Hamza Raznatovic napada policajce...

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Vozdra raja :-)
Posts: 1379
Joined: 28/02/2008 02:57
Location: Istok
Contact:

#76 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by Vozdra raja :-) »

Tahta wrote:Ko kaže da je dobio ljiljana ja sam to prvi put ovdje čuo, nisam ni znao da je učesniik rata iskreno
Malo znas, malo malo...
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#77 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by veljaca »

Vozdra raja wrote:
Tahta wrote:Ko kaže da je dobio ljiljana ja sam to prvi put ovdje čuo, nisam ni znao da je učesniik rata iskreno
Malo znas, malo malo...
Bio je ucesnik u odbrani BiH od agresije ..... Ja sam licno bio u nekim prilikama sa njim ... Do ove situacije 100% regularan ... Treba vidjeti sta je bilo - pa ako je kriv - prvi ga osudjujem ...
A za ove koji malo znaju - ima prilike ako budu zeljeli da nauce ... nikad nije kasno ...
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#78 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by julisiz es grant »

Iz ovoga što sam o Hamzi pročitao ( kako je zakrčio ulicu i sve ostalo ), shvatio sam da se na njega odnosi stari hadis:

"Ti koji stojiš na Alahovom putu...skloni se sa puta da Alah prođe.
ulpinian
Posts: 482
Joined: 21/09/2007 23:45

#79 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by ulpinian »

julisiz es grant wrote:Iz ovoga što sam o Hamzi pročitao ( kako je zakrčio ulicu i sve ostalo ), shvatio sam da se na njega odnosi stari hadis:

"Ti koji stojiš na Alahovom putu...skloni se sa puta da Alah prođe.
mišljenja sam da trebaš biti malo pažljiviji kad zajebancije tvoje "raje" nazivaš "hadisom", te stvari nikako, al' nikako... nisu za zajebanciju :-? :idea:
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#80 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by Neelix »

ljubilac wrote:Svi su navreli kako je policija bezobrazna, bezobzirna, nekulturna i korumpirana kada je onaj forumaš imao problema sa saobraćajcima.
Svi ste govorila kako policija laže, petlja i falsificira priču kada su "djelovali" na raznim protestima.
Ali sad nema NIKAKVE teorije niti ijedan postotak šanse da je policija pogriješila. :wink: 8)
ma greska garant, neko drugi spuco drota autom, pa prishili jadnom r.h. alias r.i. poor r.h. alias r.i., niko ga ne voli :(
User avatar
Prozor
Posts: 4178
Joined: 23/05/2007 00:54

#81 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by Prozor »

kao prvo, Igor Raznatovic ne postoji, ne znam iz kog razloga se ovdje Hamzu tako imenuje kada je covjek davno izrazio drukciju zelju, i kao drugo, Hamza je sve u svemu pozitivan lik i mislim da se treba sacekati malo vise info prije preduhtrienih reagiranja....ako je istina ovako kako pise, onda imam samo rijeci osude...
User avatar
atom62
Posts: 281
Joined: 04/02/2008 14:33

#82 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by atom62 »

ulpinian wrote:
julisiz es grant wrote:Iz ovoga što sam o Hamzi pročitao ( kako je zakrčio ulicu i sve ostalo ), shvatio sam da se na njega odnosi stari hadis:

"Ti koji stojiš na Alahovom putu...skloni se sa puta da Alah prođe.
mišljenja sam da trebaš biti malo pažljiviji kad zajebancije tvoje "raje" nazivaš "hadisom", te stvari nikako, al' nikako... nisu za zajebanciju :-? :idea:
a zasto se ne smije zahehavati?
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#83 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by julisiz es grant »

atom62 wrote:a zasto se ne smije zahehavati?
Zato sto je neko izgleda zaboravio da zivimo u demokratskom drustvu, a ne u Iranu ili nekoj komunistickoj zemlji, gdje se ne smije svasta pricati. Ili se mozda ponadao da su vehabije preuzele vlast u BiH i poceli odredjivati sa cime cemo se zezati, a sa cime ne.
rewritable
Posts: 117
Joined: 01/09/2003 00:00

#84 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by rewritable »

julisiz es grant wrote:
atom62 wrote:a zasto se ne smije zahehavati?
Zato sto je neko izgleda zaboravio da zivimo u demokratskom drustvu, a ne u Iranu ili nekoj komunistickoj zemlji, gdje se ne smije svasta pricati. Ili se mozda ponadao da su vehabije preuzele vlast u BiH i poceli odredjivati sa cime cemo se zezati, a sa cime ne.
Nidje veze ni sa Iranom ni vehabijama. A pogotovo s nekim prijetnjama. Da citas malo, ali samo malo o Islamu uvidio bi pravu istinu. Ali naravno, lakse je lupati nebuloze nego uzeti knjigu u ruke.
User avatar
Krigla_Sa
Posts: 667
Joined: 15/02/2006 11:48
Location: kuca poso poso kuca

#85 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by Krigla_Sa »

Meni je pao u ocima, ne kazem da su policajci cvjecke,cak sta vise krkani su vecinom , ali i sam sam bio X puta isprovociran pa nisam nasrtao sakama na njih...Jbg nisam glup da ne mogu skontati da to tako ne ide,da to nije nacin a bio sam X puta zakinut...
Nismo svi isti, ali on je taj koji mi je skoro svaki bajram na hayatu vazio o vjeri,saburu,Allahovom putu...
Zato me je razocarao sto on kao vjernik nije imao sabura vec je nasjeo i sakama odgovorio na provokacije (eto uzet cemo u obzir da ih je bilo )
Ali hajde,to je samo moje mislje...
Last edited by Krigla_Sa on 03/01/2009 10:17, edited 1 time in total.
ulpinian
Posts: 482
Joined: 21/09/2007 23:45

#86 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by ulpinian »

julisiz es grant wrote:
atom62 wrote:a zasto se ne smije zahehavati?
Zato sto je neko izgleda zaboravio da zivimo u demokratskom drustvu, a ne u Iranu ili nekoj komunistickoj zemlji, gdje se ne smije svasta pricati. Ili se mozda ponadao da su vehabije preuzele vlast u BiH i poceli odredjivati sa cime cemo se zezati, a sa cime ne.
To što mi živimo u demokratskom društvu tebi ne daje za pravo da vrijeđaš poslanika i svetinju zvanu "hadis".
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#87 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by chuchumbamayumbe »

Vozdra raja wrote:
chuchumbamayumbe wrote:A za sta je Igor dobio Ljiljana?!
Zato sto je postao Hamza, garant :-? :roll: jes' zadovoljan?
Nisam zadovoljan.
User avatar
otherside
Posts: 4919
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#88 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by otherside »

je l' ovo demokratsko društvo dozvoljava poslanicima da maltretiraju policajce ali ne i običnim gradjanima?
je l' ovo demokratsko društvo daje za pravo herojima u ratu da postanu kriminalci u miru?
ja dobrog društva...poslije teme o ćeli, ova je baš osvježenje :roll:
User avatar
atom62
Posts: 281
Joined: 04/02/2008 14:33

#89 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by atom62 »

ja cekam da se oglasi licnost godine u bosni suleymani tihichi i mali princ bhakir izetbegovichi pa da nak kazu o cemu se ovdje zaista radi. ja cekam njihov znak, a do tada predlazem da sacekamo sa odlukom.
usput, cisto mahalski, mali princ bakir jucer vidjen kod muzicke akademije sa suprugom kako vozi novu toyotu avensis (jos neregistrovana)! cak me je u jednom trenutku pogledao i nasmjesio se. kunem se, radilo se sigruno o zabuni. covjek me u u toj brzini jednostavno zamjenio! :-D
Last edited by atom62 on 03/01/2009 10:55, edited 1 time in total.
User avatar
atom62
Posts: 281
Joined: 04/02/2008 14:33

#90 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by atom62 »

ulpinian wrote:
julisiz es grant wrote:
atom62 wrote:a zasto se ne smije zahehavati?
Zato sto je neko izgleda zaboravio da zivimo u demokratskom drustvu, a ne u Iranu ili nekoj komunistickoj zemlji, gdje se ne smije svasta pricati. Ili se mozda ponadao da su vehabije preuzele vlast u BiH i poceli odredjivati sa cime cemo se zezati, a sa cime ne.
To što mi živimo u demokratskom društvu tebi ne daje za pravo da vrijeđaš poslanika i svetinju zvanu "hadis".
a ko mi to moze zabraniti da se kriticki odnosim pa i salim na temu vjere: marshal mustafa ceric, mali princ bakir, iranska vlast, vehabije, policija ili mozda ti?
User avatar
vox-populi
Posts: 3131
Joined: 03/04/2008 21:51
Location: Sarajevo-x Liberation Front

#91 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by vox-populi »

atom62 wrote:


To što mi živimo u demokratskom društvu tebi ne daje za pravo da vrijeđaš poslanika i svetinju zvanu "hadis".
a ko mi to moze zabraniti da se kriticki odnosim pa i salim na temu vjere: marshal mustafa ceric, mali princ bakir, iranska vlast, vehabije, policija ili mozda ti?
Marshal Mustafa Ceric ce se onako uz kahvu pozaliti Princu Bakiru te ce ovaj konsultovati iransku vlast a oni narediti vehabijama sta je raditi. Vehabije ce opet princu Bakiru da kazu sta im je iran rekao da treba misliti pa ce onda princ Bakir reci policiji da tebi zabrani da se kriticki odnosis i salis na temu vjere. Tako nekako.
User avatar
atom62
Posts: 281
Joined: 04/02/2008 14:33

#92 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by atom62 »

vox-populi wrote:
atom62 wrote:


To što mi živimo u demokratskom društvu tebi ne daje za pravo da vrijeđaš poslanika i svetinju zvanu "hadis".
a ko mi to moze zabraniti da se kriticki odnosim pa i salim na temu vjere: marshal mustafa ceric, mali princ bakir, iranska vlast, vehabije, policija ili mozda ti?
Marshal Mustafa Ceric ce se onako uz kahvu pozaliti Princu Bakiru te ce ovaj konsultovati iransku vlast a oni narediti vehabijama sta je raditi. Vehabije ce opet princu Bakiru da kazu sta im je iran rekao da treba misliti pa ce onda princ Bakir reci policiji da tebi zabrani da se kriticki odnosis i salis na temu vjere. Tako nekako.
ok. hvala sada mi je sve mnogo jasnije! al ono sa toyotom nije zayebanciya!
nigdje.nikog
Posts: 702
Joined: 23/09/2007 23:36

#93 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by nigdje.nikog »

Moze li nam biti blisko ono sa cim se ne smijemo zdravo zezati ?

"Ti koji stojiš na Alahovom putu...skloni se sa puta da Alah prođe"

je najbolji moguci komentar i najbolja zdrava zezancija na slucaj nadobudnog poslanika (da se razumijemo, mislim na poslanika u gradskom vijecu).

I konacno oladite malo vi Cuvari. Skocili ste na Dinin spot, ko biva "vrijedja casnu ahmediju" a precutite hodzu pedofila.
Cista dvolicnost.
ulpinian
Posts: 482
Joined: 21/09/2007 23:45

#94 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by ulpinian »

otherside wrote:je l' ovo demokratsko društvo dozvoljava poslanicima da maltretiraju policajce ali ne i običnim gradjanima?
je l' ovo demokratsko društvo daje za pravo herojima u ratu da postanu kriminalci u miru?
ja dobrog društva...poslije teme o ćeli, ova je baš osvježenje :roll:
ja sam govorio o Poslaniku Muhammedu, a ne o poslaniku iz neke kantonalne skupštine...
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#95 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by Cholina_Lokica »

sta god da mu je policajac rekao, to nije razlog da se zaleti autom u njega.... smijesno. sta sad svi trebamo ko god nam nesto kaze i isprovocira, fizicki ga napadnemo? takvo ponasanje nije ni najmanje opravdano i treba reagovati i sankcionisati. pa hebo ga i ovako nam je grad k'o da je naseljen kaubojima od prije 100-tinjak godina, jos treba da mlatimo i muriju, a oni da ne smiju nista... pa hajmo ih onda ukinuti i uvesti anarhiju, pa ko ziv ko mrtav...
dimu
Posts: 970
Joined: 22/06/2007 16:21
Location: Rajvosa

#96 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by dimu »

Krigla_Sa wrote:Meni je pao u ocima, ne kazem da su policajci cvjecke,cak sta vise krkani su vecinom , ali i sam sam bio X puta isprovociran pa nisam nasrtao sakama na njih...
a da drot prvi na tebe nasrne ti bi pustio da te udara gura vuce itd ???
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45742
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#97 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by Chmoljo »

dimu wrote:
Krigla_Sa wrote:Meni je pao u ocima, ne kazem da su policajci cvjecke,cak sta vise krkani su vecinom , ali i sam sam bio X puta isprovociran pa nisam nasrtao sakama na njih...
a da drot prvi na tebe nasrne ti bi pustio da te udara gura vuce itd ???
a gdje je sabur? :-?
User avatar
Krigla_Sa
Posts: 667
Joined: 15/02/2006 11:48
Location: kuca poso poso kuca

#98 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by Krigla_Sa »

dimu wrote:
Krigla_Sa wrote:Meni je pao u ocima, ne kazem da su policajci cvjecke,cak sta vise krkani su vecinom , ali i sam sam bio X puta isprovociran pa nisam nasrtao sakama na njih...
a da drot prvi na tebe nasrne ti bi pustio da te udara gura vuce itd ???
Stani ,jel to drot na njega nasrnuo, jel ga napao fizicki ? Ja ne vidim da se spominje ni u njegovom saopstenju tako da ne znam cemu to pitanje .
Sto se tice njegovog saopstenja, slazem se da policija prema nekim likovima ima tolerancije, a neke zbog gluposti zapisuju, takve se nepravde svaki dan nagledam. Koliko sam samo puta vidio tatine sinove kako u "strosi" parkiraju pa niko nista ,razne bmw-ove kod katedrale,trznice,pa cak sam ih i u ferhadiji kod swe ambasade znao sresti kako voze pa niko im nista, a ja peh stanem 2 minute kod HOSI-a na prosirenju na dolac malti i pretrcim do dezurne apoteke kad lola odmah pise... Jbg .
Kazem opet, i on je covjek, odreagovao je kako je odreagovao ali moje je misljenje da mu sila nije trebala.
:run:
kijameta
Posts: 1291
Joined: 08/08/2007 10:13

#99 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by kijameta »

Vozdra raja wrote:
Tahta wrote:Ko kaže da je dobio ljiljana ja sam to prvi put ovdje čuo, nisam ni znao da je učesniik rata iskreno
Malo znas, malo malo...
Mali Raznjatovic nema ljiljana osim ako ih nije na balkonu zasadio. Jebes covjeka koji mjenja ime,jedino je gore covjek koji laze da je promijenio ime.Kao mali Raznjatovic,njemu je i dalje Igor ime a ono Hamza onako umjetnicki.
mrco
Posts: 41
Joined: 05/08/2008 18:15

#100 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by mrco »

Samo me zanima kako bi komentarisali isti ovaj slucaj ali da je neko drugi na mjestu Hamze (mozda vi licno)? Serete ko foke o necemu i nekome o cemu odnosno kome nemate veze! Sve sto znate je to da je "narkoman , vehabija, da se ku*ci zbog mjesta u skupstini i td.
Iz medija uzimate samo ono sto vam valja a sto vam ne odgovara ne uzimate i onda mi pricate ovdje o nekoj objektivnosti i moralu? FUJ!
Ovo je samo jos jedan u nizu dokaza kako se ova drzava ophodi prema ljudima koji su medju prvim stali u odbranu grada i drzave opcenito!A vi se blazeno jos popljujete po tim istim ljudima!Mnogi od vas su obicna asocijalna bica koja veze sa realnoscu nemaju niti ce ikada imati! Toliko o nama kao narodu!
Post Reply