Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
doff
Posts: 2329
Joined: 02/10/2011 17:43
Location: ZenicaCity

#23776 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by doff »

Ja ne nađoh info da je savez uložio žalbu za BP. Čisto sumnjam da će i uložit, jer njima odgovara Koševo.
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#23777 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Point. »

avenija wrote: Zenica ima 125 hiljada stanovnika a grad Sarajevo 291 hiljadu, cijeli kanton Sarajevo 430 hiljada.
Covjek hladno oduzima po 50 k stanovnika od jednog grada.
Kao sto sam i najavio savez ulozio zalbu za stadion jer nema osnova za kaznjavanje Bilinog Polja.

Image
Jah eto Zenica ko Tokio jebote. U gradu Zenici je 2013 godine zivjelo 73,751 stanovnika, zelis da kazes da se u 4 godine doselilo preko 50.000 ljudi?
User avatar
avenija
Posts: 1529
Joined: 29/03/2016 16:20

#23778 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by avenija »

Glup si prijatelju vjeruj mi, izvini sto ti ovako pisem al sta ti mogu kad si glup, je li ti problem ukucati popis stanovnistva 2013 godine i vidjeti zvanicne razultate od popisa.
User avatar
avenija
Posts: 1529
Joined: 29/03/2016 16:20

#23779 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by avenija »

doff wrote:Ja ne nađoh info da je savez uložio žalbu za BP. Čisto sumnjam da će i uložit, jer njima odgovara Koševo.
Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine (N/FS BiH) žalit će se Svjetskoj fudbalskoj asocijaciji (FIFA) na odluku o suspenziji stadiona Bilino polje u Zenici, rekao je Adnan Džemidžić, direktor administrativnog sektora N/FS BiH.

”Imamo veoma malo vremena i žalit ćemo se FIFA-i. U isto vrijeme tražit ćemo i alternativno rješenje za odigravanje meča kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 'Rusija 2018' protiv Belgije. U narednoj sedmici imat ćemo i posjetu inspektora za infrastrukturu koji bi nam trebali reći šta trebamo doraditi na stadionima Koševo i Grbavica kako bi eventualno Belgijance dočekali na jednom od spomenutih stadiona, naravno, ukoliko od Apelacionog komiteta FIFA-e dobijemo negativan odgovor na žalbu koju ćemo uputiti. Dakle, radimo paralelno dvije stvari, te ćemo vidjeti šta će na kraju biti”, rekao je Džemidžić za Anadoliju.

Nihad Hodžić, ekspert za infrastrukturu N/FS BiH kaže da je do suspenzije stadiona Bilino polje došlo ”zbog akumuliranja stvari, odnosno više prekršaja kojih su priredili navijači BiH u Zenici”.

”Kada tražimo alternativu koja je vezana za jednu utakmicu nismo u mogućnosti ispuniti sve, niti će inspekcija insistirati da u punoj mjeri stadion ima uslove kao u Zenici. U ovom trenutku nemamo puno alternativa - to je stadion Koševo. U narednoj sedmici na licu mjesta vjerujem sa ljudima iz FIFA-e i UEFA-e utvrdit ćemo koje dorade trebamo uraditi da bi Belgiju ugostili, recimo na Koševu, tj. pod uslovom da nam ne usvoje žalbu. Šta je to, odnosno šta trebamo uraditi, u ovom momentu ne želimo prejudicirati i dijeliti sa javnošću. Ovo što je licitirano i iznošeno na pojedinim portalima i drugim medijima su proizvoljne procijene nekih od novinara koje se ne temelje na realnom stanju, pravilniku i procedurama”, tvrdi Hodžić.

http://balkans.aljazeera.net/vijesti/no ... inog-polja
User avatar
N.N.
Posts: 3022
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#23780 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by N.N. »

Samo da uletim klizeci :D
Grad kao grad, nema iznad 80 000. Sa selima i okolnim mjestima se navuce na taj gore broj...mada kako nam raja ide, spada to konstantno :)
User avatar
avenija
Posts: 1529
Joined: 29/03/2016 16:20

#23781 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by avenija »

avenija wrote:Glup si prijatelju vjeruj mi, izvini sto ti ovako pisem al sta ti mogu kad si glup, je li ti problem ukucati popis stanovnistva 2013 godine i vidjeti zvanicne razultate od popisa.
Ja ti postavim zvanicne podatke iz kantona koje se gledaju kroz zdravstveno osiguranje jer je tako najtacnije a ti se i dalje pravis Edit:prestani sa ovim!.
doff
Posts: 2329
Joined: 02/10/2011 17:43
Location: ZenicaCity

#23782 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by doff »

To je najava da će se žaliti, ali nisu još. Njima ovo odgovara...
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#23783 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Point. »

avenija wrote:Glup si prijatelju vjeruj mi, izvini sto ti ovako pisem al sta ti mogu kad si glup, je li ti problem ukucati popis stanovnistva 2013 godine i vidjeti zvanicne razultate od popisa.
Zenica obicna kasaba daj koga foliras. Bio, vidio. Pricam o gradu Zenica a ne sa okolinom. Dodaj okolna sela i mjesta i dobijes tu cifru koju spominjes. I smanji malo ribu.
User avatar
avenija
Posts: 1529
Joined: 29/03/2016 16:20

#23784 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by avenija »

Point. wrote:
avenija wrote:Glup si prijatelju vjeruj mi, izvini sto ti ovako pisem al sta ti mogu kad si glup, je li ti problem ukucati popis stanovnistva 2013 godine i vidjeti zvanicne razultate od popisa.
Zenica obicna kasaba daj koga foliras. Bio, vidio. Pricam o gradu Zenica a ne sa okolinom. Dodaj okolna sela i mjesta i dobijes tu cifru koju spominjes. I smanji malo ribu.
A Sarajevo ima vise od pola miliona, a kanton od Konjica do Ilijasa broji 400 hiljada ljudi :lol: :lol:
i ja da smanjim ribu :mrgreen:
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#23785 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Point. »

avenija wrote:
Point. wrote:
avenija wrote:Glup si prijatelju vjeruj mi, izvini sto ti ovako pisem al sta ti mogu kad si glup, je li ti problem ukucati popis stanovnistva 2013 godine i vidjeti zvanicne razultate od popisa.
Zenica obicna kasaba daj koga foliras. Bio, vidio. Pricam o gradu Zenica a ne sa okolinom. Dodaj okolna sela i mjesta i dobijes tu cifru koju spominjes. I smanji malo ribu.
A Sarajevo ima vise od pola miliona, a kanton od Konjica do Ilijasa broji 400 hiljada ljudi :lol: :lol:
i ja da smanjim ribu :mrgreen:
Pricam o Zenici. Nema razloga da vrijedjas i da od Zenice pravis Peking.
User avatar
avenija
Posts: 1529
Joined: 29/03/2016 16:20

#23786 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by avenija »

TI vrijedjas dok ja iznosim zvanicne podatke o broju stanovnika.
On iznosi 127 hiljada ljudi. Ti sada mozes do sutra prebrojavati koliko zivi u zgradama a koliko u kucama.
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#23787 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by bersK »

Da se osvrnem kratko na nešto. Dabogda pali mi toliko nisko na svim ljestvicama, pa bi ovaj naš narod naučio da smo mi obična telad od ekipe i da se ne možemo mjerit ni sa jednom europskom ekipom jer smo katastrofalni, a tu katastrofu su naložili oni isti koji su nabrijavali narod da smo mi neki kurac u fudbalu zato što smo u 30 najboljih svijeta.
User avatar
avenija
Posts: 1529
Joined: 29/03/2016 16:20

#23788 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by avenija »

bersK wrote:Da se osvrnem kratko na nešto. Dabogda pali mi toliko nisko na svim ljestvicama, pa bi ovaj naš narod naučio da smo mi obična telad od ekipe i da se ne možemo mjerit ni sa jednom europskom ekipom jer smo katastrofalni, a tu katastrofu su naložili oni isti koji su nabrijavali narod da smo mi neki kurac u fudbalu zato što smo u 30 najboljih svijeta.
Pa i nismo toliko katastrofalni, tu smo negdje oko 30 mjesta realno, u rangu smo sa Norveskom, Ceskom, Austrijom po kvaliteti..
Kada Dzeko ode padamo ispod 40 na ljestvicama..
User avatar
SmokingMan
Posts: 18698
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#23789 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by SmokingMan »

I amosfera na BP je već odavno pala kurcu za uši,na TV čujem samo neko eho koji jedva dopire kroz zvučnike TV.a.Dosta tog više nekog idealiziranja BP.a.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24269
Joined: 26/08/2007 17:10

#23790 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Charuga »

avenija wrote:Glup si prijatelju vjeruj mi, izvini sto ti ovako pisem al sta ti mogu kad si glup, je li ti problem ukucati popis stanovnistva 2013 godine i vidjeti zvanicne razultate od popisa.
Banned user for reason “Kršenje pravila foruma, vrijeđanje”
» avenija

7 dana
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#23791 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Fudo387 »

Zadovoljava li stadion u Mostaru uslove?
Rob_Atl
Posts: 5332
Joined: 27/12/2010 06:09
Location: Atlanta

#23792 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Rob_Atl »

Mene bas zanima jel se recimo u Njemackoj, Engleskoj, Francuskoj , Italiji itd. Prepiru u kojem gradu im igra repka kao sto se mi prepiremo , dva grada koji su udaljeni 70tak kilometara :run:
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11078
Joined: 15/01/2010 18:31

#23793 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Jack Be Nimble »

Citam o kaznama i mislim se Grci nas bas pravo izlevatise u ove dvije tekme :-)
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24269
Joined: 26/08/2007 17:10

#23794 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Charuga »

Izgleda da Koševo ne ispunjava uslove za kvalifikacije.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14640
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#23795 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by DaysleepeR »

od utakmice u Grčkoj glavni igrači kao i razne vođe navijača potpomognuti novinarima prizivaju paklenu atmosferu za Grke i nekakve osvete

to se nikad ne završi dobro kad je naš mentalitet u pitanju, stoga kazna ne čudi, a i dobro smo prošli
User avatar
drug_profi
Posts: 50610
Joined: 16/07/2012 16:00

#23796 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by drug_profi »

Najbolja osveta bi bila da smo ih nabušili i onda im se smijali nakon utakmice dok se rukuju.
Ali pošto smo igrali kako smo igrali, ostalo nam je da svoje frustracije ponesemo u svlačionicu, ali nismo čak ni toliko zreli pa smo se morali pomarisati i napraviti još jednu uslugu grcima.

Ja stalno govorim ljudima da sterotip o bosancima nije slučajan, ali svi se nešto brecaju na mene. Pa demantujte me nacijo, dajte jednom budite pametniji od svih.
Rob_Atl
Posts: 5332
Joined: 27/12/2010 06:09
Location: Atlanta

#23797 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Rob_Atl »

Charuga wrote:Izgleda da Koševo ne ispunjava uslove za kvalifikacije.
Ma nek igraju u Belgiji svakako ce nasih bit 20 000 tamo, samo Belgijancima dati 5 posto karti :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 94403
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#23798 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Logovan »

Charuga wrote:Izgleda da Koševo ne ispunjava uslove za kvalifikacije.
Ma ne čudi me ni sekunde. :facepalm:

Pooštravaju se uslovi, a naši stadioni se skoro pa i ne mijenjaju.
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8518
Joined: 11/02/2009 15:21

#23799 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Ajatolah_ »

Ako nijedan stadion ne ispunjava uslove tražene kategorije, mislim da se onda mora igrati na stadionu koji se procijeni da je najbliži ispunjavanju u državi.

Ali mi imamo Pecaru i Gradski stadion u Banjaluci, mislim da su oba 3. kategorija. :D
User avatar
decko_sa_kovaca
Posts: 2962
Joined: 09/11/2014 18:28

#23800 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by decko_sa_kovaca »

Ajatolah_ wrote:Ako nijedan stadion ne ispunjava uslove tražene kategorije, mislim da se onda mora igrati na stadionu koji se procijeni da je najbliži ispunjavanju u državi.

Ali mi imamo Pecaru i Gradski stadion u Banjaluci, mislim da su oba 3. kategorija. :D
Ja mislim da je i kosevo 3. kategorija, a za ovo treba 4.
Post Reply