Guzonjini sinovi:ponašanje djece bosansko-hercegovačke elite

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45479
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#176 Re: Guzonjini sinovi: Razuzdano ponašanje djece bošnjačke elite

Post by Chmoljo »

goran26 wrote:Suncice, izgleda da te nekad "ucvilio" pa mu sada tako vracas :lol:
očito je tebi dobar :D čim ga tako braniš :D
dosa
Posts: 12
Joined: 09/02/2009 18:59

#177 Re: Guzonjini sinovi: Razuzdano ponašanje djece bošnjačke elite

Post by dosa »

Bosanac sa dna kace wrote:
dosa wrote:Problem je u smradovima koji lizu guzicu GS-ma. Kada takvih nestane GS ce postati neprimjetni, a samim nedostatkom paznje i nestati.
u moje vrijeme u mojoj skoli su svi nekako htjeli bit raja (sem mene :lol: ), ono nije bilo podjela na guzonjine sinove i ostale, vec na raju i ostale....danas je kazu drugacije..... :( :-? :roll:
Ista podjela je bila i u moje vrijeme i u mojoj skoli.
sarajlijaHR
Posts: 83
Joined: 11/02/2009 20:48

#178 Re: Guzonjini sinovi: Razuzdano ponašanje djece bošnjačke elite

Post by sarajlijaHR »

sajosarajlija wrote:Vidim spominje se Katolička i Bošnjačka škola. Od poznanika (bošnjaka) dvoje djece ide u Katoličku školu i mogu reći da je to jedina, možda uz drugu gimnaziju URBANA ŠKOLA u Sarajevu u kojoj je zastupljen i solidan broj Srba i Bošnjaka . Tako da se Bošnjačka i Katolička niti mogu niti smiju porediti uopšte.
takav je bio i HVO Sarajevo , urban i svih nacionalnosti
nachtigal
Posts: 19
Joined: 06/02/2009 21:57

#179 Re: Guzonjini sinovi: Razuzdano ponašanje djece bošnjačke elite

Post by nachtigal »

cinjenica jeste da u katolickom skolskom centru nema diskriminacije po nacionalnoj osnovi, da ima i katolika/hrvata i srba/pravoslavaca i bosnjaka/muslimana, a koliko je bosnjacka gimnazija otvorena i transparentna?
Majjah
Posts: 672
Joined: 01/04/2004 02:26
Location: Iza choska

#180 Re: Guzonjini sinovi: Razuzdano ponašanje djece bošnjačke elite

Post by Majjah »

swirl wrote:Da, sad je u modi ici studirati u Banja Luku, ili Novi Sad. :shock:
Dobro je samo dok ne polazu razliku predmeta u Kaćunima ili Varešu, pa onda upišu fax koji gle čuda nekad i prije roka završe pa Him babuka preko noci zavrsi posao u nekoj dobrostojecoj budzetskoj organizaciji :D
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 9889
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#181 Re: Guzonjini sinovi: Razuzdano ponašanje djece bošnjačke elite

Post by Bosanac sa dna kace »

goran26 wrote:Sto se tice tog tuarega pa ljudu covjek ima dvije privatne firme i onda vam je to cudno kako vozi tuarega.
Bog s nama bio, Bog s nama bio, Bog s nama bio, Bog s nama bio, Bog s nama bio, Bog s nama bio Bog s nama bio.....
:run: :run: :run: :run: :run: :run: :run: :run: :run: :run: :run: :run: :run: :run: :run: :run: :run: :run: :run:
User avatar
Adriatic
Posts: 3391
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#182 Re: Guzonjini sinovi: Razuzdano ponašanje djece bošnjačke elite

Post by Adriatic »

Žalosna je zemlja u kojoj su glavne škole, škole na nacionalnoj osnovi.
Fujjjjjjjjjjjjj
Giordano
Posts: 444
Joined: 12/07/2008 13:48

#183 Re: Sarajevska "zlatna" mladez

Post by Giordano »

swirl wrote:Upravo sam procitala tekst u novom broju Slobodne Bosne o sarajevskoj "zlatnoj" mladezi. Mrsko mi je prekucavati, a nema ga jos na on line izdanju SB. Uglavnom, mene se dojmio, preporucujem da procitate, pa i AKO nije istinit, uvijek mislim da gdje ima dima ima i vatre. Naime, clanak prica o djeci NASIH danasnjih politicara, gdje su i sta rade, sta voze, sta oblace i kako i na koji nacin prave probleme, i ko cisti iza njih. Strasno!
:roll:

Ma bona,ne citaj te puste rijeci o toj jadnoj djeci,nego pogledaj sta im roditelji rade,pa ce ti sve biti jasno!

A onda dodaj onu narodnu;kakav otac takav sin,kakva mati takva kcer.......a moze i obratno u danasnjem vaktu! :x

:roll:
Blue room
Posts: 66
Joined: 28/11/2007 22:52
Location: Sarajevo
Contact:

#184 Re: Guzonjini sinovi: Razuzdano ponašanje djece bošnjačke elite

Post by Blue room »

Ja ni u snu svom djetetu ne bih pozelio da voza po kasabi bijesan auto i derneci po Bjelasnici te da mu masta ne ide dalje od I-poda od 500 km . Jadni su i otuzni i nisu neki jet set tako da me to sve i ne ljuti.
Ali_G
Posts: 4641
Joined: 02/03/2002 00:00

#185 Re: Guzonjini sinovi: Razuzdano ponašanje djece bošnjačke elite

Post by Ali_G »

Dobar tekst, ali na kraju se sve svede na politicko prepucavanje. Pun je grad razuzdane djecurlije lokalnih ugostitelja, gazdi, direktora i ostalih. Ako se vec obradjuje tema, onda bi bilo lijepo spomenuti sviju.
User avatar
valter.ba
Posts: 1767
Joined: 29/04/2008 09:55

#186 Re: Guzonjini sinovi: Razuzdano ponašanje djece bošnjačke elite

Post by valter.ba »

Ovdje ako nisi primjetio pricamoo LOPOVIMA a ovi su u prvom eshalonu :x
dimu
Posts: 970
Joined: 22/06/2007 16:21
Location: Rajvosa

#187 Re: Guzonjini sinovi: Razuzdano ponašanje djece bošnjačke elite

Post by dimu »

Jedan001 wrote: Haris Alispahić, naime, vozi sportski model Mitsubishi Lanser, vrijedan oko 150.000 KM.
i ovi novinari vole napuhvati cuj LanCer 150 hiljada hahahahah gdje to ???

auto kosta 70-80k hiljada KM

i ko ce to povjerovati da neko ko ima salon VW vozila zaista i plati punu cijenu VW Touareg-a ?? aha kako da ne, zato te price o Touaregu od 150 hiljada zaboravite, nece taj jos dugo iskesirati tolike pare za neko auto....

sta je vama, pola od ovog sto se nabraja je na silu i na guzove, da su tako bogati vozali bi Ferrarije a ne VW sranja koja uzmu kao demo vozila i plate duplo jeftinije pa kasnije prodaju... elita al u k****. to samo obican svijet vjeruje njihovom "rasipanju"... gledaji oni svaki fening ko da je milion... vise uzivaju ljudi koji imaju puno manje.
User avatar
Better Man
Posts: 16764
Joined: 01/10/2006 20:10

#188 Re: Guzonjini sinovi: Razuzdano ponašanje djece bošnjačke elite

Post by Better Man »

dimu wrote:
Jedan001 wrote: Haris Alispahić, naime, vozi sportski model Mitsubishi Lanser, vrijedan oko 150.000 KM.
i ovi novinari vole napuhvati cuj LanCer 150 hiljada hahahahah gdje to ???

auto kosta 70-80k hiljada KM

i ko ce to povjerovati da neko ko ima salon VW vozila zaista i plati punu cijenu VW Touareg-a ?? aha kako da ne, zato te price o Touaregu od 150 hiljada zaboravite, nece taj jos dugo iskesirati tolike pare za neko auto....

sta je vama, pola od ovog sto se nabraja je na silu i na guzove, da su tako bogati vozali bi Ferrarije a ne VW sranja koja uzmu kao demo vozila i plate duplo jeftinije pa kasnije prodaju... elita al u k****. to samo obican svijet vjeruje njihovom "rasipanju"... gledaji oni svaki fening ko da je milion... vise uzivaju ljudi koji imaju puno manje.
Koliko ja znam i koliko su mi pričali ne može svako kupiti Ferraria. Naime nebitno je koliko imaš love, koliko je bitno da ispuniš neke druge uslove da bi mogao kupiti Ferraria.
dimu
Posts: 970
Joined: 22/06/2007 16:21
Location: Rajvosa

#189 Re: Guzonjini sinovi: Razuzdano ponašanje djece bošnjačke elite

Post by dimu »

Better Man wrote: Koliko ja znam i koliko su mi pričali ne može svako kupiti Ferraria. Naime nebitno je koliko imaš love, koliko je bitno da ispuniš neke druge uslove da bi mogao kupiti Ferraria.

odakle Gasiju onda Ferrari ? :lol:

a eto bas mi je zao nase elite sto nisu tolika elita da ih Ferrari odbija... od ovih guzonja nabrojanih u tekstu cisto sumnjam da je ijedan aplicirao za Ferrarija, tako da...


uostalom ne mora to biti Ferrari, to je bila samo ilustracija neka, moze to biti i Lambo,Bentley,Aston Martin, Maybach, ili Rolls Royce svejedno... a takvih imas svega par u drzavi.


a za moj pojam nije nikakva elita neko ko se voza u A6 kojeg i taksisti voze i ko sve ne... da je neka elita vozao bi RS6 ako nista...
jel_u_vinklo
Posts: 111
Joined: 14/02/2009 01:08

#190 Re: Guzonjini sinovi: Razuzdano ponašanje djece bošnjačke elite

Post by jel_u_vinklo »

dimu wrote:
Better Man wrote: Koliko ja znam i koliko su mi pričali ne može svako kupiti Ferraria. Naime nebitno je koliko imaš love, koliko je bitno da ispuniš neke druge uslove da bi mogao kupiti Ferraria.
odakle Gasiju onda Ferrari ? :lol:
Ispunio uslove :lol:
Alkos
Posts: 2726
Joined: 08/10/2007 14:12
Location: Sarajevo;Centar

#191 Re: Guzonjini sinovi: Razuzdano ponašanje djece bošnjačke elite

Post by Alkos »

Uglavnom, 90% o kojim sada pricamo ne moze na posten nacin zaraditi auto od 250.000 KM, jer za iskesirati toliku cifru treba se namuciti, raditi i stediti nekoliko godina... Zar stvarno neko misli da neko posteno moze zaraditi neko bijesno auto?!?!? :shock:

A za tog Alispahica, dovoljno je reci da je svojevremeno bio nerazdvojan sa Sajom i jedan od boljih prijatelja... ;) Cijenim ljude koji su svoje ime u poslvonom svijetu izgardili prije rata i nastavili sa uspjehom voditi kompanije, ili privatne ili javne, i nakon rata (mogu se na prste nabrojati). A ove koji su iskoristili ratni i postratni period, bili u talovima i pljackali, zatim na osnovu politickih veza, lopovlukom i talom dosli do onoga sto imaju danas, popisam se na njih... Guzonje mozda jesu, ali dzaba im, gospoda nisu niti ce ikada biti :mrgreen:
Chairman
Posts: 277
Joined: 20/03/2008 17:09

#192 Re: Guzonjini sinovi: Razuzdano ponašanje djece bošnjačke elite

Post by Chairman »

Alkos wrote:Uglavnom, 90% o kojim sada pricamo ne moze na posten nacin zaraditi auto od 250.000 KM, jer za iskesirati toliku cifru treba se namuciti, raditi i stediti nekoliko godina... Zar stvarno neko misli da neko posteno moze zaraditi neko bijesno auto?!?!? :shock:

A za tog Alispahica, dovoljno je reci da je svojevremeno bio nerazdvojan sa Sajom i jedan od boljih prijatelja... ;) Cijenim ljude koji su svoje ime u poslvonom svijetu izgardili prije rata i nastavili sa uspjehom voditi kompanije, ili privatne ili javne, i nakon rata (mogu se na prste nabrojati). A ove koji su iskoristili ratni i postratni period, bili u talovima i pljackali, zatim na osnovu politickih veza, lopovlukom i talom dosli do onoga sto imaju danas, popisam se na njih... Guzonje mozda jesu, ali dzaba im, gospoda nisu niti ce ikada biti :mrgreen:
Naravno da moze. Inace niko ne bi vozao bijesna auta. Druga je prica sto je meni ili tebi domet kredit za stan i otplacivanje istog.
Znaci, ukoliko sam nisi sposoban, nemas znanja, srece ili ideje nemoj nipodastavati tudji rad trud i zalaganje.
Judge_Dread
Posts: 1062
Joined: 08/02/2008 20:38

#193 Re: Guzonjini sinovi: Razuzdano ponašanje djece bošnjačke elite

Post by Judge_Dread »

x
Last edited by Judge_Dread on 07/10/2009 21:05, edited 2 times in total.
NANANA
Posts: 11
Joined: 04/03/2009 17:42

#194 Re: Guzonjini sinovi: Razuzdano ponašanje djece bošnjačke elite

Post by NANANA »

Tolike pare za auto i to djetetu moze dati samo neko ko nije zaradio svojim rukama!!! :-D
Nemaju se na koji drugi nacin dokazivati pa nasli po materijalnim stvarima u SA.
User avatar
valter.ba
Posts: 1767
Joined: 29/04/2008 09:55

#195 Re: Guzonjini sinovi: Razuzdano ponašanje djece bošnjačke elite

Post by valter.ba »

Nova anegdota sa brankovicevim MALIM :D
Kazu nasao njegov drug iz razreda novcanicu od 20KM u ucionici upravo u blizini malog shupka. Drug ga prozvao i kada se okrenuo dao mu je novcanicu misleci da je njemu ispala. Na to je brankovicev MALI poderao novcanicu uz obrazlozenje da nije njegova jer on ne voli tu boju :x :x :x
Eh da je nama opet MILICIJA i on i tajo bi dobili preko ledja :evil:
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#196 Re: Guzonjini sinovi: Razuzdano ponašanje djece bošnjačke elite

Post by JThomas »

može mu se...

a zapitajte se lijepo zašto mu se može...
User avatar
bach
Posts: 3478
Joined: 05/11/2005 11:52

#197 Re: Guzonjini sinovi: Razuzdano ponašanje djece bošnjačke elite

Post by bach »

JThomas wrote:može mu se...

a zapitajte se lijepo zašto mu se može...
Mali u Brankovića :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zijancer
Posts: 4749
Joined: 03/08/2004 20:52
Location: 39

#198 Re: Guzonjini sinovi: Razuzdano ponašanje djece bošnjačke elite

Post by zijancer »

sta mi je ovo trebalo
ne moze vise pod kozu stati
djetelina
Posts: 1
Joined: 17/05/2009 15:55

#199 Re: Guzonjini sinovi: Razuzdano ponašanje djece bošnjačke elite

Post by djetelina »

valter.ba wrote:Nova anegdota sa brankovicevim MALIM :D
Kazu nasao njegov drug iz razreda novcanicu od 20KM u ucionici upravo u blizini malog shupka. Drug ga prozvao i kada se okrenuo dao mu je novcanicu misleci da je njemu ispala. Na to je brankovicev MALI poderao novcanicu uz obrazlozenje da nije njegova jer on ne voli tu boju :x :x :x
Eh da je nama opet MILICIJA i on i tajo bi dobili preko ledja :evil:
e a evo nesto vise od te anegdote: posto se isprovaljivalo do bola Tajo je odlucio da se pocne sakrivati - sta se sakriti da, pa je brankovicev mali dobio naredjenje od legendarnog taje da svoje biciklo, halo ba biciklo - tesko 5000 EVRA, brzo sakrije kod prijatelja u vikendicu na Jablanicu!
Šljam.
Abacija
Posts: 4493
Joined: 11/01/2008 05:06
Location: Haustor

#200 Re: Guzonjini sinovi: Razuzdano ponašanje djece bošnjačke elite

Post by Abacija »

djetelina wrote:
valter.ba wrote:Nova anegdota sa brankovicevim MALIM :D
Kazu nasao njegov drug iz razreda novcanicu od 20KM u ucionici upravo u blizini malog shupka. Drug ga prozvao i kada se okrenuo dao mu je novcanicu misleci da je njemu ispala. Na to je brankovicev MALI poderao novcanicu uz obrazlozenje da nije njegova jer on ne voli tu boju :x :x :x
Eh da je nama opet MILICIJA i on i tajo bi dobili preko ledja :evil:
e a evo nesto vise od te anegdote: posto se isprovaljivalo do bola Tajo je odlucio da se pocne sakrivati - sta se sakriti da, pa je brankovicev mali dobio naredjenje od legendarnog taje da svoje biciklo, halo ba biciklo - tesko 5000 EVRA, brzo sakrije kod prijatelja u vikendicu na Jablanicu!
Šljam.
Nije tesko nego lagano 5000 eura, jer kada bicikl kosta tolike pare onda je garant napravljen od materijala koji se koristi za pravljenje aviona i svemirskim letjelica. ;-)
Post Reply