Granična policija - konkurs

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
Nonchy
Posts: 89
Joined: 16/03/2017 11:40

#726 Re: Granična policija - konkurs

Post by Nonchy »

MUP_KS wrote:Raja jel teško osvojiti bar 30 bd na fizičkom dijelu i koja je najteža disciplina

Ako si cura, definitivno NE a ako si dečko, kontam da moraš biti u nekoj formi...
Meni je najgore palo trčanje jer smo trčali u 14h po najvećem suncu
MUP_KS
Posts: 372
Joined: 25/02/2013 00:29

#727 Re: Granična policija - konkurs

Post by MUP_KS »

Musko sam ma i mene zeza trcanje najvise ostalo manje vise mogu za max haman samo nez koverta i magnot nisam radio nikada
veliki_patuljak
Posts: 24
Joined: 10/05/2017 17:21

#728 Re: Granična policija - konkurs

Post by veliki_patuljak »

Da li zna neko hoce li oni posle svakog dana izbacivati rez ljekarskog ili kad sve zavrse, kako znati koliko ih nije proslo ako uopste bude takvih :-x i kad i koga su zvali ? :roll:
Nonchy
Posts: 89
Joined: 16/03/2017 11:40

#729 Re: Granična policija - konkurs

Post by Nonchy »

;-)
veliki_patuljak wrote:Da li zna neko hoce li oni posle svakog dana izbacivati rez ljekarskog ili kad sve zavrse, kako znati koliko ih nije proslo ako uopste bude takvih :-x i kad i koga su zvali ? :roll:
Mislim da ce biti sve na kraju... nadam se da ce se neko javiti sa vidimo sta se desava...
veliki_patuljak
Posts: 24
Joined: 10/05/2017 17:21

#730 Re: Granična policija - konkurs

Post by veliki_patuljak »

Nonchy wrote:;-)
veliki_patuljak wrote:Da li zna neko hoce li oni posle svakog dana izbacivati rez ljekarskog ili kad sve zavrse, kako znati koliko ih nije proslo ako uopste bude takvih :-x i kad i koga su zvali ? :roll:
Mislim da ce biti sve na kraju... nadam se da ce se neko javiti sa vidimo sta se desava...
Ja vjerujem da od ovih sto su pozvani na ljekarsko niko nije ovde na forumu.
Jedino ako neko, negdje, nekad, nesto, slucajno cuje :P pa nam napise, cisto da znamo na cemu smo :)
veliki_patuljak
Posts: 24
Joined: 10/05/2017 17:21

#731 Re: Granična policija - konkurs

Post by veliki_patuljak »

Drustvo ima li ko kakvih informacija vezanih za ljekarski, jesu svi zdravi, pravi i ostalo :lol:
blacky5
Posts: 32
Joined: 31/01/2017 20:10

#732 Re: Granična policija - konkurs

Post by blacky5 »

Ljekarski je samo formalnost,ako netkoe padne pasti ce zato sto netko ima bolju stelu da dodje nado njegovo mjestoime vjerujte tako je
veliki_patuljak
Posts: 24
Joined: 10/05/2017 17:21

#733 Re: Granična policija - konkurs

Post by veliki_patuljak »

Evo jedna inf, cuo sam se sa jednim drugarom koji je bio na ljekarskom u cetvrtak i on kaze da je taj dan palo troje na psiho testu, ali da su im rekli da ce ih iz nekog razloga zvati ponovo :?: :lol: . Eto
Nonchy
Posts: 89
Joined: 16/03/2017 11:40

#734 Re: Granična policija - konkurs

Post by Nonchy »

veliki_patuljak wrote:Evo jedna inf, cuo sam se sa jednim drugarom koji je bio na ljekarskom u cetvrtak i on kaze da je taj dan palo troje na psiho testu, ali da su im rekli da ce ih iz nekog razloga zvati ponovo :?: :lol: . Eto
I ja sam čula da ih je dosta palo na psiho testu, ali nisam čula da su ikoga zvali.. Šta se dešava na tom psiho testu pa ljudi tako padaju? :D
User avatar
Mustang1
Posts: 28742
Joined: 29/12/2010 17:31

#735 Re: Granična policija - konkurs

Post by Mustang1 »

Pa koja je tarifa? Je'l svi idete na suho ili imate stelu?
veliki_patuljak
Posts: 24
Joined: 10/05/2017 17:21

#736 Re: Granična policija - konkurs

Post by veliki_patuljak »

Nonchy wrote:
veliki_patuljak wrote:Evo jedna inf, cuo sam se sa jednim drugarom koji je bio na ljekarskom u cetvrtak i on kaze da je taj dan palo troje na psiho testu, ali da su im rekli da ce ih iz nekog razloga zvati ponovo :?: :lol: . Eto
I ja sam čula da ih je dosta palo na psiho testu, ali nisam čula da su ikoga zvali.. Šta se dešava na tom psiho testu pa ljudi tako padaju? :D
veliki_patuljak
Posts: 24
Joined: 10/05/2017 17:21

#737 Re: Granična policija - konkurs

Post by veliki_patuljak »

veliki_patuljak wrote:
Nonchy wrote:
veliki_patuljak wrote:Evo jedna inf, cuo sam se sa jednim drugarom koji je bio na ljekarskom u cetvrtak i on kaze da je taj dan palo troje na psiho testu, ali da su im rekli da ce ih iz nekog razloga zvati ponovo :?: :lol: . Eto
I ja sam čula da ih je dosta palo na psiho testu, ali nisam čula da su ikoga zvali.. Šta se dešava na tom psiho testu pa ljudi tako padaju? :D
Vidi, ja sam radio na upisu na akademiju psiho sa pitanjima, nekim kockicama, slicicama i itd. Ako si neko ko imalo razmislja o tome sto procita i radi nemas brige. A za ove kontam da su to oni sto su imali jedva 23-24b na TOZ-u. Meni ovaj drugar rece da su tim sto su pali rekli da ce ih opet zvati :/. Koliko je to dosta, za koliko si cula? :D
Nonchy
Posts: 89
Joined: 16/03/2017 11:40

#738 Re: Granična policija - konkurs

Post by Nonchy »

Nisam nikada radila niti jedan psiho test i ne znam šta će me MOŽDA čekati tamo, prvi put predajem za policiju... A ja sam čula da ih je u pon i utorak baš dosta palo a u četvrtak znam za momka koji je pao zbog vida
blacky5
Posts: 32
Joined: 31/01/2017 20:10

#739 Re: Granična policija - konkurs

Post by blacky5 »

Haha ja sam cuo da je jeben ljekarski da muske.doslovno skidaju gole i.sve pregleda
Nonchy
Posts: 89
Joined: 16/03/2017 11:40

#740 Re: Granična policija - konkurs

Post by Nonchy »

blacky5 wrote:Haha ja sam cuo da je jeben ljekarski da muske.doslovno skidaju gole i.sve pregleda
Daa, a zene u donji ves
MUP_KS
Posts: 372
Joined: 25/02/2013 00:29

#741 Re: Granična policija - konkurs

Post by MUP_KS »

Ljekarski služi za elinaciju kandidata bez stele ja sam oboren na konkursu za mup ks radi urednog nalaza kičme tako daa
sarkasticna
Posts: 188
Joined: 06/03/2017 18:34

#742 Re: Granična policija - konkurs

Post by sarkasticna »

Jesu li zvali ikoga "ispod crte" da dođe na ljekarski ili se bezze nadamo
veliki_patuljak
Posts: 24
Joined: 10/05/2017 17:21

#743 Re: Granična policija - konkurs

Post by veliki_patuljak »

sarkasticna wrote:Jesu li zvali ikoga "ispod crte" da dođe na ljekarski ili se bezze nadamo
Pa nisu jos koliko ja znam, cekaj da se preispitaju, da vide da l' nisu koga greskom oborili :-D
Salu na stranu, ja mislim da to sve treba biti objavljeno na stranici i ko je pao i koga pozivaju.
Nonchy
Posts: 89
Joined: 16/03/2017 11:40

#744 Re: Granična policija - konkurs

Post by Nonchy »

Zna li iko šta se dešava ? Vjerovatno moraju pregledati te testove ili?
veliki_patuljak
Posts: 24
Joined: 10/05/2017 17:21

#745 Re: Granična policija - konkurs

Post by veliki_patuljak »

Nonchy wrote:Zna li iko šta se dešava ? Vjerovatno moraju pregledati te testove ili?
I mene bas interesuje sta se dogadja
veliki_patuljak
Posts: 24
Joined: 10/05/2017 17:21

#746 Re: Granična policija - konkurs

Post by veliki_patuljak »

Hoce li se desiti nesto, cisto da znamo sta smo i gdje smo :roll:
Nonchy
Posts: 89
Joined: 16/03/2017 11:40

#747 Re: Granična policija - konkurs

Post by Nonchy »

veliki_patuljak wrote:Hoce li se desiti nesto, cisto da znamo sta smo i gdje smo :roll:
Pa je l ikome išta došlo?
veliki_patuljak
Posts: 24
Joined: 10/05/2017 17:21

#748 Re: Granična policija - konkurs

Post by veliki_patuljak »

Nonchy wrote:
veliki_patuljak wrote:Hoce li se desiti nesto, cisto da znamo sta smo i gdje smo :roll:
Pa je l ikome išta došlo?
Pojma nemam i ja cekam da neko nesto objavi ...
Nonchy
Posts: 89
Joined: 16/03/2017 11:40

#749 Re: Granična policija - konkurs

Post by Nonchy »

veliki_patuljak wrote:
Nonchy wrote:
veliki_patuljak wrote:Hoce li se desiti nesto, cisto da znamo sta smo i gdje smo :roll:
Pa je l ikome išta došlo?
Pojma nemam i ja cekam da neko nesto objavi ...
Jesu javljali išta onim tvojim prijateljima što su bili na zdrastvenom?
veliki_patuljak
Posts: 24
Joined: 10/05/2017 17:21

#750 Re: Granična policija - konkurs

Post by veliki_patuljak »

Drugaru, nisu nista, kaze trebalo bi da izbace na sajt rezultate
Post Reply