranu, da nam dostavis municiju i oruzije pod opsadom neprijatelja i embagom citave Evrope?
daj mi njegove pare na raspolaganje, dovescu ti Putinove tenkove da nas brane i migove i s300 na granicu..koji ste vi uhljupi, oni zadrti...
TheMule
Posts: 3764
Joined: 04/05/2009 03:34

#91 Re: Hasan Čengić

Post by TheMule »

Smail Aga Cengic wrote:
TheMule wrote:

Sto bi lozio? jesil ti imo kontakte po Rusiji, Turskoj, i Iranu, da nam dostavis municiju i oruzije pod opsadom neprijatelja i embagom citave Evrope?
daj mi njegove pare na raspolaganje, dovescu ti Putinove tenkove da nas brane i migove i s300 na granicu..koji ste vi uhljupi, oni zadrti...
Nije ni on imo pare ispocetka. Snadji se, pa nam dovedi tenkove u Tuzlu, helikoptere u Rajlovac, novu opremu sitnu opremu itd. Ako moze i nekoliko onih kanadera za pozare. Ako uzmes dva-tri miliona sebi, niko ti nece zamjeriti, fer je da i sebi isplatis.
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#92 Re: Hasan Čengić

Post by MUNAFIK »

U ratu 93 ili 94 godina... Bio jedan efendija, dobar cova... Pomagao bi on tako po naselju ljudima gdje pomoci treba... Trudio se da nakupi pomoci od raznoraznih humanitaraca pa bi uz to što bi podjelio ljudima (zenama boraca i izbjeglim porodicama uglavnom) pocastio i nas u mektebu itd... Helem, nije bilo malo onih koji bi ga tracali i popljuvali i pricali okolo kako on sebi uzima pomoc... Kako steka sve to negdje, kako prodaje i tako te price... i za sve je 'dokaz' "Ako meni daje ovo mogu mislit koliko sebi uzima"... Naravno cova je cesto OD SEBE uzimao i davao onima kojima bas treba, a dobijao je ove price... Kada sam narastao malo skontao sam da su ljudi generalno bezobrazni, nezahvalni i da ne razumiju zaista ne razumiju neciju dobru volju i iskrenu zelju da se nekome pomogne...

Da li je ovako u vezi Hasana ili nije ne znam... Cuo sam o njemu puno toga loseg, kao i o onom mom efendiji, za kojeg smo u nasoj kuci licno znali da je 100000% dobar covjek... Ali cuo sam i puno toga dobrog od realnih, ostvarenih, uglednih i postenih ljudi... Kad se podvuce, da se bar oni koji su se bas nakrali para i jos kradu ponasaju u svojim zivotima i u javnosti kao Hasan Cengic i porodica mu pa bilo bi nam puno toga boljeg u gradu....
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#93 Re: Hasan Čengić

Post by muha_sa »

OFF wrote:Sprdate se bez veze. Bio on Hasan, Bakir, Haris, Mujo, Haso svodi se na isto!

Bolje bi bilo da se naslov teme promjeni u

"Mi bosnjaci?" :bih:
možda bi bolje bilo "Mi balkanci"
asker
Posts: 2815
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#94 Re: Hasan Čengić

Post by asker »

MUNAFIK wrote:U ratu 93 ili 94 godina... Bio jedan efendija, dobar cova... Pomagao bi on tako po naselju ljudima gdje pomoci treba... Trudio se da nakupi pomoci od raznoraznih humanitaraca pa bi uz to što bi podjelio ljudima (zenama boraca i izbjeglim porodicama uglavnom) pocastio i nas u mektebu itd... Helem, nije bilo malo onih koji bi ga tracali i popljuvali i pricali okolo kako on sebi uzima pomoc... Kako steka sve to negdje, kako prodaje i tako te price... i za sve je 'dokaz' "Ako meni daje ovo mogu mislit koliko sebi uzima"... Naravno cova je cesto OD SEBE uzimao i davao onima kojima bas treba, a dobijao je ove price... Kada sam narastao malo skontao sam da su ljudi generalno bezobrazni, nezahvalni i da ne razumiju zaista ne razumiju neciju dobru volju i iskrenu zelju da se nekome pomogne...

Da li je ovako u vezi Hasana ili nije ne znam... Cuo sam o njemu puno toga loseg, kao i o onom mom efendiji, za kojeg smo u nasoj kuci licno znali da je 100000% dobar covjek... Ali cuo sam i puno toga dobrog od realnih, ostvarenih, uglednih i postenih ljudi... Kad se podvuce, da se bar oni koji su se bas nakrali para i jos kradu ponasaju u svojim zivotima i u javnosti kao Hasan Cengic i porodica mu pa bilo bi nam puno toga boljeg u gradu....
:thumbup:

Primjetis li da nijednu temu nemozes otvoriti gdje se ne pljuje sve i svako, ko je imao ikakve veze sa odbranom i organizovanjem iste. Sad kad se nagledalo filmova i naigralo video igrica svako je general, logisticar, predsjednik.
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#95 Re: Hasan Čengić

Post by agent_zero »

Smail Aga Cengic wrote:E pa ljudi, de da malo i o ovom divnom gospodinu koju progovorimo.

Za mene je ovo najveca posast koja nas je pogodila ali isto tako on je prototip onog pravog basnskog ratnog profitera, koji se krije iza velike stranke koja poromovira odredjenu religiju, Boga i pravicnost, a u stvarnom zivotu su to beskrupulozni pljackasi, otimaci i sverceri.

Takodje, za mene je nepojmljiva cinjenica, znaci, samo po sebi je sizofreno da je ovaj covjek izabran za predsjednika Sabora Islamske Zajednice Bosne i Hercegovine...
:thumbup:

Sjeme mu se zatrlo ko god za SDA glasa.
User avatar
howdy
Posts: 3546
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#96 Re: Hasan Čengić

Post by howdy »

asker wrote:
MUNAFIK wrote:U ratu 93 ili 94 godina... Bio jedan efendija, dobar cova... Pomagao bi on tako po naselju ljudima gdje pomoci treba... Trudio se da nakupi pomoci od raznoraznih humanitaraca pa bi uz to što bi podjelio ljudima (zenama boraca i izbjeglim porodicama uglavnom) pocastio i nas u mektebu itd... Helem, nije bilo malo onih koji bi ga tracali i popljuvali i pricali okolo kako on sebi uzima pomoc... Kako steka sve to negdje, kako prodaje i tako te price... i za sve je 'dokaz' "Ako meni daje ovo mogu mislit koliko sebi uzima"... Naravno cova je cesto OD SEBE uzimao i davao onima kojima bas treba, a dobijao je ove price... Kada sam narastao malo skontao sam da su ljudi generalno bezobrazni, nezahvalni i da ne razumiju zaista ne razumiju neciju dobru volju i iskrenu zelju da se nekome pomogne...

Da li je ovako u vezi Hasana ili nije ne znam... Cuo sam o njemu puno toga loseg, kao i o onom mom efendiji, za kojeg smo u nasoj kuci licno znali da je 100000% dobar covjek... Ali cuo sam i puno toga dobrog od realnih, ostvarenih, uglednih i postenih ljudi... Kad se podvuce, da se bar oni koji su se bas nakrali para i jos kradu ponasaju u svojim zivotima i u javnosti kao Hasan Cengic i porodica mu pa bilo bi nam puno toga boljeg u gradu....
:thumbup:

Primjetis li da nijednu temu nemozes otvoriti gdje se ne pljuje sve i svako, ko je imao ikakve veze sa odbranom i organizovanjem iste. Sad kad se nagledalo filmova i naigralo video igrica svako je general, logisticar, predsjednik.

Image

da ga hraknem jos jednom, hrak, pljuc.
User avatar
jao_situacije
Posts: 17948
Joined: 29/03/2014 19:20

#97 Re: Hasan Čengić

Post by jao_situacije »

zanimljivo je kako se ovi četnici uvijek registriraju pod nikovima ali kemal idriz paša aga sultan
500 godina pravila prve bračne noći ostavlja teške psihičke probleme i dan danas
User avatar
asurbanipal
Posts: 6702
Joined: 28/06/2010 15:54
Location: opet sam ti u kafani

#98 Re: Hasan Čengić

Post by asurbanipal »

dječak sa šibicama wrote:
Recimo, Salih Behmen je regularno imao vanbracni zivot, cerku i sina sa jednom stvarno simpaticnom zenicom, koju nije ozenio samo zato jer ona nije bila "begovskog porijekla" a Behmeni su bezbeli begovi :-)

I Alia je navodno ljubovao na poslu s nekom Ružom.

Rahmetli Saliha su moji poznavali privatno, profesor matematike, miran i tih čovjek bio za razliku od burazera mu Omera. Znam da nije bio u vanbračnoj vezi, oženio je udovicu koja je imala kćerku iz prvog braka. Sa tom udovicom je dobio i sina.
oridjidji
Posts: 5811
Joined: 07/09/2009 10:07

#99 Re: Hasan Čengić

Post by oridjidji »

Cengic je jedan gospodin i TWRA radi i dalje. :D
oridjidji
Posts: 5811
Joined: 07/09/2009 10:07

#100 Re: Hasan Čengić

Post by oridjidji »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
salik79 wrote:
JThomas wrote:i to, evo da uzmemo da je tačno, po tebi znači da nema za auto, ne može biti nikakav drugi razlog?
Pa, mogla bi imati i auto i sofera, ali nema. Ne "luksuzira" se ni u kom pogledu...Mene su takodjer kojekakve spekulacije "drzale" na vasim talasnim (dok sam bio mladji), po pitanju svega vezano za Cengica, dok nisam, kao sto rekoh, iz izuzetno provjerenih i pouzdanih, medjusobno nepovezanih (cak i nebosnjackih) izvora, dobio istu informaciju - da je Cengic najposteniji (bivsi) politicar, da je njegov doprinos u odbrani BiH ogroman, a da su sva zvona na njemu...Napominjem da svi ti ljudi od kojih sam to saznao nemaju "dodira" sa SDA.
Interesantno da si sličnim aršinom branio i Memića na onoj temi. Samo konstatujem. ;-) Vjerujem da je i Šaja prema tvojim informacijama dobar Mumin i da je dao doprinos odbrani BiH. :oops:
Saja je top svercer oruzja u Sa bio i tu je ulogu odigrao dobro.
Post Reply