Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#23876 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by cyprus »

Po meni, nije to pitanje glavnog grada... Da Zenica ima stadion od 30-40 hiljada ljudi, ja bih reko - neka, normalno je da se igra tamo... Ma šta Zenica... Čajniče da ima takav stadion, ja bih rekao - nek se igra u Čajniču...

Međutim, ovako kada obično vlada izuzetno interesovanje i kada je gotovo nemoguće doći do karata, po meni je neesmisleno igrati na tako malom stadionu... Isto ko i na Grbavici... Ista stvar...
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40803
Joined: 21/05/2012 22:46

#23877 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by AmiĐa_Idriz »

cyprus wrote:Po meni, nije to pitanje glavnog grada... Da Zenica ima stadion od 30-40 hiljada ljudi, ja bih reko - neka, normalno je da se igra tamo... Ma šta Zenica... Čajniče da ima takav stadion, ja bih rekao - nek se igra u Čajniču...

Međutim, ovako kada obično vlada izuzetno interesovanje i kada je gotovo nemoguće doći do karata, po meni je neesmisleno igrati na tako malom stadionu... Isto ko i na Grbavici... Ista stvar...
:thumbup:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40803
Joined: 21/05/2012 22:46

#23878 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by AmiĐa_Idriz »

Treba ba ove Arape nafurati, vec sam pricao o tome grob ga yebo umjesto sto im Vrelo Bosne prodaju bolje ih nafuraj kakav stadioncic da naprave, nista posebno nekih 70-80k dusa da moze stat :oops: sta je to sitnica za njih :oops:


Elidža Arena :oops:
User avatar
nadžak
Posts: 2162
Joined: 04/06/2011 13:25
Location: Zenica

#23879 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by nadžak »

avetinja wrote:Šta pričaš ti?
Glavne utakmice se moraju igrati u Sarajevu, a sporedne se mogu igrati i u drugim gradovima. Logika. Šta ti tu nije jasno? Pošto su najljepša vremena odlučili da igraju u Zenici, neka tamo i ostanu, neka se ne vraćaju u Sarajevo.
Jel to meni šta pričam?

Jes to glup ili samo bezobrazan pa spinuješ priču? Vidiš lijepo šta sam napisao! Samo jedna rečenica u mom postu je bila o tome gdje se igra a suštinu si vješto preskočio! Eto ti dijaspora i divni BH fanatikosi pa nek tebi prave "atmosferu" kakva je postala zadnjih godina. Davno su bila vremena kad su pravi navijači bili na BP i kad je bilo istinsko grotlo.

Dakle, da ponovim ono što je pravi problem a ne jbni stadion! Njih u suštini boli briga za pripreme! Nije to ni blizu onoga što nam baljezgaju po medijima. Prodaju nam maglu o nekim pripremama, zalaganju, taktici. Sve ti govori njihova izjava da im je dosasdno u trening kampu u Zenici.
Sa ovom izjavom su otvoreno priznali ono što je bilo vidljivo između redova. kakve pripreme i rezultat! Nešto malo se truda uloži i ako dođe šta iz toga-dobro je!

Bitno je ići u provode po noćnim klubovima a ti Pape, Meša probaj to zabranit. Nije budala nijedan ozbiljan selektor koji je odbio našu selekciju, nema tu rada, samo bacanje prašine u oči.
User avatar
avetinja
Posts: 31427
Joined: 19/07/2014 13:31

#23880 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by avetinja »

nadžak wrote:
avetinja wrote:Šta pričaš ti?
Glavne utakmice se moraju igrati u Sarajevu, a sporedne se mogu igrati i u drugim gradovima. Logika. Šta ti tu nije jasno? Pošto su najljepša vremena odlučili da igraju u Zenici, neka tamo i ostanu, neka se ne vraćaju u Sarajevo.
Jel to meni šta pričam?

Jes to glup ili samo bezobrazan pa spinuješ priču? Vidiš lijepo šta sam napisao! Samo jedna rečenica u mom postu je bila o tome gdje se igra a suštinu si vješto preskočio! Eto ti dijaspora i divni BH fanatikosi pa nek tebi prave "atmosferu" kakva je postala zadnjih godina. Davno su bila vremena kad su pravi navijači bili na BP i kad je bilo istinsko grotlo.

Dakle, da ponovim ono što je pravi problem a ne jbni stadion! Njih u suštini boli briga za pripreme! Nije to ni blizu onoga što nam baljezgaju po medijima. Prodaju nam maglu o nekim pripremama, zalaganju, taktici. Sve ti govori njihova izjava da im je dosasdno u trening kampu u Zenici.
Sa ovom izjavom su otvoreno priznali ono što je bilo vidljivo između redova. kakve pripreme i rezultat! Nešto malo se truda uloži i ako dođe šta iz toga-dobro je!

Bitno je ići u provode po noćnim klubovima a ti Pape, Meša probaj to zabranit. Nije budala nijedan ozbiljan selektor koji je odbio našu selekciju, nema tu rada, samo bacanje prašine u oči.
Jesi li glup ili samo bezobrazan kada se ovako kukavički vadiš? Prvo popljuješ, a onda lafo čitaj i dole šta piše, nisam to htio da kažem. Piši regularno, pa ću ti regulatno i odgovarati.
archi_a
Posts: 10400
Joined: 11/12/2011 18:11

#23881 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by archi_a »

Manekeni, sram vas bilo za ovo na Kipru!!! Ni jedne smislene akcije, ali ni jedne!!!! Kipar je za vas svjetski prvak u fudbalu. Sramotaaaaa, vasa sramota! :oops:
User avatar
studeni76
Posts: 5420
Joined: 03/06/2009 14:12

#23882 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by studeni76 »

Ma ukinut kolektivme sportove. Ovo je sramota
User avatar
Sara03
Posts: 3292
Joined: 22/02/2017 03:17

#23884 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Sara03 »

.
Last edited by Sara03 on 31/08/2017 22:54, edited 1 time in total.
User avatar
phillie
Posts: 9363
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#23885 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by phillie »

Eto Vranjesu jel se sta mnogo rijesilo, jebo te Kipar u zvalje, kao i tvojih 10 jarana na terenu + jebene izmjene + maga sa klupe.

Grcima jebem mater sto ne pobjedise Estoniju i sutnu ovu gamad manekensku iz daljih kombinacija!!!!!

KEMU ZA SELEKTORA!!!!!!

PS. Mater vam jebem manekensku!!!!
User avatar
phillie
Posts: 9363
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#23886 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by phillie »

cyprus wrote:Po meni, nije to pitanje glavnog grada... Da Zenica ima stadion od 30-40 hiljada ljudi, ja bih reko - neka, normalno je da se igra tamo... Ma šta Zenica... Čajniče da ima takav stadion, ja bih rekao - nek se igra u Čajniču...

Međutim, ovako kada obično vlada izuzetno interesovanje i kada je gotovo nemoguće doći do karata, po meni je neesmisleno igrati na tako malom stadionu... Isto ko i na Grbavici... Ista stvar...
Eto sad mogu na Butmiru igrati, bolje nisu ni zasluzili!
User avatar
soul_eclipse
Posts: 645
Joined: 10/03/2012 14:04

#23887 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by soul_eclipse »

Eto vam Gojko vi gore sto ste spominjali hebo vas on nije ni za klupe
User avatar
studeni76
Posts: 5420
Joined: 03/06/2009 14:12

#23888 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by studeni76 »

Jozo ce nam pobjec kad vidi gdje je dosao! Jebeni manekeni
BOJKOT
User avatar
Logovan
Posts: 94379
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#23889 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Logovan »

soul_eclipse wrote:Eto vam Gojko vi gore sto ste spominjali hebo vas on nije ni za klupe
Jeste i za klupe, a i za prve. :wink: Pored toliko kandidata za tjeranje, ti bi otjerao Cimirota. Svaka čast. :oops:

Otjerati ove raspale, potrošene igrače, a zamijeniti ih mlađim, ali moralo bi im se dati vremena da se uigraju, da se povežu. Recept za uspjeh, a ne guranje Zukanovića, Ibiševića, Vranješa i sličnih.
User avatar
phillie
Posts: 9363
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#23890 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by phillie »

Ibisevica je trebao ranije izvaditi, pa onda umjesto Visce i Rijada ubaciti, bar da imamo tri napadaca u vrhu. Al jok, logicnije je da Jajalo udje, da mu Sunjic igra "sidrasa" i da u drugom poluvremenu nismo imali suta po golu.

Cimirot se uklopio u sivilo, cak i u prvom poluvremenu, dok smo kao nesto igrali. Dosta je grijesio, skoro svaki pas mu je isao unazad...jedina mu je sreca sto je imao jos deset invalida pored sebe.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#23891 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Jimmy McNulty »

I jedan od razloga zašto repk "bježi" iz Zenice je upravo neprofesionalizam, nema hotela, vašara i kuraveli ko u Sarajevu.
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#23892 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Romanista 101% »

Nije jos sve gotovo :D
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9222
Joined: 31/03/2007 00:07

#23893 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Bosanski_kralj »

Romanista 101% wrote:Nije jos sve gotovo :D
I oni jebeni Grci nisu mogli pobijediti Estoniju pa da nam svaku nadu ugase.

Evo već se poteže priča šta nam treba za baraž, ljudi slijepi i ne vide da samo čudo nad čudima nas može odvesti u baraž.
User avatar
mayab
Posts: 27161
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#23894 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by mayab »

Bosanski_kralj wrote:
Romanista 101% wrote:Nije jos sve gotovo :D
I oni jebeni Grci nisu mogli pobijediti Estoniju pa da nam svaku nadu ugase.

Evo već se poteže priča šta nam treba za baraž, ljudi slijepi i ne vide da samo čudo nad čudima nas može odvesti u baraž.
I sta onda? BARAŽ= nova BLAMAŽA :run:
Ja više nemam namjeru gubiti vrijeme gledajući ovo sranje
User avatar
phillie
Posts: 9363
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#23895 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by phillie »

Volio bih ja da hoce osvojiti to drugo mjesto, i onda da ostanemo bez baraza, jer smo najslabija drugoplasirana reprezentacija.

Kao u vicu kad zena kaze covjeku: kad bi bilo SP nesposobnih ti bi bio drugi. Kaze covjek: a sto drugi? Zena: Pa zato sto si nesposoban.

Al eto vratili smo Kipar u igru, pa ce zapeti protiv Grcke :D :D :D nek nam drugi obezbjedjuju ono sto sami nismo kadri. Sadaka reprezentacija.

I kaze trebamo pobjediti Belgiju:

Image
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#23896 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by mO k3 »

treba ove mankene, balerine , primadone bojkotovati .... :oops:
User avatar
Truba
Posts: 81710
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#23897 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Truba »

bih estonija
koševo
1:1
čini mi se i da smo pokisli il sam to pomiješao s nekom sličnom tekmom

tad sam prelomio i otprilike od tada ne idem niti gledam te agonije
nit me zanimaju

vidim da 20 godina poslije sve isto

nema smisla gledati
User avatar
Logovan
Posts: 94379
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#23898 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Logovan »

Black swan wrote:bih estonija
koševo
1:1
čini mi se i da smo pokisli il sam to pomiješao s nekom sličnom tekmom

tad sam prelomio i otprilike od tada ne idem niti gledam te agonije
nit me zanimaju

vidim da 20 godina poslije sve isto

nema smisla gledati
Ne ideš od 1998. godine? :skoljka: :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40803
Joined: 21/05/2012 22:46

#23899 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by AmiĐa_Idriz »

Jimmy McNulty wrote:I jedan od razloga zašto repk "bježi" iz Zenice je upravo neprofesionalizam, nema hotela, vašara i kuraveli ko u Sarajevu.
Dabome. Sto prije odvesti ekipu na Elidzu na drmoguz da se povrate ocito da nesto ne stima.


Vidis kako Bicu u hotelu pocelo hvatati vidis kriza :(
User avatar
Mustang1
Posts: 28755
Joined: 29/12/2010 17:31

#23900 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Mustang1 »

Neko neki dan rece kako je tesko navijati za Sarajevo i Liverpool. Hajd navijaj za repku, Celik i Liverpool :lol: :lol: Ja sam odavno navikao pa sam prestao da se nerviram kao nekada :D
Post Reply