Glanc novo bibikalo...

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

whow
Posts: 2217
Joined: 11/11/2004 07:17
Location: Edmonton
Contact:

#126 Re: Glanc novo bibikalo...

Post by whow »

Evo nas bas kao nasi politicari , ne mozemo se sloziti niti oko cega a brzi smo da se vrijedzamo i pljujemo oko najmanjih sitnica. Cilj ovoga foruma je da se druzimo i razmjenjujemo iskustva a ne da se moramo prepirati kao babe ( nane) na pijaci. Eto Lesliju je Stojadin super auto ja to uvazavam . Za mene licno Stojadin je kanta i ocekujem da Lesli jednako uvazava ovaj moj stav.Mislim da je za ovu temu najbolje da se zakljuca da ne bih doslo do pogorsanja sigurnosne situacije. Prije ce se ovo poslanici usaglasiti oko prijedloga o reformi policije nego mi o Stojadinima i Renoima . ima ona stara koja kaze " kakav narod takva i vlast"
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#127 Re: Glanc novo bibikalo...

Post by johntra »

vi ste započeli usporedbu neusperedivog..prvo nam je stručnjak sa Briješća rekao kako je bolji Passat delfin od Stojadina, kao eto mi to nismo znali, a onda ste se javili ti Amrica sa poređenjem petice i 101, što je također neusporedivo...Lesli ima jezik pa svašta kaže, ali uopšte nije fulio za konstrukciju prve generacije petice i sve njegove mane i vrline...
Post Reply