Gdje veceras u tz?

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice, Kladnja i Zvornika...
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#26

Post by pitt »

kod tinje sa alfijem :D:D Al ne radi do cetvrtka :D
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#27

Post by Alfons Kauders »

Darkwooddub wrote:
Alfons Kauders wrote:
Darkwooddub wrote:mislim da je svijet trebao doci za bajram u dom, bio je dj...koji je bio i u novom sadu na Exitu ko nezna sta je exit sta tu mogu...neka posjeti http://www.exitfest.org....Za tuzlu jedna velika bruka...dali smo mi svi seljaci ili ne? Momak je svirao pred vise hiljada ljudi a u tuzli za bajram pred mozda 50-tak ako bog da...a u drugoj prostoriji gdje je djigera natrpala se omladina zeljna zabave....samo sramota....
dom davno propo...
Zar je bitno kako se mjesto zove...mislim...razmisli zar neids tamo radi muzike... sta da ti kazem nego da danas ili se nema ukusa ili su svi nesto iskomleksirani...treba pronaci nesto sto je dobro a sada kako se zove i dali je izfurano ili ne mislim nije bitno....sto se tice uopste mjesta u tz mislim da nisu veliki problem koliki je problem su ljudi u tom istom grad....ljudi su iskompleksirani i neznaju ni oni sto vole nego sto vecina to i ja....to je fazon u tuzli ovaj mjesec cemo kod sece jer idu svi sledeci u slobodu itd....dobro edoo kaze RADO VIDJEN....svima daje da budu radoo vidjeni pa makar i neznali sta se njima svidja....
potpisujem... eto sad na edi pola raje doslo "nako", nit skacu, nit urlaju, ko dzenaza...
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#28

Post by Alfons Kauders »

pitt wrote:kod tinje sa alfijem :D:D Al ne radi do cetvrtka :D
Peru krv od Bajrama... :D
patriota_BH
Posts: 11
Joined: 16/01/2006 18:50
Location: BiH

#29

Post by patriota_BH »

u tuzli super otvorena konoba sa tamburicama gdje je prije bio Under, stvarno promjena godine, extra mjuza stare sevdalinke, am ludilo se za napit:)
A pored toga, nista drugo zanimljivo...
tratto.23
Posts: 31
Joined: 09/03/2005 15:43

#30

Post by tratto.23 »

joj cula sam za te tamburice i meni su rekli da je ludilo, samo ja jos nisam ni jednom otisla a valja mi, bice da je to nesto dobro
samo je malo zagusljivo dole inace
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#31

Post by halo_ba »

patriota_BH wrote:u tuzli super otvorena konoba sa tamburicama gdje je prije bio Under, stvarno promjena godine, extra mjuza stare sevdalinke, am ludilo se za napit:)
A pored toga, nista drugo zanimljivo...
A gdje je bio Under?
Post Reply