Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
ja71
Posts: 5407
Joined: 31/03/2006 14:45

#23951 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by ja71 »

LSD wrote:
leškarenje wrote:Pa FKS ovakav kakav jeste ne bi ispustio vodstvo od dva razlike u drugom poluvremenu :D
Za to više treba kriviti manekene na terenu koje boli q za blamaže, nego samog Mešu.
Meša ce na kraju popušiti logicno i dobiti nogu, a oni manekeni ostati i ponovo se obrukati negdje.
pa zato i jeste selektor tu da ne izvodi manekene na teren.
ili treba objasnjavati znacenje rijeci selektor
MokeQc
Posts: 429
Joined: 29/06/2007 18:17
Location: Quebec City / Rajvosa

#23952 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by MokeQc »

Reprezentacija.... Poraz... Sta reci koju posluku porati...

Najvise odgovara, cini mi se, citat iz onog vica o disleksicnom pljackasu banke : 'Zrak u ruke pljacka vam materina ovo je .icka!'

Sa akcentom na zadnje 3 rijeci, u svakom smislu...
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#23953 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by seln »

Da se djeca ne bi najutija, javio se jos jedan maneken:
Nekadašnji bh. reprezentativac Zlatan Muslimović oglasio se putem društvenih mreža nakon poraza Zmajeva na Kipru rezultatom 2:3.
"Džeksone moj dragi, nikoga se ne trebate stiditi i nikome se ne trebate izvinjavati. Glavu gore, osmijeh na lice i poderite g...ve ovima iz Gibraltara. Vi ste bolan jedina svijetla tačka ovog naroda. Valjda znate da se u životu udara po onome ko radi, a ne po onome ko ne radi ništa. Zato glavu gore da vam je ja ne bih dizao gore! Vi ste ponos ove države! Ljubi vas babuka sve", poručio je Muslimović na svom Facebook profilu.
ernestalic
Posts: 228
Joined: 30/09/2010 10:45

#23954 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by ernestalic »

Malo su smiješni ovi što pričaju o borbenosti, nedostatku motiva i sl. Oni se bore i imaju motiva, ali nemaju kvalitet, ne mamu sredinu terena i nemaju dobrog selektora. Zar zaista mislite da ova naša liga može proizvesti vrhunskog igrača. Ne može ni prosječnog. Ovi što sad igraju za reprezentaciju su mahom rodjeni izvan BiH ili su tamo vani odrasli. Ne kupujte djeci za rodjendane mobitele i tablete, nego fudbalsku loptu. Nema ništa bez masovnosti i ulaganja u sport. Manite se šupljih priča o manekenima i nedostatku motiva. Ako 10.000 dječaka igra fudbal, jedan će biti vrhunski igrač. Jer ne može svako biti fudbaler, taman da mu je babo šeik. Treba imati pored fizičkih i predispozicije za baratanje loptom.
User avatar
Logovan
Posts: 94564
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#23955 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Logovan »

seln wrote:Da se djeca ne bi najutija, javio se jos jedan maneken:
Nekadašnji bh. reprezentativac Zlatan Muslimović oglasio se putem društvenih mreža nakon poraza Zmajeva na Kipru rezultatom 2:3.
"Džeksone moj dragi, nikoga se ne trebate stiditi i nikome se ne trebate izvinjavati. Glavu gore, osmijeh na lice i poderite g...ve ovima iz Gibraltara. Vi ste bolan jedina svijetla tačka ovog naroda. Valjda znate da se u životu udara po onome ko radi, a ne po onome ko ne radi ništa. Zato glavu gore da vam je ja ne bih dizao gore! Vi ste ponos ove države! Ljubi vas babuka sve", poručio je Muslimović na svom Facebook profilu.
Jao, jao. :facepalm: :roll: :lol:
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#23956 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by pirmin »

seln wrote:Da se djeca ne bi najutija, javio se jos jedan maneken:
Nekadašnji bh. reprezentativac Zlatan Muslimović oglasio se putem društvenih mreža nakon poraza Zmajeva na Kipru rezultatom 2:3.
"Džeksone moj dragi, nikoga se ne trebate stiditi i nikome se ne trebate izvinjavati. Glavu gore, osmijeh na lice i poderite g...ve ovima iz Gibraltara. Vi ste bolan jedina svijetla tačka ovog naroda. Valjda znate da se u životu udara po onome ko radi, a ne po onome ko ne radi ništa. Zato glavu gore da vam je ja ne bih dizao gore! Vi ste ponos ove države! Ljubi vas babuka sve", poručio je Muslimović na svom Facebook profilu.
Nema sanse da je ovo napisao! :-)
User avatar
nadžak
Posts: 2162
Joined: 04/06/2011 13:25
Location: Zenica

#23957 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by nadžak »

Dragi Muslime, jesi to još pjan od sinoć? :shock:
MokeQc
Posts: 429
Joined: 29/06/2007 18:17
Location: Quebec City / Rajvosa

#23958 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by MokeQc »

seln wrote:Da se djeca ne bi najutija, javio se jos jedan maneken:
Nekadašnji bh. reprezentativac Zlatan Muslimović oglasio se putem društvenih mreža nakon poraza Zmajeva na Kipru rezultatom 2:3.
"Džeksone moj dragi, nikoga se ne trebate stiditi i nikome se ne trebate izvinjavati. Glavu gore, osmijeh na lice i poderite g...ve ovima iz Gibraltara. Vi ste bolan jedina svijetla tačka ovog naroda. Valjda znate da se u životu udara po onome ko radi, a ne po onome ko ne radi ništa. Zato glavu gore da vam je ja ne bih dizao gore! Vi ste ponos ove države! Ljubi vas babuka sve", poručio je Muslimović na svom Facebook profilu.
U jednom se, djelimično, slažem sa Muslimovićem i to po pitanju ponosa. Samo što bih to rekao uprošlom vremenu - bili su ponos, bili su svijetla tačka u BiH ali to više nisu. Sve više liče na političare koji čuvaju svoje mjesto, ne rade svoj posao i ponašaju se u stilu 'poslije mene - potop'.
A mogli su biti pozitivna pokretačka snaga i doprinijeti nekom pomaku naprijed... Kad se samo sjetim euforije pred Portugal 2009-e, i u RS-u se maltene navijalo za BiH da se skoro i Dodik nasekiro...
MokeQc
Posts: 429
Joined: 29/06/2007 18:17
Location: Quebec City / Rajvosa

#23959 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by MokeQc »

Sjeća li se neko 'Srce na teren' :lol: ......
User avatar
spree
Posts: 7924
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#23960 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by spree »

MokeQc wrote:Sjeća li se neko 'Srce na teren' :lol: ......
Ovi igraci sigurno ne.

I ja sam za Amara taman otjerao pola ovih igraca. Mislim da je najbolje postaviti stvari na nacin ili igraj sa zeljom ili neces nikako.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#23961 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by insomnia78 »

Joj Amar. Koga je to treniro doticni i kakvi su mu rezultati. Da ga Dzeko udari trofejima da ga ubije
User avatar
phillie
Posts: 9372
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#23962 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by phillie »

insomnia78 wrote:Joj Amar. Koga je to treniro doticni i kakvi su mu rezultati. Da ga Dzeko udari trofejima da ga ubije
Amar se totalno uklapa u selekciju Saveza sto se "strucnjaka" tice...Ne odudara ni od Susica ni od Bazdarevica.

A vala dosta je i ove francuske veze , daj nam sta istocnije Savezu :D :D :D
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#23963 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by groove »

hocemo van gaala :srce:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#23964 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by MOSALJOZE »

groove wrote:hocemo van gaala :srce:
Kae se van hala
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#23965 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by groove »

luˈwi vɑŋˈɣaːl
User avatar
spree
Posts: 7924
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#23966 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by spree »

Amar ima više trofeja nego svi prethodni selektori zajedno. Doduse to su trofeji nase lige, ali nije poanta u trofejima nego u pristupu. Amar je trenirao strogocu na igracima. Naravno ne mogu se porediti ovi igraci sa onima koje je Amar vodio, ali nekako ne vjerujem da bi kod njega igrali oni koji nece da potrce. Sigurno da bi recimo maghat ili neko slican bili bolje rijesenje, ali nikada nasi takve platiti nece. Sljedeci bi trebao biti hadzibegic, ali jbg zakuhao sa begicem kad ga nije prosli put izabrao :D
User avatar
luckylaka
Posts: 22589
Joined: 15/01/2010 06:28

#23967 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by luckylaka »

Gledam utakmicu Spanija-Italija i kontam sta mi realno sa ovakvim pristupom imamo traziti u fudbalu.Ovi sa sa druge planete
Bazinga1234
Posts: 7645
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#23968 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Bazinga1234 »

Bojkot reprezentacije dok ova ubleha ne podnese ostavku

Kaže respektuje Gibraltar, mrs ubleho jedna
User avatar
luckylaka
Posts: 22589
Joined: 15/01/2010 06:28

#23969 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by luckylaka »

Bazinga1234 wrote:Bojkot reprezentacije dok ova ubleha ne podnese ostavku

Kaže respektuje Gibraltar, mrs ubleho jedna
:lol: :lol: nije normalan
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15698
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#23970 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by problemnatravunu »

luckylaka wrote:
Bazinga1234 wrote:Bojkot reprezentacije dok ova ubleha ne podnese ostavku

Kaže respektuje Gibraltar, mrs ubleho jedna
:lol: :lol: nije normalan
Lupeta!
A inače i on i Sušić prije njega, a i bilo ko od reprezentativaca, kad ih se nesto pita pred utakmicu, to su tako ljigavi odgovori i prognoze (da se ja sam sebi gadim)!Jebo mater, ko da nemaju svoje ja!
Ne znam jeste to primijetili ?
User avatar
phillie
Posts: 9372
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#23971 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by phillie »

Pa dobro tu je u pravu, jer mora i njih nekad krenuti. A protiv Belgije su dotakli dno, pa sad mogu samo napredovati :lol: :lol: :lol: :lol:

E moj Mesa, idi dok se vidi. Moze i Guso dobiti Gibraltar. Idi ako Boga znas.
User avatar
p206
Posts: 7952
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#23972 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by p206 »

phillie wrote:Pa dobro tu je u pravu, jer mora i njih nekad krenuti. A protiv Belgije su dotakli dno, pa sad mogu samo napredovati :lol: :lol: :lol: :lol:

E moj Mesa, idi dok se vidi. Moze i Guso dobiti Gibraltar. Idi ako Boga znas.
Ko bi uzimao onoliku platu...
već nakon prve dvije utakmice sam smatrao da je fin čovjek koji je stručnjak u rangu druge francuske lige i ništa više od toga
sad smatram da je ljigava hinja bez imalo obraza
Bazinga1234
Posts: 7645
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#23973 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Bazinga1234 »

luckylaka wrote:
Bazinga1234 wrote:Bojkot reprezentacije dok ova ubleha ne podnese ostavku

Kaže respektuje Gibraltar, mrs ubleho jedna
:lol: :lol: nije normalan
Jbg valja igrati protiv konobara, jos ako su slobodno dobili prije utakmice biće puno teze, Gibraltar dolazi svjež, motivisan i sigurno neće biti lako.
Kažu da su još dobili i povisice na poslu, tako da vlada dobra atmosfera
Last edited by Bazinga1234 on 02/09/2017 22:42, edited 1 time in total.
User avatar
Point.
Posts: 27916
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#23974 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Point. »

Meni je suhveli ova utakmica. Konobari ce namjerno namamiti nase da cugaju noc prije tekme, pustice Serifa Bici i eto belaja. Kad smo vec kod Bice, na onom videu kad baca casu uz milozvucne taktove Serifa mi izgleda dosta pokretljiviji nego na terenu.
breba

#23975 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by breba »

Manjak znanja i nekako covjek da mu oprosti, ali ovo bezobrazno prebacivanje citave odgovornosti na igrace je vec degutantno.
Post Reply