Gnjavaza sa Turskim serijama

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

User avatar
GOT
Posts: 3344
Joined: 30/04/2016 12:10

#26 Re: Gnjavaza sa Turskim serijama

Post by GOT »

bhnapoleon1 wrote: 01/02/2018 22:27 Ezel je bio dobar, ostalo prdimahovina

Slazem se za Ezel :thumbup:
Po meni, to je jedina turska serija da valja cemu a pritom je i emotivana na tv-u. Inace Sulejman mi je smijesan.

Ima dobrih turskih serija..ali neces ih naci na tv-u :D


Ovu sam odgledala u dahu. Predobra kriminalisticka serija. Glumac takodje predobar :mrgreen:
User avatar
johnnykola
Posts: 10316
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#27 Re: Gnjavaza sa Turskim serijama

Post by johnnykola »

Mocni Vladar wrote: 31/01/2018 00:33 Neznam sta je ovo samo Turske sapunice na svakom kanalu,nek su Turske al su dosadni stalno neke fukare,migranti,kriminalci :D dodje ti da razbijes tv americkih vise ni za lijeka mora da su ove jeftinije na kilu :-D ,samo je jedna valjala Djevojka Imena Feriha pa hajd imala je neku radnju,serija u Zapadnjackom tipicnom stili,mogla se gledat,a ovo ostalo i Serija Sulejman V. koja je u Turskoj zabranjena jer iskrivljuje Povijest :) ispade da je sultan samo pravio djecu u haremu a covjek je ratovo po svjetu,cesto isjecene scene naselja da kao u Indijskim serijama pucanstvo nebi naslo uzor sebi za pobunu protiv vlasti :D :lol: .
Sve je na tu temu rekao Rambo Amadeus:
Krivi su onoliko koliko su svesni toga što rade. Mislim da je u pitanju okretanje medija ka tržišnom poslovanju, odnosno, radi se o amerikanizaciji medija. Niko ne tera mlade ljude da bleje u televiziju, to je njihov izbor. Svako može da čitav dan sedi i gleda u televizor, da se žali koliko je ona glupa, te da na kraju i sam ostane glup. Nasuprot tome, čovek može isto tako da čita knjige, da je na internetu ili da sluša klasiku.

Ne postoji niko ko bi ga sprečio da umesto gledanja Farme, uključi Jutjub i odsluša koncert Rahmanjinova. Sloboda izbora podrazumeva da čovek preuzme odgovornost za sopstvenu sudbinu. Svaki čovek dnevno donese za sebe prosečno 2.000 odluka, koje čine njegovu sudbinu. On ima apsolutno pravo da izabere da bude neinformisan, lenj, glup, neuspešan i nesrećan. Niko se neće pojaviti da ga uzme za rukav I da mu kaže: "Nemoj ovo, nemoj ono". Reč je o ličnoj odluci.
Dakle, izbor je tvoj. Pogledaj samo kako si napisao Turskim. :D Svaki dan je po bar jedan dobar film na TV-u. Odaberi sam šta ćeš gledati.
User avatar
ANamelessGhoul
Posts: 1087
Joined: 23/02/2020 14:50

#28 Re: Gnjavaza sa Turskim serijama

Post by ANamelessGhoul »

Što se tiče dobrih serija, odlična je mini serija Sahsiyet. Čovjek je vrhunski odglumio.
senturk
Posts: 564
Joined: 02/04/2013 23:48
Location: all roads lead to rome...

#29 Re: Gnjavaza sa Turskim serijama

Post by senturk »

Tihi momci,,suskunlar na turski,,bazirano na filmu u kojem je brad Pitt ako se ne varam,, predobra serija u 2 sezone,, sve što serija treba sadržavati, preporuka za sve.
sencobih
Posts: 6953
Joined: 08/09/2010 08:33

#30 Re: Gnjavaza sa Turskim serijama

Post by sencobih »

Turske serije ko i svake druge , ako počneš gledati začas se navučeš. Trendovi se mijenjaju,ubijali su poslije rata sa meksičkim ljubavima , jedno vrijeme su nas satirali ameri sa temama o vamprima, pa su se natovarili na zombije, potom sto verzija narko tema o pablu eskobaru.
Ko ima vremena ne manjka mu materijala za gledati.
milejovic1971
Posts: 1766
Joined: 09/08/2018 08:13

#31 Re: Gnjavaza sa Turskim serijama

Post by milejovic1971 »

ANamelessGhoul wrote: 09/05/2020 15:33 Što se tiče dobrih serija, odlična je mini serija Sahsiyet. Čovjek je vrhunski odglumio.
gledala majka, odusevljena
Post Reply