Hamza Baksic lazov i klevetnik

nebi
Posts: 1755
Joined: 27/10/2004 23:55

#51

Post by nebi »

Nisi ti Jaganjac....ti si ovca.
E. Jaganjac
Posts: 359
Joined: 02/07/2005 19:47
Contact:

#52

Post by E. Jaganjac »

Mislim, dakle postojim.

za razliku od tebe
E. Jaganjac
Posts: 359
Joined: 02/07/2005 19:47
Contact:

#53

Post by E. Jaganjac »

Fair Life wrote:Haj' kad vec spominjes Hamzu kao izdajnika... navedi i poneko zlatno Radoncicevo pero.

Baksic je ljudina koja oko sebe gleda sirom otvorenih ociju..

Ta "ljudina" se sama izdala ili prodala. Evo sta kaze:

"Dejtonskim rješenjima su, uostalom najmanje zadovoljni ljudi koji su tada bili u udobnom egzilu, pa im je mir ugrozio sinekure i sinekurčine koje su im zapadale u ime ovdašnjih nevoljnika"

On je zadovoljan "Dejtonskim rjesenjem", tj nema problema da se Bosna dijeli metodama genocida i progona. Druga stvar, prostacki i sa mrznjom pise o prognanim ljudima, sto govori o njemu kao Karadzicevom istomisljeniku, obadvojica mrze iste ljude. Ako je takav mizantrop "ljudina", vodi ga kuci.

O Radocincevim ljudima, kada nalete.....
nebi
Posts: 1755
Joined: 27/10/2004 23:55

#54

Post by nebi »

E. Jaganjac wrote:Mislim, dakle postojim.

za razliku od tebe
...postoje i ovce...
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#55

Post by Fair Life »

E. Jaganjac wrote:Ta "ljudina" se sama izdala ili prodala. Evo sta kaze:

"Dejtonskim rješenjima su, uostalom najmanje zadovoljni ljudi koji su tada bili u udobnom egzilu, pa im je mir ugrozio sinekure i sinekurčine koje su im zapadale u ime ovdašnjih nevoljnika"

On je zadovoljan "Dejtonskim rjesenjem", tj nema problema da se Bosna dijeli metodama genocida i progona. Druga stvar, prostacki i sa mrznjom pise o prognanim ljudima, sto govori o njemu kao Karadzicevom istomisljeniku, obadvojica mrze iste ljude. Ako je takav mizantrop "ljudina", vodi ga kuci.

O Radocincevim ljudima, kada nalete.....
Namlatio si ti ovdje svasta Jaganjac...

Ova ti je kuriozitet... "Druga stvar, prostacki i sa mrznjom pise o prognanim ljudima, sto govori o njemu kao Karadzicevom istomisljeniku, obadvojica mrze iste ljude."

Da ovu nisi napisao mislio bih i dalje da si ponekad pri sebi, ovako... tesko.

Nego kao da si prepoznao sebe i BK u ovome... "Dejtonskim rješenjima su, uostalom najmanje zadovoljni ljudi koji su tada bili u udobnom egzilu, pa im je mir ugrozio sinekure i sinekurčine koje su im zapadale u ime ovdašnjih nevoljnika."

I ja sam dijaspora, dosao 1995. poslije izlaska iz Karadzicevih logora... pa mislim da je Hamza u pravu, jer po svoj prilici Srbima, Hrvatima i Bosnjacima u BiH ne smeta.

A Radoncicevi su do sada nalijetali barem nekoliko puta... ali nikako tebi na kopacku. Ne smijes ti na Fatmira...
E. Jaganjac
Posts: 359
Joined: 02/07/2005 19:47
Contact:

#56

Post by E. Jaganjac »

E vidis smeta svim cestitim ljudima. Jer ako je to novo pravilo onda bi svaka fukara mogla osnivati partijske vojske, praviti genocid i stvarati neke svoje republike sirom svijeta.

To sto si ti bio u logoru, pa prognan, pa opet prihvatas legalizaciju ratnih ciljeva Milosevica i Karadzica govori dovoljno o tebi. Za opstanak Republike BiH, kao drzave nisu problem zlocinci i agresori vec ljudi koji pristaju da im se ustavi pisu nozem i drzava djeli kako god se kakvom prostacini i seljacini sa Durmitora svidi.

Radije prepoznaj sebe, pa onda reci nesto za druge.
nebi
Posts: 1755
Joined: 27/10/2004 23:55

#57

Post by nebi »

E. Jaganjac wrote:E vidis smeta svim cestitim ljudima.
A NRK-hrk,naravno,ocjenjuje ko je cestit a ko nije?
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#58

Post by Fair Life »

nebi wrote:
E. Jaganjac wrote:E vidis smeta svim cestitim ljudima.
A NRK-hrk,naravno,ocjenjuje ko je cestit a ko nije?
U BK su svi, bez ikakve sumnje prema sebi, posteni... i sebe su uzeli kao parametar postenja.

Bjaaaazi...
nebi
Posts: 1755
Joined: 27/10/2004 23:55

#59

Post by nebi »

Fair Life wrote:
nebi wrote:
E. Jaganjac wrote:E vidis smeta svim cestitim ljudima.
A NRK-hrk,naravno,ocjenjuje ko je cestit a ko nije?
U BK su svi, bez ikakve sumnje prema sebi, posteni... i sebe su uzeli kao parametar postenja.

Bjaaaazi...
Pa sigurno su posteni prema sebi...na punim jaslama. :D
E. Jaganjac
Posts: 359
Joined: 02/07/2005 19:47
Contact:

#60

Post by E. Jaganjac »

nebi wrote:
E. Jaganjac wrote:E vidis smeta svim cestitim ljudima.
A NRK-hrk,naravno,ocjenjuje ko je cestit a ko nije?
Svakako i ne samo oni vec masa pismenih ljudi koji cim vide parolu "noz zica Srebrenica" znaju prepoznati o kome se radi. Znaju prepoznati i rezimske pijune izdajnicke vlasti, koji takve parole smatraju prihvatljivim rjesenjima?????.
nebi
Posts: 1755
Joined: 27/10/2004 23:55

#61

Post by nebi »

E. Jaganjac wrote:
nebi wrote:
E. Jaganjac wrote:E vidis smeta svim cestitim ljudima.
A NRK-hrk,naravno,ocjenjuje ko je cestit a ko nije?
Svakako i ne samo oni vec masa pismenih ljudi koji cim vide parolu "noz zica Srebrenica" znaju prepoznati o kome se radi. Znaju prepoznati i rezimske pijune izdajnicke vlasti, koji takve parole smatraju prihvatljivim rjesenjima?????.
Zajebana je stvar paranoja.....jasta ba.
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#62

Post by Fair Life »

E. Jaganjac wrote:Svakako i ne samo oni vec masa pismenih ljudi koji cim vide parolu "noz zica Srebrenica" znaju prepoznati o kome se radi. Znaju prepoznati i rezimske pijune izdajnicke vlasti, koji takve parole smatraju prihvatljivim rjesenjima?????.
Sad objasni vezu izmedju "noz, zica Srebrenica" i naslova teme. Previse gluposti napises na ovako malo prostora.

Stvarno gubis tlo pod nogama.
E. Jaganjac
Posts: 359
Joined: 02/07/2005 19:47
Contact:

#63

Post by E. Jaganjac »

Prvo ti objasni sam sebi zasto ti odgovora legalizacija genocidne tvorevine, iako su te njeni osnivaci drzali o logoro. To je preduslov da ja razumijem mentalni sklop-fenomen ljudi poput tebe, da bih uopste mogao diskutovati sa tobom.
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#64

Post by Fair Life »

E. Jaganjac wrote:Prvo ti objasni sam sebi zasto ti odgovora legalizacija genocidne tvorevine, iako su te njeni osnivaci drzali o logoro. To je preduslov da ja razumijem mentalni sklop-fenomen ljudi poput tebe, da bih uopste mogao diskutovati sa tobom.
Na osnovu cega zakljucujes da meni odgovara 'legalizacija genocidne tvorevine' ??

Nisi ti sav svoj... pa da bog kaze da jesi.
E. Jaganjac
Posts: 359
Joined: 02/07/2005 19:47
Contact:

#65

Post by E. Jaganjac »

Fair Life wrote:I ja sam dijaspora, dosao 1995. poslije izlaska iz Karadzicevih logora... pa mislim da je Hamza u pravu, jer po svoj prilici Srbima, Hrvatima i Bosnjacima u BiH ne smeta.
da pamtis
Posts: 1514
Joined: 16/07/2005 14:10

#66

Post by da pamtis »

....opet mlatite praznu slamu..................sta ces drugo raditi nedeljom.....
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#67

Post by Fair Life »

E. Jaganjac wrote:
Fair Life wrote:I ja sam dijaspora, dosao 1995. poslije izlaska iz Karadzicevih logora...
Znas li ti uopste sta citiras?

Napisao sam da "...pa mislim da je Hamza u pravu, jer po svoj prilici Srbima, Hrvatima i Bosnjacima u BiH ne smeta."

Ja nisam ni Srbin, ni Hrvat, a ni Bosnjak... i nisam u BiH. Dakle... meni smeta.

Po svemu sudeci ako pises ovdje u ime BK... brukas ga. Nemoj Borogovcu kvariti posao...

Sad bih te pozdravio jer nas dva nismo za istog stola...
E. Jaganjac
Posts: 359
Joined: 02/07/2005 19:47
Contact:

#68

Post by E. Jaganjac »

Fair Life wrote:
E. Jaganjac wrote:
Fair Life wrote:I ja sam dijaspora, dosao 1995. poslije izlaska iz Karadzicevih logora...
Znas li ti uopste sta citiras?

Napisao sam da "...pa mislim da je Hamza u pravu, jer po svoj prilici Srbima, Hrvatima i Bosnjacima u BiH ne smeta."

Ja nisam ni Srbin, ni Hrvat, a ni Bosnjak... i nisam u BiH. Dakle... meni smeta.

Po svemu sudeci ako pises ovdje u ime BK... brukas ga. Nemoj Borogovcu kvariti posao...

Sad bih te pozdravio jer nas dva nismo za istog stola...


I vrijeme je bilo, zapetljao si se sam u kucine pa se sada vadis. Nisi ni Bosnjak ni Hrvat ni Srbin, a govoris u njihovo ime.
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#69

Post by Fair Life »

da pamtis wrote:....opet mlatite praznu slamu..................sta ces drugo raditi nedeljom.....
Cuuuuuuuuuj... sta da se radi nedeljom?

Ima sta "jos uvijek".

Image
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#70

Post by Fair Life »

E. Jaganjac wrote:I vrijeme je bilo, zapetljao si se sam u kucine pa se sada vadis. Nisi ni Bosnjak ni Hrvat ni Srbin, a govoris u njihovo ime.
Cuo si, nadam se, za... BOSANAC ??
da pamtis
Posts: 1514
Joined: 16/07/2005 14:10

#71

Post by da pamtis »

Cuuuuuuuuuj... sta da se radi nedeljom?

Ima sta "jos uvijek".
HARAM ZAR NISI CITAO NA RELIGIJI :-D :-) ja sam bosanac musliman, ramazan, nesmijem ja u takve poslove po ramazanu..... :D
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#72

Post by Fair Life »

da pamtis wrote:
Cuuuuuuuuuj... sta da se radi nedeljom?

Ima sta "jos uvijek".
HARAM ZAR NISI CITAO NA RELIGIJI :-D :-) ja sam bosanac musliman, ramazan, nesmijem ja u takve poslove po ramazanu..... :D
Sto haram... nije klempo.
Skljoco
Posts: 1188
Joined: 19/08/2003 00:00

#73 Re: Hamza Baksic lazov i klevetnik

Post by Skljoco »

E. Jaganjac wrote:Hamza Baksic se u svom clanku "S Druge Strane" (28/10/05) okomio ni na koga drugog nego na nevldinu organizaciju: "Nacionalni Kongres Republike BiH", organizciju koja je jedina do sada u svom imenu zadrazala ime Republike BiH i jedina koja ne priznaje ilegalni Dejtonski ustav.

Hamza Baksic je bio i ostao rezimsko novinarsko pisakralo jos od doba kada je na stranicama Oslobodjenja svaki dan, redovno, na naslovnoj stranici izlazio Radaovan Karadzic.

On ostricu svoga pera ne upire na stvarne agresore i izdajanike kao sto su Milosevic, Karadzic, Izetbegovic, vec ih na neki nacin i glorifikuje, kao priznali BiH. Glorifikuje i haustorske miseve koji i dan danas sute i klimaju glavmo svakoj izdajnickoj vlasti i koji su i tada cekali u svojim rupama da vide ko ce pobjediti.

Smeta mu NKRBiH, kao biva ljudi u dijaspori se ususdjuju da nesto kazu o svojoj domovini. Mada, kada se bolje pogleda to i nije dijaspora jer se radi o prognanim ljudima, koji ionako nisu imali mjesta u podrucju pod kontrolom izdajnika Alije Izetbegovioca i njegovih "SEVA", eskadrona smrti za sve one koji nisu bili za podjelu i rusenje Republike BiH..

Ono sto Hamza ne moze ofarbati svojim misijm repom je da je Alija Izetbegovic bio otac tzv Republike srpske i da je do zadnjih dana zivota bio zastitnik teroristicke organizacije SDS.

Ne moze pobitii ni cinjenicu da je lazov i klevetnik. Napr. Sven Rustempasic, koga on napada, je dosao u RBiH iz Amerike cim je agresija zapocela, ostavio unosan posao i posvetio svoj zivot odbrani RBiH od agresora i izdajnika sve do sada. Ne moze opravdati ni cinjicu da je kao novinar ostao gluv i slijep kod posljednje komemoracicije zrtama srebrenickog masakra u Potocarima. Tada izdajnici na vlasti nisu dozvolili Udruzenju Majki Srebrenice i Podrinja da uopste izadju na binu i kazu par rijeci, vec se njihov predsjednik, gospodin Ibran Mustafic morao otimati i silom se izboriti za par rijeci, dok je u isto vrijeme srpska Islmaska Zajednica BiH organizovala mahanje turskim zastavam, kako bi dali za pravo Mladicu da se stvarno borio protiv Turaka. Tada, pravi patrioti RBIH su oteli te turske zastave pripadnicima srpske IVZ BiH i na binu iznjeli zastavu Republike BiH. Medju organizatorima te i takve pobune protiv izdajnika bili su uparvo clanovi Hamzine "minhenske briogade", kako on pokusava nazvati jedini preostali drzavotvorni pokret poslije pada Husein Kapetana Gradascevica..
----------------------
Ja sam vama "kongresmenima" ocitao vec par lekcija ali vas boli neka stvar sto je to sta nam prezentirate sipanje "supljeg u prazno" jer vi i dalje furate iste budalestine .
Vi ste gospodo srpska rezervna varijanta jer kad riknu "janjicevci" onda ste vi na redu za vlast , kako to misle srpski akademski krugovo .
Ja mislim sasvim drugacije pa vas zamoljavam da se vise ne pravite blantavi i da svatite da je jos ostavo vrlo malo naivnih koji ce vam povjerovati . A znam ja , vi ste u akciji jer pratite situaciju na terenu i znate da ce u skoroj buducnosti i "janjicevci" odprditi svoje !
------------------------------------
Medjutim , nije to razlog da ja podsjetim Druga Hamzu Baksica da su ljudi u BiH muceni i ubijani zbog naizgled najbalnalnijih razloga kao sto su situacije u kojima su dokazujuci svoj patriotizam spram svoje domovine BH odbijali da ljube krizeve srpske pravoslavne Crkve , da dizu tri prsta , da potpisuju lojalnost R. srpskoj , da pjevaju srpske pjesme , da...
Hamza , Hamza , ni taj rahmetlija " Tata" te R. srpske nije bas osjetiuo sta je rat , ni on ni njegova bliza pa i dalja familija .
A Sebi su takvi da ih rahmetlija nicim nije mogao ucjeniti da ga neubiju .
A nisu ga ubili a bio im je u sakama .
A ubijali odreda ... po spiskovima ... na kojima nije stajalo ime rahmetlije .
A ubise rahmetli Hakiju a rahmetliju nisu ... Boze , sto li ?
Hamza , jarane , da su ga ubili ni R.srpske nikad ne bi bilo .
Srbi , jel tako ?
Znam , jeste i zbog toga , Druze Hamza , NE SERI !
gandhi
Posts: 201
Joined: 23/07/2005 23:11

#74

Post by gandhi »

E. Jaganjac wrote:JBT
Ne ocekuje se da domovinu brane ljudi sa koeficijentom intelegencije 100, vec obicni ljudi, cija je to obaveza, bez obzira nakoeficijent intelegencije.Drugo, ja nikada nisam ni tvrdio da sam novinar bilo kakav, a kamoli profesionalac, ja sam strucnjak u svojoj profesiji.

Trece, umjesto diskusije o mojoj malenkosti imas dovoljno materijala da diskutujes na datu temu. Ja sam jazsno ukazo gdje doticno novinarsko piskarlo Olsobodjenja LAZE i KLEVECE. Imas li kakav kontra-argument.

Cetvrto, nije grijeh biti dijaspora, bio je to i Sarl Degol. To je stvar situacije i datog momenta. Da si ti zivio u Srebrenici, danas bi bio ili dijaspora ili pod zemljom. Ali oni isti ljudi, koji su od prvog dana radili za velikosrpsku stvar, upravo oni prave razdor izmedju prognanih ljudi i ljudi u domovini. To su uspjeli i zakonom potvrditi, izglasavajuci zakon po kome se kao rezultat posljednjeg genocida (njihovog uspjeha) oduzima pravo drzavljanstva prognanima. U slijedecm genocidu, oduzet ce se mozda to isto pravo tebi, dok Bosna ne postane 100% velikosrpska.
OPLAKAH :lol: :lol: :lol:
Čuj ne očekuje se od ljudi sa IQ 100, nego od običnih. Pa šta su onda za tebe ovi sa IQ 100?! :lol: :lol:
rei
Posts: 1101
Joined: 21/02/2005 12:40

#75

Post by rei »

gandhi wrote:
E. Jaganjac wrote:JBT
Ne ocekuje se da domovinu brane ljudi sa koeficijentom intelegencije 100, vec obicni ljudi, cija je to obaveza, bez obzira nakoeficijent intelegencije.Drugo, ja nikada nisam ni tvrdio da sam novinar bilo kakav, a kamoli profesionalac, ja sam strucnjak u svojoj profesiji.

Trece, umjesto diskusije o mojoj malenkosti imas dovoljno materijala da diskutujes na datu temu. Ja sam jazsno ukazo gdje doticno novinarsko piskarlo Olsobodjenja LAZE i KLEVECE. Imas li kakav kontra-argument.

Cetvrto, nije grijeh biti dijaspora, bio je to i Sarl Degol. To je stvar situacije i datog momenta. Da si ti zivio u Srebrenici, danas bi bio ili dijaspora ili pod zemljom. Ali oni isti ljudi, koji su od prvog dana radili za velikosrpsku stvar, upravo oni prave razdor izmedju prognanih ljudi i ljudi u domovini. To su uspjeli i zakonom potvrditi, izglasavajuci zakon po kome se kao rezultat posljednjeg genocida (njihovog uspjeha) oduzima pravo drzavljanstva prognanima. U slijedecm genocidu, oduzet ce se mozda to isto pravo tebi, dok Bosna ne postane 100% velikosrpska.
OPLAKAH :lol: :lol: :lol:
Čuj ne očekuje se od ljudi sa IQ 100, nego od običnih. Pa šta su onda za tebe ovi sa IQ 100?! :lol: :lol:
:lol:
Post Reply