Gdje kupiti solidan bracni kreveT (i dusek)

zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#51 Re: Gdje kupiti solidan bracni kreveT (i dusek)

Post by zelenashica »

opet ja wrote:
chuchumbamayumbe wrote:
opet ja wrote:Mi smo kupili meblov (madrac + krevet)...dosao nas je oko 1200 KM...pravo dobar
Gdje?!
eko stil...cengic vila...ceka se na isporuku (mi smo cak 2 mjeseca cekali) al' se brate isplati...moji starci su kupili isti krevet prije 30 god...eno ga jos zdrav i prav

Misliš na ovaj meblo jogy....definitvno u klasi nakboljih..... :-D
http://www.meblojogi.si/
opet ja
Posts: 653
Joined: 26/02/2009 22:36

#52 Re: Gdje kupiti solidan bracni kreveT (i dusek)

Post by opet ja »

zelenashica wrote:
opet ja wrote:
chuchumbamayumbe wrote: Gdje?!
eko stil...cengic vila...ceka se na isporuku (mi smo cak 2 mjeseca cekali) al' se brate isplati...moji starci su kupili isti krevet prije 30 god...eno ga jos zdrav i prav

Misliš na ovaj meblo jogy....definitvno u klasi nakboljih..... :-D
http://www.meblojogi.si/
yes, yes :thumbup:
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#53 Re: Gdje kupiti solidan bracni kreveT (i dusek)

Post by Maraschino »

Tirkiz wrote:Image




samo mi nije jasno kako se moze " uprt" nogama :-D na ovom krevetu... jedino naopacke da se okrenemo :-D :-D
:lol: :lol:

prvo sto je i meni palo na pamet... :-) ovo je za one (starije) koji misle samo na spavanje... :wink: :D


p.s mozda je i bolje ovako inace valja podnozje cesce mijenjati
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#54 Re: Gdje kupiti solidan bracni kreveT (i dusek)

Post by chuchumbamayumbe »

Maraschino wrote:
Tirkiz wrote:Image




samo mi nije jasno kako se moze " uprt" nogama :-D na ovom krevetu... jedino naopacke da se okrenemo :-D :-D
:lol: :lol:

prvo sto je i meni palo na pamet... :-) ovo je za one (starije) koji misle samo na spavanje... :wink: :D


p.s mozda je i bolje ovako inace valja podnozje cesce mijenjati
Dajte ba ljudi, koji vam je?!
Svi se seksaju, i zabe, i ribe, i slonovi, i bljke se razmnozavaju putem polenovog praha (sto bi rekao RASMC), i niko nema "oslonac" za noge?!
Stvarno ste razmazeni!
8-)
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#55 Re: Gdje kupiti solidan bracni kreveT (i dusek)

Post by zelenashica »

Maraschino wrote:
Tirkiz wrote:Image




samo mi nije jasno kako se moze " uprt" nogama :-D na ovom krevetu... jedino naopacke da se okrenemo :-D :-D
:lol: :lol:

prvo sto je i meni palo na pamet... :-) ovo je za one (starije) koji misle samo na spavanje... :wink: :D


p.s mozda je i bolje ovako inace valja podnozje cesce mijenjati
:x :x :x ja to tebi starija :D :lol: :lol: :lol: komšija komšija ,ne valja ti zaključak :oops: ovaj krevet ima idealnu visinu za neke omiljene poze :oops:
opet ja
Posts: 653
Joined: 26/02/2009 22:36

#56 Re: Gdje kupiti solidan bracni kreveT (i dusek)

Post by opet ja »

chuchumbamayumbe wrote:
Maraschino wrote:
Tirkiz wrote:Image




samo mi nije jasno kako se moze " uprt" nogama :-D na ovom krevetu... jedino naopacke da se okrenemo :-D :-D
:lol: :lol:

prvo sto je i meni palo na pamet... :-) ovo je za one (starije) koji misle samo na spavanje... :wink: :D


p.s mozda je i bolje ovako inace valja podnozje cesce mijenjati
Dajte ba ljudi, koji vam je?!
Svi se seksaju, i zabe, i ribe, i slonovi, i bljke se razmnozavaju putem polenovog praha (sto bi rekao RASMC), i niko nema "oslonac" za noge?!
Stvarno ste razmazeni!
8-)
ma taj "oslonac" za noge je potreban samo onima koji nemaju dovoljno snage u rukama 8-) :skoljka: :D
User avatar
statix
Posts: 2961
Joined: 27/08/2009 09:04
Location: Sarajevo

#57 Re: Gdje kupiti solidan bracni kreveT (i dusek)

Post by statix »

@opet ja
Mislis u kukovima? :dance:
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#58 Re: Gdje kupiti solidan bracni kreveT (i dusek)

Post by Maraschino »

gdje vi trazite snagu... :roll: :? :shock: :-) :D :lol: :lol:
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#59 Re: Gdje kupiti solidan bracni kreveT (i dusek)

Post by zelenashica »

Maraschino wrote:gdje vi trazite snagu... :roll: :? :shock: :-) :D :lol: :lol:
ja vala u muškarcu tražim :D
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#60 Re: Gdje kupiti solidan bracni kreveT (i dusek)

Post by Maraschino »

zelenashica wrote:
Maraschino wrote:gdje vi trazite snagu... :roll: :? :shock: :-) :D :lol: :lol:
ja vala u muškarcu tražim :D

...ja mislio u kukovima :lol: :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#61 Re: Gdje kupiti solidan bracni kreveT (i dusek)

Post by spreca »

Maraschino wrote:
Tirkiz wrote:Image




samo mi nije jasno kako se moze " uprt" nogama :-D na ovom krevetu... jedino naopacke da se okrenemo :-D :-D
:lol: :lol:

prvo sto je i meni palo na pamet... :-) ovo je za one (starije) koji misle samo na spavanje... :wink: :D


p.s mozda je i bolje ovako inace valja podnozje cesce mijenjati




ako je problem u zadnjoj stranici onda je rjesenje da ne rezes nokte na nogama :lol: (sjeti se pejakovica)
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#62 Re: Gdje kupiti solidan bracni kreveT (i dusek)

Post by chuchumbamayumbe »

Kupljen krevet (160x200) i Nobil dusek (nekakav lateks sendvic, sta ti ga ja znam).
Sada ide jos jedno pitanje!
Sta je bolje, dodati latoflex na ovaj krevet iz jednog dijela (160x200), ili iz dva dijela (80x200)?!
Napominjem da je dusek iz jednog dijela.
sabanss
Posts: 4544
Joined: 13/08/2006 11:20

#63 Re: Gdje kupiti solidan bracni kreveT (i dusek)

Post by sabanss »

chuchumbamayumbe wrote:Kupljen krevet (160x200) i Nobil dusek (nekakav lateks sendvic, sta ti ga ja znam).
Sada ide jos jedno pitanje!
Sta je bolje, dodati latoflex na ovaj krevet iz jednog dijela (160x200), ili iz dva dijela (80x200)?!
Napominjem da je dusek iz jednog dijela.
Mislim da ga i ne mozes uzeti iz jednog dijela. Bolje je iz dva, jos bi bolje bilo da si uzeo i dva madraca. Inace taj madrac je dobar (ako mislimo na isti), krevet je od bukovine - drvo jel' tako?
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#64 Re: Gdje kupiti solidan bracni kreveT (i dusek)

Post by chuchumbamayumbe »

sabanss wrote:
chuchumbamayumbe wrote:Kupljen krevet (160x200) i Nobil dusek (nekakav lateks sendvic, sta ti ga ja znam).
Sada ide jos jedno pitanje!
Sta je bolje, dodati latoflex na ovaj krevet iz jednog dijela (160x200), ili iz dva dijela (80x200)?!
Napominjem da je dusek iz jednog dijela.
Mislim da ga i ne mozes uzeti iz jednog dijela. Bolje je iz dva, jos bi bolje bilo da si uzeo i dva madraca. Inace taj madrac je dobar (ako mislimo na isti), krevet je od bukovine - drvo jel' tako?
Jes, otkud znas?! :)
Zaboravih se zahvaliti na savjetu!
Primljeno k znanju!

:thumbup:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#65 Re: Gdje kupiti solidan bracni kreveT (i dusek)

Post by spreca »

sabanss wrote:
chuchumbamayumbe wrote:Kupljen krevet (160x200) i Nobil dusek (nekakav lateks sendvic, sta ti ga ja znam).
Sada ide jos jedno pitanje!
Sta je bolje, dodati latoflex na ovaj krevet iz jednog dijela (160x200), ili iz dva dijela (80x200)?!
Napominjem da je dusek iz jednog dijela.
Mislim da ga i ne mozes uzeti iz jednog dijela. Bolje je iz dva, jos bi bolje bilo da si uzeo i dva madraca. Inace taj madrac je dobar (ako mislimo na isti), krevet je od bukovine - drvo jel' tako?



Zasto madrac iz dva dijela ja imam iz jednog dijela i veoma sam zadovoljan
sabanss
Posts: 4544
Joined: 13/08/2006 11:20

#66 Re: Gdje kupiti solidan bracni kreveT (i dusek)

Post by sabanss »

chuchumbamayumbe wrote:
sabanss wrote: Mislim da ga i ne mozes uzeti iz jednog dijela. Bolje je iz dva, jos bi bolje bilo da si uzeo i dva madraca. Inace taj madrac je dobar (ako mislimo na isti), krevet je od bukovine - drvo jel' tako?
Jes, otkud znas?! :)
Zaboravih se zahvaliti na savjetu!
Primljeno k znanju!

:thumbup:
Sve sam obisao dok sam sebi nasao madrac i krevet po mjeri tako da znam komplet asortiman u svim radnjama u SA i okolini :D Al' se isplati, vjeruj mi da ce ti ledja biti zahvalna.
spreca wrote: Zasto madrac iz dva dijela ja imam iz jednog dijela i veoma sam zadovoljan
Zato sto je lakse manipulisati sa dva madraca od 25 kg nego jednim od 50 kg (za vece dimenzije madraca postane tegobno usisati ispod kreveta ili promijeniti posteljinu). Takodjer prenosenje pritiska prilikom okretanja u snu sa nekim madracima i tezinama osoba koje spavanju na njemu moze predstavljati problem. Na kraju, vecinu madraca neces niti naci u dimenzijama npr. 200x200, latoflex pogotovo. Dva odvojena madraca su malo skuplje i puno komfornije rjesenje.
Last edited by sabanss on 11/01/2010 15:41, edited 1 time in total.
Alma Ata
Posts: 46
Joined: 20/04/2008 20:55

#67 Re: Gdje kupiti solidan bracni kreveT (i dusek)

Post by Alma Ata »

Ja sam bila nedavno u istoj nedoumici i nakon duge potrage pronašla rješenje. Kupila u Nobilu dvije latofleks podnice sa nogicama ( ima u Malagiću boljih ali naravno skupljih Perfekta i Hespo,ali sam lovu radije uložila u kvalitetan madrac). Za muža koji više voli tvrđi madrac kupili smo sa džepičastom jezgrom, a za mene od hladno lijevane pjene. To smo kupili u Interijeru na Grbavici. Prilikom kupovine pripazi na stepen tvrdoće madraca( imaju 3 stepena pa šta ko voli). Madraci moraju ispod imati otvoreni prostor radi prozračivanja i mora se redovno okretati. Tek sad sam se naspavala. Imaš madrace sa oprugama,sa džepičastom jezgrom, od hladno lijevane pjene,lateks i memo pjena. Sve ove vrste imaš u raznim varijacijama i tvrdoćama. Moj savjet ti je da ne obraćaš previše pažnje na dizajn kreveta nego na kvalitet latofleksa i kvalitete madraca. I latofleks ,tj. izvedba mora pratiti madrac, što priznajem kod mene nije slučaj(nedostatak love u tom trenutku) ali je zadovoljavajuće.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#68 Re: Gdje kupiti solidan bracni kreveT (i dusek)

Post by spreca »

sabanss wrote:
chuchumbamayumbe wrote:
sabanss wrote: Mislim da ga i ne mozes uzeti iz jednog dijela. Bolje je iz dva, jos bi bolje bilo da si uzeo i dva madraca. Inace taj madrac je dobar (ako mislimo na isti), krevet je od bukovine - drvo jel' tako?
Jes, otkud znas?! :)
Zaboravih se zahvaliti na savjetu!
Primljeno k znanju!

:thumbup:
Sve sam obisao dok sam sebi nasao madrac i krevet po mjeri tako da znam komplet asortiman u svim radnjama u SA i okolini :D Al' se isplati, vjeruj mi da ce ti ledja biti zahvalna.
spreca wrote: Zasto madrac iz dva dijela ja imam iz jednog dijela i veoma sam zadovoljan
Zato sto je lakse manipulisati sa dva madraca od 25 kg nego jednim od 50 kg (za vece dimenzije madraca postane tegobno usisati ispod kreveta ili promijeniti posteljinu). Takodjer prenosenje pritiska prilikom okretanja u snu sa nekim madracima i tezinama osoba koje spavanju na njemu moze predstavljati problem. Na kraju, vecinu madraca neces niti naci u dimenzijama npr. 200x200, latoflex pogotovo. Dva odvojena madraca su malo skuplje i puno komfornije rjesenje.



Sve je to uredu samo ima i jedan minus a to je kad nesto radim :D meni koljeno propadne izmedju madraca :lol: :lol: :lol:
svejedno hvala za savjet
redikul
Posts: 57
Joined: 31/08/2008 22:35

#69 Re: Gdje kupiti solidan bracni kreveT (i dusek)

Post by redikul »

Po preporuci prijatelja prosle sedmice sam pazario bracni krevet i americke plakare u gore spomenutom INTERIO DESIGNU na Dobrinji...oni prodaju madrace po imenu PHILIP (valjda sam ispravno napisao) :) i mogu slobodno reci da sam prezadovoljan njihovom kvalitetom,profesionalnoscu tako da ih svima toplo preporucujem....razrahatio sam se na tim madracima.....vrhnski za te pare...dizajn kvaliteta sve za pet vala......inace sam obisao sve salone dok do njih nisam sasvim slucajno dosao..
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#70 Re: Gdje kupiti solidan bracni kreveT (i dusek)

Post by PipiDugaDevetka »

redikul wrote:Po preporuci prijatelja prosle sedmice sam pazario bracni krevet i americke plakare u gore spomenutom INTERIO DESIGNU na Dobrinji...oni prodaju madrace po imenu PHILIP (valjda sam ispravno napisao) :) i mogu slobodno reci da sam prezadovoljan njihovom kvalitetom,profesionalnoscu tako da ih svima toplo preporucujem....razrahatio sam se na tim madracima.....vrhnski za te pare...dizajn kvaliteta sve za pet vala......inace sam obisao sve salone dok do njih nisam sasvim slucajno dosao..
:-)
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#71 Re: Gdje kupiti solidan bracni kreveT (i dusek)

Post by chuchumbamayumbe »

PipiDugaDevetka wrote:
redikul wrote:Po preporuci prijatelja prosle sedmice sam pazario bracni krevet i americke plakare u gore spomenutom INTERIO DESIGNU na Dobrinji...oni prodaju madrace po imenu PHILIP (valjda sam ispravno napisao) :) i mogu slobodno reci da sam prezadovoljan njihovom kvalitetom,profesionalnoscu tako da ih svima toplo preporucujem....razrahatio sam se na tim madracima.....vrhnski za te pare...dizajn kvaliteta sve za pet vala......inace sam obisao sve salone dok do njih nisam sasvim slucajno dosao..
:-)
Nepoznati leteci objekat, bio je crvenkast, pardon, zut...joj, nemojte me vise...
:lol: :thumbup:
Edvin_1978_m
Posts: 2
Joined: 28/12/2009 16:19

#72 Re: Gdje kupiti solidan bracni kreveT (i dusek)

Post by Edvin_1978_m »

Plati pa reklamiraj :sax:
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#73 Re: Gdje kupiti solidan bracni kreveT (i dusek)

Post by Nadinka »

Ova tema je zamrla, a ja se slomih trazeci krevet :)
Imate li neke preporuke s normalnom cijenom :)

Gledala sam na par mejsta od punog drveta sto rade (npr onaj nova ambijenta u bbi), ali cijene su bas onako divne, od 1800 pa +++, bez madraca naravno

Od iverice, u Malagicu npr mi djeluju bas kao da ce se raspasti za dva mjeseca, a nisu mi ni nesto lijepi
u Kalei imaju dva ok modela od iverice, ali im je cijena kao da je drvo, 800 KM

Jel neko gledao u Simpu, nikako da uhvatim da radi (ako uospte radi) ili ima li neko za preporuciti majstora da radi povoljno i fino
User avatar
Better Man
Posts: 16689
Joined: 01/10/2006 20:10

#74 Re: Gdje kupiti solidan bracni kreveT (i dusek)

Post by Better Man »

Dormeo krevet u dimenziji 90X200 košta 349 Km. Uzeo sam sebi krevet, madrac Bambus i podnica i sve to me je koštalo 1209 KM. Madrac košta 749 KM, a podnica 111KM.
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#75 Re: Gdje kupiti solidan bracni kreveT (i dusek)

Post by Nadinka »

hm..vidis nisma vidjela da imaju krevete, planirala sam njihov madrac, sad cu zraknuti o cemu se radi, nadam se da ima na sajtu?hvala svakako..
Post Reply