Gudra,alkohol,nasilje=POLJSKA

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
stelium
Posts: 438
Joined: 28/05/2004 18:57
Location: malta

#1 Gudra,alkohol,nasilje=POLJSKA

Post by stelium »

Vidjeh ovaj klip na tribini:
http://members.home.nl/maikovdh/Piotrko ... ligans.avi
..te se zapitah koliko li je Poljska u q.cu poslije komunisticke epohe.
Sad ocito vlada zesce nevlasce,neimastina,nasilje,gudra,alkohol i slicno.
P.S.
Sto jedan rece,nije za one sa slabijim stomakom. :D
imigrant
Posts: 430
Joined: 22/04/2004 17:22

#2

Post by imigrant »

Ha gluposti majko mila!!
Frajer samo sjedi, a ovi ga udaraju.
samo ne znam zasto, jer ne kontam sta kazu!


Ali mali je ili drogiran ili sta.
Samo sjedi, pa ili se brani ili bjezi.
Dje su mu refleksi jebote pa onaj se stelio da ga opali vise puta...

sto ti je huliganska politika, cim vide da se ne brani odma udri udri i samo udri, klasicno izivljavanje...

U ovakvim situacijama se treba braniti ili kidati, cim oni vide da ti sjedis samo, ode sve... odma si vreca za udaranje...

:roll:
steta zao mi malog, a i onaj ga je hinjski udario pravo...
mada opet ne znam o cemu se radi....
stelium
Posts: 438
Joined: 28/05/2004 18:57
Location: malta

#3

Post by stelium »

I ja bi isto volio znati o cemu raspravljaju ali tesko da cemo naci nekog ko razumije poljski jezik.
Od svih ovih hooliganskih majmuna nekako su mi bas Poljaci i Rusi najjebeniji.
muki-usa
Posts: 42
Joined: 22/09/2004 17:36
Location: Chicago,USA

#4

Post by muki-usa »

Evo ovako....sad sam ja zvao ovog Poljaka sto radi samnom ovdje...prvo je pocelo ono na suplju pricu....daj cigaru, nemam, sto nemas i zviz...onda kad je dosao onaj na kraju uspostavilo se da je zbog one trebe sto sjedi pored njega jer je ovaj "Bruce Lee" bio s njom prije pa mu se nije svidjelo sto je izasla sa ovim levatom....

Ali mi nije jasno kako moze da sjedi onako mirno, pa barem ga ujedi i ufati se noge....jos onaj pade i on opet nista....uhhhh
verbal
Posts: 527
Joined: 26/01/2004 00:00

#5

Post by verbal »

ovaj momak ima srca vise nego ovih pet-sest pizdurina zajedno.
jedan na jedan jebo bi im svimá mater, jer se ne boji udarca, a moze ga Krushko i primiti. sto nogom, sto sakom i na kraju laktom, a ni zamuco nije. pa podavio bi ih ko zeceve jedan na jedan.
NAdam se da je otisao po utoku i svima im koljena poodbijo.

I samo da dodam, nije ovako samo u Poljskoj, tako je i na cijelom Balkanu. Bilo je ovoga i kod nas, a vjerujem da ni danas ne manjka.
User avatar
libertyBiH
Posts: 617
Joined: 24/12/2004 06:14

#6

Post by libertyBiH »

Ma jasta ce nego namlatit,strasno je jak i jedan na jedan.......
Moja je ocjena da je frajer nula jer da nije nula pomariso bi se sa njim pa koliko dobio da dobio a u slucaju da dodje njih vise zna se,,,,cakija,utoka,kolac sta stignes............mi balkanci smo zakon za poljake ,ruse ...... 8)
Iskustvo prica... :wink:
verbal
Posts: 527
Joined: 26/01/2004 00:00

#7

Post by verbal »

libertyBiH wrote: Iskustvo prica... :wink:
ma vidim ja odma' da si ti zajeban :lol:

tuko sam se i ja sa petoricom, tj. tacnije - tukla su i mene petorica :D . nekad si primarius i tako je to. A onaj momak ocigledno nije bio picka da bi bjezao pred trebom i ja mu kapu skidam, jer je ostao i muski popusio maru. On zna najbolje zasto nije nista pokusao. Mozda je osjetio da nema ama bas nikakve sanse i smatrao da ce ovako jeftinije proci.
sirah
Posts: 136
Joined: 08/11/2004 00:06

#8

Post by sirah »

da te jednom petorica izmarišu KO VERBAL BI SA UTOKOM HODO........


SAMO JEDNOM, NIKAD VISHE, MURIJU ZOVNEŠ, RODBINU, PA MALO MU I MAMU I BABU/TATU/OCA, brata sestru.... IZUBIJAŠ A NJEGA ROKNEŠ PRED OČIMA RODITELJA ..... NENU MU MANGUPSKU UZO SE KURČIT SA petoricom i to liku koji je napušen ko konj.....
verbal
Posts: 527
Joined: 26/01/2004 00:00

#9

Post by verbal »

za svaki udarac po metak u nogu kojom je udarao, zatim za svaki udarac metak u saku kojom je udarao. i onog "mirovnjaka" u lakat kojim je udarao. burazeru, ja sam za to gori od serijata ako je bezrazlozno.

a ja sam maru dobijao zato sto sam trazio guzici cepa, a ne zato sto me neko maltretirao.
User avatar
NeKi_LiK
Posts: 946
Joined: 05/09/2002 00:00

#10

Post by NeKi_LiK »

evo nešto slično, sa manje udaraca ali težim posljedicima. Ne znam do kada će raditi link.

http://s21.yousendit.com/d.aspx?id=3EG1 ... TGRFSIDNBA

A legenda je ovaj poljak kako se smješka nakon prvog udarca :D
User avatar
Edin H.
Posts: 47088
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#11

Post by Edin H. »

Stara indijska mudrost kaze "Bolje da vas petorica namarate frajera, nego da pet frajera namara tebe!"
meho_puzic
Posts: 69
Joined: 22/04/2004 18:29

#12

Post by meho_puzic »

To je samo papcima mudrost. Ako si frajer i imas sa nekim nesto, idi 1 na 1 sa njim. Nemoj da se pravis frajer tako sto dovodis copor od 20 jarana da ga bijete. Ponavljam ako si frajer izadji nekome na crtu ko ti stane na zulj a nemoj se oslanjati na jarane.
User avatar
Edin H.
Posts: 47088
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#13

Post by Edin H. »

Puzicu, ti bi kao interpretator lakih nota trebao biti upoznat sa jednom od najljepsih kompozicija koju je Bosna ikada dala:
"I nozem, i lancem i pajserom u glavu..." 8)
meho_puzic
Posts: 69
Joined: 22/04/2004 18:29

#14

Post by meho_puzic »

Slazem se ali samo jedan na jedan.
Post Reply