Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#23851 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by hrasno38 »

avetinja wrote:
Point. wrote:Nemoj da zajebavas pa prije mjesec dana si cvilio za tim sto se ne igra u glavnom gradu.
Koje, bolan, cvilio? Kritikovao sam što se nikako ne igra i dodao da više nikad ne dolaze u Sarajevo. Gade mi se.
hrasno38 wrote:jok eto igrat ce u Visokom :-)
Gdje god, samo ne u Sarajevu.
Cuj gade mi se :?
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#23852 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by avetinja »

hrasno38 wrote:Cuj gade mi se :?
Ljudi iz Saveza i svi oni koji su odlučili da se presele u Zenicu.
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#23853 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by shake69 »

MensurM wrote:Grbavica je novi stadion reprezentacije. Odlucili Savez i UEFA.

Novac za radove na stadionu osigurat ce FKZ, NSBiH i UEFA
Malo su pozurili ovi iz Radonciceve tiskovine jer nije bas to sve tacno i da se Bilino ide brisati tek tako! Radi se tek o alternativnom stadionu sto bismo kao zemlja odavno trebali imati da imamo ozbiljan savez a ne lopove koje zanima prije svega podjela love sebi i administrativna zgrada a drugo ako se stigne!
Drugo, FSBiH ce, ukoliko bude morao uloziti minimalno investirati u Grbavicu a sve ce se refundirati nastupima tako da FK Zeljo nece dobiti onih 8000 KM po nastupu nego ce Begic&debeljuskasti Bakovic otplacivati ulaganja u rasvjetu, sredjivanje ulaza ili sta vec!
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#23854 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by hrasno38 »

avetinja wrote:
hrasno38 wrote:Cuj gade mi se :?
Ljudi iz Saveza i svi oni koji su odlučili da se presele u Zenicu.
ahaaaaaa to e sa tim bi se mogao i sloziti...doduse ja nisam protivan da se i u drugim gradovima igraju reprezentativne utakmice ali baza mora biti glavni grad i ako se ovo uradi kao sto pise to ce biti vrh! Mislim da para ima ili ce biti dovoljno i za juznu tribinu i za teren i u stvari da se Grbavica napravi onako kako treba
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#23855 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by hrasno38 »

shake69 wrote:
MensurM wrote:Grbavica je novi stadion reprezentacije. Odlucili Savez i UEFA.

Novac za radove na stadionu osigurat ce FKZ, NSBiH i UEFA
Malo su pozurili ovi iz Radonciceve tiskovine jer nije bas to sve tacno i da se Bilino ide brisati tek tako! Radi se tek o alternativnom stadionu sto bismo kao zemlja odavno trebali imati da imamo ozbiljan savez a ne lopove koje zanima prije svega podjela love sebi i administrativna zgrada a drugo ako se stigne!
Drugo, FSBiH ce, ukoliko bude morao uloziti minimalno investirati u Grbavicu a sve ce se refundirati nastupima tako da FK Zeljo nece dobiti onih 8000 KM po nastupu nego ce Begic&debeljuskasti Bakovic otplacivati ulaganja u rasvjetu, sredjivanje ulaza ili sta vec!
Mislim da je u pitanju obratna opcija i da je plan da Zenica bude rezervni stadion. Neka Zeljo nista ne dobije ali neka srede stadion. Koliko puta to reprezentacija godisnje igra pa da bi Zeljo nesto znacajno izgubio?? a dobitak je ogroman. Eno Celik na zalost je pao ispod svih kriterijuma a igraju na najboljem terenu i stadionu u zemlji a klub nije ulozio u to ni marke.
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#23856 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by avetinja »

hrasno38 wrote:ahaaaaaa to e sa tim bi se mogao i sloziti...doduse ja nisam protivan da se i u drugim gradovima igraju reprezentativne utakmice ali baza mora biti glavni grad i ako se ovo uradi kao sto pise to ce biti vrh! Mislim da para ima ili ce biti dovoljno i za juznu tribinu i za teren i u stvari da se Grbavica napravi onako kako treba
Nemam ništa protiv da se neke utakmice igraju u drugim gradovima, ali važne utakmice se moraju igrati u Sarajevu. Dolazi ti Portugal i Španija, a oni igraju u Zenici. Sedam godina nisu igrali kvalifikacione utkamice u Sarajevu i sada se sjetili. To mene ljuti. Ako će napraviti Grbavicu, onda bih nekako lakše podnio njihov dolazak.
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#23857 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by hrasno38 »

avetinja wrote:
hrasno38 wrote:ahaaaaaa to e sa tim bi se mogao i sloziti...doduse ja nisam protivan da se i u drugim gradovima igraju reprezentativne utakmice ali baza mora biti glavni grad i ako se ovo uradi kao sto pise to ce biti vrh! Mislim da para ima ili ce biti dovoljno i za juznu tribinu i za teren i u stvari da se Grbavica napravi onako kako treba
Nemam ništa protiv da se neke utakmice igraju u drugim gradovima, ali važne utakmice se moraju igrati u Sarajevu. Dolazi ti Portugal i Španija, a oni igraju u Zenici. Sedam godina nisu igrali kvalifikacione utkamice u Sarajevu i sada se sjetili. To mene ljuti. Ako će napraviti Grbavicu, onda bih nekako lakše podnio njihov dolazak.
Napravljena je glupava fama prvo oko stadiona Kosevo kako kao na njemu ne mozemo nikoga dobiti a kao Zenica je "zmajevo nepobjedivo gnjezdo". Ne igraju stadioni utakmice nego igraci. I na Kosevu smo mi odigrali sjajnih utakmica. Medjutim potrefilo se tada da nam je fudbal svakim danom isao u sve veci i veci kurac pa se na to nakalemilo i Kosevo. E sad cinjenica jeste da je Kosevo najkonforniji ali po nekim nevim mjerila ponajmanje fudbalski stadion i cinjenica jeste da nije isto kada su ti navijaci 10 i kada su ti 50m od terena. Sto se tice same sigurnosti i konfora Kosevo je jos uvijek iznad svih stadiona u zemlji s tim sto na zalost nema ni jednu natkrivenu tribinu. Smjestaj gostujucih navijaca je kud i kamo jednostavniji na Kosevu ali vjerovatno fali hiljadu nekih manjih sitnica koje kad se skupe na hrpu budu krupan zalogaj.
E sad ako bi Grbavica isla protiv Belgije ne znam da li ce se moci koristiti sve tribine :? Ako hoce onda je to kapacitet priblizan onome u Zenici. Grbavica prema onome sto se moze naci po internetu prima 13.785 a Bilino Polje 15.600.....medjutim to je oboje pickin dim prema kosevskih 34.500 a protiv Belgije bi stavrno trebao urnebes kao onomad protiv Danske kada na zalost nismo prosli ali je ambijent bio ludilo.
A sto se tice papanluka ili onoga sto mi smatramo da je papanluk e toga ce biti gdje god da se igra i cevapi ce se vrtiti sve da se igra u svili i kadifi :D
User avatar
omega369
Posts: 9289
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#23858 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by omega369 »

shake69 wrote:
MensurM wrote:Grbavica je novi stadion reprezentacije. Odlucili Savez i UEFA.

Novac za radove na stadionu osigurat ce FKZ, NSBiH i UEFA
Malo su pozurili ovi iz Radonciceve tiskovine jer nije bas to sve tacno i da se Bilino ide brisati tek tako! Radi se tek o alternativnom stadionu sto bismo kao zemlja odavno trebali imati da imamo ozbiljan savez a ne lopove koje zanima prije svega podjela love sebi i administrativna zgrada a drugo ako se stigne!
Drugo, FSBiH ce, ukoliko bude morao uloziti minimalno investirati u Grbavicu a sve ce se refundirati nastupima tako da FK Zeljo nece dobiti onih 8000 KM po nastupu nego ce Begic&debeljuskasti Bakovic otplacivati ulaganja u rasvjetu, sredjivanje ulaza ili sta vec!
Daj nemoj zezati :shock: :shock: Po njihovim temama se vec bira krovna konstrukcija za cijeli stadion, boja fasade i stakla, stolice... :mrgreen:
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#23859 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by hrasno38 »

omega369 wrote:
shake69 wrote:
MensurM wrote:Grbavica je novi stadion reprezentacije. Odlucili Savez i UEFA.

Novac za radove na stadionu osigurat ce FKZ, NSBiH i UEFA
Malo su pozurili ovi iz Radonciceve tiskovine jer nije bas to sve tacno i da se Bilino ide brisati tek tako! Radi se tek o alternativnom stadionu sto bismo kao zemlja odavno trebali imati da imamo ozbiljan savez a ne lopove koje zanima prije svega podjela love sebi i administrativna zgrada a drugo ako se stigne!
Drugo, FSBiH ce, ukoliko bude morao uloziti minimalno investirati u Grbavicu a sve ce se refundirati nastupima tako da FK Zeljo nece dobiti onih 8000 KM po nastupu nego ce Begic&debeljuskasti Bakovic otplacivati ulaganja u rasvjetu, sredjivanje ulaza ili sta vec!
Daj nemoj zezati :shock: :shock: Po njihovim temama se vec bira krovna konstrukcija za cijeli stadion, boja fasade i stakla, stolice... :mrgreen:
A tebe koliko vidim to ipak pomalo pecka...da ne kazem pece!
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#23860 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by avetinja »

hrasno38 wrote:Napravljena je glupava fama prvo oko stadiona Kosevo kako kao na njemu ne mozemo nikoga dobiti a kao Zenica je "zmajevo nepobjedivo gnjezdo". Ne igraju stadioni utakmice nego igraci. I na Kosevu smo mi odigrali sjajnih utakmica. Medjutim potrefilo se tada da nam je fudbal svakim danom isao u sve veci i veci kurac pa se na to nakalemilo i Kosevo. E sad cinjenica jeste da je Kosevo najkonforniji ali po nekim nevim mjerila ponajmanje fudbalski stadion i cinjenica jeste da nije isto kada su ti navijaci 10 i kada su ti 50m od terena. Sto se tice same sigurnosti i konfora Kosevo je jos uvijek iznad svih stadiona u zemlji s tim sto na zalost nema ni jednu natkrivenu tribinu. Smjestaj gostujucih navijaca je kud i kamo jednostavniji na Kosevu ali vjerovatno fali hiljadu nekih manjih sitnica koje kad se skupe na hrpu budu krupan zalogaj.
E sad ako bi Grbavica isla protiv Belgije ne znam da li ce se moci koristiti sve tribine :? Ako hoce onda je to kapacitet priblizan onome u Zenici. Grbavica prema onome sto se moze naci po internetu prima 13.785 a Bilino Polje 15.600.....medjutim to je oboje pickin dim prema kosevskih 34.500 a protiv Belgije bi stavrno trebao urnebes kao onomad protiv Danske kada na zalost nismo prosli ali je ambijent bio ludilo.
A sto se tice papanluka ili onoga sto mi smatramo da je papanluk e toga ce biti gdje god da se igra i cevapi ce se vrtiti sve da se igra u svili i kadifi :D
Nismo babe vračare da vjerujemo u ukletost. Sve je do igrača, ali morali su tražiti neke razloge za odlazak, pa makar i iracionalne.
Velike utakmice (tipa protiv Belgije) bi trebale da se igraju na Koševu, dok se Grbavica ne proširi i ako se misli uopšte ulagati u nju. Trebaju izabrati, da li će ulagati u Koševo ili Grbavicu.
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#23861 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by hrasno38 »

avetinja wrote:
hrasno38 wrote:Napravljena je glupava fama prvo oko stadiona Kosevo kako kao na njemu ne mozemo nikoga dobiti a kao Zenica je "zmajevo nepobjedivo gnjezdo". Ne igraju stadioni utakmice nego igraci. I na Kosevu smo mi odigrali sjajnih utakmica. Medjutim potrefilo se tada da nam je fudbal svakim danom isao u sve veci i veci kurac pa se na to nakalemilo i Kosevo. E sad cinjenica jeste da je Kosevo najkonforniji ali po nekim nevim mjerila ponajmanje fudbalski stadion i cinjenica jeste da nije isto kada su ti navijaci 10 i kada su ti 50m od terena. Sto se tice same sigurnosti i konfora Kosevo je jos uvijek iznad svih stadiona u zemlji s tim sto na zalost nema ni jednu natkrivenu tribinu. Smjestaj gostujucih navijaca je kud i kamo jednostavniji na Kosevu ali vjerovatno fali hiljadu nekih manjih sitnica koje kad se skupe na hrpu budu krupan zalogaj.
E sad ako bi Grbavica isla protiv Belgije ne znam da li ce se moci koristiti sve tribine :? Ako hoce onda je to kapacitet priblizan onome u Zenici. Grbavica prema onome sto se moze naci po internetu prima 13.785 a Bilino Polje 15.600.....medjutim to je oboje pickin dim prema kosevskih 34.500 a protiv Belgije bi stavrno trebao urnebes kao onomad protiv Danske kada na zalost nismo prosli ali je ambijent bio ludilo.
A sto se tice papanluka ili onoga sto mi smatramo da je papanluk e toga ce biti gdje god da se igra i cevapi ce se vrtiti sve da se igra u svili i kadifi :D
Nismo babe vračare da vjerujemo u ukletost. Sve je do igrača, ali morali su tražiti neke razloge za odlazak, pa makar i iracionalne.
Velike utakmice (tipa protiv Belgije) bi trebale da se igraju na Koševu, dok se Grbavica ne proširi i ako se misli uopšte ulagati u nju. Trebaju izabrati, da li će ulagati u Koševo ili Grbavicu.
Koliko god se mi ovdje podjebavali na "derbi relacijama" Kosevo je gradski stadion i grad Sarajevo bi trebalo maksimalno da se potrudi da ga napuca i sredi. A sta se moze dobiti najbolji primjer je stadion Vardara tj. gradski stadion u Skopju koji je nedavno ugostio utakmicu nad utakmicama a grad sasvim sigurno zardio bruku para. Samo sto mi imamo glupane na vlasti pa to ne mogu da skontaju i odlicno bez ikakve fleke se za njih uklapa ono sto se raja zajebava da "sto je Tito napravio oni nisu u stanju da okrece". Ajnadzic baljezga o nekim Bordo Arenama samo da bi se uvujkao u supak Pitarima a i on sam zna da od toga nema nista. Uzmi medjedu papir i olovku u ruke pa vidi da sredis Kosevo...valjat ce i Sarajevu, valjat ce reprezentaciji a valjat ce i gradu!
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#23862 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by MensurM »

omega369 wrote:
shake69 wrote:
MensurM wrote:Grbavica je novi stadion reprezentacije. Odlucili Savez i UEFA.

Novac za radove na stadionu osigurat ce FKZ, NSBiH i UEFA
Malo su pozurili ovi iz Radonciceve tiskovine jer nije bas to sve tacno i da se Bilino ide brisati tek tako! Radi se tek o alternativnom stadionu sto bismo kao zemlja odavno trebali imati da imamo ozbiljan savez a ne lopove koje zanima prije svega podjela love sebi i administrativna zgrada a drugo ako se stigne!
Drugo, FSBiH ce, ukoliko bude morao uloziti minimalno investirati u Grbavicu a sve ce se refundirati nastupima tako da FK Zeljo nece dobiti onih 8000 KM po nastupu nego ce Begic&debeljuskasti Bakovic otplacivati ulaganja u rasvjetu, sredjivanje ulaza ili sta vec!
Daj nemoj zezati :shock: :shock: Po njihovim temama se vec bira krovna konstrukcija za cijeli stadion, boja fasade i stakla, stolice... :mrgreen:
Grbavica je od 2018. prvi stadion, Bilino polje drugi.
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#23863 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by hrasno38 »

shake69 wrote:
MensurM wrote:Grbavica je novi stadion reprezentacije. Odlucili Savez i UEFA.

Novac za radove na stadionu osigurat ce FKZ, NSBiH i UEFA
Malo su pozurili ovi iz Radonciceve tiskovine jer nije bas to sve tacno i da se Bilino ide brisati tek tako! Radi se tek o alternativnom stadionu sto bismo kao zemlja odavno trebali imati da imamo ozbiljan savez a ne lopove koje zanima prije svega podjela love sebi i administrativna zgrada a drugo ako se stigne!
Drugo, FSBiH ce, ukoliko bude morao uloziti minimalno investirati u Grbavicu a sve ce se refundirati nastupima tako da FK Zeljo nece dobiti onih 8000 KM po nastupu nego ce Begic&debeljuskasti Bakovic otplacivati ulaganja u rasvjetu, sredjivanje ulaza ili sta vec!
https://www.radiosarajevo.ba/sport/nogo ... eva/272290
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#23864 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Point. »

avetinja wrote:
Point. wrote:Nemoj da zajebavas pa prije mjesec dana si cvilio za tim sto se ne igra u glavnom gradu.
Koje, bolan, cvilio? Kritikovao sam što se nikako ne igra i dodao da više nikad ne dolaze u Sarajevo. Gade mi se.
hrasno38 wrote:jok eto igrat ce u Visokom :-)
Gdje god, samo ne u Sarajevu.
Ti si bolan cvilio da je vrijeme da se presele u Sarajevo i evo kad se to desi onda ide prica sta ce nam. Dogovori se sa sobom sta zapravo zelis. I sta ima veze sto se igralo u Zenici kad ni Kosevo ni Grbavica ne ispunjavaju uvjete za igranje.
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#23865 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by avetinja »

Point. wrote:Ti si bolan cvilio da je vrijeme da se presele u Sarajevo i evo kad se to desi onda ide prica sta ce nam. Dogovori se sa sobom sta zapravo zelis. I sta ima veze sto se igralo u Zenici kad ni Kosevo ni Grbavica ne ispunjavaju uvjete za igranje.
Pošto na avataru imaš grb tog fašističkog kluba nije ni čudo da lažeš. Govorio sam zašto ne igraju sedam godina u Sarajevu i neka se gone ne trebaju nam.
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#23866 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by avetinja »

hrasno38 wrote:Koliko god se mi ovdje podjebavali na "derbi relacijama" Kosevo je gradski stadion i grad Sarajevo bi trebalo maksimalno da se potrudi da ga napuca i sredi. A sta se moze dobiti najbolji primjer je stadion Vardara tj. gradski stadion u Skopju koji je nedavno ugostio utakmicu nad utakmicama a grad sasvim sigurno zardio bruku para. Samo sto mi imamo glupane na vlasti pa to ne mogu da skontaju i odlicno bez ikakve fleke se za njih uklapa ono sto se raja zajebava da "sto je Tito napravio oni nisu u stanju da okrece". Ajnadzic baljezga o nekim Bordo Arenama samo da bi se uvujkao u supak Pitarima a i on sam zna da od toga nema nista. Uzmi medjedu papir i olovku u ruke pa vidi da sredis Kosevo...valjat ce i Sarajevu, valjat ce reprezentaciji a valjat ce i gradu!
Bila je neka priča oko ulaganja u Koševo ili Bordo arenu, ali je navodno Ajnadžić (čitaj SDA) pomrsio planove sa svojim uvjetima. Iznosio je već neko iste informacije.
O Koševu niko nije razmišljao kada su se pare uložile u Zenicu.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#23867 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Nadzorna_ploca »

Đe god dodje zakuha lik. :lol:
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#23868 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by leškarenje »

Znači "Mo" starter nakon odigranih 2.minute....dok će jedan Gojko opet sjediti na klupi :run:
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#23869 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by MensurM »

leškarenje wrote:Znači "Mo" starter nakon odigranih 2.minute....dok će jedan Gojko opet sjediti na klupi :run:
Zašto ne bi sjedio? Kad je mogao Ibro Begoviću sjediti koji nije imao ni dvije minute...
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#23870 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by leškarenje »

MensurM wrote:
leškarenje wrote:Znači "Mo" starter nakon odigranih 2.minute....dok će jedan Gojko opet sjediti na klupi :run:
Zašto ne bi sjedio? Kad je mogao Ibro Begoviću sjediti koji nije imao ni dvije minute...
:thumbup:

Samo kažem....Mo je kralj :run: a Husika Idol.
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#23871 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by avetinja »

Point. wrote:I dalje mi nisi objasnio one nebuloze o laganju i klubu za kojeg navijam.
Tacno me tjeras da ti kopam po postovima mada imam preceg posla.
Nemoj me tjerat da tražim svoje komentare, nemoj me tjerat.
User avatar
Logovan
Posts: 94165
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#23872 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Logovan »

avetinja wrote:
Point. wrote:Tacno me tjeras da ti kopam po postovima mada imam preceg posla.
Nemoj me tjerat da tražim svoje komentare, nemoj me tjerat.
Ko će koga natjerati, ostaje nam da vidimo u narednim postovima. :mrgreen:
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#23873 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by avetinja »

Logovan wrote:Ko će koga natjerati, ostaje nam da vidimo u narednim postovima. :mrgreen:
Ti se sa strane izdvojio i prizivaš belaj, nećemo tako. Hajde u kolo, što bi se reklo. :mrgreen:
User avatar
nadžak
Posts: 2158
Joined: 04/06/2011 13:25
Location: Zenica

#23874 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by nadžak »

Jest bljutava i odvratna ova priča o kompleksima glavni grad i ostali. Kompleksi viših i nižih gradova i ljudi ovdje iz guzice vire a sve upakovano u celofan. Nejse.
Kako niko nije napisao vjerovatno jedan od glavnih razloga što se po svaku cijenu mora otić iz Zenice?! Neki dan je zvanično objavljeno da su se igrači žalili da im je monotono u trening kampu u Zenici! :shock: Ovo je surova realnost našeg fudbala. Okupljanje reprezentacije je najmanje u svrhu priprema iduće utakmice a najviše je zbog ličnih provoda, posjeta rodbini, prijateljima, noćnim klubovima, provoda sa kokama, zavisi čime se ko bavi. Kakva disciplina, red i priprema! How yes no!

MI se nešto tu brinemo i svađamo oko taktike, treba ovaj-ne treba onaj a njih libo tuki lagano. Licemjeri su veliki haman svi od reda kad stanu pred kamere i počnu one ofucane i smiješne izjave o maksimalnom zalaganju, ostavljanju srca na terenu, odličnoj atosferi, odličnoj analizi protivnika i pripremi za utakmicu.

Onda po pravilu dođe hladan tuš tipa Kipar, Izrael, crveni kartoni na utakmici protiv Andore :shock: , skidanje šorceva, hvatanje za vrat, tuče.
Šta ćeš, zvijezde se uzobjestile, mora se malo pokazat da ti je stalo što si izgubio i što ništa nisi pokazo na terenu pa ko biva da narod ne kaže vidi, boli ih briga što su izgubili.
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#23875 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by avetinja »

Šta pričaš ti?
Glavne utakmice se moraju igrati u Sarajevu, a sporedne se mogu igrati i u drugim gradovima. Logika. Šta ti tu nije jasno? Pošto su najljepša vremena odlučili da igraju u Zenici, neka tamo i ostanu, neka se ne vraćaju u Sarajevo.
Post Reply