Grafiti na starom mostu

Zanimljivosti i zbivanja u Mostaru, Čapljini, Ljubuškom, Stocu, Trebinju, Bileći, Gacku i drugim mjestima u regionu.
User avatar
chengaba
Posts: 1870
Joined: 08/10/2003 00:00

#51 Re: Grafiti na starom mostu

Post by chengaba »

Stvarno nikad neću razumjeti ljudski rod... :cry:
Bijeli_sa
Posts: 186
Joined: 13/07/2008 22:13

#52 Re: Grafiti na starom mostu

Post by Bijeli_sa »

Ma ja...preletiti preko starog mosta u 03 do 05 ujutro, napisati neku gluposti je velika hrabrost, velikih hrvatskih junacina.... Sine izgleda da je TITO bio u pravu kada vas je protjerao na onaj kamenjar hercegovaacki, i sto je najtuznije, ni ti a ni vecina takvih poput tebe su prije rata Mostar gledali samo na razglednicama, odakle li si ti sljego...da mi je samo to saznati nekako....

Sine kada udaras na Mostar, udaras i na Sarajevo, Tuzlu, Zenicu....pazi da se historija ne ponovi pa da ne budes i ti kao i preci gledao Mostar sa dobro poznatog hercegovackog kamenjara.... 8-)
User avatar
Truba
Posts: 81801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#53 Re: Grafiti na starom mostu

Post by Truba »

joj što ne mogu šupljiranja... :roll: :roll: :roll:
neretvanac
Posts: 665
Joined: 23/03/2009 20:41
Location: Hercegovina

#54 Re: Re:

Post by neretvanac »

mostarac_1991 wrote:
daduli_sa wrote:
jelence wrote:e vala ako moze na mostu stajati natpis " ne zaboravimo `93" , ono sto se treba zaboravit i ostaviti iza nas,propagirati ljubav i mir; e onda nek stoji i natpis ZRINJSKI
Ma jesi li ti zaista glupa toliko ili se pravis?!
Istetoviraj sebi na celo Zrinjski u onakvom svrakopisu kako je napisano na mostu pa nosaj sa sobom gdje te volja!
A da, '93. godinu necemo NIKADA zaboraviti, te godine su HRVATSKI BRANITELJI srusili Stari! HRVATSKI BRANITELJI!

pa sta sto su ga srusili neka su,zaboli me ko i svakog hrvata u mostaru a vise nas je od bosnjaka to znaci da prevladava nas e mislenje ko jebe stari most
Vise vas? Po kojem popisu?
Sve je nesigurno osim jednog: sigurno je da ste u drzavi manjina.
Post Reply