Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
Ali_G
Posts: 4642
Joined: 02/03/2002 00:00

#3151 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by Ali_G »

Schlauf2 wrote:
Ali_G wrote:Imam jedan problemcic
Htc one mini, kupljen prije godinu dana. Vec nakon mjesec dana su se na bocnim stranama javile pukotine za koje su u fontele rekli da je to mana telefona i da se desava. Pukotine su se vremenom prosirile i sad tamo kod volume tastera malo se odvojilo
U medjuvremenu se pokvarila tipka za paljenje. Da bi se tipka popravila mora se otvoriti mobitel, al ovaj serviser kaze da je moguce da mu se neki od tih dijelova polomi iako mu se to nije nikad desilo.
Sta mi je ciniti? Sta ako pukne neki dio okvira? Mob je jos u garanciji, u fontele
Pretpostavljam da je rijec o One Mini M7. Ukoliko jeste, dobro su ti rekli, na HTC One Mini to jeste mana i koliko ja znam svaki One Mini je ima (dizajnerska greska). Po meni je jedino rjesenje zamijeniti kompletan okvir jer ce ovaj sadasnji okvir samo jos dalje pucati.
To je taj model. Sve je tacno, samo sto je kvaka da vani uredjaje sa takvom greskom u garantnom roku mijenjaju za novi, nista se ne prepakuje.
Elem, kad smo vec kod toga, dobili smo novi mini, al tek nakon sto ni prepakivanje nije dalo rezultata i nakon prijetnji inspekcijom:D
Coromandel
Posts: 141
Joined: 22/03/2015 12:26

#3152 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by Coromandel »

Cossack wrote:
insaneinthebrain wrote:da li uzeti telefon u univerzalno ili u fontele-u gdje je 30KM skuplji :?
Fontele, vjeruj mi na ne vrijedi za*ebancija s univerzalno za tih 30 KM. Meni su iz univerzalno dali tablet kojem nije radila kamera, 50 dana sam se peglao s njima da mi vrate pare ili daju zamjenski. Uz mnogo natezanja su mi na kraju su ipak vratili keš. Uglavnom kod njih nikad više!
u fontele.ba sam do sada kupio nekoliko telefona i nikad, ama baš nikad nisam imao nikakvih problema.

ovi sa univerzalnog kada ih nazoveš da pitaš jel' imaju neki telefon na stanju, kažu ima ali za nekoliko dana (a stave cijenu jeftiniju od fontele.ba samo da im otjeraju mušteriju).

fontele.ba ljudi razvaljuju. imaju radnje na baščaršiji, bbi, scc i centru na ilidži.

momci koji rade, posebno oni u bbi su jako ljubazni i susretljivi. može se raditi i zamjena, plus što se dobije garancija od godinu dana za kupljeni novi telefon...
A&M
Posts: 80
Joined: 11/07/2012 16:09

#3153 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by A&M »

Narode,zakomliciraste mi zivot s ovim radnjama :-) :-) Zna li neko gdje da uzmem iphone 6 nov logicno s nekom garancijom a da mi pritom neko ne uvali sta ? Dajte neke sigurica radnje kad je upitanju iphone :-D
User avatar
Ljakan
Posts: 4684
Joined: 07/01/2014 09:48
Location: tuspas mene i sviju nas

#3154 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by Ljakan »

User avatar
avaks
Posts: 5657
Joined: 03/03/2013 15:44
Location: Sarajevo-x

#3155 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by avaks »

A&M wrote:Narode,zakomliciraste mi zivot s ovim radnjama :-) :-) Zna li neko gdje da uzmem iphone 6 nov logicno s nekom garancijom a da mi pritom neko ne uvali sta ? Dajte neke sigurica radnje kad je upitanju iphone :-D
Evo sa oficijelne stranice:
https://locate.apple.com/ba/en/sales/?p ... 18.4252876
http://www.mekline.ba/

Ostali stavljaju Autohorised Reseller ali ih nema na oficijelnoj kao ni servis...
Mada je to oko Applea i garancije meni sve sumnjivo :D Dok ne budemo imali pravu prodavnicu i nisi sigurica jbg
Saka
Posts: 2597
Joined: 25/02/2011 11:49

#3156 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by Saka »

A&M wrote:Narode,zakomliciraste mi zivot s ovim radnjama :-) :-) Zna li neko gdje da uzmem iphone 6 nov logicno s nekom garancijom a da mi pritom neko ne uvali sta ? Dajte neke sigurica radnje kad je upitanju iphone :-D
S iPhonom ti je kod nas situacija da ako hoćeš solidan servis, garanciju i račun platićeš 30% više nego što iPhone košta u USA i EU. A opet nećeš dobiti pravi servis jer niko u BiH nije ovlašten od Apple-a da prodaje iPhone (Mekline i sl. su reselleri za Mac, iPod, iPad, ali ne i za iPhone). Znači ako se šta pokvari slaće ga u najbliži ovlašteni servis (Hrvatska, Mađarska) ili će ti zamijeniti uređaj.

A ako kupuješ od švercera (Univerzalno, radnjice po čaršiji i sl.) platićeš otprilike realnu cijenu, koliko košta i u USA i EU (+50-tak KM), platićeš keš a fiskalnog računa nećeš dobiti (ako tražiš račun ili plaćaš karticom cijena ti je 30% viša).
U pravilu ni oni ti neće ništa uvaliti, daju svoju garanciju i zamijeniće ti telefon ako nešto nije uredu.
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#3157 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by zateznistub »

Saka wrote:
A&M wrote:Narode,zakomliciraste mi zivot s ovim radnjama :-) :-) Zna li neko gdje da uzmem iphone 6 nov logicno s nekom garancijom a da mi pritom neko ne uvali sta ? Dajte neke sigurica radnje kad je upitanju iphone :-D
S iPhonom ti je kod nas situacija da ako hoćeš solidan servis, garanciju i račun platićeš 30% više nego što iPhone košta u USA i EU. A opet nećeš dobiti pravi servis jer niko u BiH nije ovlašten od Apple-a da prodaje iPhone (Mekline i sl. su reselleri za Mac, iPod, iPad, ali ne i za iPhone). Znači ako se šta pokvari slaće ga u najbliži ovlašteni servis (Hrvatska, Mađarska) ili će ti zamijeniti uređaj.

A ako kupuješ od švercera (Univerzalno, radnjice po čaršiji i sl.) platićeš otprilike realnu cijenu, koliko košta i u USA i EU (+50-tak KM), platićeš keš a fiskalnog računa nećeš dobiti (ako tražiš račun ili plaćaš karticom cijena ti je 30% viša).
U pravilu ni oni ti neće ništa uvaliti, daju svoju garanciju i zamijeniće ti telefon ako nešto nije uredu.
Zasto lažeš čovjeka? Macline je autorizovan i za prodaju (svih proizvoda) i za servis!
Saka
Posts: 2597
Joined: 25/02/2011 11:49

#3158 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by Saka »

zateznistub wrote:
Saka wrote:
A&M wrote:Narode,zakomliciraste mi zivot s ovim radnjama :-) :-) Zna li neko gdje da uzmem iphone 6 nov logicno s nekom garancijom a da mi pritom neko ne uvali sta ? Dajte neke sigurica radnje kad je upitanju iphone :-D
S iPhonom ti je kod nas situacija da ako hoćeš solidan servis, garanciju i račun platićeš 30% više nego što iPhone košta u USA i EU. A opet nećeš dobiti pravi servis jer niko u BiH nije ovlašten od Apple-a da prodaje iPhone (Mekline i sl. su reselleri za Mac, iPod, iPad, ali ne i za iPhone). Znači ako se šta pokvari slaće ga u najbliži ovlašteni servis (Hrvatska, Mađarska) ili će ti zamijeniti uređaj.

A ako kupuješ od švercera (Univerzalno, radnjice po čaršiji i sl.) platićeš otprilike realnu cijenu, koliko košta i u USA i EU (+50-tak KM), platićeš keš a fiskalnog računa nećeš dobiti (ako tražiš račun ili plaćaš karticom cijena ti je 30% viša).
U pravilu ni oni ti neće ništa uvaliti, daju svoju garanciju i zamijeniće ti telefon ako nešto nije uredu.
Zasto lažeš čovjeka? Macline je autorizovan i za prodaju (svih proizvoda) i za servis!
Ako ja lažem ne laže Apple: https://locate.apple.com/ba/en/sales/?p ... 18.4252876
Gdje tu piše iPhone pod njihovim imenom?

Apple inače nikome ne dozvoljava da prodaje iPhone osim sopstvenim Apple store i operaterima. Ponekad većim trgovačkim lancima tipa MediaMarkt i ekskluzivnim resellerima tipa iStyle.

A ti se bolje informiši prije nego što nekog nazoveš lažovom!
Last edited by Saka on 10/07/2015 20:16, edited 1 time in total.
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#3159 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by zateznistub »

Saka wrote: Ako ja lažem ne laže Apple: https://locate.apple.com/ba/en/sales/?p ... 18.4252876
Gdje tu piše iPhone pod njihovim imenom?

Apple inače nikome ne dozvoljava da prodaje iPhone osim sopstvenim Apple store i operaterima. Ponekad većim trgovačkim lancima tipa MediaMarkt i ekskluyivnim resellerima tipa iStyle.

A ti se bolje informiši prije nego što nekog nazoveš lažovom!
Kako ga onda javno nude na sajtu?
Saka
Posts: 2597
Joined: 25/02/2011 11:49

#3160 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by Saka »

zateznistub wrote:
Saka wrote: Ako ja lažem ne laže Apple: https://locate.apple.com/ba/en/sales/?p ... 18.4252876
Gdje tu piše iPhone pod njihovim imenom?

Apple inače nikome ne dozvoljava da prodaje iPhone osim sopstvenim Apple store i operaterima. Ponekad većim trgovačkim lancima tipa MediaMarkt i ekskluyivnim resellerima tipa iStyle.

A ti se bolje informiši prije nego što nekog nazoveš lažovom!
Kako ga onda javno nude na sajtu?
A kako se prodaju kopirani CD-ovi nasred Ferhadije? Sta postavljas glupa pitanja kad si dobio dokaz. Ako tvrdis da su ovlasteni za sve, a ja ti stavio dolaz da nisu, ocekujem u najmanju ruku kopiju ugovora s Apple-om. A on odgovara pitanjem kako ga javno prodaju, ko eto mi u Svedskoj zivimo gdje se sva autorska prava postuju bez price. Cccccc.
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#3161 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by zateznistub »

Saka wrote: A kako se prodaju kopirani CD-ovi nasred Ferhadije? Sta postavljas glupa pitanja kad si dobio dokaz. Ako tvrdis da su ovlasteni za sve, a ja ti stavio dolaz da nisu, ocekujem u najmanju ruku kopiju ugovora s Apple-om. A on odgovara pitanjem kako ga javno prodaju, ko eto mi u Svedskoj zivimo gdje se sva autorska prava postuju bez price. Cccccc.
Poredis pijacu i prodavicu.

Za boldirano, pitaj Maglena, ne mene...
Saka
Posts: 2597
Joined: 25/02/2011 11:49

#3162 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by Saka »

I Univerzalno je prodavnica, i AT Store, i BH Telecom. Svi oni švercaju iPhone.

Nemam ja sta da pitam, ja znam da nisu ovlasteni, u suprotnom bi pisalo da jesu na Apple stranici resellera. Prema tome dok to ne bude molicu te da me ne nazivas lazovom bez dokaza!
User avatar
Pryda
Posts: 939
Joined: 16/02/2015 17:21

#3163 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by Pryda »

Saka wrote:
A&M wrote:Narode,zakomliciraste mi zivot s ovim radnjama :-) :-) Zna li neko gdje da uzmem iphone 6 nov logicno s nekom garancijom a da mi pritom neko ne uvali sta ? Dajte neke sigurica radnje kad je upitanju iphone :-D
S iPhonom ti je kod nas situacija da ako hoćeš solidan servis, garanciju i račun platićeš 30% više nego što iPhone košta u USA i EU. A opet nećeš dobiti pravi servis jer niko u BiH nije ovlašten od Apple-a da prodaje iPhone (Mekline i sl. su reselleri za Mac, iPod, iPad, ali ne i za iPhone). Znači ako se šta pokvari slaće ga u najbliži ovlašteni servis (Hrvatska, Mađarska) ili će ti zamijeniti uređaj.

A ako kupuješ od švercera (Univerzalno, radnjice po čaršiji i sl.) platićeš otprilike realnu cijenu, koliko košta i u USA i EU (+50-tak KM), platićeš keš a fiskalnog računa nećeš dobiti (ako tražiš račun ili plaćaš karticom cijena ti je 30% viša).
U pravilu ni oni ti neće ništa uvaliti, daju svoju garanciju i zamijeniće ti telefon ako nešto nije uredu.
Ja bi samo da potvrdim da je ovo boldirano istina 100%. E sad bi da jos i pitam kako to sve funkcionise, posto je ovo javna tajna da ne placaju pdv. I ja bi neki posao pokretao ako ovo ovako legalno moze. Hajde jasno mi je za ove radnjice po carsiji ali kako univerzalno radi. Da posalju 5 inspektora da kupe telefon imaju dokaz na licu mjesta da ih zatvore dozivotno..
Saka
Posts: 2597
Joined: 25/02/2011 11:49

#3164 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by Saka »

Eh pa to je samo jedan od dokaza da inspekcije kod nas nista ne rade i da su korumpirane. I ne samo to vec i vlast to podrzava, skoro ti je bila vijest da je ministar Bajrovic za ministarstvo kupio iPhone ni manje ni vise nego od Univerzalno. Nakon "istrazivanja trzista" a da ga je imalo istrazio znao bi da ljudi kradu drzavu na svakom koraku.

A to i ako ih uhvate, nisu to neke drasticne kazne, isplati se njima i platiti kaznu pa nastaviti. Ili dati inspektoru iPhone da zazmiri na jedno oko.

I tako ce biti i dalje dok glasate za SDA (mada ni drugi nisu puno bolji). Ali to je vec druga tema.

(Sad ce se opet javiti neki sreco i tvrditi kako lazem i kako nasi inspektori rade posteno i punom parom a kako je Univerzalno primjer uspjesne domace kompanije a ja samo ljubomorni Fahrin pulen). :D

Al u biti za nas konzumente su Univerzalno i slicni OK. Ne daju ti racun ali zato ti i ne naplate PDV. Zato jedino kod takvih imas razumne cijene. Ako hoces racun onda lijepo plati jos 30% na to. Daleko su gori oni sto ti u cijenu uracunaju PDV (kafane, restorani, buregdzinice) pa ti onda ne daju racun, znaci taj PDV koji ti naplate stave sebi u dzep. Pogledaj ko ima kucerine i vile po Baricama, Mrkovicima, nisu to vlasnici mobitel radnjica vec buregdzije, cevabdzije, ugostitelji, mesari.
Umjetnik a
Posts: 3078
Joined: 20/01/2007 10:26
Location: Sarajevo

#3165 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by Umjetnik a »

Saka wrote:Eh pa to je samo jedan od dokaza da inspekcije kod nas nista ne rade i da su korumpirane. I ne samo to vec i vlast to podrzava, skoro ti je bila vijest da je ministar Bajrovic za ministarstvo kupio iPhone ni manje ni vise nego od Univerzalno. Nakon "istrazivanja trzista" a da ga je imalo istrazio znao bi da ljudi kradu drzavu na svakom koraku.

A to i ako ih uhvate, nisu to neke drasticne kazne, isplati se njima i platiti kaznu pa nastaviti. Ili dati inspektoru iPhone da zazmiri na jedno oko.

I tako ce biti i dalje dok glasate za SDA (mada ni drugi nisu puno bolji). Ali to je vec druga tema.

(Sad ce se opet javiti neki sreco i tvrditi kako lazem i kako nasi inspektori rade posteno i punom parom a kako je Univerzalno primjer uspjesne domace kompanije a ja samo ljubomorni Fahrin pulen). :D

Al u biti za nas konzumente su Univerzalno i slicni OK. Ne daju ti racun ali zato ti i ne naplate PDV. Zato jedino kod takvih imas razumne cijene. Ako hoces racun onda lijepo plati jos 30% na to. Daleko su gori oni sto ti u cijenu uracunaju PDV (kafane, restorani, buregdzinice) pa ti onda ne daju racun, znaci taj PDV koji ti naplate stave sebi u dzep. Pogledaj ko ima kucerine i vile po Baricama, Mrkovicima, nisu to vlasnici mobitel radnjica vec buregdzije, cevabdzije, ugostitelji, mesari.
malo offtopic
ministar kupio mobitel iz DF stranke je, a kriva SDA, i jesi fahrin pulen, prav si pametan, a za te ugostitelje, ne znaci da su se tako obogatili, mada ih ima koji ne izdavaju
Saka
Posts: 2597
Joined: 25/02/2011 11:49

#3166 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by Saka »

Umjetnik a wrote:
Saka wrote:Eh pa to je samo jedan od dokaza da inspekcije kod nas nista ne rade i da su korumpirane. I ne samo to vec i vlast to podrzava, skoro ti je bila vijest da je ministar Bajrovic za ministarstvo kupio iPhone ni manje ni vise nego od Univerzalno. Nakon "istrazivanja trzista" a da ga je imalo istrazio znao bi da ljudi kradu drzavu na svakom koraku.

A to i ako ih uhvate, nisu to neke drasticne kazne, isplati se njima i platiti kaznu pa nastaviti. Ili dati inspektoru iPhone da zazmiri na jedno oko.

I tako ce biti i dalje dok glasate za SDA (mada ni drugi nisu puno bolji). Ali to je vec druga tema.

(Sad ce se opet javiti neki sreco i tvrditi kako lazem i kako nasi inspektori rade posteno i punom parom a kako je Univerzalno primjer uspjesne domace kompanije a ja samo ljubomorni Fahrin pulen). :D

Al u biti za nas konzumente su Univerzalno i slicni OK. Ne daju ti racun ali zato ti i ne naplate PDV. Zato jedino kod takvih imas razumne cijene. Ako hoces racun onda lijepo plati jos 30% na to. Daleko su gori oni sto ti u cijenu uracunaju PDV (kafane, restorani, buregdzinice) pa ti onda ne daju racun, znaci taj PDV koji ti naplate stave sebi u dzep. Pogledaj ko ima kucerine i vile po Baricama, Mrkovicima, nisu to vlasnici mobitel radnjica vec buregdzije, cevabdzije, ugostitelji, mesari.
malo offtopic
ministar kupio mobitel iz DF stranke je, a kriva SDA, i jesi fahrin pulen, prav si pametan, a za te ugostitelje, ne znaci da su se tako obogatili, mada ih ima koji ne izdavaju
Rekao sam nisu ni drugi bolji, a SDA je najkriminalnija stranka od rata pa naovamo, bez konkurencije. Apsolutno je njihova odgovornost što inspekcije ne rade i što je u zemlji totalna korupcija i bezvlašće. Nije niko rekao da su oni krivi što je iReuf neiživljeni balavac ali jesu krivi što su donijeli takve zakone i pravilnike da ministri mogu kupovati šta hoće i od koga hoće za naše pare bez ikakve kontrole i odgovornosti.

A to "izdavaju" te upravo odaje i svrstava u tipičnog SDA glasača.
User avatar
Qler
Posts: 23608
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#3167 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by Qler »

Kupim ja (tj ja sa jaranom) telefon u fontele, i igrom slucaja dodjem do ovlastenog servisa, tamo ga spoje, kad izbaci stolen, :) kazu desavalo se to vise puta, u paketima ih valjda po svijetu klepaju, novi telefoni, ne koristeni, samo spali sa kamiona... jedva se izvukao da ne zovu miliciju :)
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#3168 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by Maharadza »

Qler wrote:Kupim ja (tj ja sa jaranom) telefon u fontele, i igrom slucaja dodjem do ovlastenog servisa, tamo ga spoje, kad izbaci stolen, :) kazu desavalo se to vise puta, u paketima ih valjda po svijetu klepaju, novi telefoni, ne koristeni, samo spali sa kamiona... jedva se izvukao da ne zovu miliciju :)
Zato bolje uzeti polovan (očuvan) ali sa ofišl garom nego nov u takvim radnjama i onda otkriješ da je ukraden! :-)
User avatar
Qler
Posts: 23608
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#3169 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by Qler »

U glavnom ne bi smio u sveCku sa njim :)
User avatar
Cossack
Posts: 7146
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#3170 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by Cossack »

Qler wrote:Kupim ja (tj ja sa jaranom) telefon u fontele, i igrom slucaja dodjem do ovlastenog servisa, tamo ga spoje, kad izbaci stolen, :) kazu desavalo se to vise puta, u paketima ih valjda po svijetu klepaju, novi telefoni, ne koristeni, samo spali sa kamiona... jedva se izvukao da ne zovu miliciju :)
Čuj jedva?! :-) Ako ti se IMEI poklapa s onim sa garancije tebi ne mogu ništa.
Umjetnik a
Posts: 3078
Joined: 20/01/2007 10:26
Location: Sarajevo

#3171 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by Umjetnik a »

Saka wrote:
Umjetnik a wrote:
Saka wrote:Eh pa to je samo jedan od dokaza da inspekcije kod nas nista ne rade i da su korumpirane. I ne samo to vec i vlast to podrzava, skoro ti je bila vijest da je ministar Bajrovic za ministarstvo kupio iPhone ni manje ni vise nego od Univerzalno. Nakon "istrazivanja trzista" a da ga je imalo istrazio znao bi da ljudi kradu drzavu na svakom koraku.

A to i ako ih uhvate, nisu to neke drasticne kazne, isplati se njima i platiti kaznu pa nastaviti. Ili dati inspektoru iPhone da zazmiri na jedno oko.

I tako ce biti i dalje dok glasate za SDA (mada ni drugi nisu puno bolji). Ali to je vec druga tema.

(Sad ce se opet javiti neki sreco i tvrditi kako lazem i kako nasi inspektori rade posteno i punom parom a kako je Univerzalno primjer uspjesne domace kompanije a ja samo ljubomorni Fahrin pulen). :D

Al u biti za nas konzumente su Univerzalno i slicni OK. Ne daju ti racun ali zato ti i ne naplate PDV. Zato jedino kod takvih imas razumne cijene. Ako hoces racun onda lijepo plati jos 30% na to. Daleko su gori oni sto ti u cijenu uracunaju PDV (kafane, restorani, buregdzinice) pa ti onda ne daju racun, znaci taj PDV koji ti naplate stave sebi u dzep. Pogledaj ko ima kucerine i vile po Baricama, Mrkovicima, nisu to vlasnici mobitel radnjica vec buregdzije, cevabdzije, ugostitelji, mesari.
malo offtopic
ministar kupio mobitel iz DF stranke je, a kriva SDA, i jesi fahrin pulen, prav si pametan, a za te ugostitelje, ne znaci da su se tako obogatili, mada ih ima koji ne izdavaju
Rekao sam nisu ni drugi bolji, a SDA je najkriminalnija stranka od rata pa naovamo, bez konkurencije. Apsolutno je njihova odgovornost što inspekcije ne rade i što je u zemlji totalna korupcija i bezvlašće. Nije niko rekao da su oni krivi što je iReuf neiživljeni balavac ali jesu krivi što su donijeli takve zakone i pravilnike da ministri mogu kupovati šta hoće i od koga hoće za naše pare bez ikakve kontrole i odgovornosti.

A to "izdavaju" te upravo odaje i svrstava u tipičnog SDA glasača.
pasa ovo je forum koristim ulicni riječnik, ne pisem magistarski, a kako ti to procijenjujes koja je strnka najvise korumpirana, ne volim ja ni SDA niti bilo koju stranku, ali mrzim kad vidim ove iz DF-a kao oni su sada anđeli, samo su oni posteni a svi ostali su kriminalci, da ne idemo vise u offtopic
Umjetnik a
Posts: 3078
Joined: 20/01/2007 10:26
Location: Sarajevo

#3172 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by Umjetnik a »

kakva je radnja digitalcity?
User avatar
Qler
Posts: 23608
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#3173 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by Qler »

Cossack wrote:
Qler wrote:Kupim ja (tj ja sa jaranom) telefon u fontele, i igrom slucaja dodjem do ovlastenog servisa, tamo ga spoje, kad izbaci stolen, :) kazu desavalo se to vise puta, u paketima ih valjda po svijetu klepaju, novi telefoni, ne koristeni, samo spali sa kamiona... jedva se izvukao da ne zovu miliciju :)
Čuj jedva?! :-) Ako ti se IMEI poklapa s onim sa garancije tebi ne mogu ništa.

IMEI se poklapa sa onim koji je prijavljen da je ukraden telefon. Telefon kupljen u radnji ovoj pijacarakoj, a ovlasteni servis cim ga je spojio vidio da je prijavljen kao ukraden... Tako da su ovi da su htjeli tjerati mak na konac mogli regularno zovnuti miliciju da dodju po telefon i posalju ga u swe...
User avatar
pici
Posts: 43594
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3174 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by pici »

Leagoo kakvi su mobiteli... evo ima bajramsko snizenje u univerzalno Lead 7 252KM... isplatili se ovo i uzeo bi jos jedan Lead 3 148KM... nedam za mobitel vise od 300 KM
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#3175 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by zateznistub »

pici wrote:Leagoo kakvi su mobiteli... evo ima bajramsko snizenje u univerzalno Lead 7 252KM... isplatili se ovo i uzeo bi jos jedan Lead 3 148KM... nedam za mobitel vise od 300 KM
Moj savjet nemoj te nepoznate nipošto.

Možda neki bolji polovnjak ili nov mid class, samo ne kosooke

a ti čini šta hoćeš
Post Reply