Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Truba
Posts: 81026
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#1 Zamislite naše navijače u portugalu

Post by Truba »

kada vidim one nizozemce i sveđane
znaju engleski došli avionom... odmorni :D

a ovi naši bi tri dana putovali tamo :D
umorni nikakvi = loša prezentacija naše zemlje

jedino bi dijaspora izvukla situaciju :D
AhMeT
Posts: 189
Joined: 23/02/2004 00:00

#2

Post by AhMeT »

zavisi Komi sta ti podrazumijevas pod "nase" :wink: :D
scott
Posts: 349
Joined: 04/01/2004 00:00

#3

Post by scott »

pa nije ni to merak :D
dariosa
Posts: 512
Joined: 03/05/2003 00:00

#4 Re: Zamislite naše navijače u portugalu

Post by dariosa »

komi wrote:kada vidim one nizozemce i sveđane
znaju engleski došli avionom... odmorni :D

a ovi naši bi tri dana putovali tamo :D
umorni nikakvi = loša prezentacija naše zemlje

jedino bi dijaspora izvukla situaciju :D
Zato bi otisli 7 dana ranije, da se odmorimo do utakmica, a bilo bi i nekih carter letova garant.
User avatar
Truba
Posts: 81026
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#5

Post by Truba »

AhMeT wrote:zavisi Komi sta ti podrazumijevas pod "nase" :wink: :D
SFRJ :D 8)
AhMeT
Posts: 189
Joined: 23/02/2004 00:00

#6

Post by AhMeT »

ti izgleda navijas za nesto sto ne postoji...kuca duhova :D :D :D :D :D :D
User avatar
albus
Posts: 117
Joined: 02/10/2003 00:00
Location: Budapest/Amsterdam

#7

Post by albus »

Jel iko vidio u finalu bosansku zastavu iza gola Grcke (u drugom poluvremenu) ili se meni ucinilo? :?
User avatar
nostalgicar
Posts: 1150
Joined: 23/07/2003 00:00

#8

Post by nostalgicar »

I jeste li uspjeli zamisliti ?

Kod mene nesto nemoze,pokusavam cijelo vrijeme,al nece pa nece...hajd odo se ja jos malo patiti..pa cu da vam javim... :-)
Drug_Tito
Posts: 718
Joined: 09/03/2004 00:00

#9

Post by Drug_Tito »

Jel iko vidio u finalu bosansku zastavu iza gola Grcke (u drugom poluvremenu) ili se meni ucinilo?
Ja sam vidio neku zastavu sa bijelim zvjedama i zutim trokutom na plavoj podlozi. Samo jednom sam vidio uzivo nasu zastavu tako neznam dali je ta zastava bila ta. Neznam iza cijeg je gola bila, ali je bila pokraj portugalske zastave.

Zamisljam nase navijace na tribinama i samo mogu da cujem prozvike picko, koji ti je kurac, ko tebe nauci fudbalu, jebo ti ja mater koja te rodi takog felsavog.
zlata
Posts: 2679
Joined: 06/09/2002 00:00

#10

Post by zlata »

Kakve veze ima..kako doputovati..gdje odsjedati??? Vazno je ucestvovati..i pobjediti..posteno!
User avatar
Truba
Posts: 81026
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#11

Post by Truba »

zlata wrote:Kakve veze ima..kako doputovati..gdje odsjedati??? Vazno je ucestvovati..i pobjediti..posteno!
krezavost, nepoznavanje engleskog, seljakluk,

jel jasno :D
blackbrother
Posts: 39
Joined: 10/04/2003 00:00

#12

Post by blackbrother »

da bila je iza grckog gola u drugom poluvremenu bosanska zastava..pravo cooooooooooooool
Sayed
Posts: 103
Joined: 25/05/2004 21:43

#13

Post by Sayed »

Zamislite nase navijace u Njemackoj... :-)

Ili u Austriji i Svicarskoj, sve zemlje sa puno Bosanaca :)

Moramo proc, makar kao drugi u grupi!
Drug_Tito
Posts: 718
Joined: 09/03/2004 00:00

#14

Post by Drug_Tito »

Moramo proc, makar kao drugi u grupi!
Iz tvojih usta u Bozije usi. Ili iz tvojih prstiju preko tastature u Bozije usi.
User avatar
albus
Posts: 117
Joined: 02/10/2003 00:00
Location: Budapest/Amsterdam

#15

Post by albus »

e nek je vala neko vidio tu zastavu, ja vec bio poceo pomisljati da je alkohol radio 8-) :D
stelium
Posts: 438
Joined: 28/05/2004 18:57
Location: malta

#16

Post by stelium »

Ma nemam sta da zamislim!Bio sam na tekmama:
Slovenija-BiH 1:2
Hrvatska-BiH 3:2
Austija-BiH 2:0
BiH-Ceha 1:3
Jao majko koji se tu sve krkanluk skupi,to je nemoguce za opisati.Najzesce je bilo u Hrv. i Slo. Mi navijamo ono u punom jeku kad iza nas stoji grupa seljacina i snasa i slikaju se sa nekim stolnjacima ukrasenim nekim pokusajima ljiljana.Ma to nije vidjelo stadiona ni na TV-u a kamoli uzivo.
Ali bude tu i prave raje za stimung na tribinama samo sto je problem sto se raja medjusobno nepozna pa svako svoje pjesme pjeva.
Ja se nadam da cemo se uspjeti kvalificirati na svjetsko(NJem.) ili EP(Austr./Svic) makar nikad vise nigdje ne otisli ali sam ubjedjen da bi se na tim lokacijama moglo skupiti i preko 12000 Bosanaca.Ako od tih 12000,50% bude navijackog mentaliteta-loodilo!!
naami
Posts: 1
Joined: 19/06/2004 15:00

#17

Post by naami »

ne zaboravite sudije ! ! !
oni ce uvijek biti krivi za nas poraz ! !
"korumpirani Pjerluidji Kolina " i sl. :lol:
:? :-? :P :) :-D :D :D :D
Stari
Posts: 6795
Joined: 10/10/2003 00:00

#18 Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Stari »

Mislio sam ovo napisati na nekoj od postojecih tema ali sam stekao utisak da bih pisanjem ovih redaka poceeo sa skretanjem sa teme... pa sam se odlucio otvoriti novu temu. Eto ako bi to nekako moglo ...znam da je mozda trebalo puno ranije....ali eto. Sad u ovom teskome casu ... pregledavao sam naime ovaj podforum dok me nervoza nije ponukala da obustavim daljnje traganje. I nisam uspio pronaci temu , topic , diskusiju u kojoj se pise , razmislja i jos svasta nesto ... o reprezentaciji ...i samo o njoj...bez saveza , bez fifinog pravilnika,

Kako situacija sad izgleda ... reprezentacije jedno vrijeme nece biti ...nigdje do u nasim mislima , sjecanjima, srcima.

Htio sam topic nasloviti ... : "Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine -all about" ...al ovaj zadnji sufix mi se nije htio primiti (valjda nije predvidjeno da naslov teme bude tako dugacak)....eto neka ovo bude "Spomenar reprezentacije."


Ako se pokaze da je tema promasaj necu protestvovati ako bude ukljonjena.
User avatar
armin_tz
Posts: 789
Joined: 17/05/2008 10:12

#19 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by armin_tz »

...
Last edited by armin_tz on 30/07/2021 11:27, edited 1 time in total.
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#20 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by just principe »

mozda nece neko vrijeme biti reprezentacije, ali bice njenih igraca tako da nema brige, niko nece pobjeci

bice to sve ok, znate kako kazu na muci se poznaju junaci, tako mora se proci kroz drvlje i kamenje na putu do uspjeha, trenutno su nas vlastodrsci ukopali, ali barem su i sebe za sva vremena udaljili od nase svetinje...dakle, pored svih nedaca kroz koje prolazimo za negdje otprilike godinu i 2 mjeseca nasa repka ce igrati na EURU utakmice :bih:
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#21 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by simonese »

super,
jedan bolid dovoljan da admin zakljuca temu nase nam najdraze repke
cestitam creasy-u i adminu
mikogoago
Posts: 1182
Joined: 31/10/2009 17:33

#22 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by mikogoago »

Kao sto sam ranije napisao ovo je vise od igre.Ocito je da se fudbal koristi za politicke balone i kako narod reaguje.Sjetite se kako je sve pocelo neredima u bivsoj nam drzavi i cascenja kojekakvim nazivima,daq bi dse ta mrznja sirila i prerasla u tuce navijackih grupa do zvizdanja reprezentaciji.Otprilike mislim da je isti politicki balon u igri.Zele da na ovaj nacin vide koliko je ljudima staqlo do ove reprezentacije koja simbolizuje BiH i oni znaju da mnogo bosanskih pravoslavaca i katolika je podrzavaju.Drugim rjecima hoce da vide dokle su uspjela njihova rovarenja.samo jednu stvar su zaboravili da je to dvosjekli mac i da mogu u ovoj igri sve izgubiti,to jest da BiH izadje jaca nego ikada i jedinstvenija nego ikada .Puno ovdje zavisi kako ce UEFA i FIFA reagovati u ovoj situaciji,koja opet simbolizira nesto drugo.Po meni nije slucajno sto je reagovala americka ambasada na nase iskljucenje isl.Ono sto razbijaci BiH ne mogu da shvate da je BiH simbol necega visega i da je prezivjela vjekovima mnogo veca iskusenja od ovih koja su danas.Nije lako ,ali BiH ce uvjek biti takva kakva je.Zato da ne idem vise u ovo jer to je politika i na koncu nije dio ove diskusije,samo cu da kazem jako je vazno ako sada izbace politiku iz fudbala i organizuju jedan normalan savez.To ce biti jasna poruka svima.Od toga kako se organizuje buduci savez bice i neka bliza nam buducnost.Znaju to i ovi koji se pitaju i daleko je sve od fudbala,ali toliko blizu fudbala. Mislim da se nece igrati sa svojom buducnoscu i svim ulozenim u taj mir i da ce biti napokon jedan normalni fudbalski savez,a onima kojima se ne svidja ne moraju biti u njemu,mogu se igrati fudbala u avliji i sanjati o ligama iz "maticnih im zemalja".Eto to je sva srz problema.
Od reprezentacije,igraca i ljudi kojima je BiH u srcu je poslana jasna poruka. :bih: :bih: :bih:
palermo
Posts: 22266
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#23 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by palermo »

simonese wrote:super,
jedan bolid dovoljan da admin zakljuca temu nase nam najdraze repke
cestitam creasy-u i adminu
Stvarno, ja sve tražio da vidim gdje je tema o BiH reprezentaciji i tek sad vidjeh da je zaključana. Ne bi mi lijeno da iščitam zadnje postove, i lijepo vidjeh , doš'o čojek kojem nije ni u primisli da navija za BiH i sa par postova ukinuo temu. Razlaz, što će vama reprezentacija, ima dovoljno reprezentacija u komšiluku za koje možete navijati.
Možda ima i pravo, ta vidi da sami sebi zabranjujemo pričati o reprezentaciji


Ma nema veze, danas nam igra Manchester City
User avatar
fosil
Posts: 2478
Joined: 14/12/2006 03:46
Location: dje me naka nostalgija vuce...

#24 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by fosil »

Mozda cika Burek odmandali, samo dok ga huje popusti? :D
Post Reply