Grupa G (Brazil, Srbija, Švicarska, Kamerun)

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked

U 1/8 finala prolaze:

Brazil
126
48%
Srbija
31
12%
Švicarska
94
36%
Kamerun
11
4%
 
Total votes: 262

breba

#1326 Re: Grupa G (Brazil, Srbija, Švicarska, Kamerun)

Post by breba »

Mene je iskreno iznenadila reakcija Piksija i to nisam očekivao. Tužno. Nadam se da ce biti neka reakcija FIFA-e i da će prepoznati da ovo nije ništa drugačije da je psovao N****r, a to ne bi prošlo nekažnjeno sigurno.
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#1327 Re: Grupa G (Brazil, Srbija, Švicarska, Kamerun)

Post by guruguru95 »

House wrote: 03/12/2022 03:23 kosovari im nabili kompleks za vijeke vjekova.

granit :kiss:
:thumbup: :mrgreen:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55764
Joined: 15/12/2008 16:53

#1328 Re: Grupa G (Brazil, Srbija, Švicarska, Kamerun)

Post by ultima_palabra »

breba wrote: 03/12/2022 03:37 Mene je iskreno iznenadila reakcija Piksija i to nisam očekivao. Tužno. Nadam se da ce biti neka reakcija FIFA-e i da će prepoznati da ovo nije ništa drugačije da je psovao N****r, a to ne bi prošlo nekažnjeno sigurno.
I mene je on iznenadio, ne sjecam se da je radio ista slicno ranije. A mozda je i moja nostalgija za djetinjstvom kad je Piksi izbacio Spance :D

Ali stvarno ne pamtim kad se neka reprezentacija pojavila na SP u ovakvom izdanju kao oni, neorganizovana i razularena banda. Svicarci im poklone dva gola sto nisu nikome u zadnjih 20 godina, i ni to im nije dovoljno.

Zanimljivo kako su Srbi pokupili sve boljke Jugoslavije u reprezentativnom fudbalu, a Hrvati otisli u totalno drugom smjeru. Bilo bi vrijedno jedne dobre analize.
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#1329 Re: Grupa G (Brazil, Srbija, Švicarska, Kamerun)

Post by guruguru95 »

:mrgreen: :lol:

Image
Crvena Tifoza
Posts: 10662
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#1330 Re: Grupa G (Brazil, Srbija, Švicarska, Kamerun)

Post by Crvena Tifoza »

Čekam kad će doći na red zajebancije sa Muratom :D trenerom Švice.
User avatar
mayab
Posts: 27269
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#1331 Re: Grupa G (Brazil, Srbija, Švicarska, Kamerun)

Post by mayab »

konoplja wrote: 03/12/2022 00:17
Da, to je bolest i kompleksi, pa hebote igraju sa Švicom, ali njima Aljbanci na pameti i kako ih porokati...ne mislim doslovno, ali to je taj mentalni sklop, ko kad bi svakom Amerikancu hebali njegovo podrijetlo i slično ..... :sad:
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3384
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#1332 Re: Grupa G (Brazil, Srbija, Švicarska, Kamerun)

Post by Billy The Pljuc »

Romanista 101% wrote: 03/12/2022 03:10 Moram priznati da je i mene Piksi razocarao. Jos jedan koji je pokazao pravo lice. Sad mu ne gine ministarska fotelja kod Vucica.
Jbt. pola zivota si proveo u Japanu i sta si naucio...nista! Jbg. vise i boj i Nemanjici i Decani hoce li taj narod ikad doci sebi ili ce nastaviti da zivi u srednjem vijeku. Sutra bi i nam psovao Tursku majku kad bi se sastali.
Ja ga još i nahvali negdje onomad, kako se emancipovao, napredovao u životu, vidio svijeta.

Tužno je meni ovo sve, nema veze sa sportom, što neko napisa Kosovski boj, od igrača, selektora im pa sve do tribina. Imati ovako bolesnu naciju u komšiluku ni naš položaj neće promijeniti, najlakše bi bilo stvarno podići zid i ostaviti ih da se dave u svom poganluku. Sa ovakvom Srbijom i srbima niko sretan nije i neće se to nikada promijeniti, do sudnjeg dana i ne možeš ih ni simpatisati bez obzira o kom se sportu radilo.

Naslađujem li se, apsolutno ne, da li mi je drago što idu kući, apsolutno da, nećem više gledati svu ovu koreografiju i primitivizam.
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15685
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#1333 Re: Grupa G (Brazil, Srbija, Švicarska, Kamerun)

Post by problemnatravunu »

Image
User avatar
Rockefeller
Posts: 7349
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#1334 Re: Grupa G (Brazil, Srbija, Švicarska, Kamerun)

Post by Rockefeller »

Emancipovan nekinsrbin.
User avatar
muha_sa
Posts: 128724
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#1335 Re: Grupa G (Brazil, Srbija, Švicarska, Kamerun)

Post by muha_sa »

zikamu wrote: 02/12/2022 23:27
muha_sa wrote: 02/12/2022 21:41 Koja stoka--sudiji majku jebe
Muha, koja li si ti prelivoda! :lol:
A maloprije slavis go Srbije, ko da ti je Mitrovic brat rodjeni :lol:

(moram malo :D )

Sad nam nema druge nego navijat' za susjede, jel', 'vako?
:lol:

Znaš mene :lol:

Jutroooo :kiss:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21610
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#1336 Re: Grupa G (Brazil, Srbija, Švicarska, Kamerun)

Post by MarlboroGold »

Nemaju oni šta tražiti dalje. Psihički i fizički pad tog nivoa ne prolazi na ovom levelu. Nakon 60 minuta ljudi ne mogu trčati. Odbrana katastrofa, a nemaju ni brze bekove, krila i krilne napadače. Bez brzine u tom dijelu svaka ekipa će im sa brzim igračima praviti problem.

Viče Piksi u nekom intevju kako je to do psihologije igrača... e moj Piksi... nije ih spremio kako treba kondiciono prije svega.
User avatar
SanskiBiser
Posts: 8796
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#1337 Re: Grupa G (Brazil, Srbija, Švicarska, Kamerun)

Post by SanskiBiser »

Image


:gunjastajl:
User avatar
muha_sa
Posts: 128724
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#1338 Re: Grupa G (Brazil, Srbija, Švicarska, Kamerun)

Post by muha_sa »

SanskiBiser wrote: 03/12/2022 07:04 Image


:gunjastajl:
:lol: :lol:

Fakat su neizljecivi :-) meni ih žao
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15685
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#1339 Re: Grupa G (Brazil, Srbija, Švicarska, Kamerun)

Post by problemnatravunu »

Image
User avatar
p206
Posts: 7949
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#1340 Re: Grupa G (Brazil, Srbija, Švicarska, Kamerun)

Post by p206 »

Romanista 101% wrote: 03/12/2022 03:10 Moram priznati da je i mene Piksi razocarao. Jos jedan koji je pokazao pravo lice. Sad mu ne gine ministarska fotelja kod Vucica.
Jbt. pola zivota si proveo u Japanu i sta si naucio...nista! Jbg. vise i boj i Nemanjici i Decani hoce li taj narod ikad doci sebi ili ce nastaviti da zivi u srednjem vijeku. Sutra bi i nam psovao Tursku majku kad bi se sastali.
ove koje ja poznajem kroz posao (a radim u jednoj stranoj firmi koja posluje i u Srbiji) sve ispod 98 godišta to je već kontaminirano... za ove mlade i stvarno pametne i obrazovane ima nade, ali i oni će kad malo ostare jer je to takvo okruženje... ovim ostalim tačno muka kad moraju na sastanak na Kosovo kad ih pošalju Švabe... u Albaniju i nekako, u Hrvatskoj imaju kisele osmijehe, ovdje kod nas glume raju da ih vodimo na ćevape ili pečenje, glumimo i mi koji smo se opekli od takvog prijateljstva da se ne lažemo
User avatar
Snake Eyes
Posts: 5190
Joined: 12/04/2013 14:02

#1341 Re: Grupa G (Brazil, Srbija, Švicarska, Kamerun)

Post by Snake Eyes »

p206 wrote: 03/12/2022 07:25
Romanista 101% wrote: 03/12/2022 03:10 Moram priznati da je i mene Piksi razocarao. Jos jedan koji je pokazao pravo lice. Sad mu ne gine ministarska fotelja kod Vucica.
Jbt. pola zivota si proveo u Japanu i sta si naucio...nista! Jbg. vise i boj i Nemanjici i Decani hoce li taj narod ikad doci sebi ili ce nastaviti da zivi u srednjem vijeku. Sutra bi i nam psovao Tursku majku kad bi se sastali.
ove koje ja poznajem kroz posao (a radim u jednoj stranoj firmi koja posluje i u Srbiji) sve ispod 98 godišta to je već kontaminirano... za ove mlade i stvarno pametne i obrazovane ima nade, ali i oni će kad malo ostare jer je to takvo okruženje... ovim ostalim tačno muka kad moraju na sastanak na Kosovo kad ih pošalju Švabe... u Albaniju i nekako, u Hrvatskoj imaju kisele osmijehe, ovdje kod nas glume raju da ih vodimo na ćevape ili pečenje, glumimo i mi koji smo se opekli od takvog prijateljstva da se ne lažemo
Nadoći će i oni, polako.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66472
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#1342 Re: Grupa G (Brazil, Srbija, Švicarska, Kamerun)

Post by _BataZiv_0809 »

mayab wrote: 03/12/2022 05:30
Da, to je bolest i kompleksi, pa hebote igraju sa Švicom, ali njima Aljbanci na pameti i kako ih porokati...ne mislim doslovno, ali to je taj mentalni sklop, ko kad bi svakom Amerikancu hebali njegovo podrijetlo i slično ..... :sad:
Dobro ovdje je ipak obostrano. I Albanci igraju za Svicarsku ali su im na pameti orlovi i provokacije.
User avatar
ljevoruki
Posts: 4754
Joined: 20/05/2011 22:49

#1343 Re: Grupa G (Brazil, Srbija, Švicarska, Kamerun)

Post by ljevoruki »

Kakvi jadovi, primitivci i fasisti.
“ Prvaci svijeta u laganju , porazima i mitomaniji . Meni ih je u biti žao . Tužan je to narod . I jadan .”
Komentar sa jednog Hr portala.
Nadam se da ce FIFA kazniti Piksija i Savez, izbaciti ih sa svih takmicenja, izbaciti klubove iz Europe, milion razloga ima za to.
Mozda se tada dohavizaju, mada je to jako tesko.
Cekam izjavu Vucica, ko ce mu biti kriv. :lol:

🇨🇭🇽🇰
User avatar
Nepenthe11
Posts: 906
Joined: 10/10/2020 18:59

#1344 Re: Grupa G (Brazil, Srbija, Švicarska, Kamerun)

Post by Nepenthe11 »

Nije mi jasno zašto je vadio SMS-a i Tadića, potonji najbolji igrač na utakmici, a SMS-a jednostavno u ovakvoj tekmi ne vadiš :roll:

Ako je bio umor u pitanju OK, ali sumnjam prema reakcijama igrača.

MVP Europa lige na jednoj, drvosječa iz PAOK-a na drugoj strani. Baš se mora igrati tako eto :-)

Piksija je pritisak pojeo, JAKO me podsjeća kao kad je Prosinečki Bosnu vodio. I stomačina je tu isto. Jebeš trenera koji kao zadnji klošar psuje onako pred cijelim svijetom, koliko god bila naelektrisana utakmica.

A od poćetka mi je sumnjiv s imenima na spisku, smrdi na menadžere i ine kao i prije njega. Sve kontam Piksi je to, ne može bit. Yeah right :roll:

On je po meni bivši već poslije prvih kvala u trećem mjesecu.
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4882
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#1345 Re: Grupa G (Brazil, Srbija, Švicarska, Kamerun)

Post by ¤ jelena ¤ »

Gomila primitivaca na terenu koje ne bih voljela da sretnem na ulici ni usred bijela dana.

Odvratna utakmica.

Reprezentacija Srbije opet ispoljila iste slabe tačke kao i u prethodne dvije i samo ću ponoviti što je pametno napisao neko za prethodnu utakmicu: "bolje bi im bilo da su trenirali, nego što su snimali one silne reklame."

Nema čovjek više šta da kaže, a da se ne sroza na nivo primitivne gomile.
Bazinga1234
Posts: 7636
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#1346 Re: Grupa G (Brazil, Srbija, Švicarska, Kamerun)

Post by Bazinga1234 »

Mogu oni iz sela ali ne može selo iz njih.

baglama
Posts: 987
Joined: 13/11/2010 16:09

#1347 Re: Grupa G (Brazil, Srbija, Švicarska, Kamerun)

Post by baglama »

Bazinga1234 wrote: 03/12/2022 08:45 Mogu oni iz sela ali ne može selo iz njih.

Jebes komsije (orao pao) :D sada cemo mi ova tri dana svu nasu ljubav usmjeriti prema susjedima. :mrgreen:
User avatar
Edin H.
Posts: 47123
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#1348 Re: Grupa G (Brazil, Srbija, Švicarska, Kamerun)

Post by Edin H. »

MarlboroGold wrote: 03/12/2022 07:00 Nemaju oni šta tražiti dalje. Psihički i fizički pad tog nivoa ne prolazi na ovom levelu. Nakon 60 minuta ljudi ne mogu trčati. Odbrana katastrofa, a nemaju ni brze bekove, krila i krilne napadače. Bez brzine u tom dijelu svaka ekipa će im sa brzim igračima praviti problem.

Viče Piksi u nekom intevju kako je to do psihologije igrača... e moj Piksi... nije ih spremio kako treba kondiciono prije svega.
Stoji, ali ne sprema ih Piksi i njegov tim kondiciono, nego klubovi.
User avatar
istra_hr
Posts: 1521
Joined: 30/06/2018 19:11
Location: Pula...Zagreb...Rijeka

#1349 Re: Grupa G (Brazil, Srbija, Švicarska, Kamerun)

Post by istra_hr »

swanfilter wrote: 02/12/2022 23:17 Ekipa, rezultati zadnje vrijeme i Piksi, mislio sam da ce biti bolji od ove ekipe Hrv.

Hrvati nes ne blistaju i malo srece oko njih, al se vidi i rutina ozbiljne ekipe.
:lol:
Molio bi, nemoj ni pokušavat uspoređivat Hrvatsku i Srpsku nogometnu/fudbalsku reprezentaciju i opisivati u istom kontekstu.
... ne tražim puno.

Hvala 8-)
Last edited by istra_hr on 03/12/2022 09:34, edited 1 time in total.
Jovo maser zemskinja
Posts: 34
Joined: 01/12/2022 15:38

#1350 Re: Grupa G (Brazil, Srbija, Švicarska, Kamerun)

Post by Jovo maser zemskinja »

Nepenthe11 wrote: 03/12/2022 08:03 Nije mi jasno zašto je vadio SMS-a i Tadića, potonji najbolji igrač na utakmici, a SMS-a jednostavno u ovakvoj tekmi ne vadiš :roll:

Ako je bio umor u pitanju OK, ali sumnjam prema reakcijama igrača.

MVP Europa lige na jednoj, drvosječa iz PAOK-a na drugoj strani. Baš se mora igrati tako eto :-)

Piksija je pritisak pojeo, JAKO me podsjeća kao kad je Prosinečki Bosnu vodio. I stomačina je tu isto. Jebeš trenera koji kao zadnji klošar psuje onako pred cijelim svijetom, koliko god bila naelektrisana utakmica.

A od poćetka mi je sumnjiv s imenima na spisku, smrdi na menadžere i ine kao i prije njega. Sve kontam Piksi je to, ne može bit. Yeah right :roll:

On je po meni bivši već poslije prvih kvala u trećem mjesecu.
Piksi je ubleha od trenera, gori nego morž amaw osim
Locked