Glasajte RALPH NADER, a ne Bush ili Kerry

Post Reply
MoodSwingeR
Posts: 141
Joined: 25/08/2004 03:09

#1

Post by MoodSwingeR »

Vote Nader = Elect Bush
Ralph Nader
Posts: 7
Joined: 01/09/2004 03:10

#2 Glasajte RALPH NADER, a ne Bush ili Kerry

Post by Ralph Nader »

Bush = totalna propast
Kerry = zidov koji je davao i daje 100% podrsku Izraelu

RALPH NADER = objektivniji i liberalniji od ove dvojice i ne staje u odbranu Izraela, porijeklom (krscanski) arap

http://www.votenader.org
User avatar
kekec
Posts: 4854
Joined: 18/05/2004 15:40
Location: EU

#3

Post by kekec »

Zar ti nije jasno da Bush pobjedjuje. 4+4 godine.
Svi drugi su samo pijuni da sve izgleda OK.
Zar mislis da im se poslije samo 4 godine isplati
mjenjati sve ono sto ide uz promjenu Predsjednika. :)
P.S.
A kako bi ja iz BiH glasao za bilo koga u tim Amerikama? :D
Javi kako da se registrujem. :-D
Ralph Nader
Posts: 7
Joined: 01/09/2004 03:10

#4

Post by Ralph Nader »

Mislim na Bosnjake koji zive u Americi, ali i vecina takvih ne prica engleski i nema drzavljanstvo.
violentjack
Posts: 3469
Joined: 17/03/2003 00:00

#5

Post by violentjack »

Glas za Nadera je glas za Busha..a i sam se Nader tajno sastao sa Bushem..da mu dadne potpuno podrsku..ne zbog prijetnje da ce on biti president..nego zbog manje demokratskih glasova..koje bi on ukrao
violentjack
Posts: 3469
Joined: 17/03/2003 00:00

#6

Post by violentjack »

Ralph Nader koliko si para dobio da propagiras Nadera..znajuci da ovdje imas dosta Bosnjaka koji su ili ce uskoro biti Americki drzavljani

Veoma malo Bosnjaka je doslo ovdje u Ameriku nakon 11/9/2001 tako da ce za 2 ili 3 godina max..literalno svi Bosnjaci imati to usa citizenship

Nader ti je bivsi demokrata koji je javno podrzavao drzavu Izrael..Inace starci su mi iz Libanona a on je Arapskog porijekla..kao i George Tenet
Bosanac_Bosnjak
Posts: 15
Joined: 16/08/2004 21:13

#7

Post by Bosanac_Bosnjak »

Nije istina violentjack, Ralph Nader je pro-Palestinski orijentiran, i sam je dobio ogromnu podrsku muslimana u Americi, otidji malo na VoteNader.org i upoznaj se sa njegovim programom prije nego sto bubas ko sinan po diviziji.
Bosanac_Bosnjak
Posts: 15
Joined: 16/08/2004 21:13

#8

Post by Bosanac_Bosnjak »

Samo jos da dodam da je sam Kerry izjavio da ima zidovske korijenje, a i u programu svoje kandidature daje 100% podrsku Izraelu.
violentjack
Posts: 3469
Joined: 17/03/2003 00:00

#9

Post by violentjack »

KERRY

Did mu se je prezivao Kohn

1911 PRELAZI NA KRSCANSTVU I MJENJA U KERRY
1915 DOLAZI U AMERIKU..A SIN MU..KERRY-JEV STARI JE RODEN 1915 ILI 1916

John Kerry je roden 1945

Inace zena mu je Theresa Heinz poznata po Heinz ketchupu..i milijarderka je tako reci
Bosanac_Bosnjak
Posts: 15
Joined: 16/08/2004 21:13

#10

Post by Bosanac_Bosnjak »

violentjack, svi ti podaci idu u prilog mojim argumentima.

Otidji na sluzbenu stranicu JOHN KERRY-ja i pogledaj sekciju FOREIGN POLICY za Izrael, i vidjeti ces da Kerry ne skriva svoju 100%tnu podrsku Izraelu. Bush nije nista drugaciji, ali barem nije to javno pisao na elekcionim platformama. Stoga, ako procitas platformu koju nudi Ralph Nader, i ako pogledas njegov rekord pomoci muslimanima, kriticizma prema izraelu, itd. sve ce ti biti jasnije. Covjek je realan, objektivan i pametan. Bush i Kerry = jedno te isto zlo.
Sarajevska Princeza
Posts: 1069
Joined: 24/07/2004 18:19
Location: Trenutno USA - Chicago, Illinois.
Contact:

#11

Post by Sarajevska Princeza »

A ti BB nikad ne objasni kako ono onaj TVOJ lici na Arkana?
Jos uvijek se ceka tvoje objasnjenje na onom topiku o STRANKI Bosnjaka nemuslimana pa neznam da li si jos zagrijan da pojasnis malo one zadnje komentare? Valjda znas koji si topik nedavno pisao.

http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 673#110673
Last edited by Sarajevska Princeza on 01/09/2004 04:50, edited 1 time in total.
violentjack
Posts: 3469
Joined: 17/03/2003 00:00

#12

Post by violentjack »

Kerry je zlo mozda za Arape ali Bosancima moze pomoci vise od Busha

Bush je paglu koji ne zna jel Slovacka kruh ili drzava?

Bushem upravlja mocni lobi..i njegov plan je sad ne daj boze ako u novembru dobije..napad na Iran..on je tu zbog jakog uticaja i promoviranja i trazenja novih ratova

Prvih 6 mjeseci na vlasti..raja je pricala o Clintonu...sve do 11/9/1001 kada Bush ko preuzima neku fol poziciju

Nader je propali politicar i alkos ..nesto slicno Bushananu bivsi republikanac..koji sad patolski mrzi republikance a pogotovo Bush familiju

Ne znas i ne raspolazes sa podatcima o Naderu..on ti je vezaros..ali bar priznam pametniji je od Busha..a nije tesko valjda i to biti
Sarajevska Princeza
Posts: 1069
Joined: 24/07/2004 18:19
Location: Trenutno USA - Chicago, Illinois.
Contact:

#13

Post by Sarajevska Princeza »

Jack jel ti znas nekog od krscanskih arapa, mislim ono jel ti poznata njihova ideologija i stavovi generalno? Ili samo slijedis ono sto pise na papiru, na web site i sve povjerujes automatski?
violentjack
Posts: 3469
Joined: 17/03/2003 00:00

#14

Post by violentjack »

Vecina krscanskih arapa Sliijedi republikansku opciju..iako ima dosta demokrata

Zogby poznat po polovima ili statistikama kod nas bi se reklo..je pro-Palestinian kao i vecina Arapskih krscana

Iako jedan mali dio Arapskih krscana

a..pogotovo oni na Foxnews radio-host show ..itd su veoma pro-Israel

Ja i ne idem po web sajtovima..podatke o Kerry koje sam ti dao neces naci ni na jednom ''web sajtu''

Poznat mi je stav Arapskih krsana..ali oni ne vladaju Amerikom nego WASP>.a nije osa..ako mislis na to
8-)
Upish
Posts: 85
Joined: 13/08/2004 18:44

#15 ma kakav bolan nader

Post by Upish »

nemojte biti glupi, to je isto kao da glasate za busha. Nader maksimalno uzima 3-4 % glasova, i to direktno od ljudi koji bi glasali za Kerryja.
Glasanje za Nadera je isto kao da glasas za Busha.
Kerry nikakav zidov kako neki kreten rece, nego svjetski covjek koji je svjestan da postoji nesto i izvan amerike, za razliku od ovog sadasnjeg majmuna.
Upish
Posts: 85
Joined: 13/08/2004 18:44

#16

Post by Upish »

kerry je jedina nada za citav svijet. Ako ovaj zhbun opet pobjedi globalno cemo svi najebati.
Sarajevska Princeza
Posts: 1069
Joined: 24/07/2004 18:19
Location: Trenutno USA - Chicago, Illinois.
Contact:

#17

Post by Sarajevska Princeza »

Jack, krscanski arapi su vecinom podrzavali Busha jer im je odgovarala ta politika posto generalno nisu naklonjeni Islamu. Pitaj bilo kojeg arapa krscana 'jesi li musliman?' pa ces da vidis kako burnu reaguju. Sad ne znaci da je Nader takav, ali nemoj mi samo reci da je on ljubitelj Bosne jer ti to ne znas. Jel se on to izjasnio za Bosnu?
cowboy
Posts: 358
Joined: 07/12/2003 00:00

#18 Re: ma kakav bolan nader

Post by cowboy »

Upish wrote:nemojte biti glupi, to je isto kao da glasate za busha. Nader maksimalno uzima 3-4 % glasova, i to direktno od ljudi koji bi glasali za Kerryja.
Glasanje za Nadera je isto kao da glasas za Busha.
Kerry nikakav zidov kako neki kreten rece, nego svjetski covjek koji je svjestan da postoji nesto i izvan amerike, za razliku od ovog sadasnjeg majmuna.
Apsolutno se slazem. Nader ima veoma finih ideja, ali koje pripadaju buducnosti. Sada nije vrijeme za njegove ideje jer su ovi izbori suvise bitni. Ko imalo mozga ima, nije konzervativan i stalo mu je da popravi americki image-glasat ce za Kerryja.
violentjack
Posts: 3469
Joined: 17/03/2003 00:00

#19

Post by violentjack »

Sarajevska Princeza o cemu ti to?


Nader je alkos i propali politicar i u najgorem slucaju pomutit ce Kerry-ju planove u liberalnim drzavama kao

Washinton
Oregon
I mozda Nevada

Krscanski arapi me ne zanimaju..ali od 1.3 miliona Arapa skoro pola su Muslimani..u Dearbornu imas preko 30% Muslimana.

Arapi ce ti reci da je krscan..ali jos uvijek ce boga zvati Alah a je Jesus..jer mnogo vole arapski jezik

Arapski krscan ti je osnovao BAATH stranku ili stranku pravog puta..to je Irak a prvi predsjednik te partije je bio Krscan

Sadamova stranka Baath JE osnovana od krscana..no jeste rekli bi da su krscani..ali opet nacija je opet Arapska..ili su oni mozda...? :shock:

Vecina Arapa su Republikanci..pa to sam i ja rekao

Imas Zogby i par ostalih Arapa krscanskih oni su demokrate

Nego sta miislis da ce Srbi kod tebe u Chicagu glasati masivno za Kerry..kad je on javno rekao da ce Kosovo dobiti nezavisnost..a sprema da postavi mozda Holbrroku kao Defense secretary

Politika je gadna igra
violentjack
Posts: 3469
Joined: 17/03/2003 00:00

#20

Post by violentjack »

Ovi izbori ce biti olduceni u Floridi i Ohio drzavama

Ako Kerry dobije bar jednu od tih navedenih..bit ce predsjednik
Sarajevska Princeza
Posts: 1069
Joined: 24/07/2004 18:19
Location: Trenutno USA - Chicago, Illinois.
Contact:

#21

Post by Sarajevska Princeza »

Bosanac_Bosnjak wrote:Nije istina violentjack, Ralph Nader je pro-Palestinski orijentiran, i sam je dobio ogromnu podrsku muslimana u Americi, otidji malo na VoteNader.org i upoznaj se sa njegovim programom prije nego sto bubas ko sinan po diviziji.
Ti vrsis propagandu po ovom sajtu izgleda.
Prvo si poceo sa onom strankom o navodno 'Bosnjacima nemuslimanima' sa onim TVOJIM Srbinom aka Arkanom (zar neko nije ukazao na nevjerovatnu slicnost a da ne govorim o ideologiji koja se zastupa), sad odjednom dosao ponovo da propagandu vrsis za Nadera. Sasvim je jasno koju vrstu politike ti zastupas.

Jel to fakat mislis da je narod toliko glup? :lol:
Last edited by Sarajevska Princeza on 01/09/2004 05:16, edited 1 time in total.
violentjack
Posts: 3469
Joined: 17/03/2003 00:00

#22

Post by violentjack »

:lol: Suti kad oni sa Bk..znaju oni ko su pocnu sa propagandom..uh glava boli :shock:
Post Reply