Granična policija - konkurs

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
veliki_patuljak
Posts: 24
Joined: 10/05/2017 17:21

#751 Re: Granična policija - konkurs

Post by veliki_patuljak »

Sta bi sa onog ljekarskog? :-)
User avatar
AstorH
Posts: 1895
Joined: 08/03/2014 23:21
Location: Dalmacija

#752 Re: Granična policija - konkurs

Post by AstorH »

Jucer upoznao lika koji je radio kao granicni policajac i upisao fakultet ne znam koji al pun kurac skolovanja i danas obilazi granice sirom EU drzava kontrolira rad drzavnih granicnih prijelaza na prostoru EU. Pitam ga ko ga financira, kaze Amerika :roll:
Sve ima placeno i auto i hotele i relaksaciju, masazu, 6 sati rada, posao za pozelit. Iskreno nisam ni znao za taj posao do jucer. Ladno lik upali auto i ode npr. u na Bugarsku granicu i prekopa im sve sto je jeste i nije evidentirano.
Koji bogotac od posla jbt
Nonchy
Posts: 89
Joined: 16/03/2017 11:40

#753 Re: Granična policija - konkurs

Post by Nonchy »

AstorH wrote:Jucer upoznao lika koji je radio kao granicni policajac i upisao fakultet ne znam koji al pun kurac skolovanja i danas obilazi granice sirom EU drzava kontrolira rad drzavnih granicnih prijelaza na prostoru EU. Pitam ga ko ga financira, kaze Amerika :roll:
Sve ima placeno i auto i hotele i relaksaciju, masazu, 6 sati rada, posao za pozelit. Iskreno nisam ni znao za taj posao do jucer. Ladno lik upali auto i ode npr. u na Bugarsku granicu i prekopa im sve sto je jeste i nije evidentirano.
Koji bogotac od posla jbt
Tko želi učiti i raditi na sebi, u policiji će biti nagrađen! Ali...prije toga se trebaš dobro namučiti da upadneš, haha :D
Zna li se išta za ovaj ljekarski?
veliki_patuljak
Posts: 24
Joined: 10/05/2017 17:21

#754 Re: Granična policija - konkurs

Post by veliki_patuljak »

Zna li neko nesto vezano za onaj ljekarski, psiho itd.? :roll:
Hoce li se vise zavrsiti ta procedura...
pajomeinci
Posts: 9
Joined: 22/03/2017 02:45

#755 Re: Granična policija - konkurs

Post by pajomeinci »

Ostala mi navika da svakodnevno gledam po forumu sta se desava. Mada nisam prosao ali navika je cudo. Pozdrav svima
Nonchy
Posts: 89
Joined: 16/03/2017 11:40

#756 Re: Granična policija - konkurs

Post by Nonchy »

:skoljka:
Donatelo99
Posts: 12
Joined: 29/06/2017 14:50

#757 Re: Granična policija - konkurs

Post by Donatelo99 »

Pozdrav ljudi imal ko da je bio na intervju da prenese kako je bilo ?? :?
ktbffh
Posts: 26
Joined: 03/04/2013 14:23

#758 Re: Granična policija - konkurs

Post by ktbffh »

Kada starta ova obuka nakon ovih rezultata?
Donatelo99
Posts: 12
Joined: 29/06/2017 14:50

#759 Re: Granična policija - konkurs

Post by Donatelo99 »

Ceka se ova druga grupa od 100 kandidata da zavrse, pa ce svi zajedno na obuku
sarkasticna
Posts: 188
Joined: 06/03/2017 18:34

#760 Re: Granična policija - konkurs

Post by sarkasticna »

Nonchy pa zašto su te oborili na ljekarskom?????

:? :? :? :? :? :?
Nonchy
Posts: 89
Joined: 16/03/2017 11:40

#761 Re: Granična policija - konkurs

Post by Nonchy »

:kiss: 0
sarkasticna wrote:Nonchy pa zašto su te oborili na ljekarskom?????

:? :? :? :? :? :?
Iskreno ću ti reći, ne znam. Bila sam u sjedištu GP, gospođa mi je uredno dala neki papir gdje piše nešto ne zadovoljava ali sve ostalo piše čudnim rukopisom. Otišla sam do zavoda i rekli su mi kako je gospođa neka na godišnjem i da se ne zna kada će doć, a bez nje nema nalaza. (U GP su mi rekli da nalaze vjerovatno mogu ponoviti a da li će me zovnuti opet, to nisu bili sigurni)
Očito oni nemaju nikakav dogovor između sebe. Prvo te pošalju da odradiš to, pa ti u zavodu ne daju.
sarkasticna
Posts: 188
Joined: 06/03/2017 18:34

#762 Re: Granična policija - konkurs

Post by sarkasticna »

Nonchy wrote::kiss: 0
sarkasticna wrote:Nonchy pa zašto su te oborili na ljekarskom?????

:? :? :? :? :? :?
Iskreno ću ti reći, ne znam. Bila sam u sjedištu GP, gospođa mi je uredno dala neki papir gdje piše nešto ne zadovoljava ali sve ostalo piše čudnim rukopisom. Otišla sam do zavoda i rekli su mi kako je gospođa neka na godišnjem i da se ne zna kada će doć, a bez nje nema nalaza. (U GP su mi rekli da nalaze vjerovatno mogu ponoviti a da li će me zovnuti opet, to nisu bili sigurni)
Očito oni nemaju nikakav dogovor između sebe. Prvo te pošalju da odradiš to, pa ti u zavodu ne daju.


Pa ja ne mogu vjerovati,stvarno! Užas!
MUP_KS
Posts: 372
Joined: 25/02/2013 00:29

#763 Re: Granična policija - konkurs

Post by MUP_KS »

Pala si iz razloga jer nemas stele,tako su mene za mup ks oborili prosao sve uredno dodjem na ljekarski i obori me ne zadovoljava,pao na urednom nalazu kicme to ti je caka kad nemas vezu,pa te skine i ubace drugog sa liste fujj
sarkasticna
Posts: 188
Joined: 06/03/2017 18:34

#764 Re: Granična policija - konkurs

Post by sarkasticna »

.
Last edited by sarkasticna on 13/03/2019 08:04, edited 1 time in total.
Donatelo99
Posts: 12
Joined: 29/06/2017 14:50

#765 Re: Granična policija - konkurs

Post by Donatelo99 »

Mozel neko da mi objasni ovo, 100ti ima 80 poena e sad 101 do 130 ima 79, ako ko padne na ljekarskom koga oni zovu od ovih hajmo rec 30 ( jel komisija bira posto vidim na proslom konkursu oni sto su ih zvali su imali smjesne poene na fiz spremi i toz) pozz
Nonchy
Posts: 89
Joined: 16/03/2017 11:40

#766 Re: Granična policija - konkurs

Post by Nonchy »

sarkasticna wrote:smrdim/vijest/prijem-kade ... sak-257813


Fino,fino...
Žalosno! Da nisu pali kćerka i sin od ovih, ništa se ne bi pisalo javno! Krivo mi je samo što su se u zavodu ponašali prema nama kao prema debilima dok nismo tražili ime i prezime odgovorne osobe. Ako ništa, u sjedištu GP su me dočekali kao čovjeka i tako se odnosili prema meni.
MAN-lion's coach
Posts: 3323
Joined: 16/01/2010 02:45

#767 Re: Granična policija - konkurs

Post by MAN-lion's coach »

Donatelo99 wrote:Mozel neko da mi objasni ovo, 100ti ima 80 poena e sad 101 do 130 ima 79, ako ko padne na ljekarskom koga oni zovu od ovih hajmo rec 30 ( jel komisija bira posto vidim na proslom konkursu oni sto su ih zvali su imali smjesne poene na fiz spremi i toz) pozz
Trebalo bi prvog slijedećeg. Znači 101 itd.
Donatelo99
Posts: 12
Joined: 29/06/2017 14:50

#768 Re: Granična policija - konkurs

Post by Donatelo99 »

MAN-lion's coach wrote:
Donatelo99 wrote:Mozel neko da mi objasni ovo, 100ti ima 80 poena e sad 101 do 130 ima 79, ako ko padne na ljekarskom koga oni zovu od ovih hajmo rec 30 ( jel komisija bira posto vidim na proslom konkursu oni sto su ih zvali su imali smjesne poene na fiz spremi i toz) pozz
Trebalo bi prvog slijedećeg. Znači 101 itd.
Shvatam to, al sljedeci ima 79 poena tj njih 20 minimalno ima toliko poena ako me shvatas sta hocu da pitam
Nonchy
Posts: 89
Joined: 16/03/2017 11:40

#769 Re: Granična policija - konkurs

Post by Nonchy »

Donatelo99 wrote:
MAN-lion's coach wrote:
Donatelo99 wrote:Mozel neko da mi objasni ovo, 100ti ima 80 poena e sad 101 do 130 ima 79, ako ko padne na ljekarskom koga oni zovu od ovih hajmo rec 30 ( jel komisija bira posto vidim na proslom konkursu oni sto su ih zvali su imali smjesne poene na fiz spremi i toz) pozz
Trebalo bi prvog slijedećeg. Znači 101 itd.
Shvatam to, al sljedeci ima 79 poena tj njih 20 minimalno ima toliko poena ako me shvatas sta hocu da pitam
Onda se gledaju bodovi od opceg znanja ili intervjua, nisam sigurna .. :D
MAN-lion's coach
Posts: 3323
Joined: 16/01/2010 02:45

#770 Re: Granična policija - konkurs

Post by MAN-lion's coach »

Tako je. Zavisi od broja bodova.
Npr.idu u korist onoga ko ima vise na opcem znanju ili kako su vec odredili.
User avatar
charvel.
Posts: 360
Joined: 16/02/2009 18:11
Location: TZ

#771 Re: Granična policija - konkurs

Post by charvel. »

Zovu sledeceg najboljeg kandidata na listi koji je iste nacionalnosti, a koji ima najbolje ocjene sa testa opsteg znanja.
Ako ima vise kandidata sa istom ocjenom na tom testu, onda ide ko ima najvise na fizickom.
Donatelo99
Posts: 12
Joined: 29/06/2017 14:50

#772 Re: Granična policija - konkurs

Post by Donatelo99 »

Da da shvatam, al ovih sto je 50 primalo, pa ih je palo na ljekarskom, ove sto su zvali su imali smjesne poene na tz i fizickoj spremi.. pa mi to nije jasno jer znam da zovu ko ima na opcem znanju bodova (jer cini mi se da komisija bira koga ce zvati)
Granica
Posts: 2
Joined: 24/07/2017 16:46

#773 Re: Granična policija - konkurs

Post by Granica »

Ovaj link je vezan za prijem VII klase kadeta.
Odavno pratim ovaj forum i ucestvovala sam na ova dva konkursa. Na prvom testiranju sam na TOZ i na TFS osvojila 61 bod ukupno, a na intervjuu sam dobila 18 bodova. Nisam nesto previse ocekivala od prvog konkursa, tako da sam bila zadovoljna ovim bodovima.
Na drugom konkursu sam osvojila ukupno 65 bodova, iako sam dosta ostecena na TFS. Na TFS sam na sva testiranja ulazila u paru sa djevojkom starijom 10 godina od mene. Na sklekovima mi je odbio bod, kao nisam ispruzila ruke do kraja na jednom skleku i dao mi je ocjenu 4. DjevojkaA koja je bila u paru sa mnom
je radila sklekove sa dupetom visoko u zraku, tj u pocetnom polozaju za sklek i njoj su priznali sve i dobila je 5. Na trbusnjacima.je. ta ista djevojka uradila 18/19 trbusnjaka, samo su rekli pisi 5. Tada se nisam zalila, ali sada shvatam da sam trebala. Na intervjuu nije bilo pitanja bezi odgovora, iako su me zakon zagronski receno "izresetali". Pohvaljena sam kao veoma spremna za intervju, veoma pristojna... ali cemu pohvale i sve rijeci, kada su me bodovali sa 14 bodova?
Prosto ne mogu da opisem svoje razocarenje i nepravdu koju smo ocigledno svi prosli. Izgleda da je celnicima GP u cilju da prime politicki podobne osobe, osobe sa kriminalnom proslosti i psiho-fizicki nesposobne osobe.
Znam da ko gubi ima pravo da se ljuti, ali da je pravde, na ovom forumu ne bi bili mi kao gubitnici, vec bi bili u redovima GP.
Pozdrav svima :thumbup: :bih:
Donatelo99
Posts: 12
Joined: 29/06/2017 14:50

#774 Re: Granična policija - konkurs

Post by Donatelo99 »

Granica wrote:Ovaj link je vezan za prijem VII klase kadeta.
Odavno pratim ovaj forum i ucestvovala sam na ova dva konkursa. Na prvom testiranju sam na TOZ i na TFS osvojila 61 bod ukupno, a na intervjuu sam dobila 18 bodova. Nisam nesto previse ocekivala od prvog konkursa, tako da sam bila zadovoljna ovim bodovima.
Na drugom konkursu sam osvojila ukupno 65 bodova, iako sam dosta ostecena na TFS. Na TFS sam na sva testiranja ulazila u paru sa djevojkom starijom 10 godina od mene. Na sklekovima mi je odbio bod, kao nisam ispruzila ruke do kraja na jednom skleku i dao mi je ocjenu 4. DjevojkaA koja je bila u paru sa mnom
je radila sklekove sa dupetom visoko u zraku, tj u pocetnom polozaju za sklek i njoj su priznali sve i dobila je 5. Na trbusnjacima.je. ta ista djevojka uradila 18/19 trbusnjaka, samo su rekli pisi 5. Tada se nisam zalila, ali sada shvatam da sam trebala. Na intervjuu nije bilo pitanja bezi odgovora, iako su me zakon zagronski receno "izresetali". Pohvaljena sam kao veoma spremna za intervju, veoma pristojna... ali cemu pohvale i sve rijeci, kada su me bodovali sa 14 bodova?
Prosto ne mogu da opisem svoje razocarenje i nepravdu koju smo ocigledno svi prosli. Izgleda da je celnicima GP u cilju da prime politicki podobne osobe, osobe sa kriminalnom proslosti i psiho-fizicki nesposobne osobe.
Znam da ko gubi ima pravo da se ljuti, ali da je pravde, na ovom forumu ne bi bili mi kao gubitnici, vec bi bili u redovima GP.
Pozdrav svima :thumbup: :bih:
Da se ne zamaras previse s tom fizickom spremam, i da si na sklekovima dobila 5 a da su oni rjesili da ne prodjes dobila bi na intervju jos manje poena, takva nam je drzava .. ne odustaj samo, predaji dalji i bit ce nesto aBd lp
Nonchy
Posts: 89
Joined: 16/03/2017 11:40

#775 Re: Granična policija - konkurs

Post by Nonchy »

Šta se dešavaa, oćete vi u školuu :D
Post Reply