Friendzone

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
harry825
Posts: 80
Joined: 04/05/2018 21:40

#1 Friendzone

Post by harry825 »

...
Last edited by harry825 on 19/12/2021 03:16, edited 1 time in total.
fear the beard
Posts: 137
Joined: 02/05/2018 15:24

#2 Re: Friendzone

Post by fear the beard »

u 99 posto slucajeva Friendzona je muško ili žensko ružno..
Ne gabor vec izrazito ruznije od tog ko te stavio u zonu :D

Nisam otkrio toplu vodu ovim, al' eto slucajno ako ne znas..
racionalista
Posts: 1473
Joined: 20/07/2012 20:40

#3 Re: Friendzone

Post by racionalista »

meni je malo gay kad neko kaze da ima prijateljicu
fear the beard
Posts: 137
Joined: 02/05/2018 15:24

#4 Re: Friendzone

Post by fear the beard »

Zato što si ružan pa ne možeš gurnuti nijednu u zonu :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#5 Re: Friendzone

Post by moonca »

Sta vam je problem da imate prijatelje suprotnog pola. Zbilja vas ne razumijem,cuj gay. :-) Nesto nas razlikuje od zivotinskog instinkta.

Nista mi nije ruznije, a to je kod nas bio obicaj, kada se vece drustvo skupi,zene na jednu stranu, muski na drugu. :roll:
User avatar
medvjed23
Posts: 26599
Joined: 16/07/2010 13:49

#6 Re: Friendzone

Post by medvjed23 »

riječ prijateljstvo se koristi prečesto i olako.. ovo što je u uvodnom postu opisano bila bi neka poznanička zona.. :D nema to veze sa prijateljstvom..
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#7 Re: Friendzone

Post by moonca »

Kada poznanik prelazi u prijatelja? Smatra se ako provedemo preko 200sati zajednickog druzenja, statas poznanika prelazi u prijateljstvo. Ne misli se na radne kolege.

Kod Amera je interesantno, vrlo brzo predju na 'prijateljtvo', opusteno, nenapadno.
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#8 Re: Friendzone

Post by zipoo »

Mi sami sebe tamo smjestimo.
fear the beard
Posts: 137
Joined: 02/05/2018 15:24

#9 Re: Friendzone

Post by fear the beard »

Da, da isto to kakvo crno prijateljstvo..

Prijateljstvo cak nije ako nekog znas od osnovne i prvog razreda..I dalje si poznanik osim ako se ne družite..
A malo je takvih situacija da su završili u friendzoni..

A ne to krenete na kaficu izlazit s zajednickim prijateljima i odma si kao u zoni ne ide to tako
fear the beard
Posts: 137
Joined: 02/05/2018 15:24

#10 Re: Friendzone

Post by fear the beard »

zipoo wrote:Mi sami sebe tamo smjestimo.

Ako si ruzan onda se sam smjestis to da :D
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2427
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#11 Re: Friendzone

Post by ZyzzSar »

nema to prevelike veze sa izgledom
ja imam prijateljice u pravom smislu te rijeci koje su top ribe i ne bih nikada bio sa njima, jednostavno me ne privlace na taj nacin, a ni ja njih vjr
sto ste tice muskih u frendzonu, to je obicno radi manja samopouzdanja i taktike hajde prvo da postanemo frendovi pa cu je zbarit, hoces malo sutra, odmah na pocetku kazes svoje namjere, ako te odbije barem mozes zavrsiti sa tim
a drugi razlog je sto ribe vole da imaju likove u frendzoni, dize im ego, a i uvijek imaju rezervu u slucaju da ne uspiju sa nekim drugim frajerom
fear the beard
Posts: 137
Joined: 02/05/2018 15:24

#12 Re: Friendzone

Post by fear the beard »

Zadnji dio je jedino što si ispravno napisao.

IZGLED JE SVE.

A jedno je zajednicko druženje s par prijateljica dok je skroz drugo 1 na 1 koje se kasnije pretvori u neka " osjecanja " namjerno pod navodnim jer nisu prava vec se stvore zbog iluzije.
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#13 Re: Friendzone

Post by duminjo »

harry825 wrote:e hajmo malo i ovome, jbg nije rijedak slučaj generalno da frajer upadne u friendzone a baš bi htio nešto više, recimo ja po tom pitanju imam jedan autobus pun prijateljica, a hajmo biti realni ne bih rekao da mi je ijedna potrebna, dakle negdje opasno griješim, tako da me zanima najviše stav ženske populacije, čemu ovo ubacivanje frajera u friendzone, zar nije puno jednostavnije reći "odhebi u troskocima", meni je recimo to puno bolje nego biti "najbolja prijateljica" (iz sažaljenja) liku za kojeg znaš da želi puuuuuno više od tog
Kako se u startu postavis i kako te ona u startu dozivi, Takav ces i ostati. A nekad moraš i malo na rizik ići. Ne moraš sa svakom ostati u dobrom odnosu. Nekad je stisnes uz zid da zna kako joj neces biti jaran. Pa kud puklo jebiga. Bolje nego da imaš sto jaranica.
Imam ih i ja... Al se ne zalim jer Sam htio da ih Imam
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2427
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#14 Re: Friendzone

Post by ZyzzSar »

fear the beard wrote:Zadnji dio je jedino što si ispravno napisao.

IZGLED JE SVE.

A jedno je zajednicko druženje s par prijateljica dok je skroz drugo 1 na 1 koje se kasnije pretvori u neka " osjecanja " namjerno pod navodnim jer nisu prava vec se stvore zbog iluzije.
izgled je sve samo ako ti vjeruješ da je sve
a vjeruj mi da nije, to je samo pola priče :D
fear the beard
Posts: 137
Joined: 02/05/2018 15:24

#15 Re: Friendzone

Post by fear the beard »

Pola, a ? :D
User avatar
lmo
Posts: 7810
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#16 Re: Friendzone

Post by lmo »

Prije da je trećina, ako i toliko.
fear the beard
Posts: 137
Joined: 02/05/2018 15:24

#17 Re: Friendzone

Post by fear the beard »

Ne glumi bona koga ti farbaš..

Ko vas ne zna...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#18 Re: Friendzone

Post by Tomahawk11 »

S muške tačke gledišta, upadanje u friendzone je uglavnom krivica samog muškarca, odnosno njegovog pristupa.
Tip krenuo sa pričom ''ovo je moja sestra'', a ovamo ne da mu se sviđa, nego je pojede očima, al jbg....gdje ćeš ba s pričom ''sestra'' :? :shock:
Nema, gotovo, halali Huso materi. Ostade ti sestra s kojom možeš eventualno piti kafu i to je to. Šta ćeš, ko ti je kriv.... :roll: :mrgreen:
User avatar
Dope_Man
Posts: 7753
Joined: 03/06/2016 16:31

#19 Re: Friendzone

Post by Dope_Man »

Ne kontam sta je problem.. imas prijateljice al htio bi nesto vise? Pa lijepo im reci, ko nije trazio sigurno nije dobio, a ko trazi mozda i dobije :D

Sam taj friendzone fazon je cista glupost. Ja ima, zahvaljujuci faksu ponajvise, vise zenskih nego muskih prijatelja. Ali ne smatram da sam u friendzone jer ne mislim da svako zensko koje vidim mora da mi se baca na koljena. Gledam ih isto kao i musku raju.

Eh bilo je slucajeva gdje je bilo nekih emocija, al to je prekinuto da se ne stvaraju dalje komplikacije ako nema nista od tog, i to je to. Zivot je jednostavan, samo ga klinci previse komplikuju.
fear the beard
Posts: 137
Joined: 02/05/2018 15:24

#20 Re: Friendzone

Post by fear the beard »

A dobro ti sto ih zovu sestrama su baš posebna vrsta debila znam takve.. :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#21 Re: Friendzone

Post by Tomahawk11 »

Dope_Man wrote:Ne kontam sta je problem.. imas prijateljice al htio bi nesto vise? Pa lijepo im reci, ko nije trazio sigurno nije dobio, a ko trazi mozda i dobije :D

Sam taj friendzone fazon je cista glupost. Ja ima, zahvaljujuci faksu ponajvise, vise zenskih nego muskih prijatelja. Ali ne smatram da sam u friendzone jer ne mislim da svako zensko koje vidim mora da mi se baca na koljena. Gledam ih isto kao i musku raju.

Eh bilo je slucajeva gdje je bilo nekih emocija, al to je prekinuto da se ne stvaraju dalje komplikacije ako nema nista od tog, i to je to. Zivot je jednostavan, samo ga klinci previse komplikuju.
Friendzone je baš kad bi ti nešto više, a stvorio si čisto friendly atmosferu. Onda ili on ne smije probati ništa, jer će sve sjebati ili ako proba, ona ga razočara, ono, ''zar mi nismo prijatelji''.
To kod tebe nije. Imam i ja ženskih prijatelja i nikakav problem.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21481
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#22 Re: Friendzone

Post by MarlboroGold »

Muškarci su sami krivi za friendzone. Moraš odmah neke stvari riješiti, jer ako odugovlačiš sve su manje šanse da ostvariš nešto više sa tom prijateljicom, poznanicom... - nebitno da li ona zna tvoju namjeru od starta. Ako ništa, iskrenost će znati cijeniti osim ako nije idiot.

Ja imam par bliskih prijateljica i ni sa jednom nisam želio ništa više od prijateljstva.

Također, friendzone nije samo prisutan kod muškaraca, već i kod žena.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#23 Re: Friendzone

Post by Tomahawk11 »

MarlboroGold wrote:Muškarci su sami krivi za friendzone. Moraš odmah neke stvari riješiti, jer ako odugovlačiš sve su manje šanse da ostvariš nešto više sa tom prijateljicom, poznanicom... - nebitno da li ona zna tvoju namjeru od starta. Ako ništa, iskrenost će znati cijeniti osim ako nije idiot.

Ja imam par bliskih prijateljica i ni sa jednom nisam želio ništa više od prijateljstva.

Također, friendzone nije samo prisutan kod muškaraca, već i kod žena.
Pa to, u startu postaviš stvari kako treba....ako si za prijateljstvo, onda tako i kreneš, ali ako ti se sviđa, a kreneš glumiti nekog bracu, poslije je sve teže.
fear the beard
Posts: 137
Joined: 02/05/2018 15:24

#24 Re: Friendzone

Post by fear the beard »

A i upada u oci ovo prijateljica prijateljica nije neko koga upoznaš na faxu i popiješ par kafica..ili izadjete u grad s zajednickim prijateljima nekoliko puta..

Ja imam dvije koje se druze i popilo se bruku i kafa i alkohola i znam od osnovne..
Al' kontam to je samo navika reci friendzona iako prakticno ne postoji to sto se prica..
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#25 Re: Friendzone

Post by zipoo »

Trolas ti malo, a brada?
Post Reply