Gdje veceras u tz?

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice, Kladnja i Zvornika...
Merima Veneranda
Posts: 8
Joined: 11/05/2005 15:28
Location: Sarajevo

#1 Gdje veceras u tz?

Post by Merima Veneranda »

Stvarno me zanima, da li negdje veceras u tz. mozemo ono fino da se proslavimo:),ako nista eto imamo i povod,a mjesto???Cujem da ima neki kao party u 65-ici..Bila bih zahvalna ako neko ima podrobnije informacije..
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#2 Re: Gdje veceras u tz?

Post by Alfons Kauders »

Merima Veneranda wrote:Stvarno me zanima, da li negdje veceras u tz. mozemo ono fino da se proslavimo:),ako nista eto imamo i povod,a mjesto???Cujem da ima neki kao party u 65-ici..Bila bih zahvalna ako neko ima podrobnije informacije..
vjerovatno da nema nigdje nista normalno, ja cu vjerovatno samo na kafu i kuci, ne mogu gledat onu stoku po gradu i slusat dzigaru... a u klub ne zalazim iz principa - jer su cigani :D
Merima Veneranda
Posts: 8
Joined: 11/05/2005 15:28
Location: Sarajevo

#3

Post by Merima Veneranda »

:) i meni ona neka standardna postava dj-eva,(da prostis) :D ide na...Dom,isto rasulo...Bas sam razmisljala o nekoj toj kolektivnoj apatiji...eh,valja se dakle baciti na privatni aranzman. :-)
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#4

Post by Alfons Kauders »

Merima Veneranda wrote::) i meni ona neka standardna postava dj-eva,(da prostis) :D ide na...Dom,isto rasulo...Bas sam razmisljala o nekoj toj kolektivnoj apatiji...eh,valja se dakle baciti na privatni aranzman. :-)
Siva & Chipi ... :D DJ-evi ,....:D nasa "scena" ... :lol: privatluk il kuca, to jedino dolazi u obzir... :)
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#5

Post by manijak1 »

Đe izlaze Sunday :D i Fukara ? :oops: :D
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#6

Post by Alfons Kauders »

manijak1 wrote:Đe izlaze Sunday :D i Fukara ? :oops: :D
dje izlazi i pitt kad je u tz... tamo gdje se penje po stolovima i zavija ko vuk... :D
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#7

Post by manijak1 »

A to mjesto se zove ? :oops:
car-x
Posts: 3483
Joined: 14/06/2002 00:00
Location: Dunaj
Contact:

#8

Post by car-x »

zaboravite sve.. veceras u kolektivnu histeriju u galaxis.. semsa suljakovic ima bajramski koncert.. vauuuu..

elem, ozbiljno govoreci, da sam kod kuce, veceras, kao i cijeli dan, ne bi mako nigdje od kuce, nego bi ga proveo s meni dragim ljudima uz neogranicene kolicine baklave, ruzice, sarme, bureka, hurmasica, dolme, tursije, itd..

svi kreteni i kretenke koji se veceras ozdriblaju alkoholom nisu vrijedni ni paznje ni mog vremena..
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#9

Post by manijak1 »

:oops: Najozbiljnije :oops: si potpuno u pravu .
xape
Posts: 156
Joined: 30/09/2005 09:41

#10 Re: Gdje veceras u tz?

Post by xape »

Merima Veneranda wrote:Stvarno me zanima, da li negdje veceras u tz. mozemo ono fino da se proslavimo:),ako nista eto imamo i povod,a mjesto???Cujem da ima neki kao party u 65-ici..Bila bih zahvalna ako neko ima podrobnije informacije..
hehe
dobro je to kod vas,ja se samo pitam hoce li biti ijednog kafica veceras u kojem nece biiti belaja,Zenica je u pitanju ;)
Merima Veneranda
Posts: 8
Joined: 11/05/2005 15:28
Location: Sarajevo

#11 Re: Gdje veceras u tz?

Post by Merima Veneranda »

Ja se naourazah antigenima svake vrste :lol: :lol: ..Dogovorih par obilazaka,a onda kada se zasitim,juris u finu sevdah atmosferu...
xape
Posts: 156
Joined: 30/09/2005 09:41

#12 Re: Gdje veceras u tz?

Post by xape »

Merima Veneranda wrote:Ja se naourazah antigenima svake vrste :lol: :lol: ..Dogovorih par obilazaka,a onda kada se zasitim,juris u finu sevdah atmosferu...
sretno i lijep provod zelim
ja se nadam da necu dobiti kriglu u glavu,prosle godine je malo falilo :D
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#13

Post by fukara_tz »

Gdjes manijak :D

Kod mene je veceras takodje bio privatni aranzman uz televizor i hayat :)
A po danu Pasaz centralna proslava Bajrama u TZ, zatim bajramski rucak kuci uz goste a sutra ako Bog da kod familije.Pozdrav i Alfonsu fukara ne zalazi u vinariju al kad pitic dodje onda obavezno, ni u Klub 65 gdje god su narodne mase, guzva itd

A inace izlasci mi penzis pasaz, oskar, sidney uvijek ima mjesto fino mirno i to mi odgovara :).Eto Tuzlacima koji slave bajram barecula.

Manijak ja se naceko tamo sejfulaha al sam uspio tek preksinoc skinuti.
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#14

Post by fukara_tz »

I evo jos jedna info gdje se moze otici . Danas u BKC-u u 18h "Bajramska revija sevdaha". Učestvuju: Vokalni ansambl "Tuzlanke" KUD "Bosna", Narodni ansambl pod rukovodstvom Abaza Bijedića, vokalni solisti Nisveta Junuzović, Safet Dedajić, Nedžad Smajlović, Emina Nurković, Šejla Omerović i Amir Zonić harmonika, članovi književnog kluba BZK "Preporod".

I pred ramazanski koncert u BKC-u je bio prva liga.
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#15

Post by fukara_tz »

Šejla Omerović jedna od ucesnica danasnjeg koncerta, mala ima glas samo takav, ovo je sa pred ramazanskog koncerta

Image

Poznati danas na obiljezavanju Bajrama u Tuzli :)

Image
Darkwooddub
Posts: 14
Joined: 07/09/2004 02:18

#16

Post by Darkwooddub »

mislim da je svijet trebao doci za bajram u dom, bio je dj...koji je bio i u novom sadu na Exitu ko nezna sta je exit sta tu mogu...neka posjeti http://www.exitfest.org....Za tuzlu jedna velika bruka...dali smo mi svi seljaci ili ne? Momak je svirao pred vise hiljada ljudi a u tuzli za bajram pred mozda 50-tak ako bog da...a u drugoj prostoriji gdje je djigera natrpala se omladina zeljna zabave....samo sramota....
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#17

Post by Alfons Kauders »

Darkwooddub wrote:mislim da je svijet trebao doci za bajram u dom, bio je dj...koji je bio i u novom sadu na Exitu ko nezna sta je exit sta tu mogu...neka posjeti http://www.exitfest.org....Za tuzlu jedna velika bruka...dali smo mi svi seljaci ili ne? Momak je svirao pred vise hiljada ljudi a u tuzli za bajram pred mozda 50-tak ako bog da...a u drugoj prostoriji gdje je djigera natrpala se omladina zeljna zabave....samo sramota....
dom davno propo...
sunday_morning
Posts: 635
Joined: 23/01/2003 00:00

#18

Post by sunday_morning »

Alfons Kauders wrote:
manijak1 wrote:Đe izlaze Sunday :D i Fukara ? :oops: :D
dje izlazi i pitt kad je u tz... tamo gdje se penje po stolovima i zavija ko vuk... :D
daj ba, ne otkrivaj me pred svijetom :D :-)

manijace, pusti ove mahalase...vjerovao ili ne sjedila sam sa porodicom kuci za Bajram. prva ''normalna'' proslava nakon svih godina sjedenja medju pijanom masom za tako lijep blagdan...
sunday_morning
Posts: 635
Joined: 23/01/2003 00:00

#19

Post by sunday_morning »

fukara_tz wrote:I evo jos jedna info gdje se moze otici . Danas u BKC-u u 18h "Bajramska revija sevdaha". Učestvuju: Vokalni ansambl "Tuzlanke" KUD "Bosna", Narodni ansambl pod rukovodstvom Abaza Bijedića, vokalni solisti Nisveta Junuzović, Safet Dedajić, Nedžad Smajlović, Emina Nurković, Šejla Omerović i Amir Zonić harmonika, članovi književnog kluba BZK "Preporod".

I pred ramazanski koncert u BKC-u je bio prva liga.
da, a povrh svega, prvu bajramsku noc nam je pjevao Sasa Matic u Romi...u Mlinu Sako Polumenta- L :lol: ...nije sala :zzzz:

eto Alfonse, samo za tebe...bila sma u prvim redovima (sa pittom) :lol: :D
car-x
Posts: 3483
Joined: 14/06/2002 00:00
Location: Dunaj
Contact:

#20

Post by car-x »

sunday_morning wrote:
da, a povrh svega, prvu bajramsku noc nam je pjevao Sasa Matic u Romi...u Mlinu Sako Polumenta- L :lol: ...nije sala :zzzz:

eto Alfonse, samo za tebe...bila sma u prvim redovima (sa pittom) :lol: :D
sluso sam malo mladju raju, sjede uz kafu i pricaju, ono, ko nekad kad se krajem novembra pripremalo sa novu godinu:
gdje ces jarane za bajram..
ma u mlin najvjerovatnije
ko gostuje
sako
auuuuu
a ti
ja cu u galaxis
ko je tamo
semsa suljakovic
uh, pa ni to nije lose..

zar u domu nije bio edo maajka? i dan poslije onnaj njegov frenki? za ovog dj-a nisam cuo da je trebo doci..
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#21

Post by Alfons Kauders »

car-x wrote:
sunday_morning wrote:
da, a povrh svega, prvu bajramsku noc nam je pjevao Sasa Matic u Romi...u Mlinu Sako Polumenta- L :lol: ...nije sala :zzzz:

eto Alfonse, samo za tebe...bila sma u prvim redovima (sa pittom) :lol: :D
sluso sam malo mladju raju, sjede uz kafu i pricaju, ono, ko nekad kad se krajem novembra pripremalo sa novu godinu:
gdje ces jarane za bajram..
ma u mlin najvjerovatnije
ko gostuje
sako
auuuuu
a ti
ja cu u galaxis
ko je tamo
semsa suljakovic
uh, pa ni to nije lose..

zar u domu nije bio edo maajka? i dan poslije onnaj njegov frenki? za ovog dj-a nisam cuo da je trebo doci..
edo i frenki su bili dan poslije, petak, a frenki u subotu, bio sam u petak, prosjek vala, pola raje ko na dzenazi... :-?
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#22

Post by Alfons Kauders »

car-x wrote:
sunday_morning wrote:
da, a povrh svega, prvu bajramsku noc nam je pjevao Sasa Matic u Romi...u Mlinu Sako Polumenta- L :lol: ...nije sala :zzzz:

eto Alfonse, samo za tebe...bila sma u prvim redovima (sa pittom) :lol: :D
sluso sam malo mladju raju, sjede uz kafu i pricaju, ono, ko nekad kad se krajem novembra pripremalo sa novu godinu:
gdje ces jarane za bajram..
ma u mlin najvjerovatnije
ko gostuje
sako
auuuuu
a ti
ja cu u galaxis
ko je tamo
semsa suljakovic
uh, pa ni to nije lose..

zar u domu nije bio edo maajka? i dan poslije onnaj njegov frenki? za ovog dj-a nisam cuo da je trebo doci..
o ukusima se ne raspravlja

ti se volis penjat po stolovima

a ja padat ispod stolova... :D
sunday_morning
Posts: 635
Joined: 23/01/2003 00:00

#23

Post by sunday_morning »

Alfons Kauders wrote:o ukusima se ne raspravlja

ti se volis penjat po stolovima

a ja padat ispod stolova... :D
da...zar nismo idealan par?? :lol:

ako si zainteresiran da razmjenimo brojeve telefona javi se....

sifra: sta ce zena sama u kafani :lol: :lol:
(..treba joj neko da je cuva bar ispod stola) :D
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#24

Post by Alfons Kauders »

sunday_morning wrote:
Alfons Kauders wrote:o ukusima se ne raspravlja

ti se volis penjat po stolovima

a ja padat ispod stolova... :D
da...zar nismo idealan par?? :lol:

ako si zainteresiran da razmjenimo brojeve telefona javi se....

sifra: sta ce zena sama u kafani :lol: :lol:
(..treba joj neko da je cuva bar ispod stola) :D
jah, pa da me pitt i njegove sarajlijice ganjaju s cakijama medju zubima... :D :D

eto i seke uskoro, lijepo se provedite... :D
Darkwooddub
Posts: 14
Joined: 07/09/2004 02:18

#25

Post by Darkwooddub »

Alfons Kauders wrote:
Darkwooddub wrote:mislim da je svijet trebao doci za bajram u dom, bio je dj...koji je bio i u novom sadu na Exitu ko nezna sta je exit sta tu mogu...neka posjeti http://www.exitfest.org....Za tuzlu jedna velika bruka...dali smo mi svi seljaci ili ne? Momak je svirao pred vise hiljada ljudi a u tuzli za bajram pred mozda 50-tak ako bog da...a u drugoj prostoriji gdje je djigera natrpala se omladina zeljna zabave....samo sramota....
dom davno propo...
Zar je bitno kako se mjesto zove...mislim...razmisli zar neids tamo radi muzike... sta da ti kazem nego da danas ili se nema ukusa ili su svi nesto iskomleksirani...treba pronaci nesto sto je dobro a sada kako se zove i dali je izfurano ili ne mislim nije bitno....sto se tice uopste mjesta u tz mislim da nisu veliki problem koliki je problem su ljudi u tom istom grad....ljudi su iskompleksirani i neznaju ni oni sto vole nego sto vecina to i ja....to je fazon u tuzli ovaj mjesec cemo kod sece jer idu svi sledeci u slobodu itd....dobro edoo kaze RADO VIDJEN....svima daje da budu radoo vidjeni pa makar i neznali sta se njima svidja....
Post Reply