Hamza Raznatovic napada policajce...

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
mojalila
Posts: 6
Joined: 30/05/2009 13:59

#176 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by mojalila »

Ciji smo "mi" robovi ako nismo Allahovi jer nema drugog Boga osim Allaha. Samim ovim si prekrsio veliko pravilo. Policajac ga nije kaznio jer je vehabija nego zato sto se parkirao gdje nije trebao. Problem u ovom slucaju jeste sto je policajac ignorisao red drugih automobila - vjerovatno svojih poznanika. I meni bi isto napisali kaznu iako nisam ni vehabija niti nosim zar niti se fizicki razlikujem od onih koji se izjasnjavaju kao pravoslavci, katolici, jevreji, budisti, ovaki ili onakvi. Ono sto je problem kod hamze je nedostatak SABURA, samokontrole, pretjerivanje. "...jer zaista Allah ne voli one koji pretjeruju".
A sad licno tebi: Vehabije su jedna obicna sekta koja u svemu pretjeruje, koja prijeti cijelom drustvu uz parolu : "ako nisi nas, onda si protiv nas". Krsite toliko pravila i nastojite svim silama da se u drustvu iskazete drugacijim. Predugacke brade, kratke pantolone, pravite od islama i vjere strah i trepet a vjera u Boga treba da bude nesto lijepo i umirujuce. Podrzavate ubistva "u ime Allaha" a Allah je dobar i milostiv i ne vjerujem da On voli da se ubija u Njegovo ime. Podrzavate bombase samoubice, iako je po islamu strogo zabranjeno dici ruku na sebe, i cak se takvi ljudi neukpoavaju u mezarje nego pored. Nemoj se ti brinuti za nase grijehove jer ima Allah koji ce nam sabirati dobra i losa djela. Ti i tvoji drugovi vehabije sigurno nece. I odakle vam pravo da govorite ko je musliman i ko nije. Po nacinu oblacenja?[/quote]


ma ti zeno o vehabijama neznas nista jer nisi nijednu od onih hiljadu kafa koje popijes dnevno popila sa nekim ko iskreno vjeruje u Allaha jedino sto o njima znas je brada, pantole a ostalo su ti rekle mediji, sto je jos gore jer znaci da ti svaka ideja izlazi od nekog drugog kojirazmislja umjesto tebe.
ponavljam sto ti nevolis vjernike to je tvoja stvar, predpostavljam da nisi pokrivena i malo je cudno da citiras Kuran neznajuci da se taj ajet ne odnosi na pretjerivanje koje neme mozda ni 1 % muslimana.
Poslaniku su noge oticale kolko bih stajao u namazu, ucestvovao je u bitkama tj.u dzihadu, i cak mozda ce te ovo iznenaditi imao je bradu e sada posto "vehabije" slijede sunnet (ono sto je Poslaniksavs radio i rekao) zato nose pantole i imaju bradu.
A ti si u recenici koristila ajet iz Kurana i na pocetku jednu malo gadnu rijec razmisli.
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#177 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by chuchumbamayumbe »

Kada smo vec kod pantalona, nosim ih i ja a nisam niti vehabija niti Bosnjak...
Da li sam ja na pravom putu ako nosim pantalone, ili one moraju biti, ono, kratke, haman pa trofrtaljke, e da bih bio kako treba?!?
8-)
User avatar
slavkoimamodilera
Posts: 2823
Joined: 19/03/2008 15:39

#178 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by slavkoimamodilera »

mojalila wrote:ja hamzu znam licno i nemojte zaboraviti mislim na ove koje ga zovu narkomanom da vi znate da se drogirao zato sto vam je on to rekao znaci covjek nije lagao o necemu tako ozbiljnom pa zasto bih lagao sada, slazem se apsolutno da ga proganjaju zato sto je presao na islam jer sada je lakse biti musliman na zapadu nego u bosni nadam se da oni kao sto je hamza promjene situaciju to sto ga zovete vehabijom zato sto klanja i voli Allaha to nespada u hamzine probleme nego u vase koji ste tolko slijepi i optereceni mrznjom prema Allahovim robovima.
smeta vam ako neko udari policajca a kada mu date 10 maraka da vam nepise kaznu onda vam nesmeta a obadvije te stvari su nelegalne na isti nacin, sami sebe upitajte dali imate pravo vi suditi nekome na osnovu onoga sto mediji moraju da vam govore imajte svoj stav i bicete sigurno bolji ljudi.


samo da vas napomenem da Allah kaze :" Svejedno je opomonjao ih ti ili ne opominjao Allah je zapecatio srca njihova..."

e sada razmislite dali bilo sta da vam kazem o nekom "vehabiji" a da je neka njegova vrlina moze promjeniti vase misljenje o njemu.
Oooo Igor...ovaj Hamza, pa djes' nam ti barazere? Sha mai ocam? :mrgreen:
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#179 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by Amazonka27 »

mojalila wrote: ma ti zeno o vehabijama neznas nista jer nisi nijednu od onih hiljadu kafa koje popijes dnevno popila sa nekim ko iskreno vjeruje u Allaha .

Vrlo cesto pijem kahvu sama...a ja vjerujem u Allaha, i znam da je to iskreno. Ja odgovaram za svoja dobra i losa djela pred Allahom, ne pred tobom, mamom, muzem, profesorom. Pod granatama sam usporedo isla u srednju skolu i u medresu - da bi upoznala vjeru. Ja sam za tebe i tvoju "bracu" sve samo ne muslimanka, ali kada me je cetnik htjeo ubiti onda sam za njih bila muslimanka. Kokoliko sam ISKRENO vjerovala, njih nije zanimlao.
jedino sto o njima znas je brada, pantole a ostalo su ti rekle mediji, sto je jos gore jer znaci da ti svaka ideja izlazi od nekog drugog kojirazmislja umjesto tebe.
razmisli ti malo dublje o nacinu na koji vehabije "prezentuju" vjeru. Udjem u taxi u 7 ujutro, taxista ima bradu do pupka, namrgodjen gura cd u cdplayer i pusti mi snimak nekog skupa vehabija, o sudnjem danu, o proklestvu...da ti koljena klecaju od straha...ja svakom drugom taxisti kazem ako puste losu muziku da smanje ili da ugase radion, a ovom tvom "bratu" ne smijem...nego skratim putovanje jer me jstrah sa takvom osobom da se vozim...nije mi ugodno.
ponavljam sto ti nevolis vjernike to je tvoja stvar, predpostavljam da nisi pokrivena i malo je cudno da citiras Kuran neznajuci da se taj ajet ne odnosi na pretjerivanje koje neme mozda ni 1 % muslimana.
kako moze reci da ja ne volim vjernike? Ja sam vjernik i volim sebe. Volim i ostale ljude koji idu u dzamiju, crkvu, sinagogu...volim i one koji ne idu, sve dok su posteni, humani, plemeniti ljudi. Svi smo mi djeca Bozija. Neki su skrenuli s puta pa nanose zlo drugim ljudima: ubijaju, kradu, siluju, drogiraju se - ja nisam jedna od ovih. Nisam pokrivena. Ajeti se mogu tumaciti na vise nacina. ako se kaze
BismiLLahirRahmanirRahim!
"O vjernici, jedite i pijte ali ne pretjerujte - jer zaista Allah ne voli one koji pretjeruju" - Ne pise da Allah ne voli one koji se obzderavaju i opijaju - nego ne voli one koje pretjeruju.
(ovo za procente ama bas nikako ne konta - nemaju hrane i pica 99% muslimana?)
Poslaniku su noge oticale kolko bih stajao u namazu, ucestvovao je u bitkama tj.u dzihadu, i cak mozda ce te ovo iznenaditi imao je bradu e sada posto "vehabije" slijede sunnet (ono sto je Poslaniksavs radio i rekao) zato nose pantole i imaju bradu.
A ti si u recenici koristila ajet iz Kurana i na pocetku jednu malo gadnu rijec razmisli
Ucestvovao je i moj otac u bitci, branio se od onih koji su pucali na njega, mamu, mene, sestru, komsije, rodbinu. Ali moj otac nije za tebe vjernik. Ustvari, on sebe i ne zove vjernikom - istuko ga hodza u dzamiji i vise nije htejo nikad da ode. A kakav je covjek - pitaj vjernike koji cesto dolaze u moju kucu jer vole mog oca. jer je dobar i posten covjek.

Muhamed a.s. je bio dobar prema zenama...siromasne je zbrinjavao, lijepo i zanimljivo pricao i na taj nacin privlacio ljude u islam. Nije bio napadan ko vi. Imao je bradu ali urednu...dok je kod vas ala cetnicka...preduga i nije lijepa. Jos pogotovo kad neki muskarac ima trci trci pa dlaka na bradi i prosto ti se smuci kad mu vidis one 2-3 dlake kako mu vise sa lica. I strasno me vrijedja kada pruzim ruku "vjerniku" u znaku pozdrava - na fakultetu a on mi odbije uzvratiti postovanje. Ima bludne misli? Kakva je to perverzija?

i jos jednom, ko si ti da odredjujes ko je vjernik a ko ne? Hoces li ti odgovarati za moja djela i nedjela? odakle ti pravo da mene nazivas nevjernikom.
Musliman je osoba koja slijedi islam. Temelj islama jeste: kelime-i-šehadet, koji glasi: 'Ešhedu en la ilahe illa-llah ve ešhedu enne Muhammeden abduhu ve resuluhu’, što znači: 'Vjerujem i izjavljujem da je samo jedan Bog i vjerujem i izjavljujem da je Muhammed Božiji rob i Božiji poslanik.'
User avatar
ranger
Posts: 2642
Joined: 14/04/2008 14:58
Location: Po sumama i gorama nase zemlje ponosne

#180 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by ranger »

slavkoimamodilera wrote:
mojalila wrote:ja hamzu znam licno i nemojte zaboraviti mislim na ove koje ga zovu narkomanom da vi znate da se drogirao zato sto vam je on to rekao znaci covjek nije lagao o necemu tako ozbiljnom pa zasto bih lagao sada, slazem se apsolutno da ga proganjaju zato sto je presao na islam jer sada je lakse biti musliman na zapadu nego u bosni nadam se da oni kao sto je hamza promjene situaciju to sto ga zovete vehabijom zato sto klanja i voli Allaha to nespada u hamzine probleme nego u vase koji ste tolko slijepi i optereceni mrznjom prema Allahovim robovima.
smeta vam ako neko udari policajca a kada mu date 10 maraka da vam nepise kaznu onda vam nesmeta a obadvije te stvari su nelegalne na isti nacin, sami sebe upitajte dali imate pravo vi suditi nekome na osnovu onoga sto mediji moraju da vam govore imajte svoj stav i bicete sigurno bolji ljudi.


samo da vas napomenem da Allah kaze :" Svejedno je opomonjao ih ti ili ne opominjao Allah je zapecatio srca njihova..."

e sada razmislite dali bilo sta da vam kazem o nekom "vehabiji" a da je neka njegova vrlina moze promjeniti vase misljenje o njemu.
Oooo Igor...ovaj Hamza, pa djes' nam ti barazere? Sha mai ocam? :mrgreen:
ma nije to hamza, nego ovom sto je pisao pored vjerske naobrazbe fali i gramaticke, pa stavlja h i dje treba i dje ne treba...
BTW, meni je cudno da tzv.vehabije uglavnom neobrazovani ljudi, i kao takvi daju si za pravo da ostatku svijeta sole pamet o svemu i svacemu....
mojalila
Posts: 6
Joined: 30/05/2009 13:59

#181 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by mojalila »

Prva stvar ja nisam nikoga sudila niti vjerski smijem to raditi, da se vjera moze tumaciti navise nacina nije istina jer nema nikakovog tumacenja u ajetu
koji naredzuje Poslaniku da pokrije svoje zene i zene svih vjernika prema tome i sve vjernice.

Ja nesudim nikoga a ti si davno osudila sve one koji nose bradu "predugu" ili imaju "prekratke" pantalone, dovoljno ti je to sto pustaju dersove o sudnjem danu da kazes da "terorisu", posto znas nesto o vjeri mislim da znas dali ce sudnji dan biti za svakoga uzitak, nece jer nemoze cetnik koji je htjeo tebe ubiti biti na istom nivou sa tobom ili sa nekim ko ima bradu.

Za mene brada ne predstavlja garanciju da je covjek dobar ali neznaci ni da je los, pokusavam da skontam sta misli i kako se ponasa u osnovu prije svega na Boga a potom i ljudi.
Spadam u one koji su bili zarobljeni na ilidzi tokom rata, imala sam samo 9 godina i nista nisam zaboravila zato mi smeta kada musliman vrijedza muslimana jer mislim da je to razlog zbog kojeg bosanske muslimane svako 50g napadne neko (inace komsija sa kojim si djelila sve).
Ja mislim da ti mogu garantovati da ti taxista "vehabija" nece nikada naskoditi jer se on boji Allaha ne zakona, a ti ako ikada odlucis da saznas nesto vise o njima poslusaj neki ders koji oni slusaju i nadzi u Kuranu i Sunnetu nesto sto demantuje njihovo vjerovanje u Allaha.

Samo nesto za ovog sto kaze da su svi oni sa bradom neobrazovani gdje nade tu informaciju pa da se i mi pohranimo tvojom znalosti.
User avatar
Romeo 80
Posts: 4412
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#182 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by Romeo 80 »

mojalila wrote:Prva stvar ja nisam nikoga sudila niti vjerski smijem to raditi, da se vjera moze tumaciti navise nacina nije istina jer nema nikakovog tumacenja u ajetu
koji naredzuje Poslaniku da pokrije svoje zene i zene svih vjernika prema tome i sve vjernice.

Ja nesudim nikoga a ti si davno osudila sve one koji nose bradu "predugu" ili imaju "prekratke" pantalone, dovoljno ti je to sto pustaju dersove o sudnjem danu da kazes da "terorisu", posto znas nesto o vjeri mislim da znas dali ce sudnji dan biti za svakoga uzitak, nece jer nemoze cetnik koji je htjeo tebe ubiti biti na istom nivou sa tobom ili sa nekim ko ima bradu.

Za mene brada ne predstavlja garanciju da je covjek dobar ali neznaci ni da je los, pokusavam da skontam sta misli i kako se ponasa u osnovu prije svega na Boga a potom i ljudi.
Spadam u one koji su bili zarobljeni na ilidzi tokom rata, imala sam samo 9 godina i nista nisam zaboravila zato mi smeta kada musliman vrijedza muslimana jer mislim da je to razlog zbog kojeg bosanske muslimane svako 50g napadne neko (inace komsija sa kojim si djelila sve).
Ja mislim da ti mogu garantovati da ti taxista "vehabija" nece nikada naskoditi jer se on boji Allaha ne zakona, a ti ako ikada odlucis da saznas nesto vise o njima poslusaj neki ders koji oni slusaju i nadzi u Kuranu i Sunnetu nesto sto demantuje njihovo vjerovanje u Allaha.

Samo nesto za ovog sto kaze da su svi oni sa bradom neobrazovani gdje nade tu informaciju pa da se i mi pohranimo tvojom znalosti.
Osim ako odluči da prođe kroz crveno... :roll:
User avatar
Troll_Happens
Posts: 2795
Joined: 25/04/2007 20:04
Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...

#183 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by Troll_Happens »

Amazonka27 wrote:
mojalila wrote: ma ti zeno o vehabijama neznas nista jer nisi nijednu od onih hiljadu kafa koje popijes dnevno popila sa nekim ko iskreno vjeruje u Allaha .

Vrlo cesto pijem kahvu sama...a ja vjerujem u Allaha, i znam da je to iskreno. Ja odgovaram za svoja dobra i losa djela pred Allahom, ne pred tobom, mamom, muzem, profesorom. Pod granatama sam usporedo isla u srednju skolu i u medresu - da bi upoznala vjeru. Ja sam za tebe i tvoju "bracu" sve samo ne muslimanka, ali kada me je cetnik htjeo ubiti onda sam za njih bila muslimanka. Kokoliko sam ISKRENO vjerovala, njih nije zanimlao.
jedino sto o njima znas je brada, pantole a ostalo su ti rekle mediji, sto je jos gore jer znaci da ti svaka ideja izlazi od nekog drugog kojirazmislja umjesto tebe.
razmisli ti malo dublje o nacinu na koji vehabije "prezentuju" vjeru. Udjem u taxi u 7 ujutro, taxista ima bradu do pupka, namrgodjen gura cd u cdplayer i pusti mi snimak nekog skupa vehabija, o sudnjem danu, o proklestvu...da ti koljena klecaju od straha...ja svakom drugom taxisti kazem ako puste losu muziku da smanje ili da ugase radion, a ovom tvom "bratu" ne smijem...nego skratim putovanje jer me jstrah sa takvom osobom da se vozim...nije mi ugodno.
ponavljam sto ti nevolis vjernike to je tvoja stvar, predpostavljam da nisi pokrivena i malo je cudno da citiras Kuran neznajuci da se taj ajet ne odnosi na pretjerivanje koje neme mozda ni 1 % muslimana.
kako moze reci da ja ne volim vjernike? Ja sam vjernik i volim sebe. Volim i ostale ljude koji idu u dzamiju, crkvu, sinagogu...volim i one koji ne idu, sve dok su posteni, humani, plemeniti ljudi. Svi smo mi djeca Bozija. Neki su skrenuli s puta pa nanose zlo drugim ljudima: ubijaju, kradu, siluju, drogiraju se - ja nisam jedna od ovih. Nisam pokrivena. Ajeti se mogu tumaciti na vise nacina. ako se kaze
BismiLLahirRahmanirRahim!
"O vjernici, jedite i pijte ali ne pretjerujte - jer zaista Allah ne voli one koji pretjeruju" - Ne pise da Allah ne voli one koji se obzderavaju i opijaju - nego ne voli one koje pretjeruju.
(ovo za procente ama bas nikako ne konta - nemaju hrane i pica 99% muslimana?)
Poslaniku su noge oticale kolko bih stajao u namazu, ucestvovao je u bitkama tj.u dzihadu, i cak mozda ce te ovo iznenaditi imao je bradu e sada posto "vehabije" slijede sunnet (ono sto je Poslaniksavs radio i rekao) zato nose pantole i imaju bradu.
A ti si u recenici koristila ajet iz Kurana i na pocetku jednu malo gadnu rijec razmisli
Ucestvovao je i moj otac u bitci, branio se od onih koji su pucali na njega, mamu, mene, sestru, komsije, rodbinu. Ali moj otac nije za tebe vjernik. Ustvari, on sebe i ne zove vjernikom - istuko ga hodza u dzamiji i vise nije htejo nikad da ode. A kakav je covjek - pitaj vjernike koji cesto dolaze u moju kucu jer vole mog oca. jer je dobar i posten covjek.

Muhamed a.s. je bio dobar prema zenama...siromasne je zbrinjavao, lijepo i zanimljivo pricao i na taj nacin privlacio ljude u islam. Nije bio napadan ko vi. Imao je bradu ali urednu...dok je kod vas ala cetnicka...preduga i nije lijepa. Jos pogotovo kad neki muskarac ima trci trci pa dlaka na bradi i prosto ti se smuci kad mu vidis one 2-3 dlake kako mu vise sa lica. I strasno me vrijedja kada pruzim ruku "vjerniku" u znaku pozdrava - na fakultetu a on mi odbije uzvratiti postovanje. Ima bludne misli? Kakva je to perverzija?

i jos jednom, ko si ti da odredjujes ko je vjernik a ko ne? Hoces li ti odgovarati za moja djela i nedjela? odakle ti pravo da mene nazivas nevjernikom.
Musliman je osoba koja slijedi islam. Temelj islama jeste: kelime-i-šehadet, koji glasi: 'Ešhedu en la ilahe illa-llah ve ešhedu enne Muhammeden abduhu ve resuluhu’, što znači: 'Vjerujem i izjavljujem da je samo jedan Bog i vjerujem i izjavljujem da je Muhammed Božiji rob i Božiji poslanik.'
To je istina i ja sam isto dozivio zovnem taxi samir i emir kad me u kolima ceka mudzahedin, uh da mi nije bilo hitno ne bih mu ni ulazio u kola... katastrofa od muzike koju pusta a i ponasanja jeeezaa. Valjda bi trebala neka kontrola biti od oblacenja do ponasanja, ali bice da je prije ono moj auto moja usluga ili se prilagodi ili razguli....
:run:
mojalila
Posts: 6
Joined: 30/05/2009 13:59

#184 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by mojalila »

joj komentara majko mila cuvam ovce nema veze dodzi draga nije vazno
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#185 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by Amazonka27 »

mojalila wrote:joj komentara majko mila cuvam ovce nema veze dodzi draga nije vazno
Tako izgledaju tvoju postovi...ja te nista ne kontam sta si htjela reci...nigdje zareza...recenice ne povezane...kao da pocnes recenicu sa namjerom da jedno kazes pa skontas da bi mogla dodati jos nesto i samo u po' recenice se prestorjis na drugu misao...
tvoji postovi zgledaju kao da si pisala na drugom jeziku a onda ih obradila kroz onaj program za prevodjenje textova (NeuroTran)
bicu sabur
Posts: 2
Joined: 31/05/2009 13:18

#186 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by bicu sabur »

ma meni je sve jasno sta je mojalila rekla mozda je ne razumijes jer neces tebi odgovara musliman koji ce te odvesti na more dve tri nedelje na godisnji
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#187 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by Amazonka27 »

bicu sabur wrote:ma meni je sve jasno sta je mojalila rekla mozda je ne razumijes jer neces tebi odgovara musliman koji ce te odvesti na more dve tri nedelje na godisnji
Naravno da je razumijes jer si se klonirao/la...pokusaj sa primjenom znakova interpunkcije, pa ces biti manje ofiran/a. Ti si neki/a mutirani/a musliman/ka...vidim, ekavica ti je toliko u krvi da je cak ni neprimjecujes...
etc.
Posts: 4
Joined: 20/08/2009 14:16

#188 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by etc. »

b_stulic wrote:Lola napao policijsku patrolu i poslije toga se pozvao na poslanicki imunitet... Ispred pošte na čaršiji... Sramota
http://www.sarajevo-x.com/clanak/081230099
kretnecina narkomanska. svaki majmun isti, nama drugi nacin da pobjegne od svojeg odvratnog lika pa se krije iza reisovih skuta k'o silne bule iza zarova na bi li iskamcili koju markicu od islamske zajednice. treba ga kao slucajno opet nabosti na iglu :D
User avatar
anjusha
Posts: 1784
Joined: 03/02/2008 14:26
Location: u 206 koraka, duzini tog sokaka koje nikad ne brojim

#189 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by anjusha »

etc. opomena zbog rjecnika! pazi kako se izrazavas!
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15778
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#190 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by problemnatravunu »

neutral wrote: 04/01/2009 11:33 bolje da je promjenio prezime :)
Vala baš...
User avatar
sefket_ramadani
Posts: 464
Joined: 07/03/2018 18:22

#191 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by sefket_ramadani »

izvuce je brat iz naftalina :sax:
User avatar
azurna_obala
Posts: 5632
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#192 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by azurna_obala »

Jbt djeca rođena 2009. danas imaju 14 godina :shock:
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 4287
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistanski Dikitaturistan

#193 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by skrbavi-admin »

:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Radar71
Posts: 7295
Joined: 21/07/2010 15:43

#194 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by Radar71 »

azurna_obala wrote: 30/12/2023 03:03 Jbt djeca rođena 2009. danas imaju 14 godina :shock:
:lol:
Dino79
Posts: 808
Joined: 05/02/2017 13:41

#195 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by Dino79 »

Šta na kraju bilo sa ovim . Jeli Igor ili je Hamza ?
Jeli istina da je dobio zlatnog ljiljana ili su ljiljane sami sebi dijelili na c fazi ?
Post Reply