Fudbalski klubovi iz BiH - stare sezone

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
19DobrinjA87
Posts: 239
Joined: 27/07/2016 22:22

#3526 Re: Premijer liga BiH

Post by 19DobrinjA87 »

Moraless wrote:Image

:lol: :lol: :lol:
vidi ti pitara cim se hrane...kako ste zalosni nades clanak star 30 godina i to lazan i to je to...a za 2 dana pocinj liga...moj lelicu i finac :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
cpu_fan
Posts: 1693
Joined: 24/06/2009 14:38

#3527 Re: Premijer liga BiH

Post by cpu_fan »

Šta očekivati od kluba kome je najveći uzor lopov koji je i sam namještao utakmice. To im je historija kluba. Pa samo se sjetimo svjedočenja Nikole kad im je sjebo namještenu utakmicu kad nije bio u talu. Historija je jebena stvar a pogotovu kad je u njoj satkan lopovluk !
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#3528 Re: Fudbal u BiH (općenito)

Post by Nadzorna_ploca »

Ma jebo njiha cpu.
saabsa
Posts: 1857
Joined: 07/10/2009 01:17

#3529 Afera Planinic 1964/1965

Post by saabsa »

Posto vidim da je ovo zabranjena tema na svim ostalim topicima evo ako moze ova tema da ostane.



Planinić, Ranko, bos.herc. nogometaš (Zenica, 1936 – Sarajevo, 1997), vratar. Počeo igrati u zeničkom Čeliku i Bratstvu iz Travnika, a afirmirao se kao vratar prvoligaša Sarajeva, iz kojega je 1964. prešao u Željezničar. Nezadovoljan položajem u klubu tijekom sezone 1964–65. javno je iznio sumnje u lažiranje utakmica koje je Željezničar odigrao s Hajdukom u Splitu i Trešnjevkom u Zagrebu. Taj slučaj, poznat kao »afera Planinić«, dobio je velik publicitet. Željezničar je kažnjen oduzimanjem 6 bodova, a Hajduk i Trešnjevka (ispala iz lige) oduzimanjem po 5 bodova. Jednogodišnjom zabranom igranja kažnjeni su nogometaši Željezničara Osim i Smajlović, a dužnosnik Nusret Mahić doživotnom zabranom obavljanja dužnosti. Izoliran od okoline, Planinić se povukao iz aktivnog igranja (odbio čak i ponudu njem. HSV-a); nakon nekoliko godina još je nakratko branio u nižerazrednoj sarajevskoj Bosni.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3530 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

Logovan wrote:
Tomahawk11 wrote:Dobro, kolega, ne moraš odmah tući :oops: :mrgreen:
Moram raditi tvoj posao, džaba platu primaš. :P :mrgreen:
Nema još plate, samo posao :oops:
Samo sam branio FKS....više ni to ne može, a da se malo ode u off, sve se prati :( :mrgreen:
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7350
Joined: 12/03/2012 18:04

#3531 Re: Premijer liga BiH

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Moram priznati da se slažem sa tvrdnjom kolege oko uvreda. Zaista nema potrebe da se to radi, bitno je pisati istinu.

Umjesto kobilja glavuša ( što je uvreda, realno ) treba napisati manji, mlađi, neuspjesniji i netrofejniji sarajevski klub. Navijače manjeg, mlađeg, neuspjesnijeg i netrofejnijeg sarajevskog kluba bi mogli nazvati ogorčeni ili forumski kmecavci.

Eto vidite da se može komunicirati bez uvreda :D Sve se može kad se hoće :)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3532 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

Možda imamo koji trofej manje, ali kako ćeš reći da smo manji, a eno ti se kolege na temi o novom selektoru ubiše da dokažu kako su pitari everywhere :mrgreen:
Samo primjećujem proturiječnosti :sabur:
User avatar
Logovan
Posts: 94548
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3533 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

Tomahawk11 wrote:Možda imamo koji trofej manje, ali kako ćeš reći da smo manji, a eno ti se kolege na temi o novom selektoru ubiše da dokažu kako su pitari everywhere :mrgreen:
Samo primjećujem proturiječnosti :sabur:
To ti je zato što znaju da su manji, što stvara ljubomoru, pa ne mogu da ne napišu kontra. :izet:
User avatar
spree
Posts: 7922
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#3534 Re: Premijer liga BiH

Post by spree »

Budimo realni Sarajevo je manji klub od Zelje. Nema tu uvreda, to su samo cinjenice. Ali to nije tema emisije, nego hoce li biti snijega za vikend?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3535 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

spree wrote:Budimo realni Sarajevo je manji klub od Zelje. Nema tu uvreda, to su samo cinjenice. Ali to nije tema emisije, nego hoce li biti snijega za vikend?
Meni je glupa ta priča.
Tebi je veliki Željo, meni Sarajevo.
Koji je manji, koji veći?
Pa kad uzmeš, recimo, Olimpic, to je lahko, ali kad su Željo i Sarajevo u pitanju, hajmo biti realni, ta priča je zajebancija, odnosno provokacija protivničke strane.
Manji klub, al derbi najveća utakmica? Ma ja :mrgreen:
Neće biti snijega za vikend, ali će biti prohladno.
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7350
Joined: 12/03/2012 18:04

#3536 Re: Premijer liga BiH

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Tomahawk11 wrote:Možda imamo koji trofej manje, ali kako ćeš reći da smo manji, a eno ti se kolege na temi o novom selektoru ubiše da dokažu kako su pitari everywhere :mrgreen:
Samo primjećujem proturiječnosti :sabur:
Kolega, nije koji trofej manje nego su u pitanju tri šampionske titule manje ( trebalo bi da su četiri, jer nam se treba priznsti titula iz 1946, kao što su se priznale u regionu, al haj, nije tema ). Haman duplo više titula imamo od mlađeg, netrofejnijeg i neuspješnijeg sarajevskog tima. Bogme, nije malo :D

Logično je da si manji klub, ako si već mlađi, neuspješniji i netrofejniji. Može li kontra primjer :oops:

Također, slažemo li se da je Sarajevo mlađi, netrofejniji i neuspješniji sarajevski klub :D Jel izmišljam :-D

O navijačima smo se, očigledno, složili. Ogorčeni i forumski kmečavci :ljulja:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3537 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:
Tomahawk11 wrote:Možda imamo koji trofej manje, ali kako ćeš reći da smo manji, a eno ti se kolege na temi o novom selektoru ubiše da dokažu kako su pitari everywhere :mrgreen:
Samo primjećujem proturiječnosti :sabur:
Kolega, nije koji trofej manje nego su u pitanju tri šampionske titule manje ( trebalo bi da su četiri, jer nam se treba priznsti titula iz 1946, kao što su se priznale u regionu, al haj, nije tema ). Haman duplo više titula imamo od mlađeg, netrofejnijeg i neuspješnijeg sarajevskog tima. Bogme, nije malo :D

Logično je da si manji klub, ako si već mlađi, neuspješniji i netrofejniji. Može li kontra primjer :oops:

Također, slažemo li se da je Sarajevo mlađi, netrofejniji i neuspješniji sarajevski klub :D Jel izmišljam :-D

O navijačima smo se, očigledno, složili. Ogorčeni i forumski kmečavci :ljulja:
I opet kradeš :oops: :mrgreen:
Haj dobro, nećemo o tome, broj kako hoćeš :P

Imate i vi duplo manje u onoj državi :oops:

Mlađi da, netrofejniji - malo grub izraz, ali imamo koji trofej manje, neuspješniji - subjektivan stav, šta to vi imate, a mi nemamo :?

Ne znam, eno ljudima se priviđaju pitari i gdje ih nema :zoka:

Neka, sad će brzo derbi, pa da vidimo :izet:
User avatar
hrasno38
Posts: 31565
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3538 Re: Premijer liga BiH

Post by hrasno38 »

Tomahawk11 wrote:
cvrčak_na_hedonizmu wrote:
Tomahawk11 wrote:Možda imamo koji trofej manje, ali kako ćeš reći da smo manji, a eno ti se kolege na temi o novom selektoru ubiše da dokažu kako su pitari everywhere :mrgreen:
Samo primjećujem proturiječnosti :sabur:
Kolega, nije koji trofej manje nego su u pitanju tri šampionske titule manje ( trebalo bi da su četiri, jer nam se treba priznsti titula iz 1946, kao što su se priznale u regionu, al haj, nije tema ). Haman duplo više titula imamo od mlađeg, netrofejnijeg i neuspješnijeg sarajevskog tima. Bogme, nije malo :D

Logično je da si manji klub, ako si već mlađi, neuspješniji i netrofejniji. Može li kontra primjer :oops:

Također, slažemo li se da je Sarajevo mlađi, netrofejniji i neuspješniji sarajevski klub :D Jel izmišljam :-D

O navijačima smo se, očigledno, složili. Ogorčeni i forumski kmečavci :ljulja:
I opet kradeš :oops: :mrgreen:
Haj dobro, nećemo o tome, broj kako hoćeš :P

Imate i vi duplo manje u onoj državi :oops:

Mlađi da, netrofejniji - malo grub izraz, ali imamo koji trofej manje, neuspješniji - subjektivan stav, šta to vi imate, a mi nemamo :?

Ne znam, eno ljudima se priviđaju pitari i gdje ih nema :zoka:

Neka, sad će brzo derbi, pa da vidimo :izet:
Polufinale kupa UEFA!
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3539 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

Jarane, to nije trofej :roll:
Imamo i mi 1/8 finala LP :mrgreen:
User avatar
hrasno38
Posts: 31565
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3540 Re: Premijer liga BiH

Post by hrasno38 »

Sarajevo nije manji klub kad gledas u globalu ali jeste mladji i manje uspjesniji klub!
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3541 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

Pogledajte međusobne, u 5 deka.
Al u kontekstu teme, kažem, sad će derbi, pa ćemo vidjeti ko je manji, ko veći.
Sve ostalo je bla bla bla.
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7350
Joined: 12/03/2012 18:04

#3542 Re: Premijer liga BiH

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Tomahawk11 wrote:
cvrčak_na_hedonizmu wrote:
Tomahawk11 wrote:Možda imamo koji trofej manje, ali kako ćeš reći da smo manji, a eno ti se kolege na temi o novom selektoru ubiše da dokažu kako su pitari everywhere :mrgreen:
Samo primjećujem proturiječnosti :sabur:
Kolega, nije koji trofej manje nego su u pitanju tri šampionske titule manje ( trebalo bi da su četiri, jer nam se treba priznsti titula iz 1946, kao što su se priznale u regionu, al haj, nije tema ). Haman duplo više titula imamo od mlađeg, netrofejnijeg i neuspješnijeg sarajevskog tima. Bogme, nije malo :D

Logično je da si manji klub, ako si već mlađi, neuspješniji i netrofejniji. Može li kontra primjer :oops:

Također, slažemo li se da je Sarajevo mlađi, netrofejniji i neuspješniji sarajevski klub :D Jel izmišljam :-D

O navijačima smo se, očigledno, složili. Ogorčeni i forumski kmečavci :ljulja:
I opet kradeš :oops: :mrgreen:
Haj dobro, nećemo o tome, broj kako hoćeš :P

Imate i vi duplo manje u onoj državi :oops:

Mlađi da, netrofejniji - malo grub izraz, ali imamo koji trofej manje, neuspješniji - subjektivan stav, šta to vi imate, a mi nemamo :?

Ne znam, eno ljudima se priviđaju pitari i gdje ih nema :zoka:

Neka, sad će brzo derbi, pa da vidimo :izet:
Ne kradem, nego idem logikom, nema šampionske titule ako nisi izašao u Europu, usput, koliko znam i Posušje je bilo šampion te godine :shock: A da prvo mjesto nije garant titule dokazao je Željezničar u sezoni prije :P

Ne računa se bivša država, to je isto kao da navijač Liverpula kaže navijaču Mačestera imamo više titula od vas prije formiranja PL :zoka: Nebuloza, zar ne :D

Imamo 1/2 kupa UEFA i više titula = uspješniji klub.

Mlađi, neuspješniji i netrofejniji sarajevski klub. Nema uvreda, jel se slažemo ?

:mrgreen:
Last edited by cvrčak_na_hedonizmu on 26/10/2017 14:50, edited 1 time in total.
User avatar
hrasno38
Posts: 31565
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3543 Re: Premijer liga BiH

Post by hrasno38 »

Tomahawk11 wrote:Pogledajte međusobne, u 5 deka.
Al u kontekstu teme, kažem, sad će derbi, pa ćemo vidjeti ko je manji, ko veći.
Sve ostalo je bla bla bla.
Sto u prevodu znaci mi smo trenutno veci jer smo vas dobili u zadnjem derbiju i bolji smo u medjusobnom skoru :D
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7350
Joined: 12/03/2012 18:04

#3544 Re: Premijer liga BiH

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

hrasno38 wrote:
Tomahawk11 wrote:Pogledajte međusobne, u 5 deka.
Al u kontekstu teme, kažem, sad će derbi, pa ćemo vidjeti ko je manji, ko veći.
Sve ostalo je bla bla bla.
Sto u prevodu znaci mi smo trenutno veci jer smo vas dobili u zadnjem derbiju i bolji smo u medjusobnom skoru :D
:pisnuo:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3545 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

hrasno38 wrote:
Tomahawk11 wrote:Pogledajte međusobne, u 5 deka.
Al u kontekstu teme, kažem, sad će derbi, pa ćemo vidjeti ko je manji, ko veći.
Sve ostalo je bla bla bla.
Sto u prevodu znaci mi smo trenutno veci jer smo vas dobili u zadnjem derbiju i bolji smo u medjusobnom skoru :D
Može, do idućeg derbija, vi veći, a poslije idućeg, onaj ko dobije i sve tako.
A ono baš veći kad se neko odlijepi 10-ak pobjeda, a ne ovako bare-bare.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#3546 Re: Premijer liga BiH

Post by leškarenje »

Imaju haman 20 sezona druge lige i opet raspravljaju ko je veci klub :roll:
User avatar
spree
Posts: 7922
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#3547 Re: Premijer liga BiH

Post by spree »

@toma ja znam da se ta prica poteze radi zajebancije, ali pazi time se mogu samo naci uvrijedjeni navijacki fks. Ti dovoljno govori. Dijelim misljenje da je svakome njegov klub najveci, ali valjda imaju neki objektivni, mjerljivi pokazatelji (cvrcak vec naveo). Uglavnom i meni je glupa ta prica, ali nekada se mora reagovati na neistine iz suprotnog tabora :D .
User avatar
hrasno38
Posts: 31565
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3548 Re: Premijer liga BiH

Post by hrasno38 »

Tomahawk11 wrote:
hrasno38 wrote:
Tomahawk11 wrote:Pogledajte međusobne, u 5 deka.
Al u kontekstu teme, kažem, sad će derbi, pa ćemo vidjeti ko je manji, ko veći.
Sve ostalo je bla bla bla.
Sto u prevodu znaci mi smo trenutno veci jer smo vas dobili u zadnjem derbiju i bolji smo u medjusobnom skoru :D
Može, do idućeg derbija, vi veći, a poslije idućeg, onaj ko dobije i sve tako.
A ono baš veći kad se neko odlijepi 10-ak pobjeda, a ne ovako bare-bare.
Ali opet ostaje ono......KOJA TITULA VISE:)
User avatar
hrasno38
Posts: 31565
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3549 Re: Premijer liga BiH

Post by hrasno38 »

leškarenje wrote:Imaju haman 20 sezona druge lige i opet raspravljaju ko je veci klub :roll:
Pa to je za vas veca sramota nego za nas....u tih 20 sezona niste uspjeli da nas prestignete :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3550 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:
Ne kradem, nego idem logikom, nema šampionske titule ako nisi izašao u Europu, usput, koliko znam i Posušje je bilo šampion te godine :shock: A da prvo mjesto nije garant titule dokazao je Željezničar u sezoni prije :P

Ne računa se bivša država, to je isto kao da navijač Liverpula kaže navijaču Mačestera imamo više titula od vas prije formiranja PL :zoka: Nebuloza, zar ne :D

Imamo 1/2 kupa UEFA i više titula = uspješniji klub.

Mlađi, neuspješniji i netrofejniji sarajevski klub. Nema uvreda, jel se slažemo ?

:mrgreen:
Ne računa se bivša država, a računa se ko je mlađi klub :mrgreen:

Fakat ne računaš titulu iz Yu :shock:

1/2 bilo čega - nije trofej :oops:

Pa nema uvreda, ima neistina, ali nije za sankcija :thumbup:
Post Reply