Google AdSense

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
haris026
Posts: 42
Joined: 29/04/2014 01:32

#701 Re: Google AdSense

Post by haris026 »

CrniSA wrote:Prodajem dva Google Adsense accounta, čista-verifikovana-odobrena.

Mogućnost instant izmjene imena i adrese na oba. Na prvom ima 33 EUR balansa, na drugom 12 CHF.

Cijena: 200 € po accountu.

Kontakt Whatsapp: +41 76 740 31 50 :kiss:

puno trazis brate
CrniSA
Posts: 156
Joined: 22/01/2015 02:58

#702 Re: Google AdSense

Post by CrniSA »

haris026 wrote:
CrniSA wrote:Prodajem dva Google Adsense accounta, čista-verifikovana-odobrena.

Mogućnost instant izmjene imena i adrese na oba. Na prvom ima 33 EUR balansa, na drugom 12 CHF.

Cijena: 200 € po accountu.

Kontakt Whatsapp: +41 76 740 31 50 :kiss:

puno trazis brate
Ako ja trazim puno, ti ga probaj napravit :P pa kad vidis proceduru i odbijenicu pitaj jel puno :lol:

Moji accounti su stari 5-6 godina, ne koristim pa prodajem. Znaci imas varijantu ulozit pare u web stranicu i molit boga da te Adsense odobri ili jednostavno kupit odobrene accounte od mene.
Rexi1
Posts: 208
Joined: 04/04/2015 15:56

#703 Re: Google AdSense

Post by Rexi1 »

CrniSA wrote:
haris026 wrote:
CrniSA wrote:Prodajem dva Google Adsense accounta, čista-verifikovana-odobrena.

Mogućnost instant izmjene imena i adrese na oba. Na prvom ima 33 EUR balansa, na drugom 12 CHF.

Cijena: 200 € po accountu.

Kontakt Whatsapp: +41 76 740 31 50 :kiss:

puno trazis brate
Ako ja trazim puno, ti ga probaj napravit :P pa kad vidis proceduru i odbijenicu pitaj jel puno :lol:

Moji accounti su stari 5-6 godina, ne koristim pa prodajem. Znaci imas varijantu ulozit pare u web stranicu i molit boga da te Adsense odobri ili jednostavno kupit odobrene accounte od mene.
Kad god posaljem zahtjev za adsens odobre me , zato stanjcam racune nevertifikovane po 150 km, ko ce se zajebavat sa kodom :-D :-D :-D
haris026
Posts: 42
Joined: 29/04/2014 01:32

#704 Re: Google AdSense

Post by haris026 »

kako pravis racune, za koliko ti odobre ?
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#705 Re: Google AdSense

Post by seoBIH »

Takva informacija se skupo naplacuje :)
haris026
Posts: 42
Joined: 29/04/2014 01:32

#706 Re: Google AdSense

Post by haris026 »

ne moze vise niko dobiti racun prije 7 dana, aj sam prije znao dva racuna odobrena napraviti za 1 dan :)
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#707 Re: Google AdSense

Post by seoBIH »

To je netacno. Racun se dobije bez ikakvih problema.
User avatar
mirsek
Posts: 12817
Joined: 07/05/2010 15:40

#708 Re: Google AdSense

Post by mirsek »

seoBIH wrote:To je netacno. Racun se dobije bez ikakvih problema.
Da li se moze novi adsense racun sa novim imenom i podacima vezati za stari devizni racun sa starim imenom na koji se uplacuju pare ili se mora otvarati novi devizni racun sa novim imenom ?
Da li ime i podaci sa adsense racuna moraju odgovarati onima na povezanom deviznom racunu ?
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#709 Re: Google AdSense

Post by seoBIH »

Podaci sa adsensea (adresa) ne mora odgovarati, mogu biti potpuno razlicit.
rokifx
Posts: 4
Joined: 21/02/2017 09:23

#710 Re: Google AdSense

Post by rokifx »

seoBIH wrote:To je netacno. Racun se dobije bez ikakvih problema.
znas li mozda u cemu je ovdje problem http://forum.klix.ba/google-adsense-pro ... 46077.html

jer nije tako samo meni vec imam jos par poznanika i svima je tako a prije su stalno odobravali, sad u februaru zapelo
User avatar
mirzadelibasic
Posts: 1379
Joined: 17/07/2014 17:35
Location: tu i tamo

#711 Re: Google AdSense

Post by mirzadelibasic »

seoBIH wrote:To je netacno. Racun se dobije bez ikakvih problema.
Kako se dobije? Ljudi čekaju po dva mjeseca da im se odobri račun
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#712 Re: Google AdSense

Post by seoBIH »

Pa takve stvari se ne daju dzaba :) Previse se zasralo na balkanu, pa ide teze, ali opet ima nacin. Naravno, potpuno legalan i u skladu sa google pravilima. Poslano u ponedjeljak, odgovoreno u ponedjeljak. Ne vjerujem da je to dug period :)
kazo
Posts: 1513
Joined: 08/03/2012 19:57

#713 Re: Google AdSense

Post by kazo »

seoBIH wrote:Pa takve stvari se ne daju dzaba :) Previse se zasralo na balkanu, pa ide teze, ali opet ima nacin. Naravno, potpuno legalan i u skladu sa google pravilima. Poslano u ponedjeljak, odgovoreno u ponedjeljak. Ne vjerujem da je to dug period :)
Kako ? meni odgovore nakon 2-3 dana da je sajt odbijen, ali da ne moraju uvijek navesti koji je razlog. Sve radim u skladu sa pravilima, 150 unikatnih clanaka, 90% posjete sa google, dobre pozicije... i opet ne moze.
pinkman
Posts: 2958
Joined: 07/09/2013 18:57

#714 Re: Google AdSense

Post by pinkman »

Evo kazu da izvjesna Maja cita temu pa je isto pozdravljam.

Meni su banovali account. Istina, sajt nije nesto bio posjecen jer sam trenutno fokusiran na drugi projekat pa me ovi oglasi i ne zanimaju, ali mi je zanimljivo to su banovali jer nisam NIKAD kliknuo na sopstveni oglas, niti sam na sajtu pisao drugima da kliknu i slicno.

Drugim rijecima, sva pravila iz ToS sam postovao. Poslao sam im poruku putem kontakt forme, ali su oni odgovorili da zalbu ne privataju i time je sva komunikacija zavrsena.

Bas bih volio vidjeti zasto su banovali account. Jedino na sto sumnjam jeste sto sam pristupio svom accountu sa WiFi mreze sa koje je pristupao jedan momak koji je pravio clickbait oglase i forsirao ljude da kliknu, pa su mozda iz tog razloga. To se tako potrefilo i ja nemam veze s njima, a sto bi oni kad bi malo dublje procackali mogli vidjeti. Pretpostavljam da im se ne isplati gubiti vrijeme na to jer su male cifre.
User avatar
mirsek
Posts: 12817
Joined: 07/05/2010 15:40

#715 Re: Google AdSense

Post by mirsek »

pinkman wrote:Evo kazu da izvjesna Maja cita temu pa je isto pozdravljam.

Meni su banovali account. Istina, sajt nije nesto bio posjecen jer sam trenutno fokusiran na drugi projekat pa me ovi oglasi i ne zanimaju, ali mi je zanimljivo to su banovali jer nisam NIKAD kliknuo na sopstveni oglas, niti sam na sajtu pisao drugima da kliknu i slicno.

Drugim rijecima, sva pravila iz ToS sam postovao. Poslao sam im poruku putem kontakt forme, ali su oni odgovorili da zalbu ne privataju i time je sva komunikacija zavrsena.

Bas bih volio vidjeti zasto su banovali account. Jedino na sto sumnjam jeste sto sam pristupio svom accountu sa WiFi mreze sa koje je pristupao jedan momak koji je pravio clickbait oglase i forsirao ljude da kliknu, pa su mozda iz tog razloga. To se tako potrefilo i ja nemam veze s njima, a sto bi oni kad bi malo dublje procackali mogli vidjeti. Pretpostavljam da im se ne isplati gubiti vrijeme na to jer su male cifre.
Kad imas reputaciju, jak i posjecen acc. stosta ce oni tebi progledati kroz prste samo ne smijes biti preofiran, jednostavno njima odgovara da imaju sto veci promet i zaradjuju.
Puno i oni grijese kod banovanja cak i kad postujes njihova pravila ali ne isplati se peglati sa tim. Ili otvaraj novi acc ili ganjaj drugi nacin zarade.
pinkman
Posts: 2958
Joined: 07/09/2013 18:57

#716 Re: Google AdSense

Post by pinkman »

mirsek wrote:
pinkman wrote:Evo kazu da izvjesna Maja cita temu pa je isto pozdravljam.

Meni su banovali account. Istina, sajt nije nesto bio posjecen jer sam trenutno fokusiran na drugi projekat pa me ovi oglasi i ne zanimaju, ali mi je zanimljivo to su banovali jer nisam NIKAD kliknuo na sopstveni oglas, niti sam na sajtu pisao drugima da kliknu i slicno.

Drugim rijecima, sva pravila iz ToS sam postovao. Poslao sam im poruku putem kontakt forme, ali su oni odgovorili da zalbu ne privataju i time je sva komunikacija zavrsena.

Bas bih volio vidjeti zasto su banovali account. Jedino na sto sumnjam jeste sto sam pristupio svom accountu sa WiFi mreze sa koje je pristupao jedan momak koji je pravio clickbait oglase i forsirao ljude da kliknu, pa su mozda iz tog razloga. To se tako potrefilo i ja nemam veze s njima, a sto bi oni kad bi malo dublje procackali mogli vidjeti. Pretpostavljam da im se ne isplati gubiti vrijeme na to jer su male cifre.
Kad imas reputaciju, jak i posjecen acc. stosta ce oni tebi progledati kroz prste samo ne smijes biti preofiran, jednostavno njima odgovara da imaju sto veci promet i zaradjuju.
Puno i oni grijese kod banovanja cak i kad postujes njihova pravila ali ne isplati se peglati sa tim. Ili otvaraj novi acc ili ganjaj drugi nacin zarade.
Batalio sam to. Ionako ne zelim vise raditi lokalne sajtove, samo na engleskom jeziku i to prodavati koristenje sopstvene app.
User avatar
MTV
Posts: 14316
Joined: 21/08/2013 19:39

#717 Re: Google AdSense

Post by MTV »

Da pitam i ovdje.

Imam mozda glupo pitanje al moram pitati. :) Imao sam adsense racun sa oko 40 eura gdje je bio povezan yt kanal koji je ugasen od strane google radi kazni. Napravio sam novi yt kanal i pokusao povezati na taj adsense al nije moglo. Pa sam napravio novi adsense racun na tatino ime. Ovjerio ga povezao taj novi adsense racun sa novim yt kanalom, proslo je mozda 4-5 uplata, tata je dizao pare preko ceka na svoje ime.
E sad me zanima hocu li moci promijeniti to da primam novac preko kartice na svoje ime radi davno ugasenog yt kanala ali ne i blokiranog starog adsense racuna koji je bio ovjeren na moje ime?
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#718 Re: Google AdSense

Post by seoBIH »

Nikakve poveznice sa starim profilom. Ti prema praivlima NE MOZES imati racun.
User avatar
MTV
Posts: 14316
Joined: 21/08/2013 19:39

#719 Re: Google AdSense

Post by MTV »

Hvala ti.
Ukratko ovaj novi yt kanal nemogu povezat na svoj stari adsense racun (iako pise status: otvoren racun, dobio davno mail da sam ostao bez yt kanala dok za adsense nikakvih informacija) a opet nemogu tatin adsense racun promijeniti na svoje ime, tj. promijeniti isplatu na svoje ime. Nijedan adsense nije bio povezan na kartice u banci.

Jesam dobro ukapirao?!
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#720 Re: Google AdSense

Post by seoBIH »

Ne mozes imati nista na svoje ime i to je to. Mozes ti dodati karticu, ali odmah ces biti flagovan i velika vjerovatnoca da ces biti suspendovan.
User avatar
MTV
Posts: 14316
Joined: 21/08/2013 19:39

#721 Re: Google AdSense

Post by MTV »

Hvala jos jednom.
User avatar
soul_eclipse
Posts: 645
Joined: 10/03/2012 14:04

#722 Re: Google AdSense

Post by soul_eclipse »

Evo meni prihvatili sajt :D

Ako je neko zainteresovan da kupi adsense neka se javi na PM,jeftino ga skroz prodajem :D

Image
User avatar
soul_eclipse
Posts: 645
Joined: 10/03/2012 14:04

#723 Re: Google AdSense

Post by soul_eclipse »

Odobrili su mi jos jedan ima li zainteresovanih ? :D
User avatar
tusk
Posts: 173
Joined: 30/01/2014 21:31

#724 Re: Google AdSense

Post by tusk »

jesi ti onaj sa g.ba? :D
User avatar
Ironmen
Posts: 5972
Joined: 29/07/2015 17:36

#725 Re: Google AdSense

Post by Ironmen »

Kakva su vasa iskustva kada pitati google za Adsense reklame na stranici imam vec par dana 1000-2000 pregleda stranica 60% balkanske zemlje ostalo zapadna Evropa i nesto sitno SAD I Kanada i preko 300 postova raznih rubrika od zdravlja do zanimljivosti i sl...

Koliko treba pregleda dnevno i postova da bi vas google uzeo u razmatranje...

Svaki savjet ili pomoc dobro bi mi dosla... :) :)
Post Reply