Game of thrones S07E06 - SESTA EPIZODA SPOJLERI - NE ULAZI BEZ GLEDANJA

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
zenit dozic
Posts: 2413
Joined: 07/09/2014 11:48

#276 Re: Game of thrones S07E06 - SESTA EPIZODA SPOJLERI - NE ULAZI BEZ GLEDANJA

Post by zenit dozic »

Capajebo wrote:
zenit dozic wrote:Kontam sta mi govoris ali mi je malo glupo da mu treba toliko vremena da se pretvori u njih.
Benjen je ustvari pogin'o, ali nije ga podig'o-ozivio Night King, nego su ga spasila Djeca, i isto k'o i Night Kingu zabili dragonglass u srce.
Tako da on nit je mrtav, nit je ziv.
Posto ima taj dragonglass u srcu ne moze proci Zid, isto k'o ni Night King :zoka:
Znaci oni ga mrtvaci roknuli i onda ona zelena djecica ga ozivila :?:
User avatar
Capajebo
Posts: 20752
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#277 Re: Game of thrones S07E06 - SESTA EPIZODA SPOJLERI - NE ULAZI BEZ GLEDANJA

Post by Capajebo »

zenit dozic wrote:
Capajebo wrote:
zenit dozic wrote:Kontam sta mi govoris ali mi je malo glupo da mu treba toliko vremena da se pretvori u njih.
Benjen je ustvari pogin'o, ali nije ga podig'o-ozivio Night King, nego su ga spasila Djeca, i isto k'o i Night Kingu zabili dragonglass u srce.
Tako da on nit je mrtav, nit je ziv.
Posto ima taj dragonglass u srcu ne moze proci Zid, isto k'o ni Night King :zoka:
Znaci oni ga mrtvaci roknuli i onda ona zelena djecica ga ozivila :?:
Bas tako.
User avatar
SamoVasGledam
Posts: 1475
Joined: 24/05/2016 16:41

#278 Re: Game of thrones S07E06 - SESTA EPIZODA SPOJLERI - NE ULAZI BEZ GLEDANJA

Post by SamoVasGledam »

Možda sam nešto propustio, slobodno neka me neko ispravi, ali otkud svim tim ljudima ideja da WW žele da osvoje ceo kontinent i pobiju sve što im zapadne šaka?

Po svemu sudeći veoma lako može biti da NK i WW samo štite od ljudi ono što smatraju svojom teritorijom (sve severno od zida) i da ljude smatraju uljezima na svojoj zemlji. Jon i ekipa su ti koji su stalno upadali na njihovu zemlju i tražili đavola.

Zar takođe nije interesantno da su ti ''divljaci'' živeli hiljadama godina na istoj teritoriji sa WW i da im ništa nije falilo tačno sve do onog momenta kada su sklopili dil sa Jonom i Stražom?
bhnapoleon1
Posts: 6502
Joined: 11/05/2014 23:47

#279 Re: Game of thrones S07E06 - SESTA EPIZODA SPOJLERI - NE ULAZI BEZ GLEDANJA

Post by bhnapoleon1 »

Jesam jedini kojem i Arya ide na kurac, navalila na Sansu ko sivonja, Ova jadnica nema sta nije prezivila. Nek ga pusi.
User avatar
Dasi
Posts: 2227
Joined: 27/05/2006 01:06

#280 Re: Game of thrones S07E06 - SESTA EPIZODA SPOJLERI - NE ULAZI BEZ GLEDANJA

Post by Dasi »

Jel ono moze Arya uzeti lik zive osobe ili je mora ubiti i zguliti joj lice? Logicno mi je ovo drugo ali kao da se vec desavalo da su koristili lice zive osobe.
bhnapoleon1
Posts: 6502
Joined: 11/05/2014 23:47

#281 Re: Game of thrones S07E06 - SESTA EPIZODA SPOJLERI - NE ULAZI BEZ GLEDANJA

Post by bhnapoleon1 »

Dasi wrote:Jel ono moze Arya uzeti lik zive osobe ili je mora ubiti i zguliti joj lice? Logicno mi je ovo drugo ali kao da se vec desavalo da su koristili lice zive osobe.
Mora biti mrtva osoba, kako ogulit lice drugacije.

Jbt umrlo govno u meni kad sam vidio kako izvlace zmaja i da postade WW
User avatar
Dasi
Posts: 2227
Joined: 27/05/2006 01:06

#282 Re: Game of thrones S07E06 - SESTA EPIZODA SPOJLERI - NE ULAZI BEZ GLEDANJA

Post by Dasi »

bhnapoleon1 wrote:Mora biti mrtva osoba, kako ogulit lice drugacije.
Mislim moze li bez guljenja lica pobogu :) U Braavosu npr. kad je oslijepila je vidjela svoje lice na drugom tijelu.
Nesto mi se vrzma po glavi da je u ovoj e6 Baelish razgovarao sa Aryom a ne Sansom.
mali_balon
Posts: 11393
Joined: 12/09/2012 09:57

#283 Re: Game of thrones S07E06 - SESTA EPIZODA SPOJLERI - NE ULAZI BEZ GLEDANJA

Post by mali_balon »

Njanjavi wrote:Ja naletih na teoriju da je onaj glavni white walker bran.
I ono prorocanstvo da ce bran letit a nece nikad hodat bi moglo bit to da ce letit na zmaju al onom roknutom.
Plus kad je bio u transu u onoj pecini, kad su one vile shukale onaj hepek liku u prsa, bran je bio u identicnoj poziciji kao taj lik i grabio ono korjenje ko da njega probijaju.
Plus masu puta kad je u transu lik maltene kao da bude fizicki na mjestu na koje misli, i hodor ga vidio, i chacha mu kod zamka ga cuo, pa i onaj bjeli glavonja ga ufatio za ruku.
Mozda je branu sudjeno da prekine taj ciklus tako sto ce putovat kroz vrjeme i haman ce jon morat roknut brana na kraju da bi roknuli onog bjelog glavonju.
Ja o ovom vec odvano razmisljam....
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58737
Joined: 03/08/2010 19:04

#284 Re: Game of thrones S07E06 - SESTA EPIZODA SPOJLERI - NE ULAZI BEZ GLEDANJA

Post by kakavdanakneiskustvu »

pici wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:je li onaj medvjed krenuo na hounda pa se onda isprijecio thoros?
yes houd se skamenio ko picka kako voli rec ostalima :mrgreen:

Ma ja,nesto je u ovoj epizodi za njegove standarde bio bas picka,okrenuo glavu kad je thoros zapaljen,cini mi se u jos jednoj sceni isto uradio
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58737
Joined: 03/08/2010 19:04

#285 Re: Game of thrones S07E06 - SESTA EPIZODA SPOJLERI - NE ULAZI BEZ GLEDANJA

Post by kakavdanakneiskustvu »

Dasi wrote:Jel ono moze Arya uzeti lik zive osobe ili je mora ubiti i zguliti joj lice? Logicno mi je ovo drugo ali kao da se vec desavalo da su koristili lice zive osobe.
Malo cudno da niko.ne primijeti da je neko kome je uzela lice odjednom dosta nizi jer je ona jedva nesto iznad metar i po
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58737
Joined: 03/08/2010 19:04

#286 Re: Game of thrones S07E06 - SESTA EPIZODA SPOJLERI - NE ULAZI BEZ GLEDANJA

Post by kakavdanakneiskustvu »

Fakat je zanimljivo sta sa ovin zmajem koji je postao WW,hoce li ubijati ledom?
swanfilter
Posts: 7910
Joined: 06/06/2008 18:52

#287 Re: Game of thrones S07E06 - SESTA EPIZODA SPOJLERI - NE ULAZI BEZ GLEDANJA

Post by swanfilter »

Moze li zmaj preko zida? Nekako mi ovo sa zmajem ne sjeda nikako. Mislio sam da ce porodica ostati na okupu da kraja ...
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58737
Joined: 03/08/2010 19:04

#288 Re: Game of thrones S07E06 - SESTA EPIZODA SPOJLERI - NE ULAZI BEZ GLEDANJA

Post by kakavdanakneiskustvu »

swanfilter wrote:Moze li zmaj preko zida? Nekako mi ovo sa zmajem ne sjeda nikako. Mislio sam da ce porodica ostati na o
kupu da kraja ...


Bice zanimljivo ako dodje do toga viditi borbu ovog zmaja sa ona dva druga
User avatar
Dr Kova
Posts: 14578
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#289 Re: Game of thrones S07E06 - SESTA EPIZODA SPOJLERI - NE ULAZI BEZ GLEDANJA

Post by Dr Kova »

samo da se upišem
User avatar
vicious
Posts: 6876
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#290 Re: Game of thrones S07E06 - SESTA EPIZODA SPOJLERI - NE ULAZI BEZ GLEDANJA

Post by vicious »

kakavdanakneiskustvu wrote:
swanfilter wrote:Moze li zmaj preko zida? Nekako mi ovo sa zmajem ne sjeda nikako. Mislio sam da ce porodica ostati na o
kupu da kraja ...


Bice zanimljivo ako dodje do toga viditi borbu ovog zmaja sa ona dva druga
Kad udari brat na brata :lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58737
Joined: 03/08/2010 19:04

#291 Re: Game of thrones S07E06 - SESTA EPIZODA SPOJLERI - NE ULAZI BEZ GLEDANJA

Post by kakavdanakneiskustvu »

vicious wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
swanfilter wrote:Moze li zmaj preko zida? Nekako mi ovo sa zmajem ne sjeda nikako. Mislio sam da ce porodica ostati na o
kupu da kraja ...


Bice zanimljivo ako dodje do toga viditi borbu ovog zmaja sa ona dva druga
Kad udari brat na brata :lol:
Da,da
drogon2
Posts: 1020
Joined: 30/05/2016 15:23

#292 Re: Game of thrones S07E06 - SESTA EPIZODA SPOJLERI - NE ULAZI BEZ GLEDANJA

Post by drogon2 »

kakavdanakneiskustvu wrote:
pici wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:je li onaj medvjed krenuo na hounda pa se onda isprijecio thoros?
yes houd se skamenio ko picka kako voli rec ostalima :mrgreen:

Ma ja,nesto je u ovoj epizodi za njegove standarde bio bas picka,okrenuo glavu kad je thoros zapaljen,cini mi se u jos jednoj sceni isto uradio
Frajer se boji vatre.To je ustanovljeno vec pocetkom serije.Kad je Beric zapalio medvjeda,onda mu je bila frka.
User avatar
Truba
Posts: 81759
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#293 Re: Game of thrones S07E06 - SESTA EPIZODA SPOJLERI - NE ULAZI BEZ GLEDANJA

Post by Truba »

ša je ba ovo sad se raspravlja o svakoj epizodi pojedinačno i to piratskoj :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58737
Joined: 03/08/2010 19:04

#294 Re: Game of thrones S07E06 - SESTA EPIZODA SPOJLERI - NE ULAZI BEZ GLEDANJA

Post by kakavdanakneiskustvu »

drogokustvu wrote:
pici wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:je li onaj medvjed krenuo na hounda pa se onda isprijecio thoros?
yes houd se skamenio ko picka kako voli rec ostalima :mrgreen:

Ma ja,nesto je u ovoj epizodi za njegove standarde bio bas picka,okrenuo glavu kad je thoros zapaljen,cini mi se u jos jednoj sceni isto uradio
Frajer se boji vatre.To je ustanovljeno vec pocetkom serije.Kad je Beric zapalio medvjeda,onda mu je bila frka.[/quote]


Aha,logicno
User avatar
SanskiBiser
Posts: 8760
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#295 Re: Game of thrones S07E06 - SESTA EPIZODA SPOJLERI - NE ULAZI BEZ GLEDANJA

Post by SanskiBiser »

omar little wrote:
Evo puno svjezih vijesti od HBO, (5 "prikvela" pripremaju :lol:, BTW script za 8 sezonu uopste nije ni napisan potvrdjeno je valjda sluzbeno tako da ono sto je na netu kao Leak 8 sezone je samo fan fiction.)

User avatar
pici
Posts: 43580
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#296 Re: Game of thrones S07E06 - SESTA EPIZODA SPOJLERI - NE ULAZI BEZ GLEDANJA

Post by pici »

Image
mrgreen
Posts: 1223
Joined: 12/05/2008 21:11

#297 Re: Game of thrones S07E06 - SESTA EPIZODA SPOJLERI - NE ULAZI BEZ GLEDANJA

Post by mrgreen »

Znaci Martin bi mogao ucestvovati u pisanju posljednje sezone, dobra vijest.
dotad ima vremena za citanje historije Asoiaf, i drugo citanje svih knjiga :D
1Dante1
Posts: 1208
Joined: 21/07/2012 20:09
Location: GB
Contact:

#298 Re: Game of thrones S07E06 - SESTA EPIZODA SPOJLERI - NE ULAZI BEZ GLEDANJA

Post by 1Dante1 »

to je extra, bolje sacekat jos jednu godinu al da bude kako treba, nego da useru kraj.
drogon2
Posts: 1020
Joined: 30/05/2016 15:23

#299 Re: Game of thrones S07E06 - SESTA EPIZODA SPOJLERI - NE ULAZI BEZ GLEDANJA

Post by drogon2 »

Ma bit ce to sljedece godine.Prije mjesec dana je izasla vijest na gomilu portala da su scenariji gotovi i da su kao maksimalno osigurani sto vjerovatno i jest slucaj jer sam procitao bar 5 verzija "scenarija" za osmu sezonu i svi su razliciti :D Dvije godine bi po meni bilo predugo cekanje,pogotovo jer Martin vjerovatno ne namjerava izdat ovu knjigu dok serija ne zavrsi.Znaci bile bi to dvije godine bez ikakvog novog materijala u vrijeme kada je hype oko serije vjerovatno najveci.
User avatar
pici
Posts: 43580
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#300 Re: Game of thrones S07E06 - SESTA EPIZODA SPOJLERI - NE ULAZI BEZ GLEDANJA

Post by pici »

Image

bice ovdje svega u osmoj a sigurno je i prvi put borba zmajeva... Jon je rahmetlija 100%
Post Reply