Garden City Konjic

Zanimljivosti i zbivanja u Mostaru, Čapljini, Ljubuškom, Stocu, Trebinju, Bileći, Gacku i drugim mjestima u regionu.
Post Reply
sarajevsko_pivo
Posts: 3433
Joined: 27/07/2009 16:22

#1 Garden City Konjic

Post by sarajevsko_pivo »

Image
sarajevsko_pivo
Posts: 3433
Joined: 27/07/2009 16:22

#2 Re: Garden City Konjic

Post by sarajevsko_pivo »

Otvoren: InMotion Kongresno-zabavni centar u Garden City.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
sarajevsko_pivo
Posts: 3433
Joined: 27/07/2009 16:22

#3 Re: Garden City Konjic

Post by sarajevsko_pivo »

Apartmani
Image

Image

Image

Garaza, bowling, supermarket(ali jos niko nije kupio prostor)

Image

Hotel

Image

Image
sarajevsko_pivo
Posts: 3433
Joined: 27/07/2009 16:22

#4 Re: Garden City Konjic

Post by sarajevsko_pivo »

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
User avatar
Priorat
Posts: 1451
Joined: 07/04/2009 09:43
Location: Naučio sam krajnje oprezno upotrebljavati riječ nemoguće...

#5 Re: Garden City Konjic

Post by Priorat »

lijepo izgleda ali bowling mi mrak, cak dvije staze su stavili...ha,ha,ha...
User avatar
Van Halen
Posts: 2782
Joined: 08/04/2008 10:37

#6 Re: Garden City Konjic

Post by Van Halen »

Gdje tačno u Konjicu dođe, ako se gleda od glavne tranzitne ulice?
riko-ga
Posts: 2232
Joined: 17/03/2008 16:43

#7 Re: Garden City Konjic

Post by riko-ga »

Van Halen wrote:Gdje tačno u Konjicu dođe, ako se gleda od glavne tranzitne ulice?

Kada skrenes iz centra Konjica prema Borackom jezeru.Ako se si isao sigurno si primjetio gdje one cijevi(mislim da je plinovod ali nisam siguran) prelaze iznac ceste.E tu je.Uglavno od Staroga mosta uz Neretvu cirka 400-500 metara.
User avatar
kekec
Posts: 4854
Joined: 18/05/2004 15:40
Location: EU

#8 Re: Garden City Konjic

Post by kekec »

Van Halen wrote:Gdje tačno u Konjicu dođe, ako se gleda od glavne tranzitne ulice?
Image
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#9 Re: Garden City Konjic

Post by PipiDugaDevetka »

Image
E, moji Konjičani da vi znate šta imate,...Turisti bi vas maksuz posjećivali samo zbog ovog lika kojem je juče bio rođendan.

Image
Photo by Violeta Škrijelj-Vienna via Sarajevotour!
Image
Last edited by PipiDugaDevetka on 07/10/2012 17:40, edited 3 times in total.
User avatar
scorpion7
Posts: 583
Joined: 25/05/2007 13:56
Location: JUG JUG JUG

#10 Re: Garden City Konjic

Post by scorpion7 »

Ja fakat rijetko kad da se zalim na sta u zivotu, al ovi ublehasi su jazavci teski ... dva puta sam bio u Gardenu, Relax vikend paket....smjestajje stvarno dobar, nema primjedbe.....al prvi put me zajebu za kupanje...temp vode 22 stepena.... kaze nema gostiju pa se bazen mora grijati....ajd moze se desit.... drugi put jos gore :D....dodjemo, mada nije mi se islo nikako al eto da se nebi raspravljo pristanem....elem soba nas zapadne iznad restorana... muzika uzivo do 4...lafo Relax paket...:D .....kaze zhena sa recepcije...znate firma ima prezentaciju pa moraju malo slavit.. :lol: :lol: :lol: ..za bazen ih jos pitam prije nego krenem iz Sarajeva...jel radi to cudo il i sad nema ljudi.... ne ne...bazen je u funkciji...mi dosli supci zatvorili bazen, lafo ne moze se niko kupat....kad sutra mi prica jaran jer je on bio sa tom firmom skupa na tom seminaru i tim prezenatacijama.....kupali se svi kad su se ponapijali oko 3-4 ujutro....e sad je pitanje jesam li ja peh, il cura sto je isla sa mnom :D :D :D
User avatar
iz dna duše
Posts: 1396
Joined: 24/06/2008 13:38

#11 Re: Garden City Konjic

Post by iz dna duše »

Ovaj Garden City - meni lično u Konjicu nije potreban, jer kada sam tamo, treba mi nešto što je više povezano sa prirodom, Neretvom...Ali, neka ga, recimo ne bih imala ništa protiv da tamo idem na neki seminar i budem smještena u takav hotel da mu lokacija nije onakva, kakva je, u nekakvoj industrijskoj zoni (koja to možda i nije, ne znam, meni tako izgleda), uz neku betonaru, kroz koju bih najradije žmureći prošla kada idem na Boračko ili Džajiće ili sl...
Često sam u Konjicu, ali u taj hotel nisam ušla, niti dobila volju da uđem...Čudi me da investitor, kada je već odvojio toliko novca za gradnju hotela, nije odabrao atraktivniju lokaciju...
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#12 Re: Garden City Konjic

Post by quarterback »

svracamo tu na kaficu na putu prema jugu, ok je
User avatar
Pasiflora
Posts: 3838
Joined: 30/03/2007 20:41
Location: Bolje bi bilo da je malo dalje

#13 Re: Garden City Konjic

Post by Pasiflora »

Ima li u Konjicu bilo kakav drugi smjestaj osim ovoga GC? Mislim, neki pristojni apartmani, a da cijene nisu bas divlje (nesto za studenski dzep :D )?
User avatar
kekec
Posts: 4854
Joined: 18/05/2004 15:40
Location: EU

#14 Re: Garden City Konjic

Post by kekec »

Pasiflora wrote:Ima li u Konjicu bilo kakav drugi smjestaj osim ovoga GC? Mislim, neki pristojni apartmani, a da cijene nisu bas divlje (nesto za studenski dzep :D )?
Hotel Oaza Konjic
Jeftinije, za studente :) :
Jednokrevetne sobe 50 KM
Dvokrevetne sobe 80 KM
Cijene su na bazi polupansiona
http://hoteloazakonjic.com/hotel%20oaza.html
U centru grada.
User avatar
iz dna duše
Posts: 1396
Joined: 24/06/2008 13:38

#15 Re: Garden City Konjic

Post by iz dna duše »

kekec wrote:
Pasiflora wrote:Ima li u Konjicu bilo kakav drugi smjestaj osim ovoga GC? Mislim, neki pristojni apartmani, a da cijene nisu bas divlje (nesto za studenski dzep :D )?
Hotel Oaza Konjic
Jeftinije, za studente :) :
Jednokrevetne sobe 50 KM
Dvokrevetne sobe 80 KM
Cijene su na bazi polupansiona
http://hoteloazakonjic.com/hotel%20oaza.html
U centru grada.
Oaza, je li to u sklopu one slastičarne, što je novoizgrađena, prekoputa stare Oaze...bila sam a nisam znala da imaju i sobe...Ljubazni i fini ljudi...

Inače, znam da je otvoren i hostel u Dzajica Buk, u Dzajicima, Dzajica Buk Rooms ili tako nekako se zvanično zovu... (to je us klopu onog Rafting kampa Neretva Rafting) Ako je velika grupa, moguć je jeftin smještaj u sobe sa više kreveta, a ima i soba za dvije itd osoba...Ne znam tačno cijene, ali se može provjeriti na booking-u...
Našla sam link: http://www.booking.com/hotel/ba/dzajica ... opy_url%3E
Ja nisam još išla, jer je otvaranje bilo nedavno, planiram u proljeće...vidjela sam slike i čula od prijatelja, a ja to mjesto poznajem i tamo idem uvijek na Rafting i drago mi je da su poboljšani uvjeti za noćenje...

Kada smo kod Oaze, 50 KM, ja sam toliko platila u Konaku, ako se ne varam, bila sam službeno, inače radije spavam van grada, ako sam privatno, bliže prirodi... U Konaku je lijepo, ugodno, fina terasa na obali Neretve, a ako nisu poskupili, i cijene su prihvatljive...
tahirbeg
Posts: 20
Joined: 07/08/2011 14:53

#16 Re: Garden City Konjic

Post by tahirbeg »

Koje su danas cijene koristenja bazena zna li neko?
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#17 Re: Garden City Konjic

Post by The 51st State »

tahirbeg wrote:Koje su danas cijene koristenja bazena zna li neko?
mislim da je cener, dobijes pice i picu uz to.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65594
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#18 Re: Garden City Konjic

Post by _BataZiv_0809 »

Ima li Arapa?
User avatar
Cossack
Posts: 7141
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#19 Re: Garden City Konjic

Post by Cossack »

The 51st State wrote:
tahirbeg wrote:Koje su danas cijene koristenja bazena zna li neko?
mislim da je cener, dobijes pice i picu uz to.
Kliko se sjećam 16 KM je ulaz bio prošle godine. Čisto sumnjam da je ove godine 10 KM.
Post Reply