Grupa B (Engleska, Iran, SAD, Vels)

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked

U 1/8 finala prolaze:

Engleska
72
47%
Iran
21
14%
SAD
45
29%
Vels
16
10%
 
Total votes: 154

User avatar
studeni76
Posts: 5451
Joined: 03/06/2009 14:12

#726 Re: Grupa B (Engleska, Iran, SAD, Vels)

Post by studeni76 »

jeza u ledja wrote: 29/11/2022 22:55 Nije Wels nego Wejls. :oops:
Cymru
Pa ti sad procitaj
sukis
Posts: 429
Joined: 11/02/2009 19:46
Location: Sarajevo

#727 Re: Grupa B (Engleska, Iran, SAD, Vels)

Post by sukis »

Osmi Socrates wrote: 29/11/2022 22:56 Biće i ovo SP kiks, ako ne prođu grupu.

Martinez je najveći kiks, jer, sa takvim trenerom, zapravo, ne znaš da li su mogli više od polufinala prošlo prvenstvo.
Ekipa im je na zalasku. Vjerujem da ce odigrati dobru utakmicu protiv Hrvatske, ko ce pobijediti vidjecemo, ocekujem da bude svega na toj utakmici.
User avatar
JohnnyS
Posts: 13849
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#728 Re: Grupa B (Engleska, Iran, SAD, Vels)

Post by JohnnyS »

studeni76 wrote: 29/11/2022 22:59
jeza u ledja wrote: 29/11/2022 22:55 Nije Wels nego Wejls. :oops:
Cymru
Pa ti sad procitaj
Turkiye na aparatima :D
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45417
Joined: 29/12/2005 01:20

#729 Re: Grupa B (Engleska, Iran, SAD, Vels)

Post by jeza u ledja »

studeni76 wrote: 29/11/2022 22:59
jeza u ledja wrote: 29/11/2022 22:55 Nije Wels nego Wejls. :oops:
Cymru
Pa ti sad procitaj
Kumrovec
Romanija
Posts: 2010
Joined: 02/10/2008 15:56
Location: All over the UK

#730 Re: Grupa B (Engleska, Iran, SAD, Vels)

Post by Romanija »

GandalfSivi wrote: 29/11/2022 22:16 Ima li Engleza ovdje, treba mi preporuka za kakvu dobru kafanu u nedjelju da se gleda Engleska. Negdje blizu Novotel London Tower Bridge hotela?
Imas pored hotela odmah, 18 sekundi hoda, u kolonadama ispod Fenchurch stanice Munich Cricket Club, samo provjeri jel moras bukirati, imaju sve tekme Njemacke i Engleske, odmah preko puta imas Cheshire Cheese - moj omiljeni manji pub gdje sam odgledao 'milion ranih subotnjih tekmi na SKY - samo vidi da dodjes ranije jer pub nije veliki i kako su sa Engleskim tekmamama. U istoj ulici (Crutched Friars) na drugom kraju kad udjes u ulicu lijevo, 2 minuta hoda, imas The Ship, jako mali pub ali i oni prenose svjetsko. Prije nego dodjes do tog puba, ako skrenes desno ka glavnom ulazu u Fernchurch stanicu, imas veliki pub, desno od stepenica kojima ides ka Fernchurch Stanici, zove se 'Windsor', ne bas moj omiljeni pub za par piva petkom nakon posla, ali mi kaze kolega da su ok za fudbal. Ako od svog hotela ides ulicom Crutched Friars prema Aldgate, 3-4 minuta hoda od tvog hotela, imas pub Three Tuns, imaju jako dobru bastu na vrhu gdje je haos gledati krikte ljeti, sad je to zatvorenoi, i oni prenose svjetsko. To ti je sve pet minuta hoda od hotela. Pazi ako gledas na google map taj dio grada, imas nekih mjesta koja su zatvorena kako je kovid dos'o i pros'o.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18414
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#731 Re: Grupa B (Engleska, Iran, SAD, Vels)

Post by GandalfSivi »

Romanija wrote: 30/11/2022 00:34
GandalfSivi wrote: 29/11/2022 22:16 Ima li Engleza ovdje, treba mi preporuka za kakvu dobru kafanu u nedjelju da se gleda Engleska. Negdje blizu Novotel London Tower Bridge hotela?
Imas pored hotela odmah, 18 sekundi hoda, u kolonadama ispod Fenchurch stanice Munich Cricket Club, samo provjeri jel moras bukirati, imaju sve tekme Njemacke i Engleske, odmah preko puta imas Cheshire Cheese - moj omiljeni manji pub gdje sam odgledao 'milion ranih subotnjih tekmi na SKY - samo vidi da dodjes ranije jer pub nije veliki i kako su sa Engleskim tekmamama. U istoj ulici (Crutched Friars) na drugom kraju kad udjes u ulicu lijevo, 2 minuta hoda, imas The Ship, jako mali pub ali i oni prenose svjetsko. Prije nego dodjes do tog puba, ako skrenes desno ka glavnom ulazu u Fernchurch stanicu, imas veliki pub, desno od stepenica kojima ides ka Fernchurch Stanici, zove se 'Windsor', ne bas moj omiljeni pub za par piva petkom nakon posla, ali mi kaze kolega da su ok za fudbal. Ako od svog hotela ides ulicom Crutched Friars prema Aldgate, 3-4 minuta hoda od tvog hotela, imas pub Three Tuns, imaju jako dobru bastu na vrhu gdje je haos gledati krikte ljeti, sad je to zatvorenoi, i oni prenose svjetsko. To ti je sve pet minuta hoda od hotela. Pazi ako gledas na google map taj dio grada, imas nekih mjesta koja su zatvorena kako je kovid dos'o i pros'o.
Zahvaljujem :)
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55808
Joined: 15/12/2008 16:53

#732 Re: Grupa B (Engleska, Iran, SAD, Vels)

Post by ultima_palabra »

Amerikanci igraju 60-tak minuta ludjackim tempom i onda meda ne mogu na kraju, ovaj put je proslo i pitanje hoce li vise. Ako ne budu mogli igrati Pulisic, McKennie, Sargent nemaju sanse ni protiv ovako losih Holandjana.
breba

#733 Re: Grupa B (Engleska, Iran, SAD, Vels)

Post by breba »

ultima_palabra wrote: 30/11/2022 03:24 Amerikanci igraju 60-tak minuta ludjackim tempom i onda meda ne mogu na kraju, ovaj put je proslo i pitanje hoce li vise. Ako ne budu mogli igrati Pulisic, McKennie, Sargent nemaju sanse ni protiv ovako losih Holandjana.
Pa dobro, krenuli svom silom prvo poluvrijeme dok ga nisu dali, probali još jedan na početku drugog i onda bunker. Pametno za ovako mlad tim. Svjesni da ne daju golove lako i da Iran nije Brazil.

Iran meni neočekivano dosadan, sa valjanjem, glumom i folovima.
User avatar
Edin H.
Posts: 47159
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#734 Re: Grupa B (Engleska, Iran, SAD, Vels)

Post by Edin H. »

GandalfSivi wrote: 30/11/2022 01:01
Romanija wrote: 30/11/2022 00:34 Imas pored hotela odmah, 18 sekundi hoda, u kolonadama ispod Fenchurch stanice Munich Cricket Club, samo provjeri jel moras bukirati, imaju sve tekme Njemacke i Engleske, odmah preko puta imas Cheshire Cheese - moj omiljeni manji pub gdje sam odgledao 'milion ranih subotnjih tekmi na SKY - samo vidi da dodjes ranije jer pub nije veliki i kako su sa Engleskim tekmamama. U istoj ulici (Crutched Friars) na drugom kraju kad udjes u ulicu lijevo, 2 minuta hoda, imas The Ship, jako mali pub ali i oni prenose svjetsko. Prije nego dodjes do tog puba, ako skrenes desno ka glavnom ulazu u Fernchurch stanicu, imas veliki pub, desno od stepenica kojima ides ka Fernchurch Stanici, zove se 'Windsor', ne bas moj omiljeni pub za par piva petkom nakon posla, ali mi kaze kolega da su ok za fudbal. Ako od svog hotela ides ulicom Crutched Friars prema Aldgate, 3-4 minuta hoda od tvog hotela, imas pub Three Tuns, imaju jako dobru bastu na vrhu gdje je haos gledati krikte ljeti, sad je to zatvorenoi, i oni prenose svjetsko. To ti je sve pet minuta hoda od hotela. Pazi ako gledas na google map taj dio grada, imas nekih mjesta koja su zatvorena kako je kovid dos'o i pros'o.
Zahvaljujem :)
E u ovom pubu nećeš gledati - gazda zabranio da se prenose utakmice zbog lošeg ponašanja navijača.

https://www.expressandstar.com/news/loc ... jVjSjAAmfg
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55808
Joined: 15/12/2008 16:53

#735 Re: Grupa B (Engleska, Iran, SAD, Vels)

Post by ultima_palabra »

breba wrote: 30/11/2022 03:42
ultima_palabra wrote: 30/11/2022 03:24 Amerikanci igraju 60-tak minuta ludjackim tempom i onda meda ne mogu na kraju, ovaj put je proslo i pitanje hoce li vise. Ako ne budu mogli igrati Pulisic, McKennie, Sargent nemaju sanse ni protiv ovako losih Holandjana.
Pa dobro, krenuli svom silom prvo poluvrijeme dok ga nisu dali, probali još jedan na početku drugog i onda bunker. Pametno za ovako mlad tim. Svjesni da ne daju golove lako i da Iran nije Brazil.

Iran meni neočekivano dosadan, sa valjanjem, glumom i folovima.
Pa dobro, ali ima valjda i nesto izmedju te dvije krajnosti... i prve dvije utakmice su pali pred kraj,.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40904
Joined: 21/05/2012 22:46

#736 Re: Grupa B (Engleska, Iran, SAD, Vels)

Post by AmiĐa_Idriz »

breba wrote: 30/11/2022 03:42 Iran meni neočekivano dosadan, sa valjanjem, glumom i folovima.
Zadnjih 20 minuta su više gledali kako penal izvući nego ozbiljno pokušati postići gol. Taremi me baš razočarao, pregorio je mentalno valjda, šta li.
Locked