Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
roki
Posts: 1904
Joined: 08/09/2006 14:14

#1 gdje kupiti mobitel u sarajevu

Post by roki »

Svakodnecvno setajuci bascarsijom nisam mogao a da ne primjetim 3-4 radnje nize Sebilja sa bogatom ponudom mobitela.Zainteresovan za Nokiu 6300 (310-350KM) i nokiu N73(400KM) provjerih navedene cijene u ovim "mobil shopovima".Prilicno sam sumnjicav oko ovih prodavaca,radnje su uznikle preko noci,odakle nabavljaju opremu i slicno.Kazu da nude garanciju od 1 godine.Hmm...OK rekoh,ali sta ako se radnja zatvori u garantnom roku sto je vrlo moguce?
Zanima me preporuka gdje kupiti mobitel,mozda na gore navedenim lokacijama i u nekoj radnji gdje ste vi kupovali i bili zadovoljni.
U mobil mediju mi se neide jer su poskupi a prije nekog vremena su imali u ponudi samo par modela telefona.
User avatar
CLIO
Posts: 968
Joined: 20/02/2008 11:51

#2 Re: gdje kupiti mobitel u sarajevu

Post by CLIO »

U IT-Computers tamo su najjeftiniji. :lol: :lol: :lol:
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#3 Re: gdje kupiti mobitel u sarajevu

Post by strong69 »

u BH Telecomu :-D Ugovor, otplata itd... Mislim da je N73 prilicno povoljan (cijena).
User avatar
roki
Posts: 1904
Joined: 08/09/2006 14:14

#4 Re: gdje kupiti mobitel u sarajevu

Post by roki »

ocekujem bar par ozbiljnih odgovora.U Telecomu ne zelim da kupim ne volim placati rate 1 ili 2 godine.posto mobitel mijenjam svake 2 do 3 godine treba da me sluzi za to vrijeme.
User avatar
grunt
Posts: 2067
Joined: 17/01/2008 23:41
Location: Ne budi med da te raznesu,ni otrov da se od tebe truju.
Contact:

#5 Re: gdje kupiti mobitel u sarajevu

Post by grunt »

Ja sam dosad u IMAMEX-u uzeo tri mobitela,cjene povoljne,nisam imao nikakvih problema,garancija 1 god.
Kao da gledam,sad če neko reči da su tamo mobiteli sranje,smeće..... :D !!!
User avatar
roki
Posts: 1904
Joined: 08/09/2006 14:14

#6 Re: gdje kupiti mobitel u sarajevu

Post by roki »

gdje se nalazi zaj imamex da pogledam
uhljug_s_koseva
Posts: 168
Joined: 31/12/2007 00:53
Location: sarajevska shambala

#7 Re: gdje kupiti mobitel u sarajevu

Post by uhljug_s_koseva »

Imas na autopijaci mobitela,mozes naci sve sto zamislis :-D .Velike su sanse da ces tamo naci i svoj mobitel koji je nedavno ukraden ili zagubljen.Naravno,dobijas garanciju,ali mozes je iskoristit samo ako ponovo nadjes "prodavaca".
User avatar
ranger
Posts: 2641
Joined: 14/04/2008 14:58
Location: Po sumama i gorama nase zemlje ponosne

#8 Re: gdje kupiti mobitel u sarajevu

Post by ranger »

ja kupujem od jednog lika iz oglasa!
Kupio sam vec 2 Sony Ericssona, K750i kupljen polovinom 2006, radi besprijekorno (i joystick), K800i kupljen u polovinom 2007 isto tako radi savrseno, hvala Bogu! Uz njih dobio full opremu, original pakovanje! Naravno nema garancije, al ja sam fakat zadovoljan i ubuduce cu kupovat telefone od njega! Eh sad...svakom svoje...mozda neko ima i suprotna iskustva, al kod mene je tako!
User avatar
grunt
Posts: 2067
Joined: 17/01/2008 23:41
Location: Ne budi med da te raznesu,ni otrov da se od tebe truju.
Contact:

#9 Re: gdje kupiti mobitel u sarajevu

Post by grunt »

roki wrote:gdje se nalazi zaj imamex da pogledam
Neđarići,preko puta Studenskih domova!!!
User avatar
TheWatcher
Posts: 2603
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#10 Re: gdje kupiti mobitel u sarajevu

Post by TheWatcher »

roki wrote:gdje se nalazi zaj imamex da pogledam
jedan na cengic wili preko pura tramvajskog okretalista dvojka jedan u nedzaricima kod cevabdzinice venera jedan na ilidzi kod tram.terminala i jedan na stupu :dance:
User avatar
roki
Posts: 1904
Joined: 08/09/2006 14:14

#11 Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by roki »

Gdje kupiti mobitel?
Prije sam uzimao u mobilmediji ili sam dobivao sa vana.To je bilo prije.Mobilmedije nema,a nema ni ovoga dostavljaca iz NJemacke.
Citao sam na forumu da Imamex nevalja
Kakve su radnjice po čarsiji?
Zapravo kazite gdje je najbolje(najsigurnije) kupiti nov mobitel.Dat cu i 20-30KM vise al da znam da je original i da imam siguran servis
User avatar
hakazvaka
Posts: 6315
Joined: 11/02/2008 09:27
Location: $_SESSION[]
Contact:

#12 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by hakazvaka »

kako ba MobilMedia ne radi !? renoviraju prostor na Malti, ali bas danas gledam pise da rade poslovnice u BBI centru i na, ja mislim, Dobrinji, al nisam siguran jel bila Dobrinja il neko drugo naselje :-?

uglavnom, iz imamexa imam 2 sony ericssona, oba rade ono, perfekt vec 2 godine (jedan godinu :D ), s tim da su npr. izvadili originalne slusalice iz pakovanja oba telefona, i stavili neki stariji model od Sony-a, upitnog kvaliteta.. servis je za ku*ac njihov, prijatelj je nosio tamo Nokiu, al nije bila njihova greska nego mu je ispao telefon, pa su momci dole od jednostavne zamjene displeja napravili citavu frku, napravili vise stete nego sto je bilo. na kraju su sve sanirali besplatno, ali vrijeme je vrijeme ...
User avatar
roki
Posts: 1904
Joined: 08/09/2006 14:14

#13 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by roki »

Pa bio sam u Mobilmediji u BBI prije neki dan.Radnja je poluprazna.Samo na nekoliko polica LCD monitori i neka sića od tehnike.
User avatar
travar
Posts: 2760
Joined: 14/08/2006 21:23
Location: Tudena

#14 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by travar »

Ja sam u radnji na Alipašinom Polju (pored pijace, mislim da se zove Extra Mobiles ili tako nešta) uzeo mobitel, 30 KM jeftiniji nego u Imamexu (u kojem btw nije bilo tog mobitela).
Čovjek nabavlja iz Njemačke brandirane mobove, onda ih samo de-brandira :D, i prodaje!
Već sam prije 5 godina uzeo jedan mobiel kod njega, i evo još radi bez problema!
I što je najvažnije, garancija je 1 godina!
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#15 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by Neelix »

travar wrote:Ja sam u radnji na Alipašinom Polju (pored pijace, mislim da se zove Extra Mobiles ili tako nešta) uzeo mobitel, 30 KM jeftiniji nego u Imamexu (u kojem btw nije bilo tog mobitela).
Čovjek nabavlja iz Njemačke brandirane mobove, onda ih samo de-brandira :D, i prodaje!
Već sam prije 5 godina uzeo jedan mobiel kod njega, i evo još radi bez problema!
I što je najvažnije, garancija je 1 godina!
joj sto ga smaslat volis :D :lol:

ja sam kupovao u imamexu bez problema, a najdraze mi je neki telecomov na rate. najsigurniji si, a garancija 2 god.
*mima*

#16 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by *mima* »

Ima na Ciglanama....na platou, nize kafica Paris.....Znam samo da rastura sa mobitelima.
vanjki
Posts: 1785
Joined: 26/10/2006 17:37

#17 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by vanjki »

nemoj samo kod mobymese.frajer je dosta ljudi zajebao
*mima*

#18 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by *mima* »

Neelix wrote:
travar wrote:Ja sam u radnji na Alipašinom Polju (pored pijace, mislim da se zove Extra Mobiles ili tako nešta) uzeo mobitel, 30 KM jeftiniji nego u Imamexu (u kojem btw nije bilo tog mobitela).
Čovjek nabavlja iz Njemačke brandirane mobove, onda ih samo de-brandira :D, i prodaje!
Već sam prije 5 godina uzeo jedan mobiel kod njega, i evo još radi bez problema!
I što je najvažnije, garancija je 1 godina!
joj sto ga smaslat volis :D :lol:

ja sam kupovao u imamexu bez problema, a najdraze mi je neki telecomov na rate. najsigurniji si, a garancija 2 god.


Telefoni telecoma su stvarno cisti lopovluk.
User avatar
travar
Posts: 2760
Joined: 14/08/2006 21:23
Location: Tudena

#19 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by travar »

Neelix wrote:
travar wrote:Ja sam u radnji na Alipašinom Polju (pored pijace, mislim da se zove Extra Mobiles ili tako nešta) uzeo mobitel, 30 KM jeftiniji nego u Imamexu (u kojem btw nije bilo tog mobitela).
Čovjek nabavlja iz Njemačke brandirane mobove, onda ih samo de-brandira :D, i prodaje!
Već sam prije 5 godina uzeo jedan mobiel kod njega, i evo još radi bez problema!
I što je najvažnije, garancija je 1 godina!
joj sto ga smaslat volis :D :lol:

ja sam kupovao u imamexu bez problema, a najdraze mi je neki telecomov na rate. najsigurniji si, a garancija 2 god.
Jes' vidio :D
Ne fakat, tražio u Imamexu k850i koji prema njihovom sajtu košta 399, ne vjeruješ provjeri!
Odem ja, kaže nestalo, trebalo bi ovih dana doći, ok!
Odem nakon par sedmica, kaže nema, ne zna hoće li uopšte više nabavljati, a cijena još stoji na stranici!

Nazovem lika, bla bla, koliko, 370 KM!

Nije ovo nikakva reklama lia je tako, nemoj da ti slikam račun :D
F.G.R.
Posts: 422
Joined: 23/02/2009 15:54

#20 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by F.G.R. »

Ima frajer ja kod njega uzimam, mislim da je najjeftiniji....i pouzdan, pa ako hoces broj...
User avatar
roki
Posts: 1904
Joined: 08/09/2006 14:14

#21 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by roki »

Hvala svima na odgovorima.Obisao opet Imamex.Recimo Nokia 6300 je 230 ili 240KM nemogu se sjetiti.Znam da je prije godinu dana taj mob. bio 300KM.
Ponuda je osrednja ali cu vjerovatno tu nesto kupiti.Otisao sam odmah i do mobilmedije.mobitela uopste nemaju : (
F.G.R.
Posts: 422
Joined: 23/02/2009 15:54

#22 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by F.G.R. »

061 237 822 - Jasmin ili ovako nesto

Nazovi covjeka i uporedi cijene, mozda je jeftiniji...
big head
Posts: 1
Joined: 11/06/2009 16:11

#23 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by big head »

najbolje mjesto, najpouzdaniji telefoni, garancija naravno, i najpovoljnije kod Cele u trznici na Grbavici, nije kod onog nekog Mese, nego unutra u trznici na prvom spratu, lik je Celo, nisam siguran kak se zove, Elmedin ili tako nekak.
User avatar
hakazvaka
Posts: 6315
Joined: 11/02/2008 09:27
Location: $_SESSION[]
Contact:

#24 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by hakazvaka »

big head wrote:najbolje mjesto, najpouzdaniji telefoni, garancija naravno, i najpovoljnije kod Cele u trznici na Grbavici, nije kod onog nekog Mese, nego unutra u trznici na prvom spratu, lik je Celo, nisam siguran kak se zove, Elmedin ili tako nekak.
zvoni jednom, kucaj dva put :D :D
User avatar
mayab
Posts: 26962
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#25 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by mayab »

travar wrote:Ja sam u radnji na Alipašinom Polju (pored pijace, mislim da se zove Extra Mobiles ili tako nešta) uzeo mobitel, 30 KM jeftiniji nego u Imamexu (u kojem btw nije bilo tog mobitela).
Čovjek nabavlja iz Njemačke brandirane mobove, onda ih samo de-brandira :D, i prodaje!
Već sam prije 5 godina uzeo jedan mobiel kod njega, i evo još radi bez problema!
I što je najvažnije, garancija je 1 godina!
I ja sam prije nepune 3 god tu kupio mob ,sa Vodafona, prva liga, prezadovoljan sam
Post Reply