Gdje izlaze forumaši Tuzle?

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice, Kladnja i Zvornika...
Post Reply
User avatar
mirz_a
Posts: 96
Joined: 16/05/2011 09:50

#1 Gdje izlaze forumaši Tuzle?

Post by mirz_a »

Evo već neko vrijeme svi se nešto žale kako nemaju gdje izaći što po danu na kafu, što naveče, pa bi svi da otvaraju neke kafiće (kao da ih nije i previše)...

A da vas pitam, da li radije mijenjate kafić svako malo, novi ambijent i tako to, ili se radije locirate na mjestu gdje je vaša raja?
Meni Boga mi u Urbanu super (što naveče, što po danu)! :thumbup:
modem33
Posts: 884
Joined: 08/05/2013 19:58

#2 Re: Gdje izlaze forumaši Tuzle?

Post by modem33 »

mirz_a wrote:Evo već neko vrijeme svi se nešto žale kako nemaju gdje izaći što po danu na kafu, što naveče, pa bi svi da otvaraju neke kafiće (kao da ih nije i previše)...

A da vas pitam, da li radije mijenjate kafić svako malo, novi ambijent i tako to, ili se radije locirate na mjestu gdje je vaša raja?
Meni Boga mi u Urbanu super (što naveče, što po danu)! :thumbup:


Ja preferiram gdje je moja raja starija ili mladja 4 godina +/- ici u kafic .... ali isto tako gledam i relativnu cistocu kafica... Mada ljeti vise volim sjediti u kaficima u dobroj hladovini jer mi smeta sunce .... pa ne mora biti moja generacija. 8-) A i nema se gdje izaci jer je moja generacija "rasuta" van Tuzle jer nemaju posla ... pa nemas ni s kim ni popit pice kako treba.
nightvision
Posts: 3427
Joined: 04/02/2014 14:21

#3 Re: Gdje izlaze forumaši Tuzle?

Post by nightvision »

nije bas da se nema gdje izaci... dok je ljeta izbor je zapravo sasvim solidan, bascha do basche, ali kad malo zahladni u koji god lokal udjem kao da sam u obdaniste zalutao :D a onda dim sjeces nozem, niti jedan lokal nema odvojenu prostoriju za nepusace a ventilacije s glave nema... pod hitno povecati cijenu duhanskog otrova i povisiti starosnu dob za tocenje alkohola na 21g. kao sto je u americi... 'em bi stariji i ozbiljniji svijet mogao rahat na kafu izaci, 'em bi bilo manje alkoholizma medju omladinom... :D
User avatar
mirz_a
Posts: 96
Joined: 16/05/2011 09:50

#4 Re: Gdje izlaze forumaši Tuzle?

Post by mirz_a »

nightvision wrote:nije bas da se nema gdje izaci... dok je ljeta izbor je zapravo sasvim solidan, bascha do basche, ali kad malo zahladni u koji god lokal udjem kao da sam u obdaniste zalutao :D a onda dim sjeces nozem, niti jedan lokal nema odvojenu prostoriju za nepusace a ventilacije s glave nema... pod hitno povecati cijenu duhanskog otrova i povisiti starosnu dob za tocenje alkohola na 21g. kao sto je u americi... 'em bi stariji i ozbiljniji svijet mogao rahat na kafu izaci, 'em bi bilo manje alkoholizma medju omladinom... :D
Nije stvar u zakonu, nego u sprovođenju! :D
Taman da važi zabrana točenja alkohola i za mlađe od 21 godinu opet bi konobari gledali kako da ugrabe po koju kintu, a djece da ima na svakom ćošku to stoji.
A bome je bilo idealno dok je onaj Extreme radio, sve ih je okupljo, i taman si znao da ga treba zaobići (u širokom luku) :run:
User avatar
skvo
Posts: 564
Joined: 07/01/2007 21:05
Location: Tuzla

#5 Re: Gdje izlaze forumaši Tuzle?

Post by skvo »

Mogao bi se ovdje napraviti biznis, prevoz od aerodroma do stanice. Jos se srdacno pozdravimo, da me ne napadne konkurencija :D

Izlazaka sto se tice, Stupine. Blizu mi :D
User avatar
mirz_a
Posts: 96
Joined: 16/05/2011 09:50

#6 Re: Gdje izlaze forumaši Tuzle?

Post by mirz_a »

skvo wrote:Mogao bi se ovdje napraviti biznis, prevoz od aerodroma do stanice. Jos se srdacno pozdravimo, da me ne napadne konkurencija :D

Izlazaka sto se tice, Stupine. Blizu mi :D

+ srdačna cijena :D
_majevica_
Posts: 917
Joined: 19/05/2009 16:36

#7 Re: Gdje izlaze forumaši Tuzle?

Post by _majevica_ »

mirz_a wrote:Evo već neko vrijeme svi se nešto žale kako nemaju gdje izaći što po danu na kafu, što naveče, pa bi svi da otvaraju neke kafiće (kao da ih nije i previše)...

A da vas pitam, da li radije mijenjate kafić svako malo, novi ambijent i tako to, ili se radije locirate na mjestu gdje je vaša raja?
Meni Boga mi u Urbanu super (što naveče, što po danu)! :thumbup:

:thumbup:
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#8 Re: Gdje izlaze forumaši Tuzle?

Post by Heller »

Problem je što se pola čaršije nabije u dvije kafane ostale zjape prazne, drugi problem je rudarski mentalitet u 22:59 grad pun, u 23:00 dvadeset istih ljudi pije :mrgreen:

Al eto Bunt, Irish Pub, Check, Urban, Sloboda, i to mu ga dođe to :mrgreen:
User avatar
skvo
Posts: 564
Joined: 07/01/2007 21:05
Location: Tuzla

#9 Re: Gdje izlaze forumaši Tuzle?

Post by skvo »

A gdje su Bunt i Check?
Tyke
Posts: 2599
Joined: 23/02/2012 05:44

#10 Re: Gdje izlaze forumaši Tuzle?

Post by Tyke »

Bunt je valjda u ulici preko puta kafica Kapija (cevabdzinica Sarajka)? A Check ni ja ne znam.

Ja navikao u Slobodi popiti pice preko dana, dosta carsijske raje bude, a sve vise i studenti okupiraju bastu. Jos vise mi godi muzika, sa konobarima vec godinama i godinama se znam, a s' nekima se i druzio. U ljetnom periodu bude dobre 'zike vikendom i gostovanja.
U Sagittarius odem maksuz picica dobrih da vidim, ono jednom u dva mjeseca. :D

Vikend k'o vikend, sve losije postaje za izaci. U Irish pub cetvrtkom je dobra atmosferica, bude dosta raje. Eto i Dom mladih se ponovo otvorio, vjerujem da ce ostati klasika, petak rock muzika, subota techno uz lokalne DJ-eve.

Kad se samo sjetim, prije 10ak godina si imao barem isto toliko lokala i diskoteka za izaci, ovisno koju muziku slusas. Matrix, Extreme, Dom, Best, Snack bar (dok je house svirao) jedno vrijeme i partyje bile u kino Radniku (pa i u kinu Mladost), Cvjecara, Underground, Viva, i masa dobrih kafica koji su fino radili... ne mogu se ni sjetiti svega
LongDong
Posts: 789
Joined: 22/04/2008 23:08

#11 Re: Gdje izlaze forumaši Tuzle?

Post by LongDong »

ček point pored tatua... nekadašnji ekv...pokojni đani ga otvorio a nastavio buraz dino
klma77
Posts: 18
Joined: 27/06/2013 21:49

#12 Re: Gdje izlaze forumaši Tuzle?

Post by klma77 »

Heller wrote:Problem je što se pola čaršije nabije u dvije kafane ostale zjape prazne, drugi problem je rudarski mentalitet u 22:59 grad pun, u 23:00 dvadeset istih ljudi pije :mrgreen:

Al eto Bunt, Irish Pub, Check, Urban, Sloboda, i to mu ga dođe to :mrgreen:
Tacno...Nevjerovatno prije 15 godina ali i dan danas je tako..
User avatar
Skream
Posts: 1740
Joined: 11/11/2010 02:26
Location: Night Shift

#13 Re: Gdje izlaze forumaši Tuzle?

Post by Skream »

Ja onaj Under ne mogu prežaliti i dan danas :sad:

Nije loše u Urban Beatz-u u velikom parku.
Bunt je osvježenje svakako, samo da potraje.
User avatar
Lord Vader
Posts: 526
Joined: 17/05/2014 11:19
Location: Bunker NVZa

#14 Re: Gdje izlaze forumaši Tuzle?

Post by Lord Vader »

Skream wrote:Ja onaj Under ne mogu prežaliti i dan danas :sad:

Nije loše u Urban Beatz-u u velikom parku.
Bunt je osvježenje svakako, samo da potraje.
Ma i Bunt postaje sve vise i vise krs, mjesta nema nikad, redovno ima konfliktnih likova a sad u petak je bilo nekih kockastih glava metar. Na kraju u Urbanu zavrsili, tamo jos nema toliko krkanije.

Al eto toplijih noci, Jala majka. Nit je guzva, nit moras stojati kraj kretena a i jeftino je. :D
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#15 Re: Gdje izlaze forumaši Tuzle?

Post by Ommadawn »

Ja volim izaci u onaj Jazz, onako zavucen - dobra muzika, nema papaka, konobari prijatni. Preko dana bilo gdje samo nek se cuje dobra muzika. Nisam bio u Doors-u, kazu da nije lose.
SSemir
Posts: 4560
Joined: 26/02/2009 08:42

#16 Re: Gdje izlaze forumaši Tuzle?

Post by SSemir »

Tyke wrote: U Sagittarius odem maksuz picica dobrih da vidim
:D
Post Reply