Garden state

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Saian
Posts: 15351
Joined: 08/04/2004 21:50

#1 Garden state

Post by Saian »

Oprostit cete mi sto nisam jednostavno napisao ovo kao post na temi "Gledali ste film preporuchite...", ali me film prelako razoruzhao svog mog sarkazma i ironije (a njih mi nazalost rijetko usfali :-? ) da sam josh pod dojmom, pa sam u afektu odluchio da zasluzhuje svoj thread. Film je debi glumca Zach Braff-a, (oni koji su gledali Scrubs sjetit ce ga se kao J.D-a) i moram reci da bi vechi broj ustolichenih redatelja od ovog momka stoshta moglo nauchiti. Soundtrack koji je redatelj sam izabrao savrsheno upotpunjuje osnovnu melankolichnu notu filma : The Shins, Coldplay, Frou Frou, Thievery Corporation, Zero 7...

dakle budete li imali priliku, grab it jako :)
Drug_Tito
Posts: 718
Joined: 09/03/2004 00:00

#2

Post by Drug_Tito »

Gledao sam film, OK je. Prije dva mjeseca sam ga pogledao tako da se ne sjecam nikakvih detalja ni ti radnje. Ali sjecam se da ga uposte nisam premotavao, obicno sa danasnjim filmovima od 2 sata napravim 30 minuta vrijednog gledanja.
ulicar
Posts: 443
Joined: 27/02/2004 00:00

#3

Post by ulicar »

Garden State sa svojim skromnim buzdetom od $2.3 miliona, koji je odprilike imao LJeto u Zlatnoj Dolini, je prebacio kvalitetom visokobudzetne radove 2004 godine. Samo jos jedan pokazatelj da filmovi nisu ovisni o parama, niti o iskustvu rezisera, vec njegove kreativnosti i dobrog izbora glumaca.

Nase filmadzije bi trebali pogledati ovaj film pod obavezno i uciti iz njega.
Drug_Tito wrote:Gledao sam film, OK je. Prije dva mjeseca sam ga pogledao tako da se ne sjecam nikakvih detalja ni ti radnje. Ali sjecam se da ga uposte nisam premotavao, obicno sa danasnjim filmovima od 2 sata napravim 30 minuta vrijednog gledanja.
User avatar
Saian
Posts: 15351
Joined: 08/04/2004 21:50

#4

Post by Saian »

Eh da film je u esadeeeeeeeeeeeeeeeeu :D zaradio 20 puta vishe nego sto je kostao, ali sam ja mislio da taj materijalistichki aspekt nije toliko bitan, al mozda neko s tim moze pocheti listu razloga da ga pogleda, pa reko da spomenem kad je vec ulichar nacheo, i Natalie Portman je .... ma na momente sam bio njen jako :D :D :D oooo

evo je Image

eto istina je :D :D
Drug_Tito
Posts: 718
Joined: 09/03/2004 00:00

#5

Post by Drug_Tito »

Pa zbog Natalie sam ja i gledao taj film :-D . Cura je stvarno dobra. Cudno mi je kada nju vidim kao malu curicu u starijim filmovima. Npr. Heat sa Al Pacino i Robert De Niro.
Post Reply