Gdje su baste nestale

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
emi_eft
Posts: 411
Joined: 20/07/2015 12:40

#1 Gdje su baste nestale

Post by emi_eft »

Ko sto pise - nigdje baste, proljece uveliko a baste ni za lijeka. Jedine baste koje imaju su one koje pripadaju kaficu - tipa Monolo i Aquarius, ali nigje u gradu kafu u basti popit. I Cordoba tek nekidan iznijela, Vatra ima samo one papanske ofirne visoke stolove, Vanilla nema nikako baste, oko Socijalnog nista, SLatko i SLano nista, oko Robota nista - sta se desava? Jel to neki zakon il su ovi sto drze objekte na teskim drogama i ne vole pare? Pa cekam proljece radi basta, i onda prc..jel to Hadzibajric nesto, il je cunorezac :? kace basteeee znalko
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#2 Re: Gdje su baste nestale

Post by muha_sa »

polako--tek se snijeg otopio
dosada_ziva
Posts: 383
Joined: 04/02/2015 22:54

#3 Re: Gdje su baste nestale

Post by dosada_ziva »

eno, metropolis napravi bastu ispred katedrale. Uze pola trga

Ovim u Strosi ne daju, al zato Rasidovic moze sve jebiga.
User avatar
Dope_Man
Posts: 7778
Joined: 03/06/2016 16:31

#4 Re: Gdje su baste nestale

Post by Dope_Man »

Realno vecinu dana i nije neko vrijeme za baste, ili je suncano ali relativno hladno, ili prijeti da ce kisa kao danas. Prosao sam i malom alejom na Ilidizi prije ovog hladnog vala i tad su svi vec bili vani, ali onda naleti snijeg pa su se povukli. Bice sigurno sad od vikenda, ako vrijeme posluzi.
Niemand
Posts: 7944
Joined: 31/03/2014 01:55

#5 Re: Gdje su baste nestale

Post by Niemand »

Ko bi vama ugodio. Cas vam baste smetaju i ne more se proci ulicom, krkanluk i tako ta prica, proslo malo-djesu baste.
User avatar
Dope_Man
Posts: 7778
Joined: 03/06/2016 16:31

#6 Re: Gdje su baste nestale

Post by Dope_Man »

Kako kome, ja nemam nista protiv basti ako su postavljene tako da ne zauzimaju komplet ulicu. Ono u Strosinoj nije valjalo, pa su kaznjeni jednu godinu i drago mi je da jesu. Sad valjda mogu opet traziti dozvolu za ovu sezonu i, ako dobiju, moraju se drzati predvidjenih gabarita. Problem vecine ulica sa bastama je sto svi zauzmu daleko vise prostora nego sto bi smjeli pa to ne lici na ulicu vec na ciganski vasar.
User avatar
Logovan
Posts: 94403
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#7 Re: Gdje su baste nestale

Post by Logovan »

Ona bašta kod katedrale, je l' mogla biti veća? Malo je ono. :oops:

Čuo sam da će je ustakliti. :skoljka:
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#8 Re: Gdje su baste nestale

Post by Nepass »

Vratile se baste u strosu
User avatar
Edin H.
Posts: 47030
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#9 Re: Gdje su baste nestale

Post by Edin H. »

Nepass wrote:Vratile se baste u strosu

Hura :D
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40814
Joined: 29/06/2011 23:39

#10 Re: Gdje su baste nestale

Post by dječak sa šibicama »

Sramota, nema covjek gdje sjesti i 4 sata srkati jednu kafu, baciti na sto Marlboro i kljuceve od auta, ima li to sve smisla pitam ja.
peepeep
Posts: 940
Joined: 10/10/2016 12:04

#11 Re: Gdje su baste nestale

Post by peepeep »

Očekivano, trajalo je do prvih izbora. :(
User avatar
Edin H.
Posts: 47030
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#12 Re: Gdje su baste nestale

Post by Edin H. »

dječak sa šibicama wrote:Sramota, nema covjek gdje sjesti i 4 sata srkati jednu kafu, baciti na sto Marlboro i kljuceve od auta, ima li to sve smisla pitam ja.

A fontele? :shock:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#13 Re: Gdje su baste nestale

Post by amar1994 »

Papak je kao štala sa inox ogradom i mermernim podom, sa dva krilata lava na ulazu.
Papak nije ometen u razvoju, naprotiv dobro se razvija i uspjeva na našim prostorima.
Papak je ometen u emancipaciji i urbanizmu i povrh svega papak je otporan kao žohar.
Možeš ga prskati kulturom i zaprašivati bontonom ali na kraju on ipak izviri ispod nekog kamena i otrese kulturu i bonton sa sebe pa nastavi po starom.
:lol:
Post Reply