Hamza Baksic lazov i klevetnik

Qwert
Posts: 1210
Joined: 30/05/2003 00:00
Location: "Gold on Blue"

#76

Post by Qwert »

To su intelektualci, a raja bi bili ovi sa 70-80. Ili jos bolje, partijske vodje i proleteri. :D
digger
Posts: 2925
Joined: 03/12/2004 02:10
Location: blizina Toronta

#77

Post by digger »

Vec sam komentarisao sta mislim o temi. Ne bi bilo lose da nam Jaganjac odgovori na neka od donjih pitanja pa da ga svi bolje shvatimo. Ne vjerujem da je bilo kome ovdje interesantan manifesto Kongresa, nego nas interesuje praktican prilaz problemima. Jer ako Jaganjac to moze da nam ovdje objasni, mozda ce dobiti nove pristalice.
"Nacionalni Kongres Republike BiH", organizciju koja je jedina do sada u svom imenu zadrazala ime Republike BiH i jedina koja ne priznaje ilegalni Dejtonski ustav.
Od 4 miliona drzavljana BH, bar 75% ne zeli ili ne priznaje Dejton. Mozda 95% na ovom forumu su protiv. Po cemu ste vi unikat i sta vi nudite kao rjesenje?
Ujedno, posto je kod vas sve bazirano na "bosnjastvu," nije li logicno kao antiteza da bosanski Srbi sve vise gravitiraju RS? Kako to predvidjate rijesiti izuzev vrijedjanja svakoga ko ne razmislja kao vi?
Hamza Baksic je bio i ostao rezimsko novinarsko pisakralo jos od doba kada je na stranicama Oslobodjenja svaki dan, redovno, na naslovnoj stranici izlazio Radaovan Karadzic.


Karadzic nije "svaki dan, redovno" pisao za Oslobodjenje.
On ostricu svoga pera ne upire na stvarne agresore i izdajanike kao sto su Milosevic, Karadzic, Izetbegovic, vec ih na neki nacin i glorifikuje, kao priznali BiH.
Posto si ti postavio temu na premisi da je Hamza klevetnicar i lazljivac, onda sigurno znas zasto. Daj nam jedan primjer gdje on velica jednog of pomenutih. Samo jedan.
Glorifikuje i haustorske miseve koji i dan danas sute i klimaju glavmo svakoj izdajnickoj vlasti i koji su i tada cekali u svojim rupama da vide ko ce pobjediti.


(ovu kovanicu valja zapamtiti: "haustorski mis"?!?) Otvoreno napisi ovdje: u kakvoj si ti rupi sjedio?
Mada, kada se bolje pogleda to i nije dijaspora jer se radi o prognanim ljudima, koji ionako nisu imali mjesta u podrucju pod kontrolom izdajnika Alije Izetbegovioca i njegovih "SEVA", eskadrona smrti za sve one koji nisu bili za podjelu i rusenje Republike BiH.
Bombasticno i jeftino: "eskadroni smrti" :-) Vidim da imas gore misljenje o Aliji nego najgori cetnici.
A kada smo kod "eskadrona smrti," jos ne vidim kako bi vase "bosnjastvo" eliminisalo RS bez istih. Mozes li nam reci kako Kongres na ovo prakticno gleda?
Ono sto Hamza ne moze ofarbati svojim misijm repom je da je Alija Izetbegovic bio otac tzv Republike srpske i da je do zadnjih dana zivota bio zastitnik teroristicke organizacije SDS.


(naravno, svaki haustorski mis farba repom. Stilski. :-) ) Onda napadaj SDA i Aliju i hiljade drugih. Nije ga Hamza tu postavio.

I naravno, kao i uvijek, Jaganjcev crescendo:
(Hamza) ...ne moze opravdati ni cinjicu da je kao novinar ostao gluv i slijep kod posljednje komemoracicije zrtama srebrenickog masakra u Potocarima. Tada izdajnici na vlasti nisu dozvolili Udruzenju Majki Srebrenice i Podrinja da uopste izadju na binu i kazu par rijeci, vec se njihov predsjednik, gospodin Ibran Mustafic morao otimati i silom se izboriti za par rijeci, dok je u isto vrijeme srpska Islmaska Zajednica BiH organizovala mahanje turskim zastavam, kako bi dali za pravo Mladicu da se stvarno borio protiv Turaka. Tada, pravi patrioti RBIH su oteli te turske zastave pripadnicima srpske IVZ BiH i na binu iznjeli zastavu Republike BiH. Medju organizatorima te i takve pobune protiv izdajnika bili su uparvo clanovi Hamzine "minhenske briogade", kako on pokusava nazvati jedini preostali drzavotvorni pokret poslije pada Husein Kapetana Gradascevica..
(Pitam se sta li je nas teoreticar i patriota par-exelanse sceo s ovijem da rece?)

Dok cekamo odgovore, samo da ponovim sto mislim o Kongresu: vi ste samo politicke sicardzije. Politika je napadaj svakoga lijevo i desno... pa i po centru... i drz' se one stare: Jebo lud zbunjenog.
kojsino
Posts: 489
Joined: 24/11/2004 07:41

#78

Post by kojsino »

kojsino wrote:Bogami pojacavaju tempo ovi BH kongresmeni iz Amerike,
svoje frustracije umjesto da lijece, oni ih salju na sve strane,
umjesto da rasciste sve u svojom glavama..
A sto se tice sefa tkzv.bosanskog kongresa Sendijarevica,
evo sta prof. Filipovic kazae:
Sendijarević sam kaže sve o sebi i svom načinu mišljenja, kad kaže da nije potrebno mnogo političkog sluha da se shvatio šta ja mislim. Ono što ja mislim i što sam mislio izloženo je u 36 mojih knjiga i u preko 2000 članaka, traktata, eseja i drugih radova, koje sam objavio. Ali, ko će to čitati, lakše se osloniti na sluh i to ne onaj prirodni, nego politički, a to znači samo na predrasude ili, drugačije rečeno, na ono „što je babi milo to joj se i snilo“. Zar ne vidite da ste svakom na vrh glave svojom pameću i time što u svim stvarima i svagda imate pravo jedino vi
E. Jaganjac
Posts: 359
Joined: 02/07/2005 19:47
Contact:

#79

Post by E. Jaganjac »

Evo da i mom licnom biografu odgovorim na pitanja, pa da zakljucim temu, jer, sve je recono sto j trebalo da se kaze.

digger wrote: Od 4 miliona drzavljana BH, bar 75% ne zeli ili ne priznaje Dejton. Mozda 95% na ovom forumu su protiv. Po cemu ste vi unikat i sta vi nudite kao rjesenje?
Ujedno, posto je kod vas sve bazirano na "bosnjastvu," nije li logicno kao antiteza da bosanski Srbi sve vise gravitiraju RS? Kako to predvidjate rijesiti izuzev vrijedjanja svakoga ko ne razmislja kao vi?

Prvo da razlucim jednu stvar, ja nisam ni osnivac ni clan BK, i sva ta pitanja mozete postaviti NKRBiH. Njihov e-mail je:

[email protected]

Ja cu odgovoriti u svoje ime po pitanju teme koju sam pokrenuo.

Dejton je omca oko vrata Bosne i to SAD shvatju kako ti rece 75% gradjana RBiH. Ja sam, a i BK smo bili protiv pisanja takvog "ustava" nozem i iza zatvorenih vrata prije nego sto se isti potpisao.

Predpostavljam da su oni u tome unikat i da su bili u pravu i da se to danas potvrdjuje. Druga stvar izdajnici u vlasti dejtonske Bih pokusavaju na svaki nacin da spasu genocidnu tvorevinu. Oni shvataju da je ilegani dejtonski ustav neodrziv, pa zagaovaraju "IZMJENU" ilegalnog ustava, cime ga pokusavaju legalizovati. I ne samo to oni veoma dobro znaju da kada se ilegalni Dejtonskki ustav legalizuje od strane same zrtve da tzv RS ima veto na sve promjene p prema tome i na buducnost Republike BiH. S druge starane, NKRBiH i ja sam smatramo da se ilegalne stvari ne smiju legalizovati, vec o novim ustavnim rjesenjima treba razgovarati sa pozicija prethodnog legalnog stanja, tj ustava Republike BiH. Sa jednog legalnog stanja moze se preci na drugo legalnoo stanje, a nikako uz legalizaciju genocidom i ucjenom nametnutih ustavnih "rjesenja".

Ali ovaj topik nije o NKRBiH, vec o kleveti i lazi novinara Oslobodjenja. Da je isti klevetao Hadzifejzovica ili bilo kog drugog postenog novinara ili javnu licnost ja bih postavio isti topik.

Sto se tice bosanskih Srba, jednom kada shvate da nisu "nebeski narod" shvatit ce sami sta im je ciniti. Njihovo pravo prestaje tamo gdje pocinje pravo drugih i obratno. Ilegalno je genocidom praviti drzavu u drzavi, a ako tio jos uvijek nece da shvate pravna drzava ce ih natjerati (jednog dana), cim se ista obracuna sa njihovim zastitnicima u izdajnickoj vlasti.

Jedan od njihovih zastitnika je de facto Hamza Baksic, koji u svom clanku to jasno kaze.


digger wrote: Karadzic nije "svaki dan, redovno" pisao za Oslobodjenje.
U periodu od 91 do marta 92 njegova slika nije se skidala sa stranica Oslobodjenja. Kasnije kada ih je poceo granatirati, promjenili su "misljenje" na trenutak. O tom periodu ja govorim. nemoguce je da se takva kuca preko noci "opmeti" 100%, tu su ostali jos uvjek zastitnici RS, a sada znamo ko su.

digger wrote: Posto si ti postavio temu na premisi da je Hamza klevetnicar i lazljivac, onda sigurno znas zasto. Daj nam jedan primjer gdje on velica jednog of pomenutih. Samo jedan.
Lazov je i klevetnik jer tvrdi da su pojedini osnivci BK, koje on poimenicno navodi "bili u udobnom egzilu, pa im je mir ugrozio sinekure i sinekurčine koje su im zapadale u ime ovdašnjih nevoljnika". Laze jer je dio njih bio u RBiH cijelo vrijeme rata a klevece jer se pogrdno izjasnjava o njima.

U ovom dijelu teksta on daje kredit Milosevicu za priznanje BiH i opravdava Aliju za rusenje ustava Republike BiH. On sam to naziva trgovinom, i iako znamo da je trgovina ustavom veleizdaja, on izvlaci tu izdaju iz konteksta zakona i stavlja je u kontekst situacije, sto je za njega RAZUMNO, neupitno. To ga portrtira kao slikara, koji pokusava zamagliti stvarne dogadjaje i opravdati postojanje genocidne tvorevine, kao i nacin kako je stvorena:

"Bio je to dio trgovine – razgovori sa Izetbegovićem uslijedili su nakon susreta s Miloševićem u kojem je Holbruk isposlovao priznanje Bosne i Hercegovine “u njenim sadašnjim granicama”, njeno dalje legalno postojanje kao nezavisne države i verifikaciju ranijih međunarodnih priznanja – sve je to bilo prvi put i sve je bilo suprotno politici Beograda od početka raspada Jugoslavije. Ostaće razlike o mišljenjima o postupku Izetbegovića, ali svaki sadašnji sud je van konteksta trenutka u kojem je odluka donosena."




digger wrote:Glorifikuje i haustorske miseve koji i dan danas sute i klimaju glavmo svakoj izdajnickoj vlasti i koji su i tada cekali u svojim rupama da vide ko ce pobjediti.


(ovu kovanicu valja zapamtiti: "haustorski mis"?!?) Otvoreno napisi ovdje: u kakvoj si ti rupi sjedio?[/quote]

Ovo nije topik o meni ili tebi. Ja sam se vec izjasnio da reagujem jer mi smetju napadi na ljude koji ne priznaju ilegalni Dejtonski ustav. BTW: oni koji me znaju, znaju u kakavoj sam "rupi" sjedio".

digger wrote:Bombasticno i jeftino: "eskadroni smrti" :-) [/i] Vidim da imas gore misljenje o Aliji nego najgori cetnici.
A kada smo kod "eskadrona smrti," jos ne vidim kako bi vase "bosnjastvo" eliminisalo RS bez istih. Mozes li nam reci kako Kongres na ovo prakticno gleda?
Cetnici nisu nikada podigli niakavu tuzbu protiv Alije, a i sto bi, dao im je sve sto su trazili, mimo mandata i zakonom utvrdjene procedure. Za eskadrone smrti, popularno nazvane "seve" raspitaj se kod Sefere Halilovica, on ce ti dati podrobnije informacije ko mu je ubio zenu i surjaka u dijelu grada gdje cetnicka noga nije mogla krociti..
digger wrote: (naravno, svaki haustorski mis farba repom. Stilski. :-) ) Onda napadaj SDA i Aliju i hiljade drugih. Nije ga Hamza tu postavio.

I naravno, kao i uvijek, Jaganjcev crescendo:

(Pitam se sta li je nas teoreticar i patriota par-exelanse sceo s ovijem da rece?)
A sta je pitac htjeo da pita? Mozda da saopsti ostalima da sam teoreticar? kazem ti nije topik o meni a vec sam objasnio zasto sam ga postavio.
digger wrote:Dok cekamo odgovore, samo da ponovim sto mislim o Kongresu: vi ste samo politicke sicardzije. Politika je napadaj svakoga lijevo i desno... pa i po centru... i drz' se one stare: Jebo lud zbunjenog.
Opet ponavljam ne pripadam BK. Znajuci njihov rad do sada ne mislim da su politicke sicardjije jer su preduzeli niz uvjerljivih stvari da to i dokazu. Na primjer nisu se nikada registrovali kao stranka i ne misle, sto znaci da ne mogu i da hoce bilo sta politicki usicariti. Druga stvar govore samo istinu i to pismeno argumentuju.
No nazalost ti reagujes kao osoba ispod prosjeka neke normalne intelegencije, jer ne mozes da shvatis da postoje ljudi koji "NE KRADU". Posto je to tako za tebe ocito je normalno da svi koji pricaju o politici i bave se politikom su LOPOVI. Ja ne mislim tako, bilo je postenih ljudi u politici i u Bih koje su izdajnici likvidirali.

Da sada zakljucim temu, sve sto sam imao reci sam rekao i argumentovao. A koga zanima moja licna biografija neka zakaze sastanak sa mnom privatno.
Last edited by E. Jaganjac on 30/10/2005 18:11, edited 1 time in total.
E. Jaganjac
Posts: 359
Joined: 02/07/2005 19:47
Contact:

#80

Post by E. Jaganjac »

I evo samo na kraju reagovanje jednog od osnivaca Bosanskog Kongresa, koji je pozvan da odgovori na lazi i klevete rezimskog piskarala Hamze Baksica. neka sami posjetioci prosude ko je u pravu:


O ŠKRABOTINI NOVINARA HAMZE BAKŠICA

Sarajevo, 29. oktobar, 2005. -- Postoji nekoliko tipova ljudi, odn. grupa ljudi, koji imaju tzv. ¨muslimanska imena¨ po pitanju odnosa naspram RBiH. Stoga je za komentar pisanja novinara Hamze Bakšica, ¨Oslobodjenje¨, neophodno izvršiti tu kratku i, nadam se jasnu, ¨sistematizaciju¨.

1. Prvu grupu sacinjavaju oni koji nisu imali namjeru podržati neovisnost Republike BiH. To je grupa onih ljudi sa tzv. ¨muslimanskim imenima¨ koji bi bili sasvim zadovoljni da je (S)RBiH ostala u federaciji sa Srbijom i Crnom Gorom, i to pod ucjenjivackim diktatom Slobodana Miloševiæa i Radovana Karadžica. Takve poznate javne osobe medju onima koji se nazivaju ¨muslimanima¨, su, na primjer, akademik Muhamed Filipovic, te Adil Zulfikarpašic itd. U tu grupu spadaju i oni koji se ne nazivaju ¨muslimanima¨ (naravno, vjernicima), a percipirani su uglavnom kao ¨ljevicari¨. Nije jasno da li je Hamza Bakšic jedan od tih ljhevicara, ali mu je srce, ocigledno, ostalo u Beogradu, u Jugosalviji, u prikrivenoj velikoj Srbiji – te danas brani Republiku srpsku tako što beskrupulozno napada njene protivnike.

2. Drugu grupu sacinjavaju oni koji su se pokušali nekako izvrdati, ali su pod pritiskom patriotskog javnom mnenja ipak 1992. godine ušli u grupu onih koji su zatražili i branili suverenitet, neovisnost Republike BiH. U tu grupu stavljam one koji su taj suverenitet zatražili, ali su i prije pocetka agresije, ili pak tokom agresije, dogovorili podjelu BiH, tj. dali projektu velike Srbije veliki dio BiH, da tu stvore svoju srpsku državu (¨zapadno od Drine¨). Takvi su ili motivirani projektom ¨Muslimanije¨ (¨neka svako uzme svoje¨), a ujedno imaju cak i izgovor da je situacija bila takva da su u toku agresije tu opciju morali i prihvatiti.

U prve dvije navedene grupe možemo staviti i neke podgrupe, uvesti varijacije, pojašnjenja itd.

3. Postoji i treca grupa. Njoj pripadaju osnivaci Bosanskog kongresa, organizacije patriota RBiH, formirane i ideološki orjentirane kao grupe patriota koji niti jedan kvadratni kilometar teritorije RBiH ne želi predati projektu ¨moguce velike Srbije¨. Stoga nije uopce iznenadjenje da su, kao takvi, patrioti RBiH kao što su osnivaci Bosanskog kongresa, vec godinama izloženi besprizornim, vulgarnim, beskrupuloznim ... udarima od strane grupa ¨jedan i dva¨ -- grupa kojima ne pripadaju. To jest, nalaze se pod udarom i novinara kao što je Hamza Bakšic iz ¨Osloboðenja¨, koji napadajuci Bosanski kongres na neprincipjelan, lažljiv i beskrupulozan nacin – ustvari napada politicke aktiviste koji se bore protiv Republike srpske, kao djela projekta ¨moguce velike Srbije¨. Ne postoji preciznije objašnjenje za pisanje Hamze Bakšica nego ovo koje dajem.

Što se tice same osobe Hamze Bakšica, bilo bi ispod mog nivoa, digniteta i intelektualnog integriteta da ja tu fukaru uopce osobno napadam – pogotovo ne kao što je on napao osnivace BK. Ja bih njega veoma lagano mogao argumentirano (!) ¨sahraniti¨, bez ijedne laži i manipualcije! Ali, to necu uciniti. Mogu samo odgovoriti da je sve što je napisao o meni, Svenu Rustempašicu, totalno neistinito. Samo jedan primjer, jedan demanti: definitivno se ne nalazim na nekoj ¨sinekuri¨ (stalnom placenom poslu kojega mi neko daje), a da preostali dio te vulgarne konstrukcije ne komentiram, jer je ionako tu konstrukciju Hamza Bakšic ukrao od urednika ¨Slobodne Bosne¨, Senada Avdica.


Hamza Bakšic je mali Srboslav, cetnicki jatak, retardirani Jugoslaven prikriven odorom ljevicara.



Toliko o tome.

Sven Rustempašic
kojsino
Posts: 489
Joined: 24/11/2004 07:41

#81

Post by kojsino »

Oda malenog Swena , bolje nismo mogli ni ocekivati, vrijedjane i uvrede su maksimum njegovog intelekta ,
pogotovo sada kada je preovisan od jeftinog ulicnog "jointa"...
Valjda ce mu opet neko platiti odvikavanje !!!
Mozda opet iz kase BK.
Nije bitno, vazno je da ozdravi.
digger
Posts: 2925
Joined: 03/12/2004 02:10
Location: blizina Toronta

#82

Post by digger »

E. Jaganjac wrote:I evo samo na kraju reagovanje jednog od osnivaca Bosanskog Kongresa...
...Hamza Bakšic je mali Srboslav, cetnicki jatak, retardirani Jugoslaven prikriven odorom ljevicara.
Toliko o tome.
Sven Rustempašic
Dragi Sven:

Vidim da si nas sve strpao u jedan od tvojih torova. Hvala, nisam zainteresovan. Ali, napravi jedan malecki za sebe i istomisljenike.

Ujedno, paranoja je ozbiljna bolest i, nazalost, onaj koji boluje od iste nije toga svijestan. Potrazi profesionalnu pomoc dok nije kasno.

Toliko o tome.
User avatar
JBT
Posts: 5003
Joined: 20/11/2002 00:00
Location: Korea

#83

Post by JBT »

Zrelo za Jagomira. :)
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#84

Post by Fair Life »

JBT wrote:Zrelo za Jagomira. :)
Ukucaj u Google... Esad Jaganjac... nema gdje ga nema, samo ne u Jagomiru.

Image
ing Esad Jaganjac
Last edited by Fair Life on 30/10/2005 21:27, edited 2 times in total.
Qwert
Posts: 1210
Joined: 30/05/2003 00:00
Location: "Gold on Blue"

#85

Post by Qwert »

Nije mi jasno zasto se uopste mijesam u diskusiju u kojoj direktno bas i ne ucestvijem....ali, ako su vam kotraargumenti omalovazavanje licnosti, onda..svaka cast.
kojsino
Posts: 489
Joined: 24/11/2004 07:41

#86

Post by kojsino »

Probaj direktno ucestvovati,
pa ces odmah uvidjeti ....
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#87

Post by manijak1 »

Ovo nije baš bilo Fair :oops:
rei
Posts: 1101
Joined: 21/02/2005 12:40

#88

Post by rei »

manijak1 wrote:Ovo nije baš bilo Fair :oops:
pa i nije :oops:
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#89

Post by Fair Life »

Qwert wrote:Nije mi jasno zasto se uopste mijesam u diskusiju u kojoj direktno bas i ne ucestvijem....ali, ako su vam kotraargumenti omalovazavanje licnosti, onda..svaka cast.
Na koga i sta si mislio... omalovazavanje Hamze Baksica ili E. Jaganjca ??
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#90

Post by manijak1 »

:oops: Hamza Bakšić je javna ličnost :oops: novinar a gospodin Jaganjac je ipak amater u politici :D i koliko ja znam nije javna ličnost ..........a ti si pomoću googla .......njega predstavio slikom i proglasio ga luđakom zrelog za Jagomira ...........on još nije nikoga ubio svojim riječima ..........niti ima silu a ni moć da svoje ideje sprovede na nivo koji će tebi omogućiti da u ovom slučaju budeš - kadija :oops: .
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#91

Post by Fair Life »

Otidji na http://www.republikabih.net/ i vidjeces hrpu slika "politicara amatera".

Cisto sumnjam da taj koji pise sa nickom E. Jaganjac je onaj pravi sa slike koju sam postao.
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#92

Post by manijak1 »

:oops: :D Kojeg ću šejtana tamo ..........da budem kap u oceanu :D :D kako ti kažeš :D :D .........nećemo ponavljati :D :D
E. Jaganjac
Posts: 359
Joined: 02/07/2005 19:47
Contact:

#93

Post by E. Jaganjac »

bez komentara
Toozla
Posts: 3220
Joined: 07/12/2004 02:12
Location: Sarajevo_USA

#94

Post by Toozla »

....hebo lud zbunjenog.... :shock:
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#95

Post by manijak1 »

Gospodine Jaganjac ...........ja bih mu složio kontru a vi kako hoćete .............a to Toozla ne dobacuj sa strane ..........ovo su ipak ozbiljnije teme :oops: :D
Toozla
Posts: 3220
Joined: 07/12/2004 02:12
Location: Sarajevo_USA

#96

Post by Toozla »

....ja se samo nadam da je ludjak koristio zastitu..... :D ....da ne bude kajanja kasnije.... :D :D :D
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#97

Post by manijak1 »

:oops: Pa ni jebanje nije uvijek uzrok za kajanje :D :D tako da ni zaštite nisu dovoljne za mjeru odbrane .........napad jarane je najbolja odbrana i van travnatih terena .........u većini slučajeva kad ima dovoljno logičnih razloga :oops:
User avatar
JBT
Posts: 5003
Joined: 20/11/2002 00:00
Location: Korea

#98

Post by JBT »

UH, UH....
Ja tacno vise nisam pametan.
:-)
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#99

Post by danas »

Toozla wrote:....hebo lud zbunjenog.... :shock:
i meni se cini...
evo citam ovo i nista mi fakat nije jasno... :?
koji je lud a koji je zbunjen? :-? :D
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#100

Post by manijak1 »

Da se ja vratim temi :oops:
Hamza , jarane , da su ga ubili ni R.srpske nikad ne bi bilo .
misli se na Hakiju Turajlića ?
Ili se može isto pretpostaviti i za Irfana Ljubijankića ...........koliko znamo sada bi se moglo da je kojim slučajem Ejup Ganić podlegao povredama zadobijenim u saobraćajnoj nesreći :? :? ........ovakve tvrdnje ( da RS ne bi postojala u okviru u kojem postoji ) nemaju nikakve argumente u historijskoj distanci zato ne možete tek tako reći Hamza ne seri............ :oops: :D
Post Reply