FRIENDS - Monica, Rachel, Pheobe, Chandler, Ross i Joey

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
maybelline
Posts: 970
Joined: 26/01/2008 17:41
Location: Sarajevo

#1 FRIENDS - Monica, Rachel, Pheobe, Chandler, Ross i Joey

Post by maybelline »

Ako ima tema, preusmjerite me, ako nema, navalite s komentarima, omiljenim citatima, scenama, najdrazim provalama, sezonama, epizodama; omiljenim likovima i onim manje omiljenim.... :D

Meni su svi na svoj nacin fantasticni, ali ako bih morala nekog izdvojiti, mislim da bi to bila Pheobe! Jedna od drazih epizoda mi je kad se Pheobe udaje, a najgluplji dio serije generalno mi je bio fijasko izmedju Joeya i Rachel....

Uzivajte! :)
User avatar
maybelline
Posts: 970
Joined: 26/01/2008 17:41
Location: Sarajevo

#2 Re: FRIENDS - Monica, Rachel, Pheobe, Chandler, Ross i Joey

Post by maybelline »

kakavdanakneiskustvu wrote:chandler je jedan i jedini,ironije i cinizma kod njega ima na bacanje
Hehe, svakako, Chandler je car! Skidam mu kapu sto je mogao sa Monikom da bude! (Znam da su to sve fiktivni likovi, ali ih fakat dozivljavam kao stvarne ljude :) )
User avatar
neprilagodjena
Posts: 2379
Joined: 02/04/2008 21:59

#3 Re: FRIENDS - Monica, Rachel, Pheobe, Chandler, Ross i Joey

Post by neprilagodjena »

Ako ima negdje da se serije mogu gledati plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz postavite :-D :-D

'We Were On A Break!'
User avatar
maybelline
Posts: 970
Joined: 26/01/2008 17:41
Location: Sarajevo

#4 Re: FRIENDS - Monica, Rachel, Pheobe, Chandler, Ross i Joey

Post by maybelline »

Ja sam je pregledala vise ni sama ne znam koliko puta :) Svi mi kazu da nisam normalna, ali me oni jedonstavno opustaju... Kad dodjem nervozna s posla, kad sam umorna ili neraspolozena ili kad nema nista na TV-u, ubacim sebi fino neku sezonu i uzivam.
Treca sezona, to je ona kad je Pheobe trudna, jelde?
User avatar
maybelline
Posts: 970
Joined: 26/01/2008 17:41
Location: Sarajevo

#5 Re: FRIENDS - Monica, Rachel, Pheobe, Chandler, Ross i Joey

Post by maybelline »

neprilagodjena wrote:Ako ima negdje da se serije mogu gledati plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz postavite :-D :-D

'We Were On A Break!'
E ovo mi je jedna od najjacih! Nemojte me sad drvljem i kamenjem, al ja fakat mislim da je on ovdje bio u pravu i da je tehnicki nije prevario! Da mu to nije bio bas najmudriji pozet stoji, ali brate, prekinuli su bili! :razz:
User avatar
byNelle
Posts: 166
Joined: 06/11/2004 10:56

#6 Re: FRIENDS - Monica, Rachel, Pheobe, Chandler, Ross i Joey

Post by byNelle »

Joey rulles :D


Pregledao sam sve sezone , i opet mogu gledati.. najjaca komedija ikad :D
User avatar
neprilagodjena
Posts: 2379
Joined: 02/04/2008 21:59

#7 Re: FRIENDS - Monica, Rachel, Pheobe, Chandler, Ross i Joey

Post by neprilagodjena »

maybelline wrote:
neprilagodjena wrote:Ako ima negdje da se serije mogu gledati plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz postavite :-D :-D

'We Were On A Break!'
E ovo mi je jedna od najjacih! Nemojte me sad drvljem i kamenjem, al ja fakat mislim da je on ovdje bio u pravu i da je tehnicki nije prevario! Da mu to nije bio bas najmudriji pozet stoji, ali brate, prekinuli su bili! :razz:
I ja se slazem sa tim.



Meni je najtuznije bilo kad su Monica i Rache (tad su bile mlade i monica je bila debela) isle na festu u skoli a rachel nije imala date,pa je ross rekao da ce ici sa njom,kad se sredio ona otisla sa drugim momkom na festu.
To mi je bas bilo tuzno.
User avatar
byNelle
Posts: 166
Joined: 06/11/2004 10:56

#8 Re: FRIENDS - Monica, Rachel, Pheobe, Chandler, Ross i Joey

Post by byNelle »

maybelline wrote:
neprilagodjena wrote:Ako ima negdje da se serije mogu gledati plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz postavite :-D :-D

'We Were On A Break!'
E ovo mi je jedna od najjacih! Nemojte me sad drvljem i kamenjem, al ja fakat mislim da je on ovdje bio u pravu i da je tehnicki nije prevario! Da mu to nije bio bas najmudriji pozet stoji, ali brate, prekinuli su bili! :razz:
Slazem se.. tehnicki je Reachel "take a break from us" , a ne zaboravi i Marka :roll:
User avatar
pezzar
Posts: 591
Joined: 14/07/2009 13:16

#9 Re: FRIENDS - Monica, Rachel, Pheobe, Chandler, Ross i Joey

Post by pezzar »

How you doooooing? :lol: :lol: :lol:
User avatar
Jed1217
Posts: 236
Joined: 10/02/2008 21:28

#10 Re: FRIENDS - Monica, Rachel, Pheobe, Chandler, Ross i Joey

Post by Jed1217 »

Aaaa,koja tema :D Meni su prijatelji nešto što bih mogla stalno gledat,jedina humoristička serija uz koju se stvarno naglas smijem :-D
Omiljeni likovi:Ross i Chandler :-D
User avatar
maybelline
Posts: 970
Joined: 26/01/2008 17:41
Location: Sarajevo

#11 Re: FRIENDS - Monica, Rachel, Pheobe, Chandler, Ross i Joey

Post by maybelline »

byNelle wrote:
maybelline wrote:
neprilagodjena wrote:Ako ima negdje da se serije mogu gledati plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz postavite :-D :-D

'We Were On A Break!'
E ovo mi je jedna od najjacih! Nemojte me sad drvljem i kamenjem, al ja fakat mislim da je on ovdje bio u pravu i da je tehnicki nije prevario! Da mu to nije bio bas najmudriji pozet stoji, ali brate, prekinuli su bili! :razz:
Slazem se.. tehnicki je Reachel "take a break from us" , a ne zaboravi i Marka :roll:

Uhh, pa da, nije ni ona posve neduzna.... Cccc, a jadni Ross cijelu seriju ispasta zbog toga :) Hehehee....

"Joey doesn`t share food!!!!" - Na ovu sam se komila! :lol:
Karmen86
Posts: 184
Joined: 24/10/2009 13:11

#12 Re: FRIENDS - Monica, Rachel, Pheobe, Chandler, Ross i Joey

Post by Karmen86 »

Ja sam luda, ali ja znam SVE epizode napamet, a uvjerljivo mi je najbolja kada Rachel i Ross pjevaju Emmi I like big buts da se nasmije, hahahhaa, umirem sad kad se toga sjetim, a vjenčanje kao sto je Phoebi imala zelim i ja :kravata:
Najtuznija mi je zadnja epizoda kada se sve raspada i proplakala sam je, a gledala sam je uvjerljivo najmanji broj puta, mozda 5, 6, hehehe.
Najdrazi su mi... Rachel onako naivna i dobronamjerna... ma neeeeeee.... Ross s onim svojim facama i pogotovo kad se naljuti...... Ma ne, Joey koji je uvjerljivo najbolji prijatelj i najodaniji.... Ma neee, Chandler s onim svojim salama... ma neee, Phoebi onako luda i otkacena i dobra... Ma nosi vas, na muke me staviste, sve ih volim podjednako :D
User avatar
byNelle
Posts: 166
Joined: 06/11/2004 10:56

#13 Re: FRIENDS - Monica, Rachel, Pheobe, Chandler, Ross i Joey

Post by byNelle »

Karmen86 wrote:Ja sam luda, ali ja znam SVE epizode napamet, a uvjerljivo mi je najbolja kada Rachel i Ross pjevaju Emmi I like big buts da se nasmije, hahahhaa, umirem sad kad se toga sjetim, a vjenčanje kao sto je Phoebi imala zelim i ja :kravata:
Najtuznija mi je zadnja epizoda kada se sve raspada i proplakala sam je, a gledala sam je uvjerljivo najmanji broj puta, mozda 5, 6, hehehe.
Najdrazi su mi... Rachel onako naivna i dobronamjerna... ma neeeeeee.... Ross s onim svojim facama i pogotovo kad se naljuti...... Ma ne, Joey koji je uvjerljivo najbolji prijatelj i najodaniji.... Ma neee, Chandler s onim svojim salama... ma neee, Phoebi onako luda i otkacena i dobra... Ma nosi vas, na muke me staviste, sve ih volim podjednako :D
samo Monicu ne volis heheheehe
User avatar
maybelline
Posts: 970
Joined: 26/01/2008 17:41
Location: Sarajevo

#14 Re: FRIENDS - Monica, Rachel, Pheobe, Chandler, Ross i Joey

Post by maybelline »

Karmen86 wrote:Ja sam luda, ali ja znam SVE epizode napamet, a uvjerljivo mi je najbolja kada Rachel i Ross pjevaju Emmi I like big buts da se nasmije, hahahhaa, umirem sad kad se toga sjetim, a vjenčanje kao sto je Phoebi imala zelim i ja :kravata:
Najtuznija mi je zadnja epizoda kada se sve raspada i proplakala sam je, a gledala sam je uvjerljivo najmanji broj puta, mozda 5, 6, hehehe.
Najdrazi su mi... Rachel onako naivna i dobronamjerna... ma neeeeeee.... Ross s onim svojim facama i pogotovo kad se naljuti...... Ma ne, Joey koji je uvjerljivo najbolji prijatelj i najodaniji.... Ma neee, Chandler s onim svojim salama... ma neee, Phoebi onako luda i otkacena i dobra... Ma nosi vas, na muke me staviste, sve ih volim podjednako :D

Hehehe, I agree :) Svi su ludi! A sjecate se sporednih likova? Evo hint: "Oh...my...God!" :lol: :lol: :lol:
User avatar
byNelle
Posts: 166
Joined: 06/11/2004 10:56

#15 Re: FRIENDS - Monica, Rachel, Pheobe, Chandler, Ross i Joey

Post by byNelle »

maybelline wrote:
Karmen86 wrote:Ja sam luda, ali ja znam SVE epizode napamet, a uvjerljivo mi je najbolja kada Rachel i Ross pjevaju Emmi I like big buts da se nasmije, hahahhaa, umirem sad kad se toga sjetim, a vjenčanje kao sto je Phoebi imala zelim i ja :kravata:
Najtuznija mi je zadnja epizoda kada se sve raspada i proplakala sam je, a gledala sam je uvjerljivo najmanji broj puta, mozda 5, 6, hehehe.
Najdrazi su mi... Rachel onako naivna i dobronamjerna... ma neeeeeee.... Ross s onim svojim facama i pogotovo kad se naljuti...... Ma ne, Joey koji je uvjerljivo najbolji prijatelj i najodaniji.... Ma neee, Chandler s onim svojim salama... ma neee, Phoebi onako luda i otkacena i dobra... Ma nosi vas, na muke me staviste, sve ih volim podjednako :D

Hehehe, I agree :) Svi su ludi! A sjecate se sporednih likova? Evo hint: "Oh...my...God!" :lol: :lol: :lol:
hehehe Janice :D i Gunter je lafac 8)
Karmen86
Posts: 184
Joined: 24/10/2009 13:11

#16 Re: FRIENDS - Monica, Rachel, Pheobe, Chandler, Ross i Joey

Post by Karmen86 »

maybelline wrote:
Karmen86 wrote:Ja sam luda, ali ja znam SVE epizode napamet, a uvjerljivo mi je najbolja kada Rachel i Ross pjevaju Emmi I like big buts da se nasmije, hahahhaa, umirem sad kad se toga sjetim, a vjenčanje kao sto je Phoebi imala zelim i ja :kravata:
Najtuznija mi je zadnja epizoda kada se sve raspada i proplakala sam je, a gledala sam je uvjerljivo najmanji broj puta, mozda 5, 6, hehehe.
Najdrazi su mi... Rachel onako naivna i dobronamjerna... ma neeeeeee.... Ross s onim svojim facama i pogotovo kad se naljuti...... Ma ne, Joey koji je uvjerljivo najbolji prijatelj i najodaniji.... Ma neee, Chandler s onim svojim salama... ma neee, Phoebi onako luda i otkacena i dobra... Ma nosi vas, na muke me staviste, sve ih volim podjednako :D

Hehehe, I agree :) Svi su ludi! A sjecate se sporednih likova? Evo hint: "Oh...my...God!" :lol: :lol: :lol:
Hahahaha, meni je Janice genijalna, a jos genijalniji Chandler kada ode u Jemen da je se rijesi, hahahhahaha, imam jednog pokraj sebe koji je isti Chandler, mislim da bi se i taj preselio u Jemen kad bi se htio mene rijesiti mada se ja ne smijem onako, hahhahaha, joj odoh sad pogledati neku epizodu, ajmo brzo neki prijednog, sezona+br. epizode, mada nesto ne mogu da pokrenem trecu sezonu, pokusala sam isto skinuti preko torenta prosli mjesec, ali nesto nece, al svakako znam napamet sve :D i cesto se pitam da li fakat postoji onakva raja, ono da se svi vole i da nema nekog traca i zajedljivosti, i fakat mislim da bi meni smetalo da mi onako raja po vazdan visi po kuci ko kod Monice sto su bili.
P.S. Volim ja i Monicu, ona je luuuuuuuuudaaaaa!
User avatar
maybelline
Posts: 970
Joined: 26/01/2008 17:41
Location: Sarajevo

#17 Re: FRIENDS - Monica, Rachel, Pheobe, Chandler, Ross i Joey

Post by maybelline »

Ja trenutno gledam sezonu 9, ona epizoda kad se Ross i Chandler prepucavaju oko one internet stranice se fakulteta, kad Chandler za Rossa napise da je mrtav, a ovaj za Chandlera da je gay :lol:
User avatar
shalla
Posts: 9326
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#18 Re: FRIENDS - Monica, Rachel, Pheobe, Chandler, Ross i Joey

Post by shalla »

A Mr. Heckles i "I could be Chandler's new roommate" :mrgreen:
Ma šta reći o friendsima, znam sve haman napamet i naravno imam svih 10 sezona ali su kod 3-4 sezone lošiji snimci. Da mi je naći originalni set koji ne košta 200 KM (kad sam bio na bračnom na Kipru tamo mi je malo falilo da uzmem onaj set od 10 DVD-ova za 99€ ali ipak odustadoh :-D )
User avatar
maybelline
Posts: 970
Joined: 26/01/2008 17:41
Location: Sarajevo

#19 Re: FRIENDS - Monica, Rachel, Pheobe, Chandler, Ross i Joey

Post by maybelline »

Meni isto nedostaju neke sezone...tj, epizode...pitanje za cure: jel` vam bio dobar Richard, onaj Monicin bivsi, dosta stariji decko? Uhhh, meni su koljena klecala u onoj epizodi kad se poljube po prvi put.... Hehehehe....
zimomor
Posts: 555
Joined: 17/07/2007 14:58

#20 Re: FRIENDS - Monica, Rachel, Pheobe, Chandler, Ross i Joey

Post by zimomor »

Meni je najbolja epizoda kad Pheobe skonta da su Monika i Chandler zajedno (ona scena kad ona i Rachel pocnu skakti sa Rossom da bi mu odvratile paznju od prozora je genijalna) pa onda pokusava da ga zavede. "Hello Mr. Biceps" :lol: ili "I'm really bendy" :lol: ili kad pocne da pleše pored njega :lol: :lol: :lol:
User avatar
maybelline
Posts: 970
Joined: 26/01/2008 17:41
Location: Sarajevo

#21 Re: FRIENDS - Monica, Rachel, Pheobe, Chandler, Ross i Joey

Post by maybelline »

zimomor wrote:Meni je najbolja epizoda kad Pheobe skonta da su Monika i Chandler zajedno (ona scena kad ona i Rachel pocnu skakti sa Rossom da bi mu odvratile paznju od prozora je genijalna) pa onda pokusava da ga zavede. "Hello Mr. Biceps" :lol: ili "I'm really bendy" :lol: ili kad pocne da pleše pored njega :lol: :lol: :lol:
"I`m really looking forward to having sexual intercourse with you." Ili nesto tako kad kaze Chandleru.... :lol: :lol: :lol: Genijalno!
User avatar
hakazvaka
Posts: 6315
Joined: 11/02/2008 09:27
Location: $_SESSION[]
Contact:

#22 Re: FRIENDS - Monica, Rachel, Pheobe, Chandler, Ross i Joey

Post by hakazvaka »

jao, Friends :D
najjaca serija ikada :)

Image
nudim u zamjenu za sve epizode DR. House :D (sa nasim prijevodima, of course :D )
User avatar
pici
Posts: 43578
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#23 Re: FRIENDS - Monica, Rachel, Pheobe, Chandler, Ross i Joey

Post by pici »

hakazvaka wrote:jao, Friends :D
najjaca serija ikada :)

Image
nudim u zamjenu za sve epizode DR. House :D (sa nasim prijevodima, of course :D )

jaaaoooo nemerem bilivit ....Hakiiii frendomanijak :shock: :mrgreen: .....morel mjesto DR.Domara kakav futuristiĆko-avantiristiĆki serijal s

Image
User avatar
stripiii
Posts: 2216
Joined: 15/10/2006 21:44
Location: Zadnje sjediste auta

#24 Re: FRIENDS - Monica, Rachel, Pheobe, Chandler, Ross i Joey

Post by stripiii »

hakazvaka wrote:jao, Friends :D
najjaca serija ikada :)

Image
nudim u zamjenu za sve epizode DR. House :D (sa nasim prijevodima, of course :D )
Je li to u .mkv haka ili... :D

Image
zimomor
Posts: 555
Joined: 17/07/2007 14:58

#25 Re: FRIENDS - Monica, Rachel, Pheobe, Chandler, Ross i Joey

Post by zimomor »

maybelline wrote:
zimomor wrote:Meni je najbolja epizoda kad Pheobe skonta da su Monika i Chandler zajedno (ona scena kad ona i Rachel pocnu skakti sa Rossom da bi mu odvratile paznju od prozora je genijalna) pa onda pokusava da ga zavede. "Hello Mr. Biceps" :lol: ili "I'm really bendy" :lol: ili kad pocne da pleše pored njega :lol: :lol: :lol:
"I`m really looking forward to having sexual intercourse with you." Ili nesto tako kad kaze Chandleru.... :lol: :lol: :lol: Genijalno!
Ili kad se nagne da dohvati kaput, izbaci guzicu i kaze "ooops". :-D
Post Reply