Grupa A - Rusija, Saudijska Arabija, Egipat, Urugvaj

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
cyprus
Posts: 39284
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#401 Re: Grupa A - Rusija, Saudijska Arabija, Egipat, Urugvaj

Post by cyprus »

Egipat je sasvim solidna reprezentacija, čak i bez Salaha... Ovo što su pokazali je daleko od onoga što mogu...

Mislim da je jedna od greški to što se cijela priča o egipatskoj selekciji svela na Salaha...
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#402 Re: Grupa A - Rusija, Saudijska Arabija, Egipat, Urugvaj

Post by Romanista 101% »

Njima bilo vaznije da imaju kamp u Ceceniji i da se slikavaju sa onim Kadyrovim nego da misle na SP. Salah zaprijetio da ce se povuci iz reprezentacije jer ga koriste za politicke svrhe.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#403 Re: Grupa A - Rusija, Saudijska Arabija, Egipat, Urugvaj

Post by Muhamed Đakmić »

Salah puno sere, da ne iskoristim kakvu goru riječ. Puno se umislio, danas nekakve lobove gađa iz svih pozicija, iako može komotnije završavati akcije.

El Hadaryja svi grle poslije odbranjenog penala, samo njemu mrsko doći do njeg.

Da je Egipat vodio Pizzi, a Cuper Saudijsku Arabiju, vjerovatno bi Egipat puno bolje prošao, možda bi i izbacio Rusiju. Cuper je dobar kad se treba bunkerisati, ali kad treba napasti, užasna je igra.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18960
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#404 Re: Grupa A - Rusija, Saudijska Arabija, Egipat, Urugvaj

Post by SmokingMan »

Egipat najlošiji iz afričke zone,po prikazanom.
Crvena Tifoza
Posts: 10683
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#405 Re: Grupa A - Rusija, Saudijska Arabija, Egipat, Urugvaj

Post by Crvena Tifoza »

Muhamed Đakmić wrote:Salah puno sere, da ne iskoristim kakvu goru riječ. Puno se umislio, danas nekakve lobove gađa iz svih pozicija, iako može komotnije završavati akcije.

El Hadaryja svi grle poslije odbranjenog penala, samo njemu mrsko doći do njeg.

Da je Egipat vodio Pizzi, a Cuper Saudijsku Arabiju, vjerovatno bi Egipat puno bolje prošao, možda bi i izbacio Rusiju. Cuper je dobar kad se treba bunkerisati, ali kad treba napasti, užasna je igra.

Pazi sad kad Vaha preuzme Egipat. :D
golman
Posts: 2684
Joined: 23/01/2014 22:33
Location: na golu

#407 Re: Grupa A - Rusija, Saudijska Arabija, Egipat, Urugvaj

Post by golman »


Pričalo se da je i jedan navijač Želje umro od infarkta na tribinama protiv Videotona.
Da li je to istina?
golman
Posts: 2684
Joined: 23/01/2014 22:33
Location: na golu

#408 Re: Grupa A - Rusija, Saudijska Arabija, Egipat, Urugvaj

Post by golman »

cyprus wrote:Egipat je sasvim solidna reprezentacija, čak i bez Salaha... Ovo što su pokazali je daleko od onoga što mogu...

Mislim da je jedna od greški to što se cijela priča o egipatskoj selekciji svela na Salaha...
Ne bih rekao da si u pravu. I ja sam to mislio,ali su me Egipćani demantovali.Tim manjim reprezentacijama uvijek fali nešto.
User avatar
muha_sa
Posts: 128884
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#409 Re: Grupa A - Rusija, Saudijska Arabija, Egipat, Urugvaj

Post by muha_sa »

golman wrote:

Pričalo se da je i jedan navijač Želje umro od infarkta na tribinama protiv Videotona.
Da li je to istina?
moj jaran na toj tekmi moždani fasovo :( oporavio se nakon par mjeseci :thumbup:
User avatar
cyprus
Posts: 39284
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#410 Re: Grupa A - Rusija, Saudijska Arabija, Egipat, Urugvaj

Post by cyprus »

golman wrote:
cyprus wrote:Egipat je sasvim solidna reprezentacija, čak i bez Salaha... Ovo što su pokazali je daleko od onoga što mogu...

Mislim da je jedna od greški to što se cijela priča o egipatskoj selekciji svela na Salaha...
Ne bih rekao da si u pravu. I ja sam to mislio,ali su me Egipćani demantovali.Tim manjim reprezentacijama uvijek fali nešto.
Ako ekipa slabo igra, ne mora značiti na nema kvalitet... Iliti, to što kvalitet nije pokazan, ne znači da ne postoji... U fudbalu je često tako...
golman
Posts: 2684
Joined: 23/01/2014 22:33
Location: na golu

#411 Re: Grupa A - Rusija, Saudijska Arabija, Egipat, Urugvaj

Post by golman »

cyprus wrote:
golman wrote:
cyprus wrote:Egipat je sasvim solidna reprezentacija, čak i bez Salaha... Ovo što su pokazali je daleko od onoga što mogu...

Mislim da je jedna od greški to što se cijela priča o egipatskoj selekciji svela na Salaha...
Ne bih rekao da si u pravu. I ja sam to mislio,ali su me Egipćani demantovali.Tim manjim reprezentacijama uvijek fali nešto.
Ako ekipa slabo igra, ne mora značiti na nema kvalitet... Iliti, to što kvalitet nije pokazan, ne znači da ne postoji... U fudbalu je često tako...
Pa ako slabo igra naravno da nema kvalitet,cjelovito gledano.Ili nema dobrog golmana ili nema dobar vezni red,organizatora igre,ili nema trenera koji će odrediti pravu taktiku za određni meć,ili jednostavno nema sistem.
Bitno je naravno i iskustvo igranja velikih utakmica.Tu je jedino Salah u prednosti nad ostalima.
Pa pogledaj samo statistiku Egipta u meču sa Saudijskom Arabijom.Nešto im fali,
Slažem se u potpunosti sa drugim dijelom tvog komentara,da se previše očekivalo od Salaha,s obzirom kako je tešku povredu imao.
User avatar
Logovan
Posts: 94841
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#412 Re: Grupa A - Rusija, Saudijska Arabija, Egipat, Urugvaj

Post by Logovan »

golman wrote:

Pričalo se da je i jedan navijač Želje umro od infarkta na tribinama protiv Videotona.
Da li je to istina?
To sam negdje čuo/pročitao.
A prije šest godina navijač Sarajeva umro od infarkta na utakmici protiv Levskog (drugo poluvrijeme). :(
Locked