Gdje nauciti plivati - Tuzla

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice, Kladnja i Zvornika...
Post Reply
aer0
Posts: 7
Joined: 09/07/2012 18:07

#1 Gdje nauciti plivati - Tuzla

Post by aer0 »

E ovako imam 17 godina i ne znam plivati, pa ako neko zna gdje u Tuzli nauciti plivati, koliko treba placati, koji su termini i tako te stvari, po mogucnosti da su informacije 100 % tacne ? :)

Hvala ! :)
User avatar
slobodann
Posts: 203
Joined: 20/05/2012 10:32

#2 Re: Gdje nauciti plivati - Tuzla

Post by slobodann »

Ako ne znas plivati najbolje ti je - u kojem god da si gradu, da pokusas sa klubovima koji se profesionalno bave plivanjem, oni vjerovatno imaju i pocetni kurst i ucenja svih tehnika plivanja.

Raspitaj se gdje se kod vas uci generalno plivanje - obicno su to bazeni zatvorenog tipa.
User avatar
vaučer
Posts: 9154
Joined: 04/08/2009 15:22
Location: Living in the past

#3 Re: Gdje nauciti plivati - Tuzla

Post by vaučer »

Ako ima ikakav bazen ima sigurno i instruktor plivanja.
User avatar
Ivo Lola
Posts: 820
Joined: 18/04/2009 19:59

#4 Re: Gdje nauciti plivati - Tuzla

Post by Ivo Lola »

zatvoreni bazen imas u hotelu tuzla naravno, ima sigurno i skola plivanja
a nemoj se brinut time sto ne znas plivat, meni je 22 pa ne znam :) a svake godine sam na moru

ne pokusavam ja tebe odgovorit, nauci plivat svakako ako si vec odlucio i ja bi volio da znam al jbg zamisli mene sa 22 godine i 90 kila da se brckam sa djecom i ucim plivat, nebi bile bas ugodne scene :roll:
User avatar
1919
Posts: 82
Joined: 26/06/2012 14:28

#5 Re: Gdje nauciti plivati - Tuzla

Post by 1919 »

aer0 wrote:E ovako imam 17 godina i ne znam plivati, pa ako neko zna gdje u Tuzli nauciti plivati, koliko treba placati, koji su termini i tako te stvari, po mogucnosti da su informacije 100 % tacne ? :)

Hvala ! :)
Na Panonskom jezeru imaš ja mislim na slapovima gore,pogledaj na njihovoj FB str. ,a možeš otići u hotel Tuzlu (ulaz za bazen) pa raspitat se.

Najbolje ti je ako nećeš da ideš u školu za plivanje,starog/dajdžu/amidžu za ruku i na neki bazen i sl. ;)
User avatar
Salcho
Posts: 260
Joined: 28/05/2012 11:16

#6 Re: Gdje nauciti plivati - Tuzla

Post by Salcho »

Na panonskom svake godine vrse obuku za neplivace...
Post Reply