Free parking u Sarajevu

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#76 Re: Free parking u Sarajevu

Post by supercali »

dgL_ wrote:Ja pasa zivim u djelu sarajeva gdje evo sami ste priznali neki dodju ostave auto i idu na carsiju ili u stari Grad nije bitno... Ti si valjda pametan momak da znas citati sta sam napiso ili ja uvijek moram 2x napisati da bi razumio... Parking kaznu nikad nisam dobio u gradu... A sama konsteukcija carsije i starog grada ti govori da to bas i nije gusto naseljeno mjesto? Jel tako? Zbog radnji, setalista itd... Itd... Imas gore par sokaka u kojim mozes parkirati auto a da bukvalno nikome ne smetas... Zasto? Zato sto prodjes navece tim ulicama u 11 h i vidis da tu nema niko parkiran? E haj ti menibsad reci kome to ja smetam gore?
Kakve veze ima gdje zivis sve dok je to mjesto javni parking ne smijes i ne mozes se buniti pa makar svi tu ostavili i onda odu do grada na mjesec ili gdje god zele
I ja zivim na mjestu gdje parkira i kunto i panto pa onda citav dan se vrte po pijaci a odu i do grada
A pored toga parkiraju i po trotoaru zagrade ovo zagrade ono tako da ne mozes hodati rad jedva kontejnere istrese i sl pa se nemam sta buniti ako parkira regularno na parking mjesto

Ps. Naknadno izvlacenje da nisi platio u gradu nego pred zgradom me uopste ne zanimaju
Nemoj se vadjenjem jos vise ukopavati
dgL_
Posts: 3037
Joined: 25/09/2014 22:39

#77 Re: Free parking u Sarajevu

Post by dgL_ »

supercali wrote:
dgL_ wrote:Ja pasa zivim u djelu sarajeva gdje evo sami ste priznali neki dodju ostave auto i idu na carsiju ili u stari Grad nije bitno... Ti si valjda pametan momak da znas citati sta sam napiso ili ja uvijek moram 2x napisati da bi razumio... Parking kaznu nikad nisam dobio u gradu... A sama konsteukcija carsije i starog grada ti govori da to bas i nije gusto naseljeno mjesto? Jel tako? Zbog radnji, setalista itd... Itd... Imas gore par sokaka u kojim mozes parkirati auto a da bukvalno nikome ne smetas... Zasto? Zato sto prodjes navece tim ulicama u 11 h i vidis da tu nema niko parkiran? E haj ti menibsad reci kome to ja smetam gore?
Kakve veze ima gdje zivis sve dok je to mjesto javni parking ne smijes i ne mozes se buniti pa makar svi tu ostavili i onda odu do grada na mjesec ili gdje god zele
I ja zivim na mjestu gdje parkira i kunto i panto pa onda citav dan se vrte po pijaci a odu i do grada
A pored toga parkiraju i po trotoaru zagrade ovo zagrade ono tako da ne mozes hodati rad jedva kontejnere istrese i sl pa se nemam sta buniti ako parkira regularno na parking mjesto
Bice rampa uskoro, inicijativa je predana a sta ce bit vidjecemo... Mozda se napravim lud pa fino stavim sebi neko od boljih mjesta (da nije ispod drveta da ptice ne seru itd) pod katanac i laganice...

Nisi ti shvatio moju poentu... Nisam ja reko da ne smije tu da se parkira... Ja samo kazem da. U buducnosti mozda nece moci... Pa ce se onda na pofalicima kod slasticarne Stela ostavljat auta i ic tramvajem u grad... Hahahaha :)
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#78 Re: Free parking u Sarajevu

Post by supercali »

Nisi shvatio poentu onda se nadam da ce i u sokacima staviti rampe i katance tako da ni ti neces imati gdje parkirati osim na placenom parkingu ili ces na posao ici tramvajem ili pjeske
Ps. Onda ce ti auto stalno biti na tom parkingu koji ogradite rampom
dgL_
Posts: 3037
Joined: 25/09/2014 22:39

#79 Re: Free parking u Sarajevu

Post by dgL_ »

supercali wrote:Nisi shvatio poentu onda se nadam da ce i u sokacima staviti rampe i katance tako da ni ti neces imati gdje parkirati osim na placenom parkingu ili ces na posao ici tramvajem ili pjeske
Ps. Onda ce ti auto stalno biti na tom parkingu koji ogradite rampom
Ti fakat ne citas postove... Onde gdje budem smetao i zauzimao nekome mjeato nek stave... (Stanari zgrade ) al niciji sokaci ne mogu biti pod rampama...

Pametno je napisao momak gore.. Radje cu parkirat negdje gdje se ne placa pa malo prosetat nego platit parking...

Ni tvoje ni goranovo nije da se sekirate gdje ja parkiram... Imaju ljudi koji za to brinu... Napisu kaznu ako treba... Zovnu pauka itd.. Itd.. A ja ti naglasavam opet... Niti smetam bilo kome, niti saam nekulturno parkiran... Nekuluturnije se parkiram ispred svoje zgrade zbog ovih sto sjede u Vatri i ovuda se baskare, ili dodju iz Azica, ostave auto ovde i idu gore nogama ili dr. Prev. Sredstvom...

I zavrsi raspravu... Sta sam imao rekao sam... Sve ti pise pa samo procitaj jos jednom prije nego krenees napisat novi post
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#80 Re: Free parking u Sarajevu

Post by supercali »

dgL_ wrote:
supercali wrote:Nisi shvatio poentu onda se nadam da ce i u sokacima staviti rampe i katance tako da ni ti neces imati gdje parkirati osim na placenom parkingu ili ces na posao ici tramvajem ili pjeske
Ps. Onda ce ti auto stalno biti na tom parkingu koji ogradite rampom
Ti fakat ne citas postove... Onde gdje budem smetao i zauzimao nekome mjeato nek stave... (Stanari zgrade ) al niciji sokaci ne mogu biti pod rampama...

Pametno je napisao momak gore.. Radje cu parkirat negdje gdje se ne placa pa malo prosetat nego platit parking...

Ni tvoje ni goranovo nije da se sekirate gdje ja parkiram... Imaju ljudi koji za to brinu... Napisu kaznu ako treba... Zovnu pauka itd.. Itd.. A ja ti naglasavam opet... Niti smetam bilo kome, niti saam nekulturno parkiran... Nekuluturnije se parkiram ispred svoje zgrade zbog ovih sto sjede u Vatri i ovuda se baskare, ili dodju iz Azica, ostave auto ovde i idu gore nogama ili dr. Prev. Sredstvom...

I zavrsi raspravu... Sta sam imao rekao sam... Sve ti pise pa samo procitaj jos jednom prije nego krenees napisat novi post
Ja sve vise mislim da ti uopste ne shvatas da to sto prigovaras bankarima i ovima iz importanea isto radis negdje po nekim sokacima
Ako ne moze sokak biti pod rampom ne moze ni javni parking u sred jebene grbavice oko zgrada jer stanari nisu kupili parking ni na grbavici ni na pofalicima ni na ne znam ti gdje
I da dobro je napisao radije i taj parkira tu pa proseta do importanea do scc-a i sl
Sta znaci kulturno parkiranje?
ado-šampion
Posts: 6025
Joined: 13/07/2004 20:02
Location: Sarajevo

#81 Re: Free parking u Sarajevu

Post by ado-šampion »

Hahaha, joj, joj, komedija.ba. :-) Seljaci i papci covjeku parkiraju u mahali pa on nema gdje parkirati a kad on parkira po "sokacima na Carsiji" to je ok. :D :-) Uvrnuta logika. :-)

A i ovo s rampom mi je pravo jako, parking je javna povrsina kojom raspolaze opstina majstore i jedini nacin da postavite rampu je da se utalite i platite opstini taj prostor, inace mozete usima mahati. Platis sebi garazu 100 maraka mjesecno pa te uvijek ceka mjesto.

A ogradjivanjem individualnog mjesta, osim sto je protivzakonito, stetis prvenstveno svojim komsijama, jer parkinga nigdje nema dovoljno cak ako i ne dolaze "seljaci i papci" sa strane, a rizikujes i da dobijes batine jer cisto sumnjam da se u svakoj mahali nece naci bar nekoliko njih kojim smeta ogradjeno mjesto. Pa kod mene u mahali su parkirali na mjesto drzavnog tuzioca, unatoc policajcu koji tu stoji. :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#82 Re: Free parking u Sarajevu

Post by Tomahawk11 »

Stavis bijelu kantu od Jupola, da se zna da je tvoje :mrgreen:
dgL_
Posts: 3037
Joined: 25/09/2014 22:39

#83 Re: Free parking u Sarajevu

Post by dgL_ »

ado-šampion wrote:Hahaha, joj, joj, komedija.ba. :-) Seljaci i papci covjeku parkiraju u mahali pa on nema gdje parkirati a kad on parkira po "sokacima na Carsiji" to je ok. :D :-) Uvrnuta logika. :-)

A i ovo s rampom mi je pravo jako, parking je javna povrsina kojom raspolaze opstina majstore i jedini nacin da postavite rampu je da se utalite i platite opstini taj prostor, inace mozete usima mahati. Platis sebi garazu 100 maraka mjesecno pa te uvijek ceka mjesto.

A ogradjivanjem individualnog mjesta, osim sto je protivzakonito, stetis prvenstveno svojim komsijama, jer parkinga nigdje nema dovoljno cak ako i ne dolaze "seljaci i papci" sa strane, a rizikujes i da dobijes batine jer cisto sumnjam da se u svakoj mahali nece naci bar nekoliko njih kojim smeta ogradjeno mjesto. Pa kod mene u mahali su parkirali na mjesto drzavnog tuzioca, unatoc policajcu koji tu stoji. :D
Sampione procitaj komplet temu... Nemoj biti kao ovaj gore..
ado-šampion
Posts: 6025
Joined: 13/07/2004 20:02
Location: Sarajevo

#84 Re: Free parking u Sarajevu

Post by ado-šampion »

Citam ja majstore otpocetka, ja sam ti prvi replicirao. Nema tu sta da se cita. Pusti se price parkiras u mahalama a nikom ne smetas, to smijesno zvuci cak i samo kad se procita, a mogu mislit kako tek izgleda. Mene recimo bas zanima kako parkirati u mahali u kojoj je uglavnom ne mogu mimoci dva auta a nikom ne smetati i ne parkirati nikom pod prozor.

Sam si se uvalio tako sto si se hvalio necim sto bi trebao sakriti ako vec radis. A ti jos nastavio o staroj kazni koji kacis pod brisac da zavaras, ccc. :-)
dgL_
Posts: 3037
Joined: 25/09/2014 22:39

#85 Re: Free parking u Sarajevu

Post by dgL_ »

ado-šampion wrote:Citam ja majstore otpocetka, ja sam ti prvi replicirao. Nema tu sta da se cita. Pusti se price parkiras u mahalama a nikom ne smetas, to smijesno zvuci cak i samo kad se procita, a mogu mislit kako tek izgleda. Mene recimo bas zanima kako parkirati u mahali u kojoj je uglavnom ne mogu mimoci dva auta a nikom ne smetati i ne parkirati nikom pod prozor.

Sam si se uvalio tako sto si se hvalio necim sto bi trebao sakriti ako vec radis. A ti jos nastavio o staroj kazni koji kacis pod brisac da zavaras, ccc. :-)
Nisam ja organ onaj druze znas :) ja sam napisao da su sva moja takva parkiranja kulturnija od vasih koje placate, pa vam cesto obiljezeno mjesto nije dovoljno, pa zauzmete dva, baskarite se itd itd.... Zaboli me neka stvar sta ti mislis o tome.. Da li se moze provuc auto ili ne moze... Da li sam pod prozorom ili nisam... Ako navece tu nema parkiranih automobila to znaci da niko tu ne ostavlja auto jer niko tu i ne zivi... Imas takvih sokaka koliko hoces... To sto ti ne poznajes stari grad je tvoj problem opet... A ti prodji tom grbavickom pa vidi koliko je auta tu navece... I svi fino kulturno stanu i niko nikome ne smeta...

A za ovo sto si napiso opstinsko treba platit... Pa oko malo li je ljudi sto imaju prostore opstinske za smijesnu kiriju od 200 ili 300 KM a dalje ga izdaju za 1500 ili 2000 KM... Mozda I mi uspijemo izganjat tako... Dobar je Koldzo.. Dace on to nama za kikiriki ;)
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#86 Re: Free parking u Sarajevu

Post by supercali »

Ako navece tu nema auta ne znaci da ne smetas nekome
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#87 Re: Free parking u Sarajevu

Post by tempuser »

Tomahawk11 wrote:Stavis bijelu kantu od Jupola, da se zna da je tvoje :mrgreen:
Jupol Gold 2 mjesta, Caparol 3 mjesta, da se zna ko je beg!
dgL_
Posts: 3037
Joined: 25/09/2014 22:39

#88 Re: Free parking u Sarajevu

Post by dgL_ »

tempuser wrote:
Tomahawk11 wrote:Stavis bijelu kantu od Jupola, da se zna da je tvoje :mrgreen:
Jupol Gold 2 mjesta, Caparol 3 mjesta, da se zna ko je beg!
Zar srbijanski jupol pravi one parking rampe oko?

Hvala ti za preporuku :)
User avatar
6x6
Posts: 20
Joined: 30/11/2016 19:29

#89 Re: Free parking u Sarajevu

Post by 6x6 »

Podzemni aerodrom željava, parkinga koliko hoćeš, free je sve, samo nije u Sarajevu.
User avatar
Logovan
Posts: 94353
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#90 Re: Free parking u Sarajevu

Post by Logovan »

Tomahawk11 wrote:Stavis bijelu kantu od Jupola, da se zna da je tvoje :mrgreen:
Ili dasku za peglanje, kao što je neko nedavno stavio. :D
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#91 Re: Free parking u Sarajevu

Post by mirzet87sa »

Ja furde
User avatar
konektovan
Posts: 40549
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#92 Re: Free parking u Sarajevu

Post by konektovan »

Logovan wrote:
Tomahawk11 wrote:Stavis bijelu kantu od Jupola, da se zna da je tvoje :mrgreen:
Ili dasku za peglanje, kao što je neko nedavno stavio. :D
U ul. Josipa Vancasa sinoc, neko dasku za peglanje stavio na parking mjesto, a u Kemal Begovoj neki dedica, dvíje kante jupola i fosna preko njih svakodnevno.
Throttle
Posts: 12974
Joined: 10/06/2016 12:35

#93 Re: Free parking u Sarajevu

Post by Throttle »

Tako je i jedan mesar u Zenici "čuvao" parking mjesto kartonskom kutijom za "rođaka iz Sarajeva s Mercedesom od 100 hiljada" kad je neka utakmica bila
Ja pošutao kutije i parkirao auto, ako ima 100k za Mercedesa, ima i petaka za platit parking
User avatar
Dope_Man
Posts: 7775
Joined: 03/06/2016 16:31

#94 Re: Free parking u Sarajevu

Post by Dope_Man »

Throttle wrote:Tako je i jedan mesar u Zenici "čuvao" parking mjesto kartonskom kutijom za "rođaka iz Sarajeva s Mercedesom od 100 hiljada" kad je neka utakmica bila
Ja pošutao kutije i parkirao auto, ako ima 100k za Mercedesa, ima i petaka za platit parking
Taj dio mentaliteta je posebna prica.. to neka auta 20-30 pa navise do 100tinjak milja, a onda se stedi par maraka za parking.
User avatar
spree
Posts: 7878
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#95 Re: Free parking u Sarajevu

Post by spree »

samo cekam da neko napise: "da je placao parking ne bi imao za auto od 100k" :|
uglavnom te jupole i gajbe uvijek sutnem, cak i kada ima prazno parking mjesto blizu. tako je jedan stariji komsija stavio gajbu ja je sutnem kad on kao jesi ti sutnuo. reko jesam sta je. pa kao vi imate dva auta i nekada oba parkirate ispred zgrade :-). samo sam ga pogledao i otisao. nije vise nikada pokusao nesto slicno.
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#96 Re: Free parking u Sarajevu

Post by condy »

Ja sam bio u Zagrebu dva dana, nisam ni marke platio za parking a bio blizu centra grada. Subotom vecinom a nedjeljom uvijek besplatan parking na prakinzima koji se naplacuju radnim danima. Pored njih ima dosta parking prostora koji se ne naplacuju. Otvoreni parkinzi od firmi, suda, ustanova, se mogu koristiti besplatno vikendom, radnim danom ne mogu nikako. Imaju jako dobro rjeseno pitanje parking prostora u gradu, kao i saobracaj. Toliko saobracaja nigdje velikih guzvi i srkleta. U grad se ulazi bez ikakvih zastoja. Ljudi ubise paru na drugim stvarima. Zimske baste na svakom koraku, trgovi uredjeni puno sve ko sibica, turizam na otvorenom cjeli dan i noc a cijene evropske. I vidi se da ulazu te pare u prave stvari i za sebe. Tacno se zna sta u kojem dijelu grada bude, a ne kao ovdje, nit ima poslovne zone, niti industriske, stambene...sve izmiksano. Kod nas ovdje ocrtali svaki slobodan pedalj zemlje i naplacuju, parkinga nema dovoljno, i sve to postaje sasvim normalno. I onda se prozivaju ljudi, koji eto ne zele da plate parking. Nije problem platit problem je sto jos malo nece biti free parkinga.
dgL_
Posts: 3037
Joined: 25/09/2014 22:39

#97 Re: Free parking u Sarajevu

Post by dgL_ »

condy wrote:Ja sam bio u Zagrebu dva dana, nisam ni marke platio za parking a bio blizu centra grada. Subotom vecinom a nedjeljom uvijek besplatan parking na prakinzima koji se naplacuju radnim danima. Pored njih ima dosta parking prostora koji se ne naplacuju. Otvoreni parkinzi od firmi, suda, ustanova, se mogu koristiti besplatno vikendom, radnim danom ne mogu nikako. Imaju jako dobro rjeseno pitanje parking prostora u gradu, kao i saobracaj. Toliko saobracaja nigdje velikih guzvi i srkleta. U grad se ulazi bez ikakvih zastoja. Ljudi ubise paru na drugim stvarima. Zimske baste na svakom koraku, trgovi uredjeni puno sve ko sibica, turizam na otvorenom cjeli dan i noc a cijene evropske. I vidi se da ulazu te pare u prave stvari i za sebe. Tacno se zna sta u kojem dijelu grada bude, a ne kao ovdje, nit ima poslovne zone, niti industriske, stambene...sve izmiksano. Kod nas ovdje ocrtali svaki slobodan pedalj zemlje i naplacuju, parkinga nema dovoljno, i sve to postaje sasvim normalno. I onda se prozivaju ljudi, koji eto ne zele da plate parking. Nije problem platit problem je sto jos malo nece biti free parkinga.
Problem je kad pojedinci kod nas gledaju na trosak za parking kao fixni trosak ako imas auto... E pa necu to dozvoliti nikad... Na prste jedne ruke mogu prebrojati koliko sam puta platio parking za 6-7 godina voznje... Princip...
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#98 Re: Free parking u Sarajevu

Post by supercali »

dgL_ wrote:
condy wrote:Ja sam bio u Zagrebu dva dana, nisam ni marke platio za parking a bio blizu centra grada. Subotom vecinom a nedjeljom uvijek besplatan parking na prakinzima koji se naplacuju radnim danima. Pored njih ima dosta parking prostora koji se ne naplacuju. Otvoreni parkinzi od firmi, suda, ustanova, se mogu koristiti besplatno vikendom, radnim danom ne mogu nikako. Imaju jako dobro rjeseno pitanje parking prostora u gradu, kao i saobracaj. Toliko saobracaja nigdje velikih guzvi i srkleta. U grad se ulazi bez ikakvih zastoja. Ljudi ubise paru na drugim stvarima. Zimske baste na svakom koraku, trgovi uredjeni puno sve ko sibica, turizam na otvorenom cjeli dan i noc a cijene evropske. I vidi se da ulazu te pare u prave stvari i za sebe. Tacno se zna sta u kojem dijelu grada bude, a ne kao ovdje, nit ima poslovne zone, niti industriske, stambene...sve izmiksano. Kod nas ovdje ocrtali svaki slobodan pedalj zemlje i naplacuju, parkinga nema dovoljno, i sve to postaje sasvim normalno. I onda se prozivaju ljudi, koji eto ne zele da plate parking. Nije problem platit problem je sto jos malo nece biti free parkinga.
Problem je kad pojedinci kod nas gledaju na trosak za parking kao fixni trosak ako imas auto... E pa necu to dozvoliti nikad... Na prste jedne ruke mogu prebrojati koliko sam puta platio parking za 6-7 godina voznje... Princip...
Problem je kad ti nazivas kretenima iste one kao ti koji iz ptincipa neceda plate parking samo ne po sokacima nego oko tvoje zgrade
I problem 2 je sto opravdavas kaznu za parkiranje kao profit u odnosu na placanje parkinga
Znaci oni bankari su gospoda za tebe jer parkiraju na legalnom mjestu i nikad nece dobiti kaznu
Jedino ce tebe dobiti koji im prigovara bez osnova dok ti ocito parkiras na zabranjeno mjesto e u tome je problem al ti izgleda to ili ne mozes da shvatis ili neces
dgL_
Posts: 3037
Joined: 25/09/2014 22:39

#99 Re: Free parking u Sarajevu

Post by dgL_ »

supercali wrote:
dgL_ wrote:
condy wrote:Ja sam bio u Zagrebu dva dana, nisam ni marke platio za parking a bio blizu centra grada. Subotom vecinom a nedjeljom uvijek besplatan parking na prakinzima koji se naplacuju radnim danima. Pored njih ima dosta parking prostora koji se ne naplacuju. Otvoreni parkinzi od firmi, suda, ustanova, se mogu koristiti besplatno vikendom, radnim danom ne mogu nikako. Imaju jako dobro rjeseno pitanje parking prostora u gradu, kao i saobracaj. Toliko saobracaja nigdje velikih guzvi i srkleta. U grad se ulazi bez ikakvih zastoja. Ljudi ubise paru na drugim stvarima. Zimske baste na svakom koraku, trgovi uredjeni puno sve ko sibica, turizam na otvorenom cjeli dan i noc a cijene evropske. I vidi se da ulazu te pare u prave stvari i za sebe. Tacno se zna sta u kojem dijelu grada bude, a ne kao ovdje, nit ima poslovne zone, niti industriske, stambene...sve izmiksano. Kod nas ovdje ocrtali svaki slobodan pedalj zemlje i naplacuju, parkinga nema dovoljno, i sve to postaje sasvim normalno. I onda se prozivaju ljudi, koji eto ne zele da plate parking. Nije problem platit problem je sto jos malo nece biti free parkinga.
Problem je kad pojedinci kod nas gledaju na trosak za parking kao fixni trosak ako imas auto... E pa necu to dozvoliti nikad... Na prste jedne ruke mogu prebrojati koliko sam puta platio parking za 6-7 godina voznje... Princip...
Problem je kad ti nazivas kretenima iste one kao ti koji iz ptincipa neceda plate parking samo ne po sokacima nego oko tvoje zgrade
I problem 2 je sto opravdavas kaznu za parkiranje kao profit u odnosu na placanje parkinga
Znaci oni bankari su gospoda za tebe jer parkiraju na legalnom mjestu i nikad nece dobiti kaznu
Jedino ce tebe dobiti koji im prigovara bez osnova dok ti ocito parkiras na zabranjeno mjesto e u tome je problem al ti izgleda to ili ne mozes da shvatis ili neces
Veci je problem sto si ti dosadan i sto pises jedno te isto jedno 10 puta na ovoj temi minimalno... Kako ne kontas da si dosadan jarane? Jel bas nemas drugog posla nego jedno te isto pisati? Dobro svi smo culi tvoje misljenje... Prestani nas smarat covjece..
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#100 Re: Free parking u Sarajevu

Post by supercali »

Vidim ipak da sam pogodio pravu stvar
Jesi li sad svjestan da to sto pricas nije uredu
Naravno da jesi samo je tesko priznati
Dosadan i sta?
Mozda moja upornost dopre do tvog mozga i pocnes se ponasati malo civilizovanije al mozda
Post Reply