Gdje za vikend??

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
jasko__
Posts: 1160
Joined: 13/11/2009 21:18

#1 Gdje za vikend??

Post by jasko__ »

Ima li ko prijedlog lokacije za lijep porodični odmor sa djecom, možda kraj vode pa da se malo i okupamo..bilo gdje u BiH, nebitna udaljenost..a da nije Boračko jezero :D
Htio sam na Plivsko jezero ali su tamo ovaj vikend skokovi sa vodopada pa će biti more ljudi
Pa ako ko ima kakav prijedlog, bujrum
User avatar
Dope_Man
Posts: 7775
Joined: 03/06/2016 16:31

#2 Re: Gdje za vikend??

Post by Dope_Man »

Jeste malo starija tema, tj. proslo je vec par vikenda al evo:

Zavisi gdje si. U blizini Sarajeva bi preporucio Javorov do na Bjelasnici.
Oko Konjica ima finih mjesta gdje se moze uz Neretvu sjesti, i hlada i hladne vode koliko ti volja, meni puno bolje nego to izvikano Boracko gdje svi idu.
Imas i Prokosko, ne znam kakvo je sad al pise se o dizanju cijena i arapima koji su okupirali.
Blidinje i krajolik okolo su super.
Mozes i dalje juzno Stolac i kuliranje kraj Bregave, pa i Trebinje.
Tu su i vodopad Kravice, ili Hutovo blato, mada u Kravice takodjer sad pod naletom turista tako da nije zen mir.
Malo sad neobicna lokacija - Gacko. Ima u blizini jezero koje je prilicno lijepo i s jedne strane prolazi magistrala, ali je kompletna istocna BiH nekako ''zapostavljena'' sto je super za miran odmor.

Nisam jos stao tamo al rekose mi da je i Gradacac super grad za odmoriti, ima jezera pored kojih se moze ohladiti, ali je ipak u gradu pa nisam sigura koliko je to opustajuce.
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7416
Joined: 16/01/2007 23:38

#3 Re: Gdje za vikend??

Post by banjaluka078 »

jasko__ wrote: Htio sam na Plivsko jezero ali su tamo ovaj vikend skokovi sa vodopada pa će biti more ljudi
Pa ako ko ima kakav prijedlog, bujrum
Zar nisu skokovi bili prvog vikenda avgusta?
Ako ti je nebitna lokacija, idi na Unu. Bilo gdje od Martin Broda do Bihaća.
User avatar
Truba
Posts: 81671
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#4 Re: Gdje za vikend??

Post by Truba »

na vikendicu
ucenik1234
Posts: 928
Joined: 06/11/2012 22:10

#5 Re: Gdje za vikend??

Post by ucenik1234 »

Kontam na more za vikend, najradije bih do CG, jel predaleko HN na vikend varijante ili je bolje HR ganjati?
Post Reply