Gdje izlaze žene poslije četrdesete

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#1001 Re: Gdje izlaze žene poslije četrdesete

Post by Zoya »

Čuj gdje? Pa na forumu.
User avatar
Truba
Posts: 81795
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#1002 Re: Gdje izlaze žene poslije četrdesete

Post by Truba »

nazalost 2-3 na ilidzi ovih dana su otisle u bolji svijet na nebo
i sve ih je vise te generacije...ja ne znam sta je ovo
danas ako si ziv moras biti sretan
User avatar
perfekcionista1
Posts: 1823
Joined: 10/06/2014 12:51

#1003 Re: Gdje izlaze žene poslije četrdesete

Post by perfekcionista1 »

Vala ja ih vidjam u elitnijim kaficima i restoranima u tuzli, s par njih sam se igrom slucaja i upoznao. Sta bi trebalo da sjede u kuci cijeli dan. :zzzz:
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#1004 Re: Gdje izlaze žene poslije četrdesete

Post by eluna »

Bobi wrote:Eluna, off topic...molim lijepo ... :D
Ma moram ih malo bocnut ..... a pitanje je da nw ganjam okolo po forumu
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#1005 Re: Gdje izlaze žene poslije četrdesete

Post by eluna »

perfekcionista1 wrote:Vala ja ih vidjam u elitnijim kaficima i restoranima u tuzli, s par njih sam se igrom slucaja i upoznao. Sta bi trebalo da sjede u kuci cijeli dan. :zzzz:
:thumbup:
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#1006 Re: Gdje izlaze žene poslije četrdesete

Post by Euridika »

eluna wrote:Imamo li temu gdje izlaze muskarci poslije 45-te? :mrgreen:

Hahhahahahaa ganjaju sponzorusice po folkotekama
A što će ti ta tema, odgovor znaš... :wink: :D
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#1007 Re: Gdje izlaze žene poslije četrdesete

Post by Euridika »

eluna wrote:
perfekcionista1 wrote:Vala ja ih vidjam u elitnijim kaficima i restoranima u tuzli, s par njih sam se igrom slucaja i upoznao. Sta bi trebalo da sjede u kuci cijeli dan. :zzzz:
:thumbup:
+1 :thumbup:
pekadunja
Posts: 1
Joined: 29/09/2011 14:03

#1008 Re: Gdje izlaze žene poslije četrdesete

Post by pekadunja »

Bože dragi, koliko gluposti i pseudofilozofiranja! Sasvim ozbiljno sam počeo s čitanjem ovih stranica ne bih li zaista saznao čestiti odgovor jer sam, kao slobodan i normalan muškarac (50+), očekivao da bih pogao saznati gdje sresti slobodne i normalne partnerice za razgovor, druženje, razvijanje simpatije od ćeretanja pa do... svega mogućeg, ma što to bilo, a po obostranom izboru. Jer, danas, bar u Sarajevu, u općem i, uglavnom, dominirajućem materijalnom, a po pročitanom i opće-duhovnom siromaštvu, to je izuzetno teško. I ništa manje i ništa više...
Dakle, dakle svemu sam pristupio ljudski ne bi li mi neko normalan dao uputu da se, ako ništa drugo, klatarim Vilsonovim ili negdje drugo, iza, recimo, 19 ili koliko već, sati. Pri tome nisam i nemam namjeru oglašavati vlastitu usamljenost tražeći 'srodnu dušu' uz šifru "situiran, šarmantan, lijep i pametan, znak prepoznavanja 'novčanik u džepu prdržavan desnicom, ruža u lijevoj ruci".
A ovdje naiđoh na naprđivanje bolesno balavih ili cinično priprostih matorijih... Meni, ipak, bar, posebno indikativno, u najmanju ruku neobično... Kao da su svi registrirani na ovim stranicama, ovdje, samo da bi u nedostatku vlastitih doživljaja ili mašte, živjeli tuđe živote i 'ispucavali' se. Kao da nismo ono što bi trebalo da nam je namijenjeno - ljudi.
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#1009 Re: Gdje izlaze žene poslije četrdesete

Post by Euridika »

Poštovani gospodine Pekadunja,

Ako ste očekivali da na ovim stranama nađete konkretnu lokaciju gdje možete sresti dame četrdesetih godina, slobodne i na mentalnom i duhovnom stupnju razvoja kakav Vama odgovara, prevarili ste se. Ponajviše zbog toga što ja lično, kao dama tridesetih godina, ne poznajem nijedan lokal u gradu Sarajevu koji je specifično namijenjen i posjećen od strane tih dama. Ako ste pažljivije iščitali barem pretposljednju stranu, vidjeli biste (između mase šaljivih komentara) da se dame četrdesetih godina uglavnom kreću po (elitnijim) restoranima, posebice onim koji imaju muziku uživo (tamburaši, zabavna ili narodna muzika za ples...), predstavama, koncertima i sličnim kulturnim dešavanjima. Ono o čemu ne mogu svjedočiti je njihov status veze i mentalni sklop, jer to podrazumijeva poznanstvo s njima (govorim, dakako, o anonimnim osobama koje srećem na spomenutim mjestima)...

Vezano za Vašu ocjenu komentatora na ovoj temi: Nije Vam palo na pamet da se šalimo? Svi moramo biti mentalno porećemene i isprazne osobe da bi onako komentirali?
GaRGa
Posts: 2761
Joined: 25/02/2009 15:00

#1010 Re: Gdje izlaze žene poslije četrdesete

Post by GaRGa »

naivan je za svoje godine :D
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#1011 Re: Gdje izlaze žene poslije četrdesete

Post by Dr. Kuca »

Dika svaku temu pretvori u zajebanciju. :D
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#1012 Re: Gdje izlaze žene poslije četrdesete

Post by eluna »

@Euridika

Halali covjeku, ocito je jako davno zaboravio da zivi na balkanu gdje je "udri brigu na veselje" jako bitna parola.

Osim toga, treba vremena da skonta pravila ponasanja na forumu. A mlad je (na forumu) pa ima vremena, naucit ce :mrgreen:
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#1013 Re: Gdje izlaze žene poslije četrdesete

Post by Euridika »

Doktore, jel to fino tako? :cry: Napravi od mene, ozbiljne osobe, krajnje neozbiljnu... :twisted:

@Eluna
Pa ja sam i napisala post u tom svjetlu, da podsjetim gospodina da je šala sastavni dio mentaliteta Balkanaca. :thumbup:
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#1014 Re: Gdje izlaze žene poslije četrdesete

Post by sha_ba »

Jako ste neozbiljni :mrgreen:
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#1015 Re: Gdje izlaze žene poslije četrdesete

Post by eluna »

sha_ba wrote:Jako ste neozbiljni :mrgreen:
A sve ti, gdje ti vidje Tetu preko 40 godina da je ozbiljna, narocito ako je sama ...... ma to sve ludo, od zla oca I gore matere...... vidis da izlaze I pod I nad stolove ili su zabile glavu u pijesak (citaj: zakljucale se u kucu) :lol: :lol: :lol:
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#1016 Re: Gdje izlaze žene poslije četrdesete

Post by sha_ba »

Ja znam da daju boba :oops: :mrgreen:
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#1017 Re: Gdje izlaze žene poslije četrdesete

Post by sha_ba »

Otto_13 wrote:
sha_ba wrote:Jako ste neozbiljni :mrgreen:
Vec vidim shabu sa naocarima i podignutim prstom kako ovo izgovara
A ne vidiš dekolte :mrgreen:
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#1018 Re: Gdje izlaze žene poslije četrdesete

Post by eluna »

Otto_13 wrote:
sha_ba wrote:Jako ste neozbiljni :mrgreen:
Vec vidim shabu sa naocarima i podignutim prstom kako ovo izgovara
Naravno. Ne daj boze zivjeti poslije 40. Nego svi redom ha napune te godine fino pod zemlju lec sami, ha ja :mrgreen:
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#1019 Re: Gdje izlaze žene poslije četrdesete

Post by Matzan »

pekadunja wrote:Bože dragi, koliko gluposti i pseudofilozofiranja! Sasvim ozbiljno sam počeo s čitanjem ovih stranica ne bih li zaista saznao čestiti odgovor jer sam, kao slobodan i normalan muškarac (50+), očekivao da bih pogao saznati gdje sresti slobodne i normalne partnerice za razgovor, druženje, razvijanje simpatije od ćeretanja pa do... svega mogućeg, ma što to bilo, a po obostranom izboru. Jer, danas, bar u Sarajevu, u općem i, uglavnom, dominirajućem materijalnom, a po pročitanom i opće-duhovnom siromaštvu, to je izuzetno teško. I ništa manje i ništa više...
Dakle, dakle svemu sam pristupio ljudski ne bi li mi neko normalan dao uputu da se, ako ništa drugo, klatarim Vilsonovim ili negdje drugo, iza, recimo, 19 ili koliko već, sati. Pri tome nisam i nemam namjeru oglašavati vlastitu usamljenost tražeći 'srodnu dušu' uz šifru "situiran, šarmantan, lijep i pametan, znak prepoznavanja 'novčanik u džepu prdržavan desnicom, ruža u lijevoj ruci".
A ovdje naiđoh na naprđivanje bolesno balavih ili cinično priprostih matorijih... Meni, ipak, bar, posebno indikativno, u najmanju ruku neobično... Kao da su svi registrirani na ovim stranicama, ovdje, samo da bi u nedostatku vlastitih doživljaja ili mašte, živjeli tuđe živote i 'ispucavali' se. Kao da nismo ono što bi trebalo da nam je namijenjeno - ljudi.

Pomislih da si brzoplet u donošenju zaključaka, kad vidjeh da ti je trebalo 5 godina da progovoriš. :oops: :mrgreen:
User avatar
Dr Kova
Posts: 14578
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#1020 Re: Gdje izlaze žene poslije četrdesete

Post by Dr Kova »

Ne treba odustajati. Ja sam ljubav svog života pronašao na forumu. Imala je jako zanimljive postove, bila je načitana. Primjetio sam to, krenuli smo de dopisivati, imali mnogo tema za razgovor. Nakon nekog vremena smo popili i kafu, pa onda drugu treću. Onda smo prohodali, pa se rodila ljubav. Nakon toliko vremena i dalje smo skupa, ljubav je sve jača i jača.

Zajebajem se ba, sve sam izmislio :gunjastajl:
User avatar
Dr Kova
Posts: 14578
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#1021 Re: Gdje izlaze žene poslije četrdesete

Post by Dr Kova »

:lol: :lol: :lol: a znaš me :mrgreen:
User avatar
Dr Kova
Posts: 14578
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#1022 Re: Gdje izlaze žene poslije četrdesete

Post by Dr Kova »

:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#1023 Re: Gdje izlaze žene poslije četrdesete

Post by Euridika »

Otto_13 wrote:
Buckethead wrote:Ne treba odustajati. Ja sam ljubav svog života pronašao na forumu. Imala je jako zanimljive postove, bila je načitana. Primjetio sam to, krenuli smo de dopisivati, imali mnogo tema za razgovor. Nakon nekog vremena smo popili i kafu, pa onda drugu treću. Onda smo prohodali, pa se rodila ljubav. Nakon toliko vremena i dalje smo skupa, ljubav je sve jača i jača.

Zajebajem se ba, sve sam izmislio :gunjastajl:

Povjerovao sam ti do ovog dijela "Nakon nekog vremena smo popili i kafu "

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Ja sam provjerovala sve do momenta kad je rekao "Onda smo prohodali, pa se rodila ljubav...". K'o da je Respu opisao... :lol: :lol: :lol:
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#1024 Re: Gdje izlaze žene poslije četrdesete

Post by eluna »

User avatar
heat
Posts: 17408
Joined: 30/01/2013 10:58
Location: Sarajevo
Grijem se na: Ljubav
Vozim: ABCD
Contact:

#1025 Re: Gdje izlaze žene poslije četrdesete

Post by heat »

Ginekologija, oftamologija, urologija, radiologija, ortopedija.. cak se nakane do Vlakova, Lava :D

Poslano s Commodore 64
Last edited by heat on 06/07/2016 22:33, edited 1 time in total.
Post Reply